Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Enfal Suresi 63. Ayetiyle Aşık Etme Duası

Enfal Suresi 63. ayetiyle aşık etme duası nasıl okunur? Aşık etme duası ne kadar sürede etki eder? Aşık etme duasını kimler okuyabilir? Aşık etme büyüsü ve duası ile ilgili detaylar yazımız içerisindedir.

 Enfal Suresi 63. Ayetiyle Aşık Etme Duası

Aşık etme duaları ile birlikte platonik olarak duyulan aşklar her zaman karşılıklı olur. Bunun dışında evli çiftler arasında meydana gelen tartışmalara veya kavgalara da çözümler bulmada aşık etme duaları oldukça etkilidir. Bu duaların istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda her zaman ilişkiler güzel bir noktaya gelir.

Karşılıklı Sevgi İçin Ne Yapılmalı?

Bazı zamanlarda platonik olarak duyulan aşkların karşılık bulmasında aşk dualarının okunmasında yarar vardır. Özellikle Enfal suresinin 63. ayetinin okunması durumunda sevdiğiniz insanın da size olan aşkı ortaya çıkar. Bunun sonucunda da tek taraflı aşklar iki taraflı hale dönüşür. Bu duanın kesinlikle abdestli bir şekilde okunmasında yarar vardır. Aşağıda Enfal suresinin 63. ayeti yer alır:

 • Ve ellefeb eynekulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

Kocaları Aşık Etme Duası

Evliliklerde meydana gelen sorunlardan dolayı çoğu zaman özellikle erkekler   evi terk ederek mutluluğu başka kadınlarda aramaya başlar. Bunun sonucunda da hayatlarını başka insanlarla sürdürerek eşlerini aldatma eğiliminde bulunurlar. Bu durumun meydana gelmesinde evliliklerde sevginin ve saygının azalması etkili olur.

Kadınların kocalarını eve bağlamalarında etkili olan aşk dualarını okumaları durumunda kocalar evlerine ve eşlerine yeniden dönerek sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Bunun sonucunda da dağılan yuvalar yeniden toparlanır. Aşağıda kadınların eşlerini evlerine bağlamalarında etkili olan dua verilmektedir:

 • Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

Yukarıda verilen duanın muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir.

Bağlama Dualarının Önemi

Bağlama duaları her zaman ilişkilerde önemli bir konuma sahiptir. Bu duaların istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda sevgiliniz veya eşiniz size sonsuza kadar bağlanır ve hiçbir koşulda sizden başkasını gözü görmez. Bu sayede hayatında sizden başka kimseyi sevmez. Bağlama dualarının özellikle Cuma günleri okunması gerekir. Aynı zamanda duanın etkili bir şekilde belirtilerini göstermesi için ise toplamda 41 defa okunmasında yarar vardır. Aşağıda eşlerin veya sevgililerin birbirlerine daha da sıkı bağlanmaları için okumaları gereken bağlama duası yer alır.

 • Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

Erkeklerin İlgisini Kazanma

İlişkilerde veya evliliklerde özellikle erkeklerin ilgisini veya dikkatini toplamak için kadınların okumaları gereken dualar vardır. Bu duaların doğru ve içten bir şekilde okunmasından sonra erkekler her zaman hayatlarında olan kadınlara daha ilgili ve sevgi dolu olur. Bu duanın muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir. Aynı zamanda duanın Cuma geceleri 1002 kere okunması şartı da bulunur. Bütün bu koşullara uyulduğu zaman hayatınızdaki erkeği elinizde kolay bir şekilde tutabilirsiniz.

Aşağıda erkeklerin ilgisini ve dikkatini çekmek için okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten.

Deli Gibi Aşık Eden Dua

Platonik olarak duyulan aşklarda karşı tarafın sevgisini ve bağlılığını kazanmak için yapılması gereken adımlar vardır. İlk olarak aşık olduğunuz kişinin yemeğine istenilen aşk duasını okuyarak okunmuş yemeği yedirmeniz gerekir.  Bunun sonucunda sevdiğiniz insan yemeği yedikten hemen sonra size deli gibi bağlanır ve aşık olur. Sizden başka kimseyi düşünmez ve sizden başka kimseyi gözü görmez. Bunun sonucunda da sevdiğiniz adamla sonsuza kadar mutlu bir beraberliğe imza atmış olursunuz.

Aşağıda yemeğin üzerine okunması gereken dua verilmektedir:

 • Hel eta alel’insani hînum mined dehri lem yekun şey’em mezkura.
 • İnna halaknel’insane min nutfetin emşac, nebtelihi fece’alnahu semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an basira.

Almanya medyum hocalar ve yorumlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Küs Çiftler Nasıl Barışır?

Özellikle evli çiftler arasında bazı zamanlarda edilen kavgalardan dolayı küslükler meydana gelir. Bu küslüklerin meydana gelmesi durumunda evli çiftlerden biri evi bile terk edebilir. Bu gibi durumların önüne geçilmesinde etkili olan dualar vardır. Özellikle evli çiftleri barıştırmak için ilk olarak 7 gün boyunca 41 adet karabiberin üzerine çiftleri barıştıran duaların okunması gerekir. Daha sonra okunmuş karabiberler ateşte yakılır ve evli çiftler kısa sürede barışır. Aşağıda karabiberin üzerine okunması gereken dualar ayrıntılı bir şekilde yer alır.

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen duaların her zaman abdestli bir şekilde okunması gerekir.

Ayrılan Çiftleri Barıştırma Yöntemleri

İlişkilerde meydana gelen bazı sebeplerden dolayı aşıklar birbirlerinden ayrılma kararı alabilir. Bu durumun sonucunda da sevgililer arasında ayrılıklar olur ve her iki taraf da barışma eğilimine yönelmez. Bu gibi olumsuz durumların yaşanmasından sonra ayrılan çiftleri barıştırmak için bazı duaların okunması gerekir.

Özellikle barıştırma dualarının içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra ayrılan aşıklar birbirlerine yeniden döner ve mutlu bir şekilde ilişkilerini yaşamaya devam eder. Barıştırma dualarının her zaman abdestli bir şekilde okunması gerekir. Aynı zamanda her gün 818 kere okunması da aranan şartların arasındadır.  Bütün bu koşullara uyum sağlandıktan sonra küs olan sevgililer hemen barışır. Aşağıda ayrılanların barışmasında etkili olan dua yer alır:

 • Vemin âyâtihî en halaka lekum min enfusikum azvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh (Rahmeten),İnne Fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn ( Yetefekkerûne).

Celp Kavramının Tanımı

Celp kavramı sevdiğiniz insanla aranızdaki muhabbeti daha da arttırmak anlamına gelir. Celp dualarının Cuma günü sabah namazının kılınmasından sonra okunması durumunda eşiniz veya sevdiğiniz ile aranızdaki bağı ve muhabbeti daha da arttırma şansını elde edersiniz. Aşağıda celp duası verilmektedir:

 • Ve darabe lenâ meselen ve nesiye halkahü kâle men yuhyil ızâme ve hiye ramîm. Kul yuhyîhellezî enşeehâ evvele meretin ve hüve bi külli halkın alîm. Ellezî ceale leküm mineş şeceril ahdarinâran fe izâ entüm minhü tûkıdûn. Eveleysellezî hakakas semâvâti vel arda bi kâdirin alâ en yahluka mislehüm Belâ ve hüvel hallâkul alîm. İnnemâ emruhu izâ erâde şeyen en yekûlelehü kün feyekûn. Fe sübhânellezî biyedihi melekûtü külli şeyin ve ileyhi türceûn. Sübhânel müneffisi an külli medyûn. Sübhânel müferrici an külli mahzûn. Sübhânel muhallisı an külli mescûn. Sübhâne men ceale ılmi hazâinühü beynel kâfi ven nûn. İnnemâ emruhu izâ erâde şeyen en yekûlelehü kün fe yekûn. Fe sübhânellezî biyedihi melekûtü külli şeyin ve ileyhi türceûn. Ve sallallâhü teâlâ alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ muhammedin ve alâ âlihi ve evlâdihi ve ezvâcihi ve sahbihi ecmeîn. Lâ ilâhe illallâhül melikül hakkul mübin. Muhammedin rasûlullâhi sâdikul va’dül emîn. Rabbenafteh beynenâ ve beyne kavminâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn.

Celp duasının daha etkili bir şekilde belirtilerini göstermesi için aynı zamanda duanın okunmasından hemen sonra aşağıda verilen duanın da 20 defa okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • Selâmullâhi aleyküm yâ ricâlil ğaybi selâmullâhi aleyküm yâ ervâhal mukaddeseti yâ kutbez zemâni yâ kutbel aktâbi yâ imâmânü yâ evtâdü yâ rukabâi yâ nücebâi yâ nükebâi yâ efrâdü yâ ümenâi ve ecîbûnî ve eğîsûnî bi kuvvetin ven zurûnî bi nazratin ver hamûnî bi rahmetin ve hassılû murâdî ve maksûdî ve kûmûnî alel havâîci bi rahmetike yâ erhamer râhimîn.

Dualar İle Kısmet Açma

Doğuştan veya yapılan büyülerden dolayı bazı zamanlarda kişilerin kısmetleri kapalı olabilir. Bu durumların sonucunda da kısmetleri kapalı olan kişiler bir türlü evlenme yolunda ilerleyemez. Kısmetlerin açılması için bu kişilerin yapmaları gereken adımlar vardır.

İlk olarak bir bardak su alınır ve istenilen kısmet açma duası suyun üzerine 101 defa okunur. Duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra kısmeti kapalı olan kişi bu okunmuş sudan içer ve 21 gün boyunca bu işlemin her gün düzenli bir şekilde yapılmasından sonra kısmeti kapalı olanların hemen kısmetleri açılır ve talipleri karşılarına çıkar. Böylece evlilik yolunda adımlarını atmaya başlarlar. Aşağıda suyun üzerine kısmet açmak için okunması gereken dua yer alır:

 • “Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba”.

Sevgileri Karşılıklı Yapan Dua

Duyulan aşkların karşılıklı olmasında etkili olan dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra platonik olan aşklar karşılık bulur ve kavuşamayanlar sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya başlar. Sevgileri karşılıklı yapan duaların okunmasında her zaman kalpten ve samimi olmak gerekir. Bu sayede edilen dualar her zaman daha çabuk bir şekilde kabul olur. Aşağıda aşkların iki taraflı olmasında etkili olan dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde verebiliriz:

 • Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz