Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlanma Büyüsü Belirtileri ve Tesiri Nelerdir? 

Bağlama büyüsü etkileri ve belirtileri nelerdir? Bağlama büyüsü nasıl ve nerede yapılabilir? Bağlama büyüsünü kim yapar? Ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız gerçek bilgilerden oluşan yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Bağlanma Büyüsü Belirtileri ve Tesiri Nelerdir? 

Bağlama büyüleri, aşık etme büyülerinin arasında kullanılan büyülerden birisidir. Bu büyünün doğru bir şekilde yapılmasından sonra büyünün etkileri ve belirtileri net bir şekilde ortaya çıkar. Bağlama büyülerinin yapılmasında çeşitli teknikler ve malzemeler kullanılır.  Bu durum tamamen büyüyü yapacak medyum hocasının kararına ve tercihine kalmıştır. Bu büyünün yapılmasında uzman medyumlara gidilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, genellikle sevenleri bir araya getirmek ve var olan ilişkileri veya evlilikleri daha da güçlü bir şekilde ilerlemesini sağlamak amacıyla yapılır. Büyünün yapılmasından sonra aşık olmasını istediğiniz insan size sırılsıklam bağlanır. Bunun dışında evli olan çiftler de bu büyü sayesinde evliliklerine daha bağlı bir şekilde kalarak evliliklerini sürdürmeye devam eder. Büyünün doğru bir şekilde etkisini yansıtması için işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesinde yarar vardır.

Bağlama Büyüsünün Etki Ettikleri Kişiler Kimlerdir?

Bağlama büyüsünü dileyen herkes sevdiklerine yaptırabilir. Bu büyüyü evli çiftler kocalarını veya karılarını kendilerine ve evine bağlamak amacı ile yaptırabilir. Bunun dışında platonik olarak duyulan aşkın karşılık bulması amacı ile de bağlama büyüsü yapılabilir. Aynı zamanda bağlama büyüsünü üçüncü kişiler de yaptırabilir. Bir kız ve erkeğin bir türlü kavuşamaması sebebi ile üçüncü kişiler tarafından bağlama büyüsü yaptırılarak aşıklar birbirlerine bağlanabilir. Bu sayede mutlu ilişkiler ve evlilikler ortaya çıkar.  Bağlama büyüsünün yapılması için muhakkak işinde uzman olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsünün Uygulanışı

Bağlama büyüsünün yapılışında farklı yöntemler ve malzemeler kullanılır. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, ilk olarak medyum hocasına giderek istediğiniz kişiye uygun olan bağlama büyüsünün hangi malzemelerle yapılacağına karar vermek gerekir. Bunun sonucunda medyum hocası gerekli malzemeleri talep eder ve büyünün yapımına başlar.

Bağlama büyüsü genellikle kaşıkla veya saç teli ile yapılır. Bunun dışında büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı veya özel eşyaları ile de bağlama büyüsünün yapılması mümkündür.  Bu yüzden büyünün yapımını evde denemek yerine çeşitli yollarla büyüyü yapan uzman medyum hocalarına gitmek gerekir.

Bağlama Büyüsü Kalıcı Mı?

Bağlama büyüsünün doğru ritüellerle yapılması durumunda etkisini güçlü bir şekilde ortaya çıkarması gözle görülür. Bu büyünün kuvvetli olmasında cinlerin yardımı da önemli etkilerden birisidir. Büyünün yapılmasından hemen sonra büyünün yapıldığı kişinin iradesi büyünün etkisi altına girer ve tamamen büyünün etkisi ile davranışlarını sergilemeye başlar. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı kendinize aşık ederek kendi kontrolünüz altına alabilirsiniz. Büyünün yapılmasından sonra aşk ve sevgi kavramları ortaya çıkar. Böylece kimsenin bozamayacağı evlilikler veya ilişkiler yaşanmaya başlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsünün doğru adımlarla yapılmasından sonra belirtilerini 1 hafta içerisinde ortaya koyar.  Bu büyünün sonucunda büyünün etkisi altında kalan kişinin davranışlarında farklılıklar meydana gelir. Aşağıda bağlama büyüsünün yapılması sonucunda ortaya çıkan belirtiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerin fiziksel ve ruhsal açıdan rahatsızlıkları meydana gelir. Özellikle kişilerin baş ve boyun ağrıları sık sık ortaya çıkar.
  • Bunun dışında bağlama büyüsünün sonucunda büyüyü yapan kişiye aniden bağlanma ve sevgi duyma durumu meydana gelir.
  • Bununla birlikte büyünün etkisinde olan kişi, büyüyü yapanı sürekli olarak rüyalarında görür ve her zaman onunla birlikte olmak ister.

Yukarıda verilen belirtilerin ortaya çıkması durumunda bağlama büyüsünün başarılı bir şekilde yapıldığı anlaşılır.

Ayrıca Adana’da ünlü büyücü medyumlara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Birini Bağlamak İçin Hazırlanan Vefk

Birini bağlamak için bağlama vefkleri de hazırlanabilir. Bunun için ilk önce işinde uzman olan medyum hocasına giderek kimi kendinize bağlamak istiyorsanız, onun kişisel bilgilerini ve doğum tarihi bilgilerini vermeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası dualar ve ayetlerle birlikte bağlama vefki hazırlar. Bu vefkin aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirilmesi veya içirilmesi durumunda ertesi gün etkisini göstermeye başlar. Böylece sevdiğiniz insanın size de aynı duyguları beslediğini görmüş olursunuz. Bağlama vefklerini aynı zamanda evli çiftler de eşlerini kendilerine daha çok bağlamak amacı ile yaptırabilir.

Bağlama Büyüsünün Erkeklere Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün erkeklere yaptırılması sonucunda daha çabuk bir şekilde etkilerini ve belirtilerini ortaya koyar. Bu büyüyü sizi terk etmiş giden sevgilinize veya eşinize yaptırdığınızda kısa süre içerisinde sevgiliniz veya eşiniz size geri döner ve eskisinden daha çok size bağlanır.

Bunun dışında evliliklerde veya ilişkilerde daha sonraları meydana gelebilecek olumsuz durumları önceden engellemek için bağlama büyüsünü yaptırarak eşinizi veya sevgilinizi kendinize eskisinden daha çok bağlayabilirsiniz ve yanınızda tutabilirsiniz. Bağlama büyüsünün yapılmasında bu yüzden yetenekli ve tecrübeli olan medyumların seçilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bağlama büyüsünün yapılması için gerekli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu büyünün yapılmasında her zaman iyi niyetin olması şartı aranır. Yani büyünün yapımında edilecek duaların ve niyetlerin olumlu yönde olması gerekir. Bu şartların yerine getirilmesi durumunda bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına giderek kime büyüyü yaptıracaksa, onun fotoğrafını veya özel eşyalarını verip büyünün yapımını sağlayabilir.

Büyünün yapılmasından hemen sonra evli çiftler birbirlerine daha çok bağlanır ve sevgi gösterir. Bununla birlikte sevgililer veya nişanlılar da evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Aynı zamanda karşılıklı olmayan aşklar da iki taraflı bir şekilde olmaya başlar. Bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen herkes, medyum hocasına giderek gönül rahatlığı ile büyüyü uygulayabilir.

Bağlama Büyüsünün Ortaya Çıkardığı Sonuçlar

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişilerde bazı değişimler meydana gelir. Bu değişimler aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

  • Bağlama büyüsünün yapıldığı kişiler, her zaman dalgın ve unutkan olur.
  • Bunun dışında büyünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişide endişe ve kaygı duyguları ortaya çıkar. Sürekli kötü bir olayın yaşanacağını düşünüp durur.
  • Bunun haricinde büyünün yapılması ile büyünün etkisinde olan kişi geceleri yalnız kalmaktan korkar ve uykusundan terlemiş bir vaziyette kalkar.
  • Aynı zamanda bağlama büyüsünün sonucunda büyü yapılan kişi kimse ile mutlu olmaz. Sadece büyüyü yapan kişiyle olmak ister ve ondan başkasıyla iletişim halinde olmaz.

Yukarıda verilen durumlar sonucunda bağlama büyüsünün etkisi ve belirtisi 1 hafta içerisinde ortaya çıkar ve büyünün yapıldığı kişi, büyüyü yapana deliler gibi bağlanır.

Bağlama Büyüsünün Bozulması Nasıl Olur?

Bağlama büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulması kesinlikle evde gerçekleşmemelidir. Bağlama büyüsünün etkisinin çok güçlü olması sebebi ile büyünün bozulması da uzman ellerle yapılmalıdır. Bunun için ilk olarak medyum hocasına gitmek gerekir.

Medyum hocası bağlama büyüsünün bozulmasından önce rabıta bakımı ile büyünün hangi türde ve niyetle yapıldığına bakar. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişinin yapısına uygun olarak bir vefk veya büyü hazırlar. Bunların sonucunda 3 gün içerisinde bağlama büyüsü etkisini karşı tarafın üzerinden uzaklaştırır.

Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün bozulması için medyum hocası büyünün etkisinde olan kişiye bir gece boyunca uzaktan dualar ve ayetlerle birlikte ruhen arınma tedavisi yapar. Bu tedavinin sonucunda cinlerin ve büyünün etkisi ortadan kalkmış olur.

Aşağıda medyum hocasının uzaktan yaptığı tedavide okuduğu dualar ve ayetler detaylı bir şekilde yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Necm Suresi: Ven necmi iza heva, Ma dalle sahıbukum ve ma ğava, Ve ma yentıku anil heva, İn huve illa vahyuy yuha, Allemehu şedidul kuva, Zu mirrah festeva, Ve huve bil ufukıl a’la, Summe dena fe tedella, Fe kane kabe kavseyni ev edna, Fe evha ila abdihi ma evha, Ma kezebel fuadu ma raa, Efe tumarunehu ala ma yera, Ve le kad raahu nezleten uhra, Inde sidratil munteha, Indeha cennetul me’va, İz yağşes sidrate ma yağşa, Ma zağal besaru ve ma tağa, Le kad raa min ayati rabbihil kubra, E fe raeytumul late vel uzza, Ve menates salisetel uhra, E lekumuz zekeru ve lehul unsa, Tilke izen kısmetun dıyza, İn hiye illa esmaun semmeytumuh entum ve abaukum ma enzelellahu biha min sultan iy yettebiune illaz zane ve ma tehvel enfus ve le kad caehum mir rabbihimul huda, Em lil insani ma temenna, Fe lillahil ahıratu ve ula, Ve kem mim melekin fis semavati la tuğni şefaatuhum şey’en illa mim ba’di ey ye’zenellahu li mey yeşau ve yerda, İnnellezine la yu’minune bil ahırati le yusemmunel melaiket tesmiyetel unsa, Ve ma lehum bihi mim ılm iy yettebiune illez zann ve innez zanne la yuğni minel hakkı şey’a, Fe a’rıd am men tevella an zikrina ve lem yurid illel hayated dunya, Zalike mebleğuhum minel ılm inne rabbeke huve a’lemu bi men alle an sebilihi ve huve a’lemu bi menihteda, Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil erdı li yecziyellezine esau bima amilu ve yecziyellezine ahsenu bil husna, Ellezine yectenibune kebairal ismi vel fevahışe illel lemem inne rabbeke vasiul mağfirah huve a’lemu bi kum iz enşeekum minel erdı ve iz entum ecinnetun fi butuni ummehatikum fe la tuzekku enfusekum huve a’lemu bi menitteka, E fe raeytellezi tevella, Ve a’ta kalilev ve ekda, Eındehu ılmul ğaybi fe huve yera.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz