Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Saçla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Saçla aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder, bozulabilir mi? Saçla aşık etme büyüsünü kimler yapabilir? Aşık etme büyüsü hakkında gerçek bilgilere ve yapılması gerekenlere yazımızdan ayrıntılı şekilde bakabilirsiniz.

 Saçla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Saçla aşık etme büyüsü, geçmiş zamanlardan günümüze kadar olan süreçte en çok kullanılan aşık etme büyüsünün başında yerini alır. Bu büyünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda etkisini çok güçlü bir şekilde yansıtır. Saçla yapılan aşık etme büyüsünde kadın veya erkeğin saçı gereklidir. Saçların üzerine okunacak tılsımlı sözcükler ile büyünün yapılması gerçekleşir.

Saçla Aşık Etme Büyüsü

Saçla aşık etme büyüsü, en köklü aşık etme ve bağlama büyülerinden birisidir. İnsanların bu büyüyü tercih etmesindeki en büyük sebep, büyünün çok çabuk bir şekilde etkisini göstermesidir. Saçla yapılan aşık etme büyüsünün uygulanmasında istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Bununla birlikte büyünün yapılması için muhakkak medyum hocasının yardımı alınmalıdır.

Saçla yapılan büyünün sonucunda deli gibi aşık olduğunuz insanın da karşılıklı olarak sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında saçla yapılan büyüyü evli çiftlerin yaptırması durumunda büyünün etkisi sayesinde evli çiftlerin evliliklerinde yaşadıkları sorunlar tamamen ortadan kalkar ve evli çiftler birbirlerine daha çok bağlanarak evliliklerini kurtarabilir.

Saç ve giysi kullanılarak yapılan bağlama büyüsü bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Saçla Aşık Etme Büyüsü İle Mutlu Etme Nasıl Gerçekleşir?

Saçla aşık etme büyüsü ile kadın ve erkeklerin arası her zaman çok iyi olur. Çiftler birbirlerine tutkuyla bağlanarak ruh ikizlerini bulduklarını düşünür. Bunun sonucunda da aşıklar  birbirlerine  kavuşarak bir ömür boyu mutlu  bir şekilde birlikte yan yana  yaşar.

Saçla yapılan aşık etme büyüsünün etkisinde kalan taraf, aşık olduğu insana kendi kalbi ve duyguları ile bağlandığını düşünür. Hiçbir koşulda büyünün yapıldığını anlamaz. Büyünün etkisinden kurtulduğu zaman bile büyü ile bağlandığı kişiyi hep düşünür. Bu durum da saçla yapılan aşık etme büyüsünün ne kadar etkili ve gerçek olduğunu gösterir. Aşık etme büyüsünü eşlerine veya aşık olduğu insana uygulamak isteyenler, medyum hocasına gitmelidir.

Saçla Aşık Etme Büyüsü Evli Çiftlere Nasıl Uygulanır?

Saçla aşık etme büyüsü, evli çiftler üzerinde de uygulanır. Fakat bu büyünün evli çiftlere  yapılmasında edilen  niyet çok önemlidir. Örneğin; evli çiftlerin aralarındaki buzları eritip onları yeniden bir araya getirmek için yapılan aşık etme büyüsünün sonucu her zaman iyi olur.  Fakat saçla yapılan aşık etme büyüsü, evli çiftleri ayırmak ve aralarını soğutmak için yapıldığı zaman bu büyü kara büyülerin arasında yerini alır. Bunun sonucunda da olumsuz durumlar meydana gelir ve evliliklerin birçoğu bu büyü sayesinde biter.

Evli çiftlere saçla aşık etme büyüsünü yapmak isteyenler, çok iyi bir şekilde düşünmelidir. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı kötü niyetle yapıldığı zaman bir daha çiftler hiçbir koşulda bir araya gelemez. Bunun için büyünün her zaman iyi niyetle yapılması tavsiye edilir.

Saçla Aşık Etme Büyüsü İçin Ne Kullanılır?

Saçla aşık etme büyüsünün yapılmasında mutlaka olması gereken malzemeler vardır. Bu malzemelerin olmaması durumunda büyünün tutması mümkün değildir. Özellikle büyünün adından da anlaşılacağı gibi yapılmasında muhakkak saç tellerinin olması gerekir. Yani büyü kime yapılacaksa, onun saç telinden bir miktar alınmalıdır.

Büyünün yapılacağı kişilerden saç teli alındıktan sonra medyum hocasına giderek saç telinin üzerine okunması gereken tılsımlı sözcükleri kişiye özel olacak bir şekilde hazırlatılmalıdır. Bunun sonucunda da büyünün yapım aşamaları eksiksiz ve hatasız olarak tamamlanıp etkisini göstermesi için bir süre beklenir.

Saçla Aşık Etme Büyüsünün Uygulanışı

Saçla aşık etme büyüsünün uygulanışında bazı aşamalar vardır. Bu aşamaların tümüyle birlikte yapılması gerekir. Bu sayede büyü doğru ritüeller eşliğinde hazırlanmış olur ve belirtilerini hemen gösterebilir.

Saçla aşık etme büyüsünün yapılmasında ilk önce büyünün yapılacağı kişiden saç teli alınmalıdır. Saç telinin alınmasında kesinlikle kişiye belli etmemek gerekir. Büyünün yapılacağı kişinin saç telini elde etmek için saç tarağından veya kıyafetlerinin üzerinden dökülen saçlardan alınması daha doğru adım olur. Saç telinin dikkatli bir şekilde temin edilmesinden  sonra telkin aşamasına geçilmelidir.

Saçla Aşık Etme Büyüsünde Telkin İşlemi

Saçla aşık etme büyüsünün telkin aşamasında kadından veya erkekten alınan saçın üzerine istenilen sayıda aşık edilecek kişinin adının söylenmesi gerekir. Bu sayının belirlenmesinde  büyünün yapıldığı kişinin adının kaç harfte olduğuna dikkat  edilir. Yani büyünün yapılacağı kişinin adı kaç harfliyse, o kadar sayıda saçın üzerine isim söylenir.

Kişinin isminin söylenmesi ile beraber annesinin adı da büyünün yapım aşamasında geçmesi gerekir. Bu aşamanın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından vakit kaybetmeden kefen işlemine hızlı bir şekilde geçilmelidir.

Saçla Aşık Etme Büyüsünde Kefen İşlemi

Saçla aşık etme büyüsünde kefen işleminin yapılması için ilk olarak üzerine aşık olunacak kişinin ismi okunan saç alınır. Saçın alınmasından sonra beyaz renkte ve çok temiz bir beze saçların sarılması gerekir. Saçların beze sarılması sonucunda bir dakika bezin içerisinde saçlar bekletilir ve daha sonra bezden çıkarılarak saçın üzerine okumalar yapılır.

Aşık etme büyüsünde kefen işleminin yapılmasının en büyük nedeni, büyünün sonsuza kadar etkisini göstererek aşıkların hiçbir şekilde ayrılmamasıdır. Bu yüzden saçla aşık etme büyüsünün yapılmasında muhakkak kefen işleminin de atlanılmaması gerekir. Kefen işleminin   doğru bir şekilde yapılmasından sonra tekrir işlemine geçilir.

Saçla Aşık Etme Büyüsünde Tekrir İşlemi

Saçla aşık etme büyüsünde tekrir işleminin yapılabilmesi için bezden çıkarılan saça yeniden isimler okunur.  Özellikle tekrardan size aşık olmasını istediğiniz insanın adını söylemeniz gerekir. Bunu söylerken aynı zamanda içinizden de iyi niyette bulunmanızda fayda vardır. Tekrir işleminde büyünün yapılacağı kişinin adı dışında başka isimler de söylenir. Örneğin; sizin aşık olduğunuz insanla bağlanmanızı ve bir araya gelmenizi istemeyen kişiler varsa, bunları adı  da muhakkak  tekrir  işleminde dile getirilmelidir.

İstenilen adımların başarılı bir şekilde yapılmasından sonra son işlem olan defin işlemi yapılmalıdır. Bu aşamanın yapılmasında ilk olarak okunmuş saç alınır ve tekrardan temiz bir beyaz beze sarılır. Saçın sarılması durumunda büyüyü yapanın oturduğu yerden çok uzak bir yere bu  saçı gömmesi gerekir. Saçı uzak bir yerde bulunan toprağın altına gömdükten sonra büyünün bütün aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Saçla Aşık Etme Büyüsünün Etki Zamanı

Saçla aşık etme büyüsünün etki zamanı kişiden kişiye farklılık gösterir. Bununla birlikte büyünün yapılmasında doğru ritüellerin uygulanıp uygulanmadığı saçla aşık etme büyüsünün tutma süresinde etkili rol oynar. Saçla yapılan aşık etme büyüsünün medyum hocasının talimatlarıyla düzgün bir şekilde yapılması durumunda büyü yapıldığı anda bile hemen  etkisini göstermeye başlar. Bu sayede büyünün yapılmasından hemen sonra aynı gün içerisinde büyüyü yaptığınız kişinin gözünün önüne sizin portreniz gelir ve büyünün etkisinde kalan taraf sizinle buluşmak ve görüşmek için program ayarlar.

Bunun dışında büyünün daha etkili bir şekilde tutmasında 14 gün kadar beklemek gerekir.  Büyünün yapılmasından 14 gün geçtikten sonra saçla aşık etme büyüsü, etkisini çok net bir şekilde karşı tarafta göstermeye başlar. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı kendinize  bağlayarak onda size karşı bağlılık ve özlem duygusunun meydana gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ölene kadar bir araya gelerek tutkulu bir şekilde aşkınızı yaşayabilirsiniz.

En kolay etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Saçla Aşık Etme Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Saçla yapılan aşık etme büyüsünü bozmak mümkündür. Fakat bu büyünün bozulmasında muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Çünkü, büyünün etkisi çok güçlüdür ve ölene kadar büyünün yapıldığı kişinin üzerine yapışıp kalır. Bunun için büyünün uzman ve Havas ilmi konusunda donanımı olan medyum hocası tarafından bozulması gerekir. Medyum hocası büyünün bozulmasında size özel ayetlerin ve duaların yazılı olduğu vefk hazırlar. Bu vefki taşımanız durumunda büyü etkisini 1 hafta içerisinde tamamen kaybetmeye başlar. Bu  sayede  büyüyü yaptığınız kişinin  davranışları  eski haline döner ve size  bağlanmaktan  vazgeçer.

Bunun dışında büyünün etkisinin tamamen yok olması için aynı zamanda her gün Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve duaların okunması gerekir. Aşağıda saçla aşık etme büyüsünün bozulmasında okunması gereken Yasin suresi detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillâhirrahmanirrahim,
 • Yasin,
 • Vel kur’anil hakim,
 • İnneke le minel murselin,
 • Ala sıratim mustekim,
 • Tenzilel azizir rahim,
 • Li tunzira kavmem ma unzira abauhum fehum ğafilun,
 • Le kad hakkal kavlu ala ekserihim fehum la yu’minun,
 • İnna cealna fi a’nakihim ağlalen fe hiye ilel ezkani fehum mukmehun,
 • Ve cealna min beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahum fehum la yubsirun,
 • Ve sevaun aleyhim e enzertehum em lem tunzirhum la yu’minun,
 • İnnema tunziru menittebeaz zikra ve haşiyer rahmane bil ğaybi fe beşşirhu bi mağfirativ ve ecrin kerim,
 • İnna nahnu nuhyil mevta ve nektubu ma kaddemu ve asarahum ve kulle şey’in ahsaynahu fi imamim mubin,
 • Vadrib lehum meselen ashabel karyeti iz caehel murselun,
 • İz erselna ileyhimusneyni fe kezzebuhuma fe azzezna bi salisin fe kalu inna ileykum murselun.
 • Kalu ma entum illa beşerum misluna ve ma enzeler rahmanu min şey’in in entum illa tekzibun
 • Kalu rabbuna ya’lemu inna ileykum le murselun
 • Ve ma aleyna illel belağul mubin
 • Kalu inna tetayyarna bikum leil lem tentehu le nercumennekum ve le yemessennekum minna azabun elim
 • Kalu tairukum meakum ein zukkirtum bel entum kavmum musrifun
 • Ve cae min aksal medineti raculun yes’a kale ya kavmittebiul murselin
 • İttebiu mel la yes’elukum ecrav vehum muhtedun
 • Ve ma liye la a’budullezı fetaranı ve ileyhi turceun
 • E ettehızu min dunihi aliheten iy yuridnir rahmanu bi durril la tuğni anni şefaatuhum şey’ev ve la yunkizun
 • İnni izel le fi dalalim mubin
 • İnni amentu bi rabbikum fesmeun
 • Kıyledhulil cenneh kale ya leyte kavmi ya’lemun
 • Bima ğafera li rabbi ve cealeni minel mukramin
 • Ve ma enzelna ala kavmihi mim ba’dihi min cundim mines semai ve ma kunna munzilin
 • İn kanet illa sayhatev vahıdeten fe iza hum hamidun
 • Ya hasraten alel ibadi ma ye’tihim mir rasulin illa kanu bihi yestehziun
 • Elem yerav kem ehlekna kablehum minel kuruni ennehum ileyhim la yarciun
 • Ve in kullul lemma cemi’ul ledeyna muhdarun
 • Ve ayetul lehumul erdul meytetu ahyeynaha ve ahracna minha habben feminhu ye’kulun
 • Ve cealna fiha cennatim min nahiliv ve a’nabiv ve feccerna fiha minel uyun
 • Li ye’kulu min semerihi ve ma amilethu eydihim efela yeşkurun.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz