Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayırma Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır?

Ayırma büyüsü yapılan kişi ne hisseder, davranışında ne değişiklikler olur? Ayırma büyüsü nasıl ve nerede yapılır? Büyüyü kimler yapabilir, bozulur mu? Ayırma büyüsü bilgilerine yazımızdan detaylı şekilde bakabilirsiniz.

 Ayırma Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır?

Ayırma büyüsünün yapılmasında her zaman kötü niyet edilir. Bu büyünün yapılmasında uzman medyumların yardımı alındığı zaman büyü etkisini kısa sürede ortaya çıkarır. Bunun sonucunda bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü sayesinde kolay bir şekilde birbirlerinden ayrılır.

Birini Soğutarak Kendinden Ayırma

Eşiniz veya sevgiliniz sizden ayrılmak istememesi ama sizin ayrılmak istemeniz durumunda ayırma büyüsünü eşinize veya sevgilinize yaptırarak sizden kısa sürede soğumasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasından sonra eşiniz veya sevgiliniz birdenbire tartışma ve kavga çıkararak sizden ayrılmak istediğini dile getirir. Bunun sonucunda da ayrılma kararı alarak boşanma işlemlerini başlatır.

Bunun dışında ayırma büyüsü üçüncü kişi tarafından da yapılabilir. Bu büyünün mutlu giden ilişkileri veya evlilikleri bozmak için yapılması durumunda evli çiftler ve sevgililer arasında kavga meydana gelir ve aniden ayrılma kararı alırlar. Bunun sonucunda da ayrılan çiftlerden veya sevgililerden biri, ayırma büyüsünü yapan kişiye aşık olur ve onunla birlikte olmak ister.

Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili bir şekilde soğutma büyüsünün yapılmasında medyum hocasının yardım alınmalıdır.  Soğutma büyüsünün yapımından sonra sizden ayrılmayan eşinizi veya sevgilinizi kendinizden soğutarak ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde büyünün etkisinde olan eşiniz veya sevgiliniz sanki sizden kendi iradesi ve isteği ile ayrılıyormuş gibi hissederek sizinle aynı fikirde olup ayrılma kararını alır. Bu sayede amacınıza ulaşarak ayrılma işlemlerini başlatmış olursunuz.

Kuvvetli soğutma büyülerinde genelde vefkler veya büyüler hazırlanır. Hazırlanan bu büyüler veya vefkler direkt olarak büyüyü yapacağınız kişiye yedirilmeli veya içirilmelidir. Bu işlemden sonra kısa sürede eşiniz veya sevgiliniz sizden soğuyarak ayrılmak istediğini söyler.

Kuvvetli Ayırma Büyüsünün Yapımı

Kuvvetli ayırma büyüsü genellikle evli çiftler üzerinden yapılır. Bu büyüyü evli çiftlerden birisi eşine yaparken aynı zamanda üçüncü kişiler tarafından da büyünün yapılması mümkündür. Ayırma büyüsünün evli çiftlerden birinin eşine yapması durumunda büyünün etkisinde olan eş, evde durmak istemez ve sürekli dışarıya gitmek ister. Bunun dışında cinsel anlamda eşine karşı da bir duygu hissetmez ve ayrılma kararı alır. Eşlerin birbirlerine yaptığı ayırma büyüsünde sorunsuz bir şekilde boşanmalar meydana gelir.

Bunun dışında ayrıma büyüsü evli çiftlere üçüncü kişi tarafından yaptırıldığı zaman evli çiftler birbirleri ile birden kavga etmeye başlar ve bir taraf evi terk edip büyüyü yapan kişiye aşık olur ve onun yanına gider. Bunun sonucunda da eşinden boşanarak büyüyü yapan kişi ile hayatını sürdürmeye başlamış olur.

Yapılan Ayırma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Yapılan ayırma büyülerinin bozulması mümkündür. Fakat bunun evde yapılması imkânsızdır. Bunun için ayırma büyüsünün bozulmasını isteyenler, medyum hocasına giderek büyünün bozulması için işlemlerin yapılmasını talep eder. Ayırma büyüsünün bozulmasından sonra ayrılan evli çiftler birbirlerine karşı olan sevgilerini ve saygılarını korumaya devam eder ve evi terk edip giden eş geri evine ve eşine dönerek mutlu bir şekilde hayatını eşiyle beraber yaşamaya başlar. Ayırma büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar ve ayetler vardır. Aşağıda ayırma büyüsünde medyum hocasının okunmasını istediği dualar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Ayırma Büyüsü Gerçek Mi?

Ayırma büyüsünün etkisi gerçektir. Büyünün doğru uzmanlar ve ritüeller doğrultusunda yapılması durumunda büyünün etkisinde olan taraf aniden sevdiği eşinden veya sevgilisinden soğuyarak ondan ayrılmak ister. Bunun dışında büyünün üçüncü kişi tarafından da yapılması durumunda büyüyü yapan kişiye ayrılan eş veya sevgili gider. Bunun sonucunda da ayrılmalar ve boşanmalar meydana gelir. Ayırma büyüsünü aynı zamanda kendi isteğiniz doğrultusunda eşinize de yapabilirsiniz. Eğer eşiniz sizden ayrılmak istemiyorsa, ayırma büyüsünü eşinize yaptırarak sorunsuz bir şekilde boşanma işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu büyünün etkisi ile net bir şekilde ve kısa sürede ayrılmalar meydana gelir.

Aşk büyüsünün tutması için ne yapmalı? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Kocaya Etkisi

Ayırma büyüsünün doğru bir şekilde kocaya yapılması durumunda büyünün yapılmasından hemen sonra eşiniz sizden ayrılmak ister ve boşanma işlemlerini başlatır. Ayrılma olaylarının kısa sürede meydana gelmesi için ilk olarak büyünün nasıl yapıldığını medyum hocasına giderek öğrenmeniz gerekir. Daha sonra aşağıda verilen adımları tek tek uygulayarak ayırma büyüsünü kocanıza yapıp sonsuza kadar kendisinden ayrılabilirsiniz. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak kocanızın sağ ayağına giydiği ayakkabıyı alınız.
 • Ayakkabı alındıktan sonra 3 gün boyunca bu ayakkabı kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.
 • 3 gün geçtikten sonra yatsı namazından sonra ayakkabı alınır ve üzerine 360 kere “Ya Alim” denmelidir.
 • Daha sonra 3 kez üzerine Cin suresi de okunmalıdır.
 • Bütün surelerin ve duaların okunmasından sonra niyetler de edilir. Ardından ayakkabı bir ağaca asılarak orada 3 gün bekletilir.
 • 3 gün geçtikten sonra ayakkabı alınır ve üzerine 3 defa “Ya Seyyid” söylenmelidir.
 • Daha sonra ayakkabı kirli bir beze sarılır ve üzerine 7 düğüm atılır.
 • En son olarak ayakkabıyı eşinizle birlikte yaşadığınız evin kapısına asarak ayırma büyüsünün yapımını tamamlayabilirsiniz.

Dua Ederek Ayırma Büyüsü Yapma

Ayırma büyüsünün yapılmasında büyünün daha etkili sonuçlar göstermesi için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların istenilen sayıda okunması durumunda kısa sürede ayrılma durumları meydana gelir. Aşağıda ayırma büyüsünün yapılmasında okunması gereken dua detaylı bir şekilde yer alır:

 • Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
 • sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem.

Yukarıda verilen duanın yatsı namazından sonra okunması tavsiye edilir. Verilen duanın yatsı namazından sonra okunması durumunda etkisini hemen göstermesi beklenir.

Ayırma Büyüsünün Tarifi

Ayırma büyüsünün yapılmasında medyum hocası kişiye özel olarak vefk veya muska hazırlar. Bu muskanın veya vefkin hazırlanması sonucunda büyüyü yaptıran eş veya sevgili, yaşadıkları evin önüne bu büyüyü asarak 1 hafta içerisinde etkisini göstermesini sağlar. Bunun sonucunda da eşler veya sevgililer arasında ayrılma olayı meydana gelir.

Bunun dışında ayırma büyüsünü evli çiftlere veya sevgililere üçüncü şahsın yapması durumunda medyum hocası büyüyü yapan kişiden evli çiftlerin veya sevgililerin özel eşyalarından bir parça veya resimlerini talep eder. Uzaktan resimlerin veya eşyaların üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak evli çiftlerin veya sevgililerin birbirinden ayrılmasını sağlar. Bu sayede üçüncü kişi tarafından yapılan ayırma büyüsü amacına ulaştırır ve ayrılan evli çiftlerden biri büyüyü yapana aşık olur.

Ayırma Büyüsünün Sevgiliye Yapılması

Ayırma büyüsünün sevgililerden birisinin yapması veya sevgililere bu büyünün dışarıdan birisi tarafından yapılması sonucunda mutlu giden ilişkiler tamamen biter ve ayrılma kararı alınır. Sevgiliye ayırma büyüsünün yapılmasında ilk olarak bir kâğıda istenilen dua ve sevgililerin adı yazılır. Daha sonra yazılan kâğıt yakılarak kül haline getirilir. Bu küller iki parçaya ayrılarak sevgililerin evlerinin önüne gömülür. Bunun sonucunda da sevgililer arasında tartışmalar ve sorunlar meydana gelir. Ayrılma aşamasında ilerlemeye başlarlar. Aşağıda sevgililere ayırma büyüsünde kâğıda yazılan dua ayrıntılı bir şekilde verilmiştir:

 • Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.Ve mey ya’sıllahe ve rasulehu ve yeteadde hududehu yudhılhü naran haledn fıha ve lehu azabüm mühın.Vellatı ye’tınel fahışete min nisaiküm festeşhidu aleyhinne erbeatem minküm fe in şehidu fe emsikuhünne fil büyuti hatta yeteveffahünnel mevtü ev yec’alellahü lehünne sebıla.Vellezani ye’tiyaniha minküm fe azuhüma fe in taba ve asleha fe a’ridu anhüma innellahe kane tevvaber rahıyma.İnnemet tevbetü alellahi lillezıne ya’melunes sue bi cehaletin sümme yetubune min karıbin fe ülaike yetubüllahü aleyhim ve kanellahü alımen hakıma.

Eşleri Akrabalarından Ayırma Büyüsünün Yapımı

Eşlerin evlenmelerinden sonra evliliklerinde meydana gelen kavgalarda akrabalarının etkisi olduğu zaman eşlerden biri kocasının veya karısının akrabalarının etkisinden kurtulması için onu akrabalarından ayırma büyüsüne başvurur. Bu büyü sayesinde çiftlerin akrabalarından dolayı aralarında oluşan kavgalar son bulur. Bu büyünün yapılmasında ilk olarak istenilen duayı eşinizin yemeğine 7 defa okuduktan sonra hemen yemeği yemesini sağlayın. Bu duayı 40 gün boyunca okumanız gerekir. Bunun sonucunda 40 gün içerisinde eşiniz akrabalarından soğur ve onlarla iletişimini keser. Aşağıda okunması gereken dua şu şekilde ayrıntılı olarak yer alır:

 • Ve leysetit tevbetü lillezıne ya’melunes seyyiat hatta iza hadara ehadehümül mevtü kale innı tübtül ane ve lellezıne yemutune ve hüm küffar ülaike a’tedna lehüm azaben elıma.Ya eyyühellezıne amenu la yehıllü leküm en terisün nisae kerha ve la ta’duluhünne li tezhebu bi ba’dı ma ateytümuhünne illa ey ye’tıne bi fahışetim mübeyyineh ve aşiruhünne bil ma’ruf fe in kerihtümuhünne fe asa en tekrahu şey7ev ve yec’alellahü fıhi hayran kesıra.Ve in eradtümüstibdale zevcim mekane zevciv ve ateytüm ıhdalünne kıntaran fe la te’huzu minhü şey’a e te’huzunehu bühtanev ve ismem mübına.Ve keyfe te’huzunehu ve kad efda ba7duküm ila ba’dıv ve ehazne minküm mısakan ğalıza.Ve la tenkihu ma nekeha abaüküm minen nisai illa ma kad selefv innehu kane fahışetev ve makta ve sae sebıla.Hurrimet aleyküm ümmehatüküm ve benatüküm ve ehavatüküm ve ammatüküm ve halatüküm ve benatül ehı ve benatül uhti ve ümmehatükümüllatı erda’neküm ve ehavatüküm miner radaati ve ümmehatü nisaiküm ve rabaibükümüllatı fı hucuriküm min nisaikümüllatı dehatüm bihınne fe il lem tekunu dehaltüm bihinne fe la cünaha aleyküm ve halailü ebnaikümül lezıne min aslabiküm ve ne tecmeu beynel uhteyni illa ma kad selef innellahe kane ğafurar rahıyma.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Emir 16 Mayıs 2020 02:30

  Hocam benim sevdiğim kadın kocasıyla mutlu ve 2 çocukları var ben bu kadını çok seviyorum ne yapmalıyım

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz