Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlılık Büyüsü

Aşık etmek için icra edilen bağlama büyüsü nasıl yapılır, bağlama büyüsü belirtileri nelerdir gibi soruların yanıtları ve detayları yazımızda yer alıyor.

 Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlılık Büyüsü

Bağlama büyüsü yapmak için birçok insan günümüzde alternatif yöntemler aramaktadır. Özellikle eşler arasında bir nedene bağlı olarak yaşanan soğukluk ve iletişim eksikliği, gerçek bağlama büyüleri ile ortadan kaldırılabilmektedir. Eşlerinin veya sevgilerinin kendisinden uzaklaştığını, başka kadınlara veya erkeklere gittiğini düşünen veya bilen kişiler etkili bağlama büyüleri ile yeniden eşlerinin kendilerine dönmesini sağlayabilirler. Bağlama büyüsü ve gerçek bağlılık büyüleri iki insan arasında yaşanan ayrılıkların son bulmasına yardımcı olan en derin manevi araçlardan biridir.

Büyülerin hemen hemen tamamı kurandan bazı ayetlerin farklı yöntemler uygulanarak yeniden yazılması ve kişinin özel eşyalarının ve kişisel bilgilerinin eklenmesi ile yapılmaktadır. Duaların tılsımlı hale getirilerek insanlara uygulanması ve gerçek hayatta bu tılsımların kısa sürede etki etmesi hakkında tarih içinde ve günümüzde sayısı örnek mevcuttur. Bağlama büyüsü yapmak için ilk şart, büyüyü yapacak kişinin işinin ehli ve güvenilir kimseler olmasıdır.

Bağlana Büyüsü Nedir, Kimler Büyü Yapabilir?

Bağlama büyüsü tesiri ile kişiler arasında yaşanan birçok ayrılık sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Bağlama büyüsü, iki kişi arasında yaşanan iletişim kopukluğu, aldatma veya diğer soğukluklar için yapılabilir. Özellikle evinden ve eşinden uzaklaşan kişilere yönelik bu büyü ile am bir sadakat ve bağlılık sağlanabilir. Aşk büyüsü nasıl yapılır, gerçek aşk büyüleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Eşi sürekli olarak başka kadınlarla birlikte olan, başka birine meyil eden veya evine ve eşine karşı soğukluk gösteren kişiler için bağlama büyüsü kapsamında farklı tür uygulamalar yapılmaktadır. Gizli kalmış birçok İslami kaynakta bağlama büyülerine ilişkin çok önemli yöntemler ve dualar yer almaktadır. Derin ilimlerde zengin bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kişiler tarafından eşlerin birbirlerine yeniden sıcak bir bağ ile bağlanmaları sağlanmaktadır.

Gerçek Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Gerçek bağlama büyüsü çeşitleri arasında:

 • Göz bağlama büyüsü,
 • Dil bağlama büyüsü,
 • Sevenleri bağlama büyüsü,
 • Kendine bağlama büyüsü,
 • Erkekliği bağlama büyüsü,
 • Sadakati arttırma ve bağlama büyüsü,
 • İki kişiyi bağlama büyüsü vb.

Yer almaktadır. Söz konusu tüm bu büyü çeşitlerinin yapımı ve etkileri hakkında farklı yorumlar yapılabilir. Örneğin göz bağlama büyüsü ile kişiler eşinden başka kadını veya erkeğe karşı en ufak bir şehvet ve istek duymazlar. Gözü eşinden başkasını görmeyecek olan bu büyü, yapılması en tehlikeli ve uzmanlık gerektiren büyüler arasında yer almaktadır.

Kişilere özel hazırlanan vekf ve tılsımlar, ilişkilerde bağlılığın ve sadakatin arttırılması adına eşler arasında özel bir enerji oluşturmaktadır. Bu enerji ile kısa sürede aralarında kopukluk yaşanan eşlerin birlikteliklerinin sağlanması mümkündür. Havas ve vekf gibi gizemli dini ilimlere son derece hakim ve bilgili kimseler tarafından bağlama büyülerinin yapılmasının ardından etkileri çok kısa süre içinde ortaya çıkacaktır.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde bağlama büyüsü tarifive yöntemleri uygulanarak kişilerin sonuç alması mümkündür. Fakat büyülerin büyük bir bölümü derin bir ilim ve yüksek iman ister. Özellikle bizim alemimizde yaşamayan ancak Allah’ın takdiri ile insanlar üzerinde tesir edebilen bazı canlılar kullanılarak büyüler yapıldığı için bu varlıklar sizden karşılayamayacağınız büyük isteklerde bulunabilir. Bu nedenle bu ilimlerde derin bilgi sahibi kişiler tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

Evde bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler için alternatifler de vardır. 7 gün boyunca evlerinizde özel bir takım dua ve tılsımları okuyarak ve bağlanmak istediğiniz kişi adına bu yöntemleri takip ederek etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.Bağlama büyüsü ve gerçek bağlılık büyüleri kesinlikle bu alanda uzmanlaşmış, dini bütün insanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Bağlama Büyülerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bağlama büyüsü için malzemeler yapılması planlanan büyünün özelliklerine ve tesir etme gücüne göre belirlenmektedir. Bunun için her bir farklı büyü çeşidi için alternatif malzemelerden söz edilebilir. Bağlama büyüleri için genellikle gerekli olan malzemeler arasında:

 • Fotoğraf,
 • Saç teli, tırnak, adet kanı vb.
 • Mum, su ve hayvansal yağlar,
 • İp,
 • Kıyafet parçaları,
 • Özel eşyalar vb.

Yer almaktadır. Her bir büyü malzemesi özel tesirli dualar ile efsunlanarak tılsım haline getirilmektedir. Sizden uzaklaşan bir kişiyi geri döndürmek ve onun eskisinden daha güçlü bir bağ ile size bağlanmasını sağlamak adına bu tip malzemelerin büyüyü yapacak kişi tarafından özenle ve ince ince işlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün etkileri istenilen şekilde kendini göstermeyebilir. Büyü nasıl yapılır gerçek büyü çeşitleri ve tarifleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Gerçek bağlama büyüsü sadece ve sadece iyi niyetle ve kişilerin eşlerini yeniden ailesine ve kendisine döndürmek amacı ile yapılması gerekmektedir. Bilindiği üzere büyü yaptıran ve büyü yapanlar için ayetlerde ve hadislerde birçok defa bu kişiler için lanet edilmiştir. Diğer birçok dinde olduğu gibi İslam dininde büyü yamak ve büyü yaptırmak haram kılınmıştır. Fakat bazı durumlarda büyülerin bozulması veya farklı amaçlarla büyülere başvurulması zaruriyet teşkil ettiği için yapımı mümkün görülmektedir.

Bağlama büyüsü:

 • Cinselliği bağlama,
 • Eşine bağlılık,
 • Ailesine ve evine bağlılık,
 • Sadakat,
 • Söz dinletme vb.

Amaçlarla yapılmaktadır. Bağlama büyüsü yaptıranların büyük bir bölümü kadınlardan oluşmaktadır. Özellikle evlerinden uzaklaşan ve başka kadınlara karşı ilgi duyan erkeklere karşı; dil, göz ve erkeklik bağlama büyüleri yapılarak yeniden eski evlilik hayatlarına dönmeleri sağlanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü olup olmadığını anlamak için büyü ve gizemli ilimler alanında uzmanlaşmış kişilerin görüşlerinin alınması gerekmektedir. Genellikle insanların kendi başlarına büyü yapılıp yapılmadığını anlamaları oldukça zordur. Bir kişide bağlama büyüsünün olup olmadığını anlaşılabilmesi için tek bir yöntemden bahsetmek mümkün değildir.

Bağlama büyüleri yapılasının ardından kısa süre içinde belirtileri insanlarda ortaya çıkan başlıca büyüler arasında yer almaktadır. Bu ağır belirtilerin büyü konusunda derin bilgi sahibi kişiler tarafından algılanarak buna karşı önemler alınması mümkündür.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü belirtileri diğer birçok büyü ile benzerlik göstermektedir. Büyülerin başlıca etkileri arasında kişide yaşana ani ruh değişimleri ve söylevlerindeki farklılıklardır. Diğer bağlama büyüsü belirtileri arasında:

 • Kişinin ruh halinde radikal değişimler (neşeli ise mutsuz vb.),
 • Psikolojik rahatsızlıklara yatkınlık,
 • Uykusuzluk, şiddetli baş ağrıları,
 • Sürekli uyku hali,
 • İlgi alanlarında değişiklik,
 • Fikirlerinde ve konuşmalarında tutarsızlıklar vb.

Yer almaktadır. Bu tip temel belirtiler tek başına bağlama büyüsünün belirtileri arasında yer almayabilir. Bu nedenle sadece uzmanlar tarafından büyü olup olmadığı net bir şekilde anlaşılabilir. Bu konuda uzmanlığını ispatlamış kişiler farklı tür büyü bozma ve korunma yöntemleri ile bağlama büyüsünün etkilerini ortadan kaldırabilmektedir.

Bağlama Büyüleri Bozulabilir Mi?

Bağlama büyüsü bozma işlemleri için tıpkı büyü yaparken ihtiyaç duyulan malzemelere benzer ürünler ve teknikler kullanılır. Bazı durumlarda büyü bozmak, büyü yapmaktan daha tehlikeli bir işlemdir. Yanlış yapılan büyü bozma işlemleri büyük ölçüde insanların daha büyük sorunlarla karşılaşmasına ve büyünün etki alanın genişlemesine neden olabilir.

Bağlama büyülerinin bozulabilmesi için öncelikle kişinin ne kadar süredir büyünün etkisinde olduğunun anlaşılması ve hangi tür bağlama büyüsünün yapıldığının belirlenmesi gerekmektedir. Bağlama büyüsü ve gerçek bağlılık büyüleriyapıldıktan oldukça kısa süre içinde tesir edebilir. Bu büyülerden kurtulmak içinde yine tesri gücü yüksek büyülerin yapılması gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz