Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Enfal Suresi 63. Ayetiyle Anında Etkili Aşk Duası

Enfal Suresi 63. ayetiyle anında etkili aşk duası nasıl okunmalıdır? En etkili aşk duası hangisi? Aşk duaları ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Enfal Suresi 63. Ayetiyle Anında Etkili Aşk Duası

Kuran-ı Kerim’de yer alan birçok ayetler ve dualar ile karşılıksız olan aşklar iki taraflı hale dönüşür. Bununla birlikte var olan aşklar ise bu dualar ve ayetler sayesinde daha etkili ve tutkulu bir hale gelir. Bunun için büyü yerine dualarla da istediğiniz insanın aşkını ve sevgisini kazanabilirsiniz.

Karşılıksız Aşklar İçin Okunacak Dua

Genellikle bazı aşklar her zaman karşılıklı olmayabilir. Bu durumunda önüne geçilmesinde her zaman Allah’a sığınarak duaların edilmesi gerekir. Büyü yaptırmak yerine aşk dualarının okunması ile karşılık bulamadığınız aşkınıza çözümler sağlanabilir. Bunun için ilk olarak abdest almanız gerekir. Daha sonra Kuran-ı Kerim’de yer alan Enfal suresinin 63. ayetini samimi ve içten bir şekilde okumanız durumunda karşılıklı aşklar meydana gelir. Aşağıda platonik aşkların karşılık bulması için okunması gereken Enfal suresinin 63. ayeti yer alır:

 • Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

Birini Bağlamak İçin Okunması Gereken Dua

Aşık olduğunuz kişinin size de aşık olmasını ve bağlanmasını istemeniz durumunda yapmanız gereken adımlar vardır. İlk olarak sevdiğiniz insan hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Daha sonra abdestli bir şekilde aşağıda verilen duanın 5550 defa okunması sonucunda istediğiniz adam veya kadın size deliler gibi bağlanır ve sürekli olarak sizi düşünür. Bunun sonucunda da aşkınıza karşılık bulmuş olursunuz. Aşağıda birini bağlamak için okunması gereken dua yer alır:

 • Ya Rahime kulle sarıhin ve mekrübin ve gayesehu ve mea “zehu”.

Yukarıda verilen dua her saatte ve zamanda okunabilir. Önemli olan dua okunurken niyetlerin içten ve samimi bir şekilde edilmesidir.

Resme Aşk Duasının Okunması

Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı şartlar vardır.  Özellikle aşk dualarını aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafının üzerine okumanız durumunda duanın etkisi kişiye direkt olarak etki edeceği için kısa sürede sevdiğiniz insanın size aşık olduğunu göreceksiniz. Bunun için ilk olarak size bağlanmasını istediğiniz insanın 1 adet fotoğrafını alın ve 21 defa Besmele çekerek resmin üzerine üfleme yapın.

Daha sonra “Allah’ım olma, doğma kulun senden sonra bana hayrıyla geri dönsün.”  duası edilmelidir. Bu duanın 61 gün boyunca her gün söylenmesi durumunda sevdiğiniz insanın size gelip bağlandığını ve aşık olduğunu anlayacaksınız.

Gideni Geri Getiren Dua

Sevdiğiniz kişinin veya eşinizin sizi bırakıp gitmesi durumunda geri dönmesi için okunmanız gereken dualar vardır. Bu duaların kesinlikle abdestli bir şekilde okunması gerekir. Sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesi için her gün toplamda 1100 kere “Ya zül celali vel ikram” duasını okumanız gerekir.

Bu duanın toplamda 3 hafta boyunca her gün istenilen sayıda okunması durumunda sizi terk edip giden eşinizin veya sevgilinizin size pişman olmuş bir şekilde döndüğünü görmüş olacakınız. Bunun sonucunda da sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırma şansını elde edersiniz.

Ayrıca evini tek eden adamı geri getirmek için dualara yazımızdan bakabilirsiniz.

Evli Çiftler İçin Okunacak Aşk Duası

Bazı zamanlarda evli çiftler arasında tartışmalar ve kavgalar meydana gelir. Bunun sonucunda da eşlerin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı azalmaya başlar ve boşanmak için harekete geçer. Bu gibi durumların önüne geçmek ve eşlerin yuvalarını kurtarmaları için okumaları gereken dualar vardır. Bu duaların istenilen sayıda ve zamanda okuması durumunda evli çiftler arasındaki bütün olumsuz durumlar tamamen ortadan kalkar ve eşler birbirlerine eskisinden daha çok bağlanır.  Aşağıda eşlerin birbirlerine bağlanması ve evliliklerinin daha da iyiye gitmesi için okumaları gereken dua yer alır:

 • “Ya cami ya mukaddimel cima.”

Yukarıda verilen duanın 313 defa her gün okunması durumunda evli çiftlerin arasında kaybolan sevgi ve saygı bağları daha fazla artar. Böylece dağılan yuvalar yeniden toparlanmış olur.

En Etkili Aşk Duaları Nelerdir?

En etkili olan aşk duaları sayesinde mutsuz giden evlilikler veya ilişkiler sonsuza kadar mutlu bir şekilde sürmeye devam eder. Bunun dışında etkili aşk dualarının okunması ile karşılıksız olan aşklar her zaman iki taraflı olur ve aradığınız aşkınızla sonsuza kadar mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürmüş olursunuz.

Etkili aşk dualarının her zaman tam etkisini göstermesi için 2 rekat hacet namazının kılınmasından sonra okunması gerekir. Daha sonra iyi niyetlerin edilmesi ile de dualar okunduğu zaman hemen etkisini gösterir ve aşıklar birbirlerine kavuşur. Aşağıda etkili aşk dualarının neler olduğu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Aşk Dualarının Okunma Zamanı

Aşk dualarının okunma zamanları vardır. Bu duaların istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda edilen dualar hemen kabul olur. Aşk duaları özellikle her gece yatsı namazının kılınmasından hemen sonra okunmalıdır. Ayrıca bu duaların okunmasından önce muhakkak abdest alınması gerekir. Abdestsiz okunan aşk duaları hiçbir şekilde kabul olmaz. Bunun dışında aşk duaları sabah namazının kılınmasından sonra da okunabilir. Bu zaman dilimlerinde okunan dualar her zaman kısa sürede kabul olur.

Aşk Dualarının Etkisi Nasıl Arttırılır?

Aşk dualarının etkisinin arttırılması için yapılması gerekenler vardır.  Özellikle bu duaların her gece 3 defa art arda okunması gerekir. Bunun dışında okunacak aşk dualarının kesinlikle abdestli bir şekilde okunmasında yarar vardır.  Bunun yanı sıra aşk dualarının kabul olmasında sadaka vermenin de önemi oldukça büyüktür.

Aynı zamanda okunacak aşk dualarının kesinlikle sakin ve kimsenin olmayacağı bir yerde okunması gerekir. Bunun haricinde duaların her zaman kalpten ve samimi bir şekilde okunması gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra okunan dualar hemen kabul olur ve etkili bir şekilde yansımalarını gösterir.

Kavuşma Ve Aşk Duaları

Kavuşamayan aşıklar için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların yürekten okunması durumunda bir araya gelemeyen aşıklar sonsuza kadar bir ömür boyu birlikte mutlu bir şekilde yaşamaya başlar. Bu duanın okunması için ilk olarak 3 adet esmaların okunması gerekir.  Allah’ın isimlerinden 3 adet okunmasının hemen ardından aşağıda verilen kavuşma ve aşk duasının okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • Ya Vedud,
 • İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda.
 • Ya Cami,
 • Ve ellefe beyne kulubihim lev enfakte ma fil erdı cemıam ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnellahe ellefe beynehüm innehu azızün hakım.
 • Ya Mucib,
 • Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. (amin)

Esmalarla Birlikte Aşk Duasının Okunması

Esmalarla birlikte okunan aşk duaları her zaman daha etkili bir şekilde kabul olur. Bu duaların Allah’ın isimleri ile beraber içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra ettiğiniz bütün dualar Allah tarafından kabul olur ve sevdiğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz. Esmalarla birlikte okunan aşk dualarının muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bu sayede edilen dualar daha çabuk ve kuvvetli bir şekilde kabul olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz