Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlanma Büyüsü Etkileri Nedir, Kaç Günde Etki Eder? 

Bağlanma büyüleri etkileri nelerdir, nasıl anlaşılır? Bağlanma büyüsü etkisi kaç günde geçer? Bağlanma büyüsünü hangi hoca yapar? Merak edilen sorularınızın cevaplarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Bağlanma Büyüsü Etkileri Nedir, Kaç Günde Etki Eder? 

Bağlama büyüsünün etkisinin gösterebilmesi için ilk olarak işinde uzman olan medyumların seçilmesi gerekir. Daha sonra istenilen malzemelerle birlikte büyünün yapılması tamamlanarak kısa sürede belirtileri ortaya çıkar. Bağlama büyüsünün yapılması ile büyünün etkisinde olanın davranışlarında aşırı derecede değişimler meydana gelir.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında meydana gelen farklılıklar vardır. Bu farklılıklar büyünün yapılma amacına ve edilen niyete göre değişir. Bu yüzden bu büyü yapılırken niyetlerin doğru bir şekilde edilmesi gerekir.

Ayrıca büyünün doğru kişiye etki etmesi için medyum hocasına kişisel bilgilerin de eksiksiz ve hatasız bir şekilde iletilmesinde yarar vardır. Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan taraf büyüyü yapana bağlanır ve hep onu düşünür.  Bunun sonucunda da onunla bir arada olmak için her şeyi yapar.

Bağlama Büyüsünün Fark Edilmesi

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra fark edilmesi mümkündür. Fakat büyünün yapıldığının anlaşılmasında ilk olarak büyünün doğru etkiler göstermesi gerekir. Aşağıda bağlama büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen durumlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

  • Büyünün yapıldığı kişinin uyku sorunu ortaya çıkar. Bir türlü uyuyamaz.
  • Bunun dışında büyünün yapılması sonucunda büyünün etkisinde olan tarafın tıpta tedavisi olmayan baş ağrısına yakalanması ve bir türlü geçmemesi büyünün yapıldığına işarettir.
  • Aynı zamanda bağlama büyüsü yapılan kişide hiç olmadığı kadar sevgi ve bağlılık duyguları oluşmaya başlar.

Yukarıda belirtilen durumların meydana gelmesi durumunda bağlama büyüsünün yapıldığı hemen fark edilir.

Bağlama Büyüsünün Sonunda Meydana Gelen Değişiklikler

Bağlama büyüsünün uzman medyumlar tarafından ve doğru malzemelerle yapılmasından sonra büyünün sonucunda birtakım olaylar meydana gelir. Özellikle büyünün yapıldığı kişi yaptığı her adımda kararsız bir şekilde hareket eder. Bunun dışında sürekli ikilemde kalır ve bir konu hakkında seçim yapamaz.

Bunun haricinde bağlama büyüsünün yapılması ile büyünün yapıldığı kişiler ailesine ve çevresine karşı ilgisiz olur ve onlardan tamamen uzaklaşır. Sadece büyüyü yapanı düşünür ve onunla birlikte olmak ister. Bu tür durumların meydana gelmesi sonucunda bağlama büyüsü başarılı bir şekilde etkisini göstermiş olur.

Bağlama Büyüsünün Eşyalara Etkisi

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra eşyalar üzerinde de bazı durumlar meydana gelir. Örneğin; büyünün yapıldığı kişinin sürekli olarak evin içerisinde anahtarı kaybolur. Daha önceden anahtarın koyulduğu yerde olmayıp hiç bilinmeyen yerde ortaya çıkması durumunda büyünün yapıldığı hemen anlaşılır.

Bunun dışında bağlama büyüsünün yapılması sonucunda bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerin bir türlü çakmağı yakamaması ve çakmağın yeni alınmasına rağmen sürekli bozulması meydana gelir. Büyünün yapıldığı kişiler çakmağı yakamazken, bir başkası kolay bir şekilde çakmağı yaktığında bağlama büyüsünün yapıldığı ortaya çıkar. Böylece eşyalar da büyünün etkisinden nasibini almış olur.

Bağlama Büyüsünün Eşlere Etkisi

Bağlama büyüsünün evli çiftlere üçüncü kişi tarafından soğutma ve ayırma amacı ile yapıldığı zaman eşlerin birbirlerine olan davranışlarında bazı farklılıklar meydana gelir. Örneğin; büyünün yapıldığı çiftler birbirlerine karşı cinsel anlamda bir şey hissetmez. Bunun dışında bağlama büyüsünün yapıldığı çiftlerin arasında kavgalar çıkar ve birbirlerinden nefret etmeye başlar.  Bu sayede ayrılma ve boşanma kararı alarak işlemleri başlatırlar.

Bağlama büyüsünün eşlerden birinin yapması sonucunda ise eşlerin arasında ileriki zamanlarda meydana gelecek olumsuz durumların önüne geçilmiş olunur. Yani bu büyü sayesinde evli çiftler birbirlerine sımsıkı bağlanır ve sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşarlar.

Ayrıca bağlanma büyüsü belirtilerine ve tesirine yazımızdan bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsünün etki etme süresi her insanda aynı olmayabilir. Çünkü, büyünün yapıldığı kişilerin fiziksel ve ruhsal anlamda değişimler içerisinde olmasından dolayı büyü de bu doğrultuda kişiye göre etki eder. Bunun dışında bağlama büyüsünün yapılmasından sonra hemen etki edip etmemesi büyüyü yapan medyum hocalarının el becerilerine ve donanımlarına da bağlıdır. Bu yüzden bağlama büyüsü yapıldıktan sonra farklı sürelerde etki eder.

Fakat bağlama büyüsü diğer büyüler gibi yaklaşık olarak en geç 1 ay içerisinde etki etmeye başlar. Bunun sonucunda da evli çiftler veya sevgililer arasında daha çok bağlanma durumu meydana gelir. Aynı zamanda kavuşamayan aşıklar da sonsuza kadar bir araya gelerek mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Bağlama Büyüsü İle Sevdiğini Geri Getirme

Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın veya eşinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılması için ilk olarak medyum hocasına giderek büyünün yapılacağı kişi hakkında gerekli bilgileri vermeniz gerekir. Daha sonra medyum hocası marifetleri doğrultusunda büyü veya vefk hazırlayarak sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesini sağlar.

Bu büyünün uzman medyum hocaları tarafından yapılması durumunda büyü yaklaşık olarak 10-15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar ve size geri dönmesini istediğiniz kişi pişman olmuş bir şekilde gelir. Bu sayede eşiniz veya sevdiğiniz sizi bir daha bırakıp hiçbir yere gitmez ve sonsuza kadar size bağlı bir şekilde yaşar.

Bağlama Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Bağlama büyüsü ile aşık olduğunuz insanın size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün doğru ritüellerle ve malzemelerle yapılması sonucunda büyünün etkisi 1 ay içerisinde kendini göstermeye başlar. Bağlama büyüsünün kısa sürede etki etmesi için bazı şartlara uyulması gerekir. Örneğin; büyünün yapıldığı kişinin yüksek enerji ve büyüyü yapan medyumun güçlü hisleri bağlama büyüsünün hem etkili bir şekilde hem de kısa sürede ortaya çıkmasını sağlar. Bu yüzden bağlama büyüsünün yapılacağı kişinin ilk olarak ruhen arındırılması gerekir. Aynı zamanda büyüyü yapacak medyumun da hislerinin çok kuvvetli olması aranılacak şartların arasındadır.

Muska İle Bağlama Büyüsü Yapma

Muska ile yapılan bağlama büyülerinin etki etme süresi daha uzun olabilir. Çünkü, çeşitli malzemelerle yapılan muskanın evde veya kıyafetlerde istenilen sürede saklanması durumunda büyünün etki etmesi dolaylı yoldan meydana gelir. Bu yüzden muska ile yapılan bağlama büyüsü 1 ay içerisinde veya daha uzun sürede etkisini göstermeye başlar.

Bunun dışında muskanın evde kimsenin göremeyeceği yerde saklanması da büyünün etkili bir şekilde tutmasında önemlidir. Çünkü, muskanın bir başkası tarafından bulunup açılması durumunda bağlama büyüsü, etkisini o an kaybeder ve hiçbir şekilde belirtilerini gösteremez. Bu yüzden bağlama büyüsü için hazırlanan muskaların kısa sürede etkisini göstermesinde bulunmayacak bir yerde saklanması çok önemlidir.

Bağlama Büyüsünün Etkisini Kaybetmesi

Bağlama büyüsünün etkisinin yok edilmesinde zaman ve ustalık gerekir. Bu büyünün yapıldığını anlayanlar, medyum hocasına giderek büyünün bozulmasını talep edebilir. Bağlama büyüsünün bozulmasını isteyenler evde kesinlikle deneme yapmamalıdır. Direkt olarak medyum hocasına giderek kısa sürede büyünün yok edilmesini isteyebilir.

Bağlama büyüsünün bozulması için ilk önce gerekli kontroller yapılır. Daha sonra kişiye özel olarak büyünün bozulması için vefkler veya muskalar hazırlanır. Bu vefklerin yenmesi veya içilmesi durumunda büyünün etkisi kişinin üzerinden uzaklaşır. Büyünün bozulmasından sonra büyünün etkisinde olan tarafın davranışları eski haline döner ve ruhunda bir arınma meydana gelir. Tamamen huzur ve refaha kavuşmuş olur.

Bağlama büyüsünün bozulmasında hem vefke yazılması gereken hem de 1 hafta boyunca düzenli bir şekilde okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra büyünün ve cinlerin etkisi ortadan kaybolur. Yaklaşık olarak bağlama büyüsünün etkisinin yok olması bir veya iki ay içersinde meydana gelir.

Aşağıda bağlama büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir:

  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben.
  • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz