Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Bozdurmak Günah mı? Büyü Bozdurmanın Hükmü Nedir?

Büyü bozdurmak günah mı? Büyü bozdurmanın hükmü nedir? Büyü nasıl bozulur ve kimler bozar? Büyü bozma ile ilgili detaylara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Büyü Bozdurmak Günah mı? Büyü Bozdurmanın Hükmü Nedir?

Büyü bozdurma amacı ile medyum hocasına gitmek dinimizce günah olarak görülmez. Hatta büyünün bozulması insanların yaşantılarının daha güzel olmasına neden olur. Yapılan  büyünün bozulmasında  işinde usta olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Özellikle Havas ilmi konusunda yeteri kadar bilgisi ve donanımı olan medyum hocasına giderek büyü bozdurulmalıdır.

Büyü Bozdurmanın Dindeki Yeri

Büyü bozdurmak dinde yapılması gereken davranışlardan biridir. Çünkü, büyünün etkisinde olan kişilerin hayatlarında meydana gelen olumsuzlukları ortadan kaldırabilmesi için büyünün bozulma aşamalarını yaptırması gerekir. Bunun için de muhakkak medyum hocasına gidilmelidir.

Büyünün bozulmasında medyum hocası kişiye özel vefkler hazırlar. Bu vefklerin içilmesi durumunda büyünün etkisi yaklaşık olarak en erken 3 saat içinde kaybolur. Bununla birlikte büyünün bozulması için Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve duaların da her gün düzenli olarak okunması gerekir. Bu sayede büyünün etkisinden kurtularak normal hayata dönülebilir.

Saçla aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Büyü Yaptırmak Ve Bozdurmak Dinde Günah Mı?

Büyü yaptırmak, dinimizde haram ve günah olarak sayılmıştır.  Bununla birlikte büyü yaptıran kişilerin dinden çıktığı da açık bir şekilde Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerde ve  surelerde dile getirilmiştir. Çünkü, büyüyü yaptıranlar, insanların hayatlarına her zaman olumsuz durumlar kattıkları için günah işlemiş olur. Bu yüzden büyü yaptırmanın dinde hiçbir şekilde olumlu yeri yoktur.

Büyü bozdurmak ise dinde yapılması gereken davranışlardan biridir. Büyüye maruz kalanlar, büyü yapıldığını anladıkları zaman hemen medyum hocasına giderek yapılan büyüyü bozdurmalıdır. Bunun sonucunda büyünün bozulması ile insanlar eski ruh hallerine ve yaşantılarına geri dönerek kaldıkları yerden hayatlarına devam eder.

Büyü Bozdurmak Ve İslamiyet

İslamiyet’te büyü ve sihir yapmanın çok büyük günah olduğu açıklanmıştır. Büyü ve sihir yapan her insan ahirette muhakkak cehenneme gidecektir. Genellikle büyü ve sihir yapan kişiler, dinden çıkan ve Allah’ın varlığını kabul etmeyen insanlardır. Çünkü, büyünün yapılması Allah’a şirk koşmak anlamına gelir. Aşağıda Kuran-ı Kerim’de yer alan Bakara suresinin ayetinde büyünün ne kadar günah ve haram olduğu açık bir şekilde dile getirilmiştir. Bu ayet şu şekildedir:

 • Süleyman’ın hükümranlığı aleyhinde şeytanların uydurup okuyageldiği (iftirâlara) tâbi oldular. Hâlbuki Süleyman (a.s) (sihir yaparak) kâfir olmadı. Lâkin şeytanlar kâfir oldular. Çünkü onlar, insanlara sihri ve Bâbil’de Hârut ile Mârut isimli iki meleğe indirilen (bilgileri) öğretiyorlardı. Hâlbuki o ikisi: “Biz ancak imtihan için gönderildik, sakın (öğrettiğimiz bilgileri sihir yapmakta kullanıp da) kâfir olma!” demeden hiç kimseye bir şey öğretmezlerdi. İşte bunlardan, kişi ile hanımının arasını ayıracak şeyleri öğreniyorlardı. Fakat onlar, bununla, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verecek değillerdi. Kendilerine faydalı olanı değil de zarar veren şeyi öğreniyorlardı. Şânıma yemin olsun ki onlar, sihri satın alanların (Allah’ın kitabını bırakıp sihirle meşgul olanların) âhiretten nasibi olmadığını çok iyi bilirler. Kendilerini fedâ ederek karşılığında satın aldıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!

Dinde Büyü Yaptırmak

Dinde büyü yaptırmanın birçok günaha ve harama girdiği kabul edilmiştir. Büyünün yapılmasında her zaman art niyet ve çıkarcılık söz konusu olduğu için büyü yaptıranlar,  Allah katında öteki dünyada çok büyük cezalara çarptırılacaktır. Büyünün yapılmasında insanlara verilen zararın büyük günah olduğu her zaman bütün ayetlerde ve surelerde açıklanmaktadır. İnsanlar da bunu bile bile büyü yaptırmaları durumunda kafir olarak Allah’ın huzurunda kabul edilir.

Büyü yaptıranlar, Allah’a tövbe edip bir daha hiçbir şekilde büyü yapmayı denemedikleri zaman günahları Allah katında affedilebilir.  Bu yüzden büyü yaptıranlar, kesinlikle Allah’a yalvarıp tövbe ederek bu beladan kurtulmalıdır. Bu sayede dinde de kafir olma durumundan  kurtulabilirler.

Büyü Yaptırmanın Zararları

Büyü yaptırmanın zararları oldukça fazladır. Özellikle evli çiftlere kötü niyetle büyü yapıldığı zaman mutlu giden evlilikler dağılır ve çocuklar perişan bir şekilde ortada kalır. Bununla birlikte büyünün yapılması sonucunda toplumda insan ilişkileri gitgide kötü bir hale  dönüşür. Herkes birbirlerinden nefret eder ve aralarında her daim kavga olur.

Büyü yaptıran kişilerin dinde hiçbir şekilde yeri yoktur. Bu kişiler, Allah katında her zaman  kafir olarak nitelendirilir ve öteki dünyada direkt olarak cehenneme yollanır. Bu yüzden büyü yapmanın zararları ile karşı karşı kalmamak için büyü yapma işinden vazgeçmek gerekir. Aşağıda Kuran-ı Kerim’de yer alan büyünün zararları ile ilgili detaylar yer alır:

 • Kim bir düğüm atar ve ona üfürürse sihir yapmış olur. Kim de sihir yaparsa şirke düşer. Kim (fayda umarak hayvan tırnağı, nazarlık gibi câhiliye âdetlerinden) bir şeyi (herhangi bir yere) asarsa, o astığı şeye havâle edilir (Allah’ın yardımından mahrûm bırakılır).

Büyü Bozdurmak Haram Mı?

Büyü bozdurmak dinde hiçbir şekilde haram olarak kabul edilmez. Üstelik Allah büyünün etkisinde kalan kişilere yardım ederek büyünün bozulmasını gerçekleştirebilir. Örneğin; büyünün yapıldığı kişiler, Allah’a yalvararak Kuran-ı Kerim’den ayetler ve dualar okur. Bunun sonucunda da Allah insanların bu yalvarışlarını duyarak onlara yardım eder ve büyünün bozulmasını sağlar.

Büyünün etkisinde olduklarını anlayan herkes, medyum hocasına giderek yapılan büyünün bozulması için talepte bulunmalıdır. Büyünün bozulmasında medyum hocası özel dualarla birlikte vefk hazırlar. Bu vefkin sürekli olarak üzerlerde taşınması sonucunda büyü etkisini kaybeder ve tamamen uzaklaşır. Bu sayede insanlar,  fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlama yaşar.

Büyünün Bozulması Nasıl Gerçekleşir?

Büyünün bozulması için medyum hocasına gidilebilir. Fakat bunun için çok seçici olmak gerekir.  Çünkü, medyum hocasının büyüyü bozması için Havas ilmi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olması gerekir. Bununla birlikte vefk ilmini de çok iyi bilerek özel dualarla vefkin  hazırlanmasını sağlamalıdır. Büyünün etkisinde olan kişiler, medyum hocasının tecrübeli ve kültürlü olmasına çok dikkat etmelidir.

Bunun dışında büyünün bozulmasında Kuran-ı Kerim’de yer alan duaların ve surelerin okunması gerekir. Bu duaların her gün düzenli bir şekilde okunması durumunda Allah her zaman bu kişilerin yanında olur ve bu kişilere bir daha hiçbir şekilde büyü yapılamaz. Bunun için herkesin büyünün bozulmasında okunması gereken duaları öğrenerek sabah ve akşam okumaları gerekir.

Büyücülerin Dindeki Yeri?

Büyücülük, eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Büyücülerin büyü yapmalarının altında menfaat ve kötülük duyguları yatar. Büyücüler her zaman dinde kafir olarak kabul edilmiştir. Büyü yapanlar, öteki dünyaya gittiklerinde kendilerini direkt olarak cehennemde bulur. Çünkü, Allah insanların hayatlarında olumuz durumlar meydana getiren ve insanların  fonksiyonları ile oynayan bütün büyücülere ağır cezalar verir. Bunun sonucunda da öteki  dünyada büyücülerin yatacak yeri yoktur.

Büyü yapanlar, Allah’a tövbe edip sığınarak pişmanlığını dile getirdiklerinde Allah herkesin günahlarını bağışladığı gibi büyücülerin de günahlarını bağışlayabilir. Bu yüzden büyü işi ile ilgilenenler,  kısa zamanda yaptıkları kötülüğün ve çıkarcılığın farkına varıp büyü işinden geri dönmelidir.

Saç ve giysi kullanılarak yapılan bağlama büyülerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Büyü Bozmada Okunacak Dua

Büyünün yapıldığının farkına varanlar, kesinlikle Allah’a sığınarak her zaman dua etmelidir. Kuran-ı Kerim’den büyünün bozulmasında etkili olan duaların okunması sonucunda büyü hemen etkisini kişilerden uzaklaştırır ve bu duaları okuyan kişiler, her zaman yapılacak büyülerden korunur. Aşağıda büyünün bozulmasında okunması gereken sureler detaylı bir  şekilde verilmektedir:

 • İhlas Suresi: De ki: “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı”
 • Felak Suresi: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”
 • Nas Suresi: De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme yefirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Cuma Suresi: Yusebbihu lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl’ardıl elmelikilkuddusil-‘aziyzilhakiymi. Huvelleziy be’ase fiyl’ummiyyiyne resulen minhum yetlu ‘aleyhim ayatihi ve yuzekkiyhim ve yu’allimuhumulkitabe velhıkmete ve inkanu min kablu lefiy dalalin mubiynin. Ve ahariyne minhum lemma yelhaku bihim ve huvel’aziyzulhakiymu. Zalike fadlullahi yu’tiyhi men yeşa’u vallahu zulfadlil’azıymi. Meselulleziyne hummiluttevrate summe lem yahmiluha kemeselilhımari yahmilu esfaren bi’se meselulkavmilleziyne kezzebu biayatillahi vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne. Kul ya eyyuhelleziyne hadu in ze’amtum ennekum evliyau lillahi min duninnasi fetemennevulmevte in kuntum sadikıyne. Ve la yetemennevnehu ebeden bima kaddemet eydiyhim vallahu ‘aliymun bizzalimiyne. Kul innelmevtelleziy tefirrune minhu feinnehu mulakıykum summe tureddune ila ‘alimilğaybi veşşehadeti feyunebiiukum bima kuntum ta’melune. Ya eyyuhelleziyne amenu iza nudiye lissalati min yevmilcumu’ati fes’av ila zikrillahi ve zerulbey’a zalikum hayrun lekum in kuntum ta’lemune. Feiza kudıyetissalatu fenteşiru fiyl’ardı vebteğu min fadlillahi vezkurullahe kesiyren le’allekum tuflihune. Ve iza reev ticareten ev lehveninfaddu ileyha ve terekuke kaimen kul ma ‘ındallahi hayrun minellehvi ve minetticareti vallahu hayrurrazikıyne.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün yapılması sonucunda gözle görülen belirtiler meydana gelir. Bu belirtiler aşağıda şu şekilde listelenmektedir:

 • Büyünün yapıldığı kişilerde fiziksel olarak gözlerinde ağrılar meydana gelir.
 • Bununla birlikte büyünün yapılması sonucunda alın ve ensede ağrılar ve sızlanmalar ortaya çıkar. Bu ağrıların tıpta hiçbir şekilde tedavisi yoktur.
 • Bunun yanı sıra büyü yapılan kişilerin dikkat bozuklukları ortaya çıkar. Bu kişiler yaptıkları hiçbir şeye odaklanamaz ve bu yüzden her zaman başarısız olurlar.
 • Bunun dışında büyünün etkisinde kalanlar, sürekli olarak yorgunluk ve halsizlik içerisinde olur.

Yukarıda verilen belirtilerin sonucunda büyünün bozulması için gerekli işlemler yapılmalıdır. Büyünün bozulması işlemi gerçekleştikten sonra ortaya çıkan belirtiler tamamen yok olur ve kişiler eski davranışlarına ve hareketlerine geri dönerek kaldıkları yerden hayatlarına devam eder.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz