Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Bağlama büyüsü yapılan kişi ne hisseder, nasıl davranır? Bağlama büyüsünün zararları nelerdir? Bağlama büyüsü ne işe yarar, ne kadar sürede etki eder? Ayrıntılı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyü yapılan kişinin psikolojilerinde değişimler meydana gelir. Bu büyü sayesinde aşk ve bağlılık duyguları ortaya çıkar ve sevenler birbirine kavuşur. Bağlama büyüsünün yapılması için muhakkak medyum hocasına giderek danışılması gerekir.  İşinde uzman olan medyumların yardımı ile yapılan büyü kısa sürede etkisini gösterir.

Bağlama Büyüsünün Sonucu

Bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yapıldığı zaman bazen yan etkiler de ortaya çıkabilir. Örneğin; büyünün yapıldığı kişinin ruhsal açıdan psikolojilerinde dengesizlikler oluşur. Bunun sonucunda da kişi, bunalıma ve ruhsal çöküntü içerisine girer. Sürekli yalnız kalmak ister ve çevresinden tamamen uzaklaşır. Bunun dışında bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyünün etkisinde olan kişi, her zaman büyüyü yapanı düşünür ve ona karşı bağlılık duygusu içerisinde olur. Bu sayede sevdiği insanla bir araya gelerek mutlu bir şekilde yaşar.

Ayırma büyüsü yapılan kişi ne hisseder, nasıl davranır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Kuvvetli Bağlama Büyüsünün Yapımı

Bağlama büyüsünün yapımının doğru bir şekilde uygulanmasından sonra etkisini ve belirtilerini kısa sürede meydana getirir.  Büyünün güçlü ve etkili olması için bazı yöntemler kullanılır. Örneğin; bağlama büyüsünün direkt olarak hızlı bir şekilde etkilerini yansıtması için büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı kullanılır. Fotoğrafa duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunması sonucunda büyü etkisini hemen gösterir ve istediğiniz kişinin size sonsuza kadar bağlı olmasını sağlarsınız. Bu yüzden bağlama büyüsünün etkili olması için medyum hocasına gitmeniz gerekir.

Bağlama Büyüsünün Davranışa Etkisi

Bağlama büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılması durumunda etkisini hemen göstermesi beklenir. Büyü doğru ritüellerle yapıldıktan sonra büyünün yapıldığı kişinin davranışları büyünün etkisi ile şekillenir. Büyünün etkisinde olan kişide özlem ve sevgi kavramı ortaya çıkar. Sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi düşünür ve hayallerinde hep onu canlandırır. Aynı zamanda aşık olduğu insanla bir araya gelmek için planlar yapmaya başlar. Bunun sonucunda da mutlu ilişkiler meydana gelir.

Bağlama büyüsünü evli çiftlerin de yaptırması durumunda evliliklerde bağlılık ve sevgi daha çok artar. Bu sayede çiftlerden herhangi biri eşinden başka kimseye bakmaz ve sürekli eşiyle ölene kadar mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder.

Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Kişiler Kimlerdir?

Bağlama büyüsünü hem kadın hem de erkek gönül rahatlığı ile yaptırabilir. Büyünün yapılması sonucunda aşıklar birbirlerine deli gibi bağlanır ve evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Bunun dışında bağlama büyüsü sorumsuz ve ilgisiz eşlere yapıldığı zaman büyünün yapıldığı eş,  çocuklarına ve evli olduğu insana daha çok bağlanır. Bunun sonucunda da evliliklerde meydana gelen tartışmalar ve sorumsuzluklar tamamen ortadan kalkar. Aynı zamanda sevgililer ve nişanlılar da bağlama büyüsü yaptırarak ilişkilerinin daha ciddi bir boyuta ulaşmasını sağlayarak evlenme kararı alabilir.

Sevdiğini Kendine Bağlamak

Sevdiğiniz veya aşık olduğunuz bir insanın size bağlanmasını istemeniz durumunda işinde profesyonel olan medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamalarını tamamlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında doğru sonuçlar ortaya çıkması için muhakkak iyi niyetlerin edilmesi gerekir. Niyetlerin her zaman iyi yönde olması durumunda büyünün etkisi de olumlu olarak kendini göstermeye başlar.

Bağlama büyüsünü sevdiğiniz insana yaptırdıktan hemen sonra 1 hafta içerisinde istediğiniz insanın size bağlandığını ve aşık olduğunu göreceksiniz. Bu sayede sevdiğiniz insan kendi iradesi ile size aşık olduğunu zannederek sizinle mutlu bir sonsuzluğa imza atar.   Bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün bozulmasını da üçüncü bir kişinin yapamaması sebebiyle her zaman mutlu ve huzurlu bir şekilde aşkınızı dolu dolu yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Uygulanışı

Bağlama büyüsünün yapımını kesinlikle evde gerçekleştirmemeniz gerekir.  Çünkü bu büyünün yapımında doğa üstü varlıklardan yararlanıldığı için daha sonra cinlerin musallat olma durumları meydana gelebilir. Bunun için işinde ehli olan medyum hocasına giderek bağlama büyüsünü yaptırmalısınız.

Bağlama büyüsünün yapımında her medyum farklı malzemeler ve yöntemler kullanır. Kimi medyum fotoğraf üzerinden bağlama büyüsünü yaparken, kimisi ise vefkler veya muskalar hazırlayarak büyünün etki etmesini sağlar. Tamamen büyüyü yapan medyum hocasının kabiliyetine göre büyü yapılır. Bu yüzden bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılması için medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Anlaşılabilir Mi?

Bağlama büyüsünün uzman medyum tarafından ve doğru ritüeller ile yapılması durumunda kolay bir şekilde anlaşılması mümkündür. Büyünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişinin tavırlarında farklılıklar meydana gelir. Size aşık olmasını istediğiniz insana bağlama büyüsünü yaptırdığınız zaman kısa süre içerisinde bu kişinin zihninde hayaliniz canlanır. Sürekli olarak rüyalarında sizi görmeye başlar.

Bunun dışında bağlama büyüsünü evli çiftler yaptırdıkları zaman ise evine bağlı olmayan ve sürekli gece hayatı olan eş, birdenbire çocuklarına ve eşine bağlanır.  Onların yanından hiçbir zaman ayrılmaz ve yuvasına karşı yapması gereken görevleri yerine getirir. Bu sayede büyü doğru sonuçlar vererek istenilen amaca göre etkilerini yansıtmış olur.

Uzaktaki Birine Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Uzaktaki bir insana platonik olarak aşık olmanız durumunda karşıdaki kişinin de size aynı duygular beslemesini istiyorsanız, işinde uzman olan medyum hocasına gitmeniz yeterlidir. Uzaktaki birine yapılan bağlama büyüsünde değişik işlemler uygulanmaz. Yakındakine yapılan bağlama büyüsünde kullanılan fotoğraf bu büyüde de kullanılır. Sadece medyum hocasına aşık olmasını istediğiniz kişinin kişisel bilgilerini ve doğum tarihini vermeniz yeterlidir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası bir vefk hazırlar.

Bunun dışında fotoğrafın üzerine uzaktan dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak kısa sürede büyünün direkt olarak karşı tarafta etkisini göstermesini de sağlar. Bunun sonucunda da uzaktaki kişi, aniden sizi düşünmeye başlar. Rüyalarında hep sizi görür ve sizinle bir araya gelmek için planlar yapmaya başlar. Bu sayede sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama imkânını elde etmiş olursunuz.

Bağlama Büyüsünün Tutma Vakti

Bağlama büyüsünün tutma süresi her zaman aynı olmaz.  Çünkü, büyüyü yapan medyumların yeteneklerine ve el becerilerine göre büyünün süresi kısalıp uzayabilir. Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin büyüyü kaldırma bünyesi de oldukça önemlidir. Her insana aynı oranda ve sürede büyü etki etmeyebilir. Bu yüzden bağlama büyüsünün kısa sürede etkisini görmek isteyenler, işinde uzman olan medyum hocalarını tercih etmelidir.

Yaklaşık olarak genellikle bağlama büyüleri 2 hafta içerisinde tamamen etkisini göstermeye başlar. Fakat bu büyü 4 gün içerisinde de etkisini ve belirtilerini ortaya çıkarabilir. Bu yüzden büyünün etki etme süresi büyünün yapıldığı kişiye ve medyuma göre farklılık gösterir.

İzmir’de büyücüler ve büyü yapan medyum hocaya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Bağlama büyüsünün bozulmasını sadece medyum hocası yapabilir. Büyünün bozulması hiçbir şekilde evde denenmemelidir. Çünkü, büyünün yapımında doğa üstü varlıkların gücünden de yararlanıldığı için büyünün etkisi oldukça güçlüdür. Bu yüzden bu büyüyü bozmak isteyenler, muhakkak medyum hocasına gitmelidir.

Bağlama büyüsünün bozulmasında işinde bilgili ve donanımlı olan medyum hocası ilk olarak rabıta bakımı yapar. Bu bakım sayesinde büyünün türü ve kim tarafından yapıldığı ortaya çıkar. Bunun sonucunda da büyü için vefkler ve muskalar hazırlanır. Bu vefklerin içilmesi veya yenmesi durumunda büyünün ve cinlerin etkisi hemen yok olur.

Bunun dışında medyum hocası 1 gece boyunca uzaktan büyünün etkisinde olan kişiye dualar okuyarak ruhen arınmasını sağlar. Bu dualar sayesinde büyünün etkisinde olan kişilerin davranışları eski haline döner ve kendi iradesi ile kalan hayatına devam eder. Aşağıda medyum hocasının büyünün etkisinden uzaklaşmak ve korunmak için okuduğu dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Taha Suresi: Taha, Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka, İlla tezkiratel limey yahşa, Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva, Ve enahtertüke festemı’ lima yuha, İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı, İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a, Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda, Ve ma tilke bi yemınike ya musa, Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra, Kale elkıha ya musa, Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a, Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula, Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra, Li nüriyeke min ayatinel Kübra, İzheb ila fir’avne innehu tağa, Kale rabbişrah lı sadrı.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz