Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bolluk ve Bereket için Para Kazanma Duası Ritüeli 

Bolluk ve bereket için para kazanma duası ritüeli nasıl yapılır, kaç günde etkisini gösterir? Bolluk ve bereket için okunması gereken dualar nelerdir? Ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Bolluk ve Bereket için Para Kazanma Duası Ritüeli 

Bolluk ve bereket ritüellerinde en önemli dualardan bir tanesi Karınca duasıdır. Özellikle Cuma günü okunması halinde etkili sonuçlar elde edilebilir.

Bolluk Ve Bereket İçin Dua Ritüelinde Önemli Noktalar

Hayatına para çekmek isteyenler öncelikle aşağıda yer alan noktalara dikkat etmelidir:

 • Dua ritüelinde en önemli noktalardan bir tanesi, içten bir şekilde dua edilmesidir.
 • Dua etmeden önce abdest alınıp namaz kılınırsa duanın kabul olması daha olasıdır.
 • Dua kabul olma saatleri vardır. Bu sebepten dolayı sürekli dua halinde olmak bereketli ve bol kazanç elde etmeye olanak sağlar.
 • Dua ritüelleri yapılmadan önce ve yapıldıktan sonra iyi yollarla ve hak yemeden para kazanılması gerekir.
 • Para ritüellerinde dua ederken hayırlı kazançların olması söylenmelidir.

Bolluk Ritüeli İle Bereketli Kazançlar Sağlama

Para akışının hızlı bir şekilde sağlanmasını ve bol kazançlar gelmesini isteyenler aşağıda yer alan uygulamayı yapmalıdır:

 • Öncelikle boş bir kağıda 574 7814981 48 sayıları yazılmalıdır. Yazı yazarken tükenmez kalem kullanılmalıdır.
 • Ardından kağıt katlanarak cüzdana konulmalıdır.
 • Kağıtta yazan sayılar her gün sabah ve akşam aksatılmadan okunmalıdır.

Ritüelin uygulanmasına en az 21 gün boyunca devam edilmelidir. İsteyenler daha uzun süre de uygulayabilir. Sayıların enerjisi ile yapan kişiye bol kazançlar gelir ve ödemekte zorlandığı borçları kolay bir şekilde öder. Cüzdana koymakla birlikte kağıdı evlerin girişine de koyabilirsiniz. Bu şekilde eve girerken bolluk ve bereketli enerjiler olur.

Bolluk Ve Bereket İçin Dua Ritüeli

Kazancını arttırmak isteyenler aşağıda yer alan duayı okumalıdır:

 • Elhamdü lillahillezi men veseka bihi lem yekün ileyye. Ve kulil hamdülillahillezi lem yettehiz veleden ve lem yekün lehü şerikün fil mülki ve lem yekün lehü veliyyün minez zülli ve kebbirhü tekbira. Allahü ekber Allahü ekber la ilahe illallahü vallahü ekber Allahü ekber ve lillahil hamd. Ve sübhanallahi bükraten ve esila. Hasbünallahi ve ni’mel vekil. Ni’mel mevla ve ni’men nasir. Ğufraneke rabbena ve ileykel masir. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ve sallallahü ala seyyidina Muhammed in ve alihi ve sahbihi ecmein. Allahümme ya alimes sırrı venneca ve ya kaşifed durrü vel belva icalli min emri ferecen ve mahracen birahmetike ya erhamer rahimin. Allahümme lekel hamdü ve ileykel müşteka ve entel müsteanü ve aleyket tükelani ela ilallahi tasirül umur. Feseyekfikehümullahü ve hüves semiul alim. Ve sallallahü ala seyyidina Muhammed in ve alihit tayyibinet tahirin. Vel hamdülillahi rabbil alemin. Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi eselüke bismikel azimül muazzamü en terzukni rizkan halalan tayyiben ve veleden salihan bi rahmetike ya erhamer rahimin. Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente halakteni ve en abdike ve ena ala ahdike ve va’düke ma süteta’tü euzü bike min şerrima sana’tü ebuüleke bini’metike aleyye ve ebuü bizenbi fağfirli zünübi fe innehi la yağfirüz zünübe illa ente bi rahmetike ya erhamer rahimin.

Duayı okumaya 7 gece boyunca devam edilmelidir. Bununla birlikte günde 41 defa okunmalıdır. Bir hafta belirtilen sayıda yapıldığı takdirde hayırlı ve bol kazançlar gelir. Beklenmedik yerlerden para akışı olur. Daha önce birine borç vermiş ve alamamış varsa, borcunun ödendiğini görür.

Taşların Enerjisi İle Bereketli Kazanç Sağlama

Her insanın kendine özgü taşları vardır. Bu taşlar genellikle burçlara uygun olarak belirlenmektedir. Hangi taşın sağlık, hangi taşın para getirdiği ile ilgili bilgiler için astrologlardan yardım alınabilir. Kendine uygun taş belirlendikten sonra taş satan yerlerden temin edilmelidir. Ardından taşı eve getirdikten sonra birkaç dakika suyun altında yıkanmalıdır. Bu işlem taştaki tüm enerjilerin nötrlenmesini sağlar. Taş hazır hale geldikten sonra baş ucuna konmalıdır.

Bu arada dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi, sizden başka kimse taşa dokunmamalıdır. Aksi takdirde dokunanın kişinin enerjisi taşa geçer ve olumlu sonuçlar elde edilmez. Yastık altında saklamakla birlikte gün içerisinde cepte ya da çantada da taşınabilir. Bu şekilde de taşın enerjisi alınmış olur.

Ritüelde diğer önemli nokta ise, negatif duyguların düşünülmemesi gerekir. Eğer negatif şeyler hissedilirse bu taşa geçer ve taşın da negatif enerji vermesine sebep olur. Uygulama için belli bir süre kısıtlaması yoktur.

Bereket duası ile para çekme ritüeli nasıl yapılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Hurma Çekirdeği İle Bereket Ritüelinin Yapımı

Hurma eski tarihten bu yana bereket ve bolluk getiren ritüellerde kullanılan bir malzemedir. Ritüelin uygulanışı şu şekildedir:

 • Kuru ya da yaş hurma olması önemli değildir. Fakat özellikle Hacca gitmiş insanların getirdikleri hurmanın çekirdekleri ile daha etkili sonuçlar alınabilir.
 • Çekirdek meyveden çıkarıldıktan sonra silinmelidir ve ister peçeteye sarılarak ister öyle cüzdanın bir köşesine konulmalıdır.
 • Bir süre geçtikten sonra bol kazançlar elde edildiği görülecektir.

Ritüelin başka bir uygulaması da çekirdeklerin bir kese içerisine konulması ve evlere asılmasıdır. Kese özellikle mutfağa asıldığında o evden bereket eksik olmaz ve maddi anlamda zorluklar yaşanmaz.

Para Kazanmak İçin Dua Ritüeli

İşsiz olanlar ya da para sıkıntısı yaşayanlar aşağıda yer alan iki duayı okumalıdır:

 • Allâhümmerzuknâ rizkan halâlen tayyıben bilâ keddin vestecib duâenâ bilâ reddin ve neûzü bike anil fedîhateynil fakri ved dîni sübhânel müferrici an külli mahzûnin ve ma’mûmin sübhâne men ceale hazâinihü bi kudretihi beynel kâfi ven nûni İnnemâ emruhu izâ erâde şeyen en yekûlelehü kün feyekûn. Fe sübhânellezî biyedihi melekûtü külli şeyin ve ileyhi türceûn. Hüvel evvelü minel evveli vel âhirü ba’del âhiri vez zâhirü vel bâtınü ve hüve bi külli şeyin alîm. Leyse ke mislihi şeyün fil ardı velâ fis semâi ve hüves semîul alîm. Lâ tüdrikühül ebsârün ve hüve yüdrikül ebsâra ve hüvel latîfül habîr. Vel hamdülillâhi rabbil âlemîn.
 • Allahümme Rabbe’s-semâvâti’s-seb’i Rabbi’l-Arşi’l-Azîmi, Rabbenâ ve Rabbe Külli şey’in Münzile’t-Tevrâti ve’l-İncîli ve’l-Kur’âni Fâli-ki’l-Hebbi Vennevâ. Eûzü bike min şerri külli şey’in ente âhizün binâsiyetihî, ente’l-Evvelüfeleyse kableke şey’ün ve ente’l-Âhirü feleyse ba’deke şey’ün ve ente’z-Zâhirü feleyse fevkake şey’ün ve ente’l-Bâtınü feleyse dûneke şey’ün. Akdi anni’d-deyne ve ağni mine’l-fakri.

Duaları okumaya istenildiği kadar devam edilebilir. Özellikle sabah namazlarından sonra okuyanların evine fakirlik girmez. Kazandıkları para bereket ve bolluk içinde gelir. Bu duaları her gün düzenli bir şekilde okuyanların aile içinde geçim sıkıntısı olmaz. Evine para getiren anne ve babalar çocuklarının rızklarını kolay bir şekilde kazanır.

Madeni Para Ritüeli İle Bereketli Yaşam

Para her zaman maddiyatın temsili olarak görülmüştür. Bu sebepten dolayı paranın enerjisi ile kolay bir şekilde bereketli kazançlar sağlanabilir. Bunun için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Bir adet madeni para alınmalıdır. Yurt dışına gidilmişse yabancı paralar ile de bu işlem yapılabilir.
 • Bozuk paraya “daha çok para kazanmam için neler mümkün?” sorusu sorulmalıdır. Bu soru para enerjisi için evrene gerekli imkanların neler olduğunu sorar ve bunun için mümkün olan tüm yollar açılır. Kafasında para kazanamayacağını ya da iş bulamayacağını düşünenler de bu soruyu kendilerine sık sık sormalıdır.
 • Madeni para camın önüne konulmalıdır. Ardından Güneşin enerjisinin yansıması ile paradan gelen enerji olumlu bir şekilde kazanç enerjisine dönüşür.

Ritüele gece yarısından sonra başlanmalıdır. Haftada bir kez yapılmalı ve 3 ay boyunca devam edilmelidir.

Boyalar İle Para Enerjisini Çağırma

Renklerin enerji üzerinde çok fazla olumlu etkisi bulunmaktadır. Özellikle yeşil renk paranın temsilidir. Bu sebepten dolayı evin içerisinde dekorasyon yapılırken yeşil daha fazla kullanılmalıdır. Uzak doğu geleneklerinde evin dizayn edilmesinde daha çok enerji kullanılmaktadır. Bunun uzmanı olan kişilerden de bu konuda yardım alınabilir. Renkler konusunda gündelik kullanılan eşyalarda da dikkat edilmelidir. Örneğin cüzdanlar yeşil renkte olabilir.

Beklenmedik Anda Para Getiren Ritüel

Hayatında maddi sıkıntı yaşayanlar aşağıda yer alan duayı okumalıdır:

 • Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn.

Dua her gün bir defa okunmalıdır ve 7 gün boyunca devam edilmelidir. Bir haftanın sonunda hayırlı iş kapıları açılır ya da insanlara beklemedikleri yerden para yardımı gelir. Birine borç verip almayanlar da bu duayı okumalıdır.

Lavanta Ve Karanfil Ritüeli İle Paranın Gelmesi

Lavanta ve karanfil iyi enerjilerin gelmesi ve kötü enerjilerin gitmesi konusunda etkilidir. Ritüeli özellikle para kazanmada şanssız olduğunu düşünenler yapmalıdır. Uygulanacak adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle bir kaba lavanta ve karanfil konulmalıdır.
 • Ardından ocağa alınmalıdır ve ısıtılmalıdır.
 • Isıtılan lavanta ve karanfillerin dumanı evin içerisine yayılmalıdır. Kalan posa bir keseye koyularak kapıya asılmalıdır.

Ritüeli uygularken düşünce yapısının da değişmesi gerekmektedir. Bitkilerin enerjisi olduğu kadar düşüncelerin de enerjisi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı ritüel yaparken bir yandan da paranın geldiği hayal edilmelidir.

Bolluk Ve Bereket Ritüellerinin Yapılması

Para kazanmak için ya da daha bereketli bir hayat yaşamak için yapılan ritüellerin olumlu sonuçları şu şekildedir:

 • Ritüeller sayesinde insanlar borca girmez.
 • Ödemesi olanlar zorlanmadan ödemelerini yapabilir.
 • Başkasına borç verenler paralarını hızlı ve kolay bir şekilde geri alabilir.
 • Özellikle yeni mezun olup iş sıkıntısı yaşayanlar istedikleri ve hayal ettikleri işleri bulur.

Para ritüelleri genellikle geceleri yapılır. Fakat tütsü gibi uygulamalar gün içerisinde yapıldığında da etki verir. Dua ritüelleri için belirli sayılar verilmediyse, Cuma ya da Perşembe geceleri yapılmalıdır. Bunun yanı sıra dini günlerde de edilen dualar kabul olacak dualar arasında yer alır.

Ritüeller uygulanırken psikolojik olarak rahat ve huzurlu da olunmalıdır. Bunun yanı sıra gürültülü yerlerden de uzak durulmalıdır. Dikkatleri dağıtan unsurlar olduğu zaman yeterli enerji verilmediği için ritüeller etkisiz olur. Uygulamalar yapıldıktan sonra yapıldığı da başkasına söylenmemelidir. Ritüellerin gizli kalması enerjinin dağılmaması açısından önemlidir. Hatta mümkünse sonuçlar olduktan sonra da hangi uygulama yapıldığı bir başkasına anlatılmamalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz