Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır? Kilit büyüsünü kimler yapabilir? Kilit Büyüleri ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10 gün arasında etkisini göstermektedir. Büyü kişinin yakın çevresinde bulunan insanlar için de etki eder. Uzun senelerden beri kilit büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Büyü tarihinin en eski büyülerinden bir tanesidir. Büyü yapmak isteyen kişinin arzuladığı taleplerine göre, büyüyü yaparken farklı ritüelleri gerçekleştirmek gerekebilir. Kilit büyüsünde büyü yapan kişinin neyi kendine kilitlemek istediğine karar vermesi gerekir. Buna göre büyü şekillenecektir.

Kilit Büyüsü Neden Yapılır?

Kilit büyüsü yapılma nedenleri herkes için farklı olabilir. Genellikle insanlar özel hayatlarını olumsuz yönde etkileyen kişilerden kurtulmak içi kilit büyüsü yapmak isterler. Büyü yapmak isteyen kişinin özel hayatına dışarıdan müdahaleler olabilir. Kilit büyüleri ve bu büyülerin ritüelleri sayesinde özel hayatınıza yapılan müdahalelerden kurtulabilirsiniz. Kilit büyüsü ile kendine bağlamak da mümkündür. Kocanızı çok seviyorsanız, gözünün dışarıda olduğunu düşünüyorsanız, kilit büyüsü yapabilir, eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Büyüden sonra eşinizin gözü sizden başkasını görmez olur. Adeta sadece size kilitlenmiştir.

 • Kilit büyüsü sayesinde birbirini seven kadın ve erkekler bir araya gelir.
 • Ticari hayatta yüksek kazanç elde etmek mümkün olur.
 • İsyankar olan kişiler sakinleşir.
 • Karı ve kocaların arasındaki bağ kuvvetlenir.
 • Yönetici olarak çalışan kişiler amirlik işlerini kolay yaparlar.

Ayrıca kısmet açma duası ve büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapmak için kilit almak gerekir. Günümüzde kullanılan kilitlerden faydalanabilirsiniz. Fakat eğer kilit büyüsü ile 7 günde etki hatta daha kısa süre etkiden faydalanmak isterseniz eski zamanlara ait olan bir kilit kullanmanız tercih edilmektedir. Standart asma kilitler bile kullanılarak büyü yapılması mümkündür. Büyü yapmak için kullanacağınız kilidin mutlaka tek bir girişi olması gerekir. Eğer çift anahtar yuvası olan bir kilit varsa bu kilitleri kullanmayın. Eğer profesyonel bir medyum ile çalışırsanız zaten o sizin için en faydalı ve etkili kilidi tercih edecektir. Tek başına kilit seçmek büyüsünün etkisinin azalmasına neden olmaktadır.

Seçeceğiniz kilidin daha önce büyü işleminde kullanılmamış olması şarttır. Kullanılmış kilitlerin üzerinde tılsım ve enerji birikmeleri olur. Bu birikmeler büyü ile birleştiği zaman nasıl bir etki yapar bilinmez. Yapmak istediğiniz büyünün ters etkisi ortaya çıkabilir bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir.

Kilit Büyüsü Yaparken Sıralama Nasıl Olmalıdır?

Kilit büyüsü yaparken sıralama elde edilmek istenen etkiye göre olmalıdır. Kilit büyüsü duasının yaratılmak istenilen etkiye göre seçilmesi gerekir. Kişiyi bağlama ifadeleri de büyü sırasında etkili olur. Kilit büyüsü sırasında özel poşetler kullanabilirsiniz. Poşet dışında 2 tane çuval da kullanabilirsiniz. Kullandığınız malzeme her ne olursa olsun, size özel olmasına özen gösterin. Büyü yaparken tek girişi olan kilidi önce ilk poşete koyun. Ardından ikinci poşetin içine de anahtarları koyun. Poşetlerin ağızlarını toplam 3 gün boyunca açıkta bırakın. Bu işlemi yaparken 5 kere besmele çekin, arkında kilitlemek istediğiniz kişinin adını söyleyin.

 1. günde poşetlerin ağzını sıkıca bağlayın. Poşetler bir daha asla açılmamalıdır. Bazı hocalar işlem sırasında ipliklerin ucunu yakarak bir daha çuvalın açılmayacağından emin olur. İplerin bağlandığı sırada tılsım dualarını okumak gerekir. Kişinin iradesi bu poşet ya da çuvalların içine hapis edilecektir. Kilit büyüsünde en önemli noktalardan bir tanesi de, yedek anahtarı olan kilitlerin tespit edilmesidir. Eğer yedek anahtar bir kişinin elinde ise bu kişinin başına büyük bir iş gelebilir. Bu nedenle öncesinden önlem almak şarttır.

Kilit Büyüsünde Etkiler Nelerdir?

Kilit büyüsünde etkiler kendini hızlı bir şekilde gösterir. Büyü yapıldığı ilk günde kişilerde unutkanlık meydana gelir. Kişiler normalde olduğundan daha duygusaldır. Kişiler de tutarsızlıklar vardır. Kişiler hüzünlü ve depresif bir hal alabilirler. Kişi artık önceden keyif aldığı şeylerden keyif alamaz hale gelmiştir. Kişi parasına sahip çıkamaz, cüzdanını bir yerlerde unutabilir. Kişinin önceden her konuda fikri olmasına karşın büyüden sonra suskun ve sessiz bir hal alabilir. Büyüyü yapan kişi bütün bu etkileri gördüğünde kişi için üzülebilir ve kilit büyüsü nasıl bozulur diye düşünebilir. Fakat işlem bozulmamalıdır. Kilit büyüsünün etkileri herkes için farklı olabilir.

Kilit büyüsü kaç günde tutar ben büyünün etkilerinin en kısa sürede ortaya çıkmasını istiyorum diyorsanız kilit büyüsü yaparken ebcet hesabı ile düğümleme yapmanız gerekir. Ebcet Arapça’da bulunan kelime sayı sistemine verilen isimdir. Her bir arap harfinin sayısal bir karşılığı bulunur. Yani herkesin adının aynı zamanda sayısal bir karşılığı vardır. Büyü yapıldığı sırada ebcet hesabının çıkarılması gerekir. Hesap yapıldıktan sonra uzun siyah renkli bir ip almak gerekir. Ardından ipe düğümler atılır. Düğüm atılması kişilerin benliklerinin birbirine bağlanması anlamına gelmektedir.

Kilit Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Kilit büyüsünün yapılacağı kişiler herkes olabilir. Kilit büyüsü kime yapılırsa yapılsın mutlaka işin ehline yapılmalıdır. Eğer istediğiniz kişiden beklediğiniz sevgiyi göremiyorsanız kilit büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu kendinize sorarak büyü yapmak isteyebilirsiniz. Eşinize, platonik sevdiğiniz insana, arkadaşınıza bu büyüyü yapabilirsiniz. Büyü evli ve nişanlı kişiler üzerinde de kuvvetli etkiye sahiptir. Kilit büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için çok dikkatli olmak gerekir. Kilit büyüsü yaptırmak için profesyonel kişilerle çalıştığınızdan emin olun. Konu hakkında her duyduğunuz bilgiye inanmayın.

Vekf kağıdı hazırlanırken kime büyü yapıldığı bilgilerinin eksiksiz olması şarttır. Eğer büyü yapılan kişinin bilgileri yanlış olursa büyü yön değiştirir. Yani bir başka kişi büyünün etkisi altına girmiş olur. Büyü yapmak istediğiniz kişi hakkında doğru bilgileri aldığınızdan emin olun. Aksi halde büyü yapan kişi büyülenen kişi tarafından tanınmaz bir insan olur.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsünü bozmak için önce büyünün etkilerinin ortaya çıkmasını beklemek gerekir. Ortalama 7 gün içinde kilit büyüsü etkisi büyü yapılan kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Süre dolduktan sonra büyünün etkileri daha da artar. 3 ay zaman geçince büyü yapılan kişinin bütün duygu ve düşünceleri üzerine büyü kontrol sağlar. Büyünün bozulması için:

 • Saklanan kilidin bulunup açılması gerekir.
 • Büyülenen kişi bir başka büyüye maruz kalırsa büyü bozulur.
 • Büyünün yapılışı üzerinden 40 gün sonrasında aileden cenaze çıkarsa büyü bozulur.

Kilit büyüsünü bozmak için Kuran’dan Fatiha Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi okumak gerekir. Bu sureleri okumak hızlı sonuç verir. Ayrıca kilit büyüsünün bozulması dışında, diğer büyülerin de hükümsüz kalmasını sağlar. Duaların okunurken huşu içinde olunması şarttır. Dualar kalpten gelmelidir. Kişi ettiğini duanın etkili olacağına inanmalıdır. Dua okunurken ortamın sessiz ve karanlık olduğundan emin olunmalıdır. Kişi dua okurken duayı yarım bırakacak hiçbir şey olmamalıdır. Kişi yarım kalırsa mutlaka dua okunmaya baştan başlanmalıdır. Dua okumadan önce niyet etmek gerekir. Örneğin: niyet ettim şu kişi için kilit büyüsü yapmaya denmelidir. Büyü yapan kişinin içinde hiçbir art niyet bulunmaması gerekir.

Büyü bozmak için:

“Allah’ım, içimdeki niyetin ve kalbimdeki samimiyetin hatırı için, bana ve çevremdeki insanlara yapılan büyüden bizi kurtar, bizi merhametinin ve şefkatinin kolları ile sarıp sarmala. Rahmetini ve merhametini bize ihsan eyle ve bizi her türlü kötülükten ve çirkinlikten uzak tut. Sen koruyucuların en güvenilir olanı ve merhametlilerin en merhametlisisin.” Duasını okuyun.

Eski Kilit ile Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski kilit kullanarak kilit büyüsü yapmak istiyorsanız:

 • Antika değeri olan bir kilit edinin.
 • Bulduğunuz kilidin daha önce büyü işleminde kullanılmamış olması gerekir.
 • Bir kap içine su koyun. Suyun karşısına geçip 5 kere “kilitler kapansın” diye tekrar edin. Ardından büyü yaptığınız kişinin adını sayıklayın.
 • Antika kilidi 3 gün boyunca okunmuş suyun içinde bekletin.
 • Günün sonunda kilidi suyun içinden çıkarın.
 • Kilidi bir çuvalın içine koyun.
 • Çuvalın ağzını açılmayacak şekilde bağlayın.
 • Kilidi kendi yatağınızın altında 3 gün boyunca saklayın.
 • Günde kilidi büyü yapmak istediğiniz kişinin evinin girişine saklayın. Kilidi büyü yapılan kişi kesinlikle görmemelidir. Kilidin başka insanlar tarafından görülmesiyle büyü bozulur.
 • Büyünün etkisini göstermesi için sabırla bekleyin.

Büyü yaptıktan sonra:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

1- Gul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak. 2- Min şerri mâ halak.

3- Ve min şerri ğâsikın izâ vekab.

4- Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad.

5- Ve min şerri hâsidin izâ hased. Duasını 3 kere okuyun.

Kilit büyüsü tarifinin etkilerinin ortaya çıkması için ritüellerin eksiksiz yapılması gerekir. 7 gün beklenmesine rağmen hala büyü etkisi ortaya çıkmamışsa, büyünün önünde bir engel var demektir. Engelin tespit edilmesi ve buna yönelik büyü bakımlarının uygulanması şarttır.

Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kilit Büyüsü Kimlere Etki Etmez?

Kilit büyüsünün etki etmediği kişiler bulunur. Ne kadar kuvvetli büyü yapılıyor olursa olsun, bu kişilere yapılan büyüler etkili olmaz. Kişiler sosyal anlamda ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, kilit büyüsü ile kocayı eve bağlama mümkündür. Sosyal konum büyüden kurtarmaz.

 • Kuran hafızları,
 • Doğuştan görme engeli olanlar,
 • Tek yumurta ikizleri,
 • Son 40 içinde evinden cenaze çıkmış insanlar üzerinde kilit büyüsü etkisini göstermez.

Bu kişiler dışında herkese kilit büyüsü yaparak çok etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Beyaz İp Kullanılarak Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Beyaz iple kilit büyüsü yapmak 2 parça ip ile olur. Bu ipler hem kadını hem de erkeği temsil eder. İplerin birbirine sıkıca bağlanması gerekir. Ardından şu malzemelerin tedarik edilmesi gerekmektedir:

 • Üzerine düğüm atılmış siyah iplik (Kadını temsil eder),
 • Beyaz kumaş üzerine vefk yazısı (Erkeği temsil eder).

Ardından bu ipler birbirine sıkıca bağlanır ve iplere rulo şekli verilir. Bu uygulamada ipler kişilerin birbirine sonsuza kadar olan bağlılığını ifade eder. Gideni geri getirme büyülerinde de benzer işlemler yapılır.

Büyünün son aşamasında büyünün mühürlenmesi gerekir. Kişi yaşadığı yerden mümkün olduğu kadar uzak bir yere giderek büyü iplerini bir yere gömmesi gerekir. İplerin gömülmesi planlanan noktada yakılması gerekir. İpler yakılırken kişi kadının ve erkeğin ismini 10’ar kere tekrar etmelidir. Büyü ipleri yakıldığı zaman kilit büyüsünün bir başkası tarafından bozulması neredeyse imkansızdır. Malzemelerin yakılması ile büyü mühürleme işlemi son bulur.

Kilit Büyüsünde Aşık Edilmesi İstenilen Kişilerin Bilgilerinin Alınması Gerekir

Kilit büyüsünde aşık edilmek istenen kişilerin bilgilerinin alınması şattır. Aşık olması istenen kişinin:

 • Annesinin adı,
 • Yaşadıkları şehir,
 • Fiziksel özellikleri,
 • Yaşları,
 • Okudukları bölüm bilgisi mevcut olmalıdır.

Bu bilgiler edindikten sonra vekf kağıdına bilgilerin yazılması şarttır. Kuvvetli kilit büyüsü yapmak için bu kağıtların muntazam şekilde doldurulması ardından da kağıtların katlanması gerekir. Hem kadın hem de erkek için vekf kağıtlarının ayrı ayrı hazırlanması gerekir.

Vekf kağıdı hazırlarken beyaz renkli bez üzerine çalışma yapabilirsiniz. Bezin sık kumaştan dokunmuş olması şarttır. Erkek ve kadın için bez parçalarının ayrı olması gerekir. Bilgiler bezin üzerine yazılırken mavi renkli mürekkep kullanmak gerekir. Vekf kağıdı hazırlanırken yazılan bilgilerin doğru olduğunda emin olmak gerekir. Aksi halde kilit büyüsü yön değiştirerek tehlikeli bir hal alabilir.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz