Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Birini Kendine Aşık Etmek için Ne yapmalıyım? Büyü, Zikir ve Dualar

Birini Kendine Aşık Etmek için okunacak dualar, zikir çekerek aşık etme, aşk büyüsü için okunacak dualar. Kendine bağlamak için aşk büyüsü ayrıntılı bilgiler yazımızda.

 Birini Kendine Aşık Etmek için Ne yapmalıyım? Büyü, Zikir ve Dualar

Sevdiğin birini kendine aşık etmek için yapılması gerekenler, manevi ilimler arasında kadın veya erkek fark etmeksizin kalplerinde aşkın yakıcı alevini hisseden herkes tarafından merak edilmektedir. Sevdikleri kadar sevilmeyen ve tek taraflı aşkın ıstıraplarıyla boğuşan kimseler için dini kitaplarda ve ilmi kitabelerde tavsiye edilen pek çok manevi uygulamadan söz etmek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra karşısındakini aşık etmek için her türlü sorumluluğu yüklenen, göze alan kadın ve erkekler için de aşk büyüleri icra edilebilmektedir. Birini kendine aşık etmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtları olarak büyüler, zikirler ve dualar hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzde aşklar her ne kadar eskilerde anlatılan efsaneler gibi olmadığı söylense de hala kişiler için büyük önem taşıyan duygulardır. Öyle ki aşık olan kişi, kendinden çok sevdiğini ve aşkını düşünecek konuma düşebilir. Bu yüzden aşkların en güzeli, karşılıklı yaşanandır denmektedir. Tek taraflı aşk yaşayan yani halk arasındaki tabiriyle kara sevdaya düşmüş kişilerin gönüllerinde yanan kor kor alevlere derman olacak şeyler, yine manevi ilimlerde yer edinen büyü, dua ve zikir gibi uygulamalardır. Bu uygulamaları belirtilen usullerine göre birebir riayet ederek uygulayan aşıklar, tez zamanda aşık oldukları kişiler tarafından sevilmekte ve aşklarına karşılık görebilmektedir.

Kendime Aşık Etmek İçin Ne Yapmalıyım?

İnternet üzerinde bu konuda yapılan araştırmalara bakıldığında pek çok kişinin kadın veya erkek fark etmeksizin “kendime aşık etmek için ne yapmalıyım?” sorusunu sorduğu görülmektedir. Bekarlar kadar evliler tarafından da gündeme getirilen bu sorunun yanıtları oldukça basittir. Bir kişi üzerinde manevi yönden birtakım baskılar ve yönlendirmeler uygulayarak, bu kişilerin sizin için deli divane olması, size sırılsıklam aşık olması mümkün olabilmektedir. Ancak bu tür manevi uygulamaların her birinde hem birtakım koşulların yerine getirilmesi gerekmekte hem de bazı tehlikelerin göze alınması şartı bulunmaktadır.

Sevdiğiniz bir kızı ya da erkeği kendinize aşık etmek için yapmanız gerekenler manevi ilimler arasında iyisiyle kötüsüyle uygulanan ritüellerden oluşmaktadır. Manevi dünyada bir kişi üzerinde aşk etkisi kurabilmek için günümüzde özellikle platonik aşıklar tarafından en çok tercih edilen manevi uygulamalar şunlardan oluşmaktadır:

 • Aşk ve bağlama büyüleri ile kendine aşık etmek
 • Aşk ve bağlama duaları ile kendine aşık etmek
 • Zikir çekerek kendine aşık etmek
 • Medyum hocaların hazırladığı aşk vefkleri ve tılsımlar ile kendine aşık etmek

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmek

Aşk ve bağlama büyüleri hakkında İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda pek çok kişi bir erkeği kendime aşık etmek için ne yapmalıyım sorusunu gündeme getirmektedir. Bu sorunun yanıtı yukarıda verdiğimiz maddelerde gizlidir. Bir erkeği kendine kör kütük aşık etmek, kapısında köle yapmak isteyen kişiler öncelikle bu isteklerinde samimi ve iyi niyetli olmalıdır. Bu niyetin akabinde ilim ve irfan sahibi olduğu kanıtlanmış, çevresinde manevi yönden çok kuvvetli olduğu bilinen medyum hocaların desteğini alarak erkekleri kendinize aşık edebilirsiniz. Ancak bu tür uygulamalarda gerekli olan tüm şartların da hem manevi uygulamayı yapan ya da yaptıranlar hem de bu uygulamada vekaleten görev alan kişiler tarafından karşılanması gerekmektedir. Birini kendine aşık etme sevdirme duası başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Duaları

Büyü ve türevlerinin dinen sakıncalı ve yasak olduğu göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bu nedenle yukarıda sıralamış olduğumuz maddeler arasında aşk ve bağlama büyüleri çeşitlerinden faydalanmak yerine öncelikle manevi yönden tehlikesi ve sakıncası bulunmayan yöntemleri tercih etmek lazım gelmektedir. Manevi yönden güçlü, üçüncü gözü açılmış ve dünya dışı varlıklar ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilen medyum hocalar ve din alimleri de kendisine başvuran bu konuda yardım isteyen çaresiz aşıklara bu yolları tavsiye etmektedir. Birini kendine aşık etme duası, usullerine göre okunduğu takdirde çok başarılı sonuçların meydana gelmesi sağlanmaktadır. En etkili aşık etme dua uygulamalarından biri de şu şekildedir:

 • “Dilediği kulunu çok seven, Salih kullarını sevip onları rahmete ulaştıran Tanrım sen yerin ve göğün sahibisin. Tanrım, gönülleri gören ve duyan yalnız sensin. Senin istemediğin yada emretmediğin hiçbir şey gerçekleşmez. Bizim hakkımızda hayırlı olan neyse nasip et. Ulu Rabbim dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde sakladığımızı da tek bilensin. Esirgeyen ve bağışlayan sensin. Geçmiş ve gelecek zamanların ve bütün yerlerin sahibi tek sensin. Yalnız ulu ve tek olan Tanrı sensin ve sadece sana güveniriz sana inanırız. Gönüllerimizi birbirine yakınlaştır. Onu bana, beni ona sevdir. Amin”

Kendine Aşık Etme Duaları Nasıl Okunmalıdır?

Yukarıda en etkili aşık etme duası uygulamalarından birinin örneği bulunmaktadır. Bu duanın kısa sürede kabul olması ve sevdiğiniz kişinin de sizi kör kütük sevmesi için dua uygulamasının mutlak surette okunma esaslarına uygun olarak okunması gerekmektedir. Aksi halde duanın tesiri zayıf kalacağından bu uygulamadan sonuç almak çok zor olacaktır. Sevdiğin birini kendine aşık etme dualarını okurken şu hususların mutlaka göz önünde bulundurulmasına dikkat ve gayret edilmelidir:

 • Aşık etme duası 8 kere art arda okumalıdır.
 • Bütün dualarda olduğu gibi abdest alınarak okunmasını söylemekte fayda vardır.
 • Bu kendine aşık etmek maksadıyla aşık olan kişi tarafından okunacak dua sadece bir gün okunmaz.
 • Her gün sevdiğiniz kişi sizi sevene kadar okuma çalışmasına devam etmeniz gerekmektedir.
 • Duanın kabul edilmesinde en büyük etkenlerden biri duanın samimiyetle okunmasıdır.
 • Bu dua usullerine göre okunduğu zaman en geç 14 günde aşık olduğunuz veya sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etme konusunda başarılı sonuçlara ulaşırsınız.
 • Duaların kabul olacağına ve dua gününe inancı kaybetmeden sabırla dua etmeye özen ve gayret gösterilmelidir.

Dua her şeyden önce sizin kalbinizin sesidir. Dualar, arzulanan olayın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dua sadece sözcüklerden ibaret değildir. Dualar, manevi yaşamımızın anahtarı ve nurlar aleminin en gizli kapılarının dünyaya açılmasındaki sihirli sözcüklerdir. Aşık etme duası nasıl yapılır tesirli ve kesin çözüm başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sevdiğin Kişinin Kalbine Tesir Etmek İçin Zikir Uygulaması

Bekarların yanı sıra evli kişilerin de gönüllerine etki eden bu manevi uygulamalar, aşk ve bağlama büyülerine nazaran zararsız olduğu için tavsiye edilmektedir. Kocamı kendime aşık etmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtlarını arayan evli kadınlar da zikir çalışması yaparak sevdikleri kişinin kalbine tesir edebilir, böylece evliliklerini hayallerindeki gibi yaşayabilirler. Din alimleri ve manevi yönden kuvvetli medyum hocaların da tavsiye ettiği zikir uygulamaları sevilen kişinin kısa sürede sevgiye karşılık vermesi ve aşık olmasına vesile olmaktadır. Bu tür zikir uygulamalarından biri de şu şekildedir:

 • Pazartesi : Ya Latif (129 kere)
 • Salı : Ya Kabz (903 kere)
 • Çarşamba : Ya Kafi (111 kere)
 • Perşembe : Ya Razzak (308 kere)
 • Cuma : Ya Nur (256 kere)
 • Cumartesi : Ya Ğani (1060 kere)
 • Pazar : Ya Fettah (489 kere)

Görüldüğü üzere haftanın 7 gününde 7 zikir uygulamasıyla sevdiğin kişinin gönlüne merhamet ve sevgi aşılayabilirsiniz. Mübarek esmaların her gün belirtilen sayı kadar zikredilmesi sonucunda bir hafta sonunda istenilen etkiler görülecektir.

POPÜLER YAZILAR

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz