Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Düşmanı Kahreden Çok Etkili Kuvvetli Dua 

Düşmanı kahreden çok etkili kuvvetli dua hangisi, neden okunur? Düşmanı kahreden dua ne zaman edilmeli? Okunacak dua bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Düşmanı Kahreden Çok Etkili Kuvvetli Dua 

Düşmanlara karşı yapılan kahredici dua ile kötülük yapanlar vicdan azabı çeker. Bununla birlikte dualar sayesinde insanlar yaptıkları kötülüklerin karşılıklarını alır. Düşmanları kahreden duaların okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle bu dualar kesinlikle abdest alınarak temiz olarak okunmalıdır.

Düşmanı Kahreden Dua Neden Yapılır?

Düşmana karşı yapılan kötülüklere kötülük olarak karşılık verilmemelidir. Bunun yerine Allah’a dua edilerek kötülerin vicdan azabı çekmeleri sağlanır.  Dua edilmesindeki amaç, kötülerin kendi içlerinde muhakeme yaparak yaptıkları kötülüklerin farkına varmalarını sağlamaktır. Bu vicdan sorgulaması sonucunda kötülük yaptıkları için pişman olurlar. Düşmanı kahreden dualar sayesinde pişmanlıklardan dolayı olayların düzelmesi ya da yapılan kötülüklerden dolayı özür dilenmesi durumu gerçekleşir.

Rahmani bağlama büyüsü ile ilgili bilgiler yazımız içerisindedir.

Düşmana Karşı Okunacak Sözler

Yapılan kötülüklere karşı okunması gereken dua aşağıda şu şekilde yer alır.

  • “İlahi, zulmetmeye çalışan insanların zulmünü görüp onları bertaraf eden elbette ki sensin, insanlara sıkıntı ve maraz çıkarmaya çalışan varlıkların ve kişilerin engelleyicisi ve masum insanların koruyucusu tabii ki sensin. Rahmetinin kalkanı bütün yumuşak kalpli insanların üzerinedir ve senin faziletin seni bilen yüreklerin erdemidir Allah’ım. Düşmanı kahreden duayı tamamen iyi niyetle yapıyor ve bütün kötü enerjilerin, bütün kötü niyetlilerin ve bütün kötü insanların çevremden yok olması için temenni ediyorum. Bana merhametinle muamele buyuracağını bilmenin huzurunu yaşıyorum, duam sanadır, sen varlığımızın yegani sahibisin.”
  • “Allah’ım düşmanların kahrı ve musibetlerin kalkması senin kudretinin yanında bir toz zerreciği kadar bile önemli değildir, sen kudretinin sonsuzluğu ile varlıkları rüzgarda savrulan yapraklar gibi savurur ve onların hangi istikamete gitmesi gerektiğini en güzel şekilde belirleyip onlara hayat kılavuzu ve yaşam ışığı olursun. Kudret’in tecellileri, kainatın her safhasında okunmakta ve yaratmış olduğun mahlukat buna en güzel şekilde örnek olmaktadır. Bu bilinç ile ve seni bilmenin tefekkür ile düşmanı kahreden duayı yapmaktayım, senin merhametine iltica edip bana ve sevdiklerime zarar vermeye çalışan bütün varlıkların ve kötü niyetlilerin yok olup gitmesini temenni etmekteyim. Ne olur merhametini bana yar ve yoldaş eyle, ne olur beni yarı yolda bırakma ve ne olur bana güzel bir muameleyle muamele buyur.”

Yukarıda yer alan sözler günün herhangi bir saatinde söylenebilir. Bu sözler sayesinde insanlar kendilerine yapılan kötülüklere karşı manevi olarak yardım istemiş olur.

Düşmanı Kahreden Dua Etkili Mi?

Düşmanı pişman eden dua, etkili dualar arasında yer alır. Bu dualar sayesinde kötülük yapanlar yaptıklarından dolayı pişman olur. Bununla birlikte bazı zamanlarda edilen dualar ile kötülük yapanlar oldukça kötü durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Birilerine ne kötülük yapıldıysa, aynısı ya da benzer durumlar ile karşılaşılır. Kötülük yapanlar yaptıkları kötülükten dolayı acı çekmeye başlar. Bu çekilen acı ile büyük bir pişmanlık içerisine girilir.  Bu sebepten dolayı düşmanlara karşı oldukça etkili olan dualar ile yapılan kötülüklerin intikamı kolay bir şekilde alınabilir.

Düşmanı Kahreden Duada Önemli Noktalar Nelerdir?

Düşmanlara karşı dua edildiğinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi duada gizlilik olmasıdır. Kötülük yapan birine karşı kahrolması için dua edildiğinde bu duanın sadece duayı eden tarafından duyulması ve bilinmesi gerekir. Diğer bir ifade ile belirtmek gerekirse, dua edildiğinde bunun üçüncü kişiler tarafından duyulmaması gerekir. Bunun sebebi duadaki tılsımın bozuluyor olmasıdır.  Bununla birlikte dua edilirken içten ve samimi olunması gerekir. Kabul olmayacağına inanılan duaların sonuçları da olumsuz olur. Ayrıca dua edilirken Allah’a ısrarcı olunması gerekir. Bir dua kabul edilmediğinde pes edilmeyip Allah’a sürekli olarak yalvarılması gerekir. Bu sebepten dolayı içten ve ısrarcı dua edilmesinin ardından duanın kabul olma olasılığı artar.

Dua edilirken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de dua edilecek yerin ve bedenin temiz olmasıdır. Duaya başlanmadan önce abdest alınarak beden temizliği yapılmalıdır. Abdest alınırken vücudun her yerine su değmesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte dua edilecek yerin temizliğine de dikkat etmek gerekir. Pis ve kirli alanlarda dua edilmemelidir. Ayrıca dua edilen mekanın da sessiz ve sakin olması gerekir. Etrafta dikkat dağıtan herhangi bir unsur olmamalıdır.  Dua edilirken birilerinin olması duayı edenin dikkatini dağıtabilir. Bu sebepten dolayı yalnız başına dua edildiğinde duanın derinliği daha fazla hissedilir.

Düşmanı Kahreden Duanın Dindeki Yeri

Düşmanı perişan eden dualar, dini kaynaklarda sıklıkla geçen bir konudur. Allah yapılan kötülüklere karşı hiçbir zaman kötülük ile karşılık verilmemesi gerektiğini söyler. Biri kötülük yaptığında ona karşı dua edilmelidir. Dinde duanın açamayacağının kapının olmadığı söylenir. Buradan dua edilmesinin olaylarda oldukça kuvvetli bir faktör olduğu görülür.

Düşmanlara karşı edilen dua da dinde kabul edilen dualar arasında yer alır. Canı yanan birinin Allah tarafından görüldüğü bilinmelidir.  Dua edilerek kötü insanların yaptıklarının karşılığının verildiği görülür. Bu sebepten dolayı üzücü olaylarda pes etmeyip Allah’tan yardım istenmelidir. Bu şekilde hem beden olarak hem de psikolojik olarak çöküntünün yaşanması yerine olaylara karşı dik durulabilir.

Düşmanlara Karşı Dilek Duası

Düşmanların kahrolması için edilebilecek dilek duası aşağıda şu şekilde yer alır.

  • İlahi; Şeytanın iğvasından, nefsimizin kötü arzularından, insan şeytanlarının şerrinden,kâfirin küfründen, fâsıkın fıskından, zâlimin zulmünden, hasetçilerin hasedinden, yüze gülen ikiyüzlülerin şerrinden ve bütün âfât-ı dehriyye ve âfât-ı kevniyyeden, yerden ve gökten gelecek bela ve musibetlerden cümlemizi muhafaza eyle Ya Rabbi. Ya Erhamerrâhımîn; büyüğe itaat ve hürmet, küçüğe şefkat ve merhamet kalmadı, haram-helal ayrılmaz, ana-baba sayılmaz, hısım-akraba aranmaz oldu. Bundan dolayı her yerde fesat zuhur eder oldu. Bizleri beterinden koru ve bizlere bugünlerimizi aratma Ya Rabbi. Ya Rabbenâ!; İbrahim’e Nemrud’un ateşini gülzâr ederken, azgın Nemrud’u bir sivrisinekle helak ettin, mağrur Firavunu suda gark edip ateşe gönderirken, Musa ve inananlara kurtuluş yolları açtın. Azıp şaşıran, hak yoldan uzaklaşanların nasıl helak olduklarını ibret alsınlar diye Kuran dili ile bize haber veren, zaman zaman kısmen de olsa zelzelelerle, yanardağların alev püskürmesiyle, yel, sel, fırtınalarıyla, daha nice bizi ikaz eden hadiselerle uyaran, kimisine memât, kimisine hayat veren, kimisini ağlatıp, kimisini güldüren, Musa’yı Tur’a çağırırken, Yusuf’u zindana gönderen,dertli Eyyub’e büyük bir imtihandan sonra âfiyet veren, mülkünde dilediğini yapan, hikmetinden sual olunmayan, her şeye kâdir olan ulu Allah’ım! Bizleri geçmişten ibret alan, ömrünü boşa harcamayan, nimetlerine şükreden, niçin yaratıldığını fikreden, güzel isimlerini zikreden, ibadetlerini güzelce ifâ eden, son demde de Allah Allah diyerek, huzuruna Müslüman olarak gelen kullarından eyle Ya Rabbi. İlahî; Zât-ı Pâkin ve Celal-i Kibriyan hurmetine, yapılan hayırlı duaları “Fetekabbelehâ Rabbühâ bi kabûlin hasenin” sırrına mazhar eyle Ya Rabbi. Hâsıl olan sevabı, evvelan bizzat hâce-i kâinât, hulâsa-i mevcûdât, Fahr-i âlem, Nebiyy-i zîşan, meş’ale-i iman, Habib-i edîbin Rasûl-i Ekrem’in Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) efendimizin temiz-pak ruhuna hediye eyledik vâsıl eyle Ya Rabbi. İlk insan ve ilk peygamber Hz. Adem’den bizim peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) ya kadar gelip geçmiş bütün peygamberlerin ruhlarına hediye eyledik vasıl eyle Ya Rabbi. Âl-i ezvâc-ı tâhîrât, ashâb-ı Güzin, ensar-u muhâcirîn, tâbiîn, tebe-i tâbiîn, eimme-i müctehidîn, müfessirîn, muhaddisîn, ulemâ-i âmilîn, sulehâ-i sâlihîn, agniyâ-i şâkirîn, fukarâ-i sâbirîn, bâhusûs ashab-ı hayratta olup ta ölenlerin ruhlarına da hediye eyledik vâsıl eyle Ya Rabbi.

Düşmanı Kahreden Dua Ne Zaman Edilmeli?

Düşmanı perişan eden dualar genellikle akşam vakitlerinde ya da sabah erken saatlerde edildiğinde kabul olma olasılığı daha fazladır.  Bunun yanı sıra namaz vakitlerinde edilen duaların da kabul olması daha muhtemeldir. Namazdan sonra kötü insanların yaptıklarının karşılığı için dua edilerek düşmanların kahrolmaları sağlanabilir. Fakat bununla birlikte günün her saatinde dua edilebilir. Allah ile yakın olmak ve ona yalvarmak için belirli bir saat bulunmaz.  Bu sebepten dolayı dua etmek isteyenler diledikleri her vakit dualarını yapabilir.

Düşman İçin Büyü Yaptırma

Düşmanları bozguna uğratmak için duaların ve tılsımlı sözlerin yer aldığı büyüler de yapılabilir. Bunun için alanında ve bu konuda uzman medyumlara başvurulması gerekir.  Medyumlar düşmanlara büyü yaparak onların yaşattıkları kötü durumu yaşamalarını sağlar. Büyüler ve dualar sayesinde kötülük yapanın hayatı alt üst olur. Yaptığı kötülükten dolayı pişmanlık duyar.

Bununla birlikte işlerinde ve hayatında sürekli huzursuzluk hali hakimdir. Düşmanı kahreden büyüler ile birlikte tüm olumsuzluklar yaşanır. Kime büyü yapıldıysa, onun hayatında bir düzen olmaz. Planlanan işler yolunda gitmez ve sürekli olumsuzluklar yaşanır.  Kahreden dualar ve büyüler, insanların yaptıklarının karşılığını almasını sağlar.

Rahmani aşk büyüsü işlemi nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Düşmanı Kahreden Büyüde Etkili Dua

Düşmanlara yaptıkları kötülüklerin karşılığını veren büyülerin yapım aşamasında dualar edilebilir. Edilen bu dualarda aşağıdaki sözler söylenebilir. Bu sözler şu şekildedir.

  • “Bana düşmanlık eden ve bana hile ve fesat ile zarar vermeye çalışan, bunu ailemdeki bireylere de çevremdeki sevdiklerime de yapmaya çalışan herkesin kahr u perişan olması için işte siyah kurşun kalemi yanıma aldım ve senin dergahına yöneldim. Düşmanlar ve düşmanlıklar kahrolsun,kötülükler ve çirkinlikler bitsin, her türlü zulüm ortadan kalksın ve her türlü yanlış eylem tamamen yerin dibine batsın, siyah kurşun kalem bütün bu kötülükleri alıp benden uzaklaştıracak ve en nihayetinde bu kalemi kimsenin göremeyeceği bir toprak parçasına gömüp üzerini örttüğümde Cenab-ı Hakk’ın rahmeti bana yar ve yardımcı olacak. Çevremdeki bütün kötülükler benden ve çevremden uzaklaşacak, sevdiğim bütün insanlar feraha kavuşacak ve rahatlayacak. İşte sana geldim Yüce Rabbim, siyah kurşun kaleme okuduğum bu tılsımlı sözcükler besmele-i şerifenin gücünü esas almaktadır; besmele-i şerifenin gücü ve kendi zatının hatırı için bana merhametinle muamele buyurup düşmanlarımı kahr u perişan eyle ve düşmanlık teşebbüslerinin tamamını iptal eyle­.

Yukarıda yer alan sözler kurşun kalemin üzerine okunmalıdır. Bu sözler büyülerde kullanılan etkili sözlerdir. Medyumlar büyünün etkisini arttırmak amacıyla bu sözleri büyülerinde kullanılabilir. Bu sözler sonucunda düşmanlar acı çeker.

Düşmanı Kahreden Dua Kaç Günde Tutar?

Düşmanlar için edilen duaların belirli bir tutma süresi yoktur. Kimi zaman Allah edilen duaları hemen kabul ederken kimi zaman da hayırlı olmadığı için ya da daha iyilerinin gerçekleşeceği için kabul etmez. Bir dua kabul olmuyorsa, bu noktada sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Duaların sonuçlarını bizler göremeyiz. Allah’a ısrarcı bir şekilde dua edilip sonucunun sakin bir şekilde beklenilmesi gerekir. Bununla birlikte bazen duaların etkisi hemen gözlemlenir. Dua edildikten hemen sonra düşmanların kötülükler yaşadığı görülebilir.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Metin 4 Mart 2020 21:34

    Evliligimin bozulmasini vesile olan şahsin kahru perişan helak olmasini istiyorum nasil yardimci olursunuz onun anne ve babalarinin ablalarininda ayni şekilde hocam allah rigzasi icin cok acil yardimci olun

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz