Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşimle Aramızda Soğukluk Var Ne Yapmalıyım?

Eşimle aramızda soğukluk var ne yapmalıyım? Eşimle aramdaki sorunlar hangi dua ile gider? Soğuk olan koca için ne yapılmalı? Eşiniz ile aranızı düzeltmek için yapılması gerekenleri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Eşimle Aramızda Soğukluk Var Ne Yapmalıyım?

Eşiyle soğuk olup her anlamda sıkıntı yaşayanlar bu sorunlarını büyü yaptırarak ya dua ederek kolay ve hızlı bir şekilde çözebilir.

Eşler Arasında Aşkın Oluşması

Eşler arasında yeniden aşkın meydana gelmesi için dua edilmelidir. Dinimizde rüyanın önemi çok fazladır. Dua edilerek eşler aralarında sevgi ve aşk oluşmasını sağlayabilir. Aşk duaları edilirken öncelikle duaya başlanmadan güzel bir şekilde abdest alınmalı ve beden temizlenmelidir. Beden temizlendikten sonra günün her saatinde dua edilebilir. Fakat namaz vakitlerinde edilen duaların kabul olması daha olasıdır. Bununla birlikte dualar içten ve samimi bir şekilde edilmelidir.

Aşk duaları genellikle kim için yapılıyorsa, onun ismi ile edilmelidir. Duanın kabul olması sayesinde eşlerden soğuk olan yeniden aşık olur. Aralarındaki tartışmalar ve sorunlar dua ile ortadan kalkar. Aşk duaları çeşitli sayıdadır. Bu dualar her gün bıkmadan edilmelidir. Dualara başlamadan ya da dualar bitirilmeden salavat getirilmesi duanın daha makbul olmasını sağlar.

Aşk duaları ile eşler arasında bağlılık da oluşur. Evine gelmek istemeyen eşler dua ile evlerine daha sadık ve bağlı bir hale gelir. Bu dua hem erkeklere hem de kadınlara yapılabilir. Bu şekilde insanlar daha mutlu aile yaşantısına kavuşur. Aralarındaki soğukluğu yok etmek isteyenler ve huzurlu yaşamak isteyenler aşk dualarını düzenli bir şekilde etmelidir.

Eşler Arasında Soğukluğu Gidermek İçin Büyü

Eşler arasındaki soğukluğa çözüm olacak büyüler vardır. Büyü yaptırmadan önce bu konuda kendini geliştirmiş medyumlara gidilmelidir. İyi medyum bulduktan sonra eşler soğukluk için kendilerine ya da hayatlarındaki insan için büyü yaptırabilir. Büyü yaparken medyum büyü yapılacak kişiye ait kişisel eşyalar ister. Büyü bu eşyalar üzerine yapılır ve o kişinin soğuk olmamasını sağlar. Burada değişik dualar edilerek çok sayıda tılsımlı sözler söylenir. Tılsımlı sözler her medyuma göre farklıdır. Sözlerin kuvvetli oluşu medyumun bu büyüde başarılı olduğunu gösterir. Sözlerin söylenmesinin ardından büyü tamamlanmış olur.

Büyünün etkileri yaklaşık olarak bir hafta içerisinde görülmeye başlar. Belirtileri ilk olarak erkeklerin ya da kadınların eşlerine karşı davranışlarının değişmesi ile başlar. Bu değişim olumlu yöndedir. Eşler arasındaki soğukluk yerini günden güne sevgi ve saygıya bırakır. Birbirleri arasındaki muhabbet artar ve birbirlerine daha fazla saygı duymaya başlarlar. Büyüden sonra evlerde de huzur ve mutluluk hali hakim olur.

Bu büyü evi terk eden kocaya da yapılabilir. Büyü yapıldıktan sonra koca eve tekrar dönmek isteyecektir. Büyü ile kocalar başka kadınlardan da uzak durur. Özellikle aldatan eşlere büyü yapıldıktan sonra başka insanlar tarafından evlilikte soğukluk oluşmasının üzerine bu durum ortadan kalkar. İnsanlar sadece hayatlarındaki kişi ile ilgilenmeye başlar. Soğukluk için büyü yaptırmak isteyenler hızlı sonuç alacakları medyumlara giderek bu sorundan kolay bir şekilde kurtulabilir.

Soğuk Olan Koca İçin Ne Yapılmalı?

Karısına soğuk davranan kocaya öncelikli olarak konuşarak çözümler bulmak gerekir. Fakat bu şekilde de olaya çözüm bulunamıyorsa, koca için büyü yapılabilir ya da dua edilebilir. Genellikle erkeklerde soğukluk durumu araya başka kadın girdiğinde görülür. Erkeklerde bu durum uzmanlar tarafından düzeltildiği gibi bazen de bu çözümlere ek olarak dua etmek de gerekir. Dinimizde her derde deva olan dualar ile erkeklerin aldatma sorunu için de Allah’tan yardım istenmelidir. Duaların samimi bir şekilde yapılıp kabul olmasının ardından erkekler eşlerine daha sıcak ve sevgi dolu davranarak onların üzülmesini engellemiş olur.

Soğuk Davranan Sevgili İçin Ne Yapılmalı?

Sevgililer soğuk davrandığı zaman yapılacaklardan bir tanesi onu çok fazla sıkmamaktır. Özellikle erkekler kendilerini sıkan kadınlardan çok fazla hoşlanmaz. Erkekleri ve kadınları özgür bırakmak onların tekrardan dönmelerini sağlar. Bununla birlikte çok fazla ilgi gösterilmesi de çiftleri birbirinden uzaklaştıran faktörler arasında yer alır. Bu sebepten dolayı erkekler ve kadınlar sevdiklerini ve karşı tarafla ilgilendiklerini çok fazla belli etmemelidir. Tüm bu sayılanların yapılması halinde hala soğuk davranışlarda herhangi bir şekilde düzelme görülmez ise uzmanlardan destek alınabilir.

Özellikle ilişki terapistleri bu konuda çiftlerin her ikisi ile görüşerek ilişkideki sorunları tespit eder ve onlara destek sunmak için elinden geleni yapar. Çiftler arasında bu şekilde de sorunlar çözülmez ise sevgiliye bağlama büyüsü yaptırılabilir. Bağlama büyüleriyle birlikte aşk büyüsü de ilişkide yaptırılabilecek büyüler arasında yer alır. Bu büyüler sayesinde hem erkekler hem de kadınlar aralarındaki soğukluğu kolay ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir. Sevgililer arasındaki soğukluğa sebep olan kişilerle de bu sorun çözüldüğünde onların oluşturduğu sıkıntılar da ortadan kalmış olur.

Eşler Arasında Oluşan Soğuk Davranışlar Nasıl Anlaşılır?

Sevgililer arasında yaşanan soğuk davranışlar sonucunda çiftler birbirini kırar. Yaptıkları her davranıştan birbirlerinden rahatsız olurlar. Soğuma sonunda arada olan bağ da zayıflar. Gün geçtikçe aradaki aşk da azalır. Hatta bazı zamanlarda bu aşk duygusu tamamen ortadan kalkar ve birbirlerine karşı bir şey hissetmezler. Soğuma sonunda sevgi bağı da ortadan kalkar. Önceleri birbirilerinin kırılmamalarını ve üzülmemelerini isteyen çiftler soğuma yüzünden birbirlerini düşünmemeye başlar. Bunun sebebi aradaki empati yeteneğinin yok olmasıdır. Empati yeteneğinin yok olması üzerine aradaki anlaşmalar da ortadan kalkar ve çiftler birbirine karşı daha umursamaz bir hal alır.

Bununla birlikte evli olan çiftlerin arasındaki soğuma onların cinsel hayatlarına da yansır. Birbirlerine karşı uzak durulrar ve beraber uyumak dahi istemezler. Bazı zamanlarda bu soğukluk en başta çok şiddetli bir şekilde olmaz. Fakat aradaki soğukluğun artması ile birlikte birbirinden uzaklaşma durumu da artış gösterir. Bu sebepten dolayı çiftler aralarındaki sorunları en kısa zamanda çözerek birbirinden uzaklaşmalarına engel olmalıdır.

Ayrıca aşkımdan yanıp tutuşsun, çıldırsın hakkında yazımıza da bakabilirsiniz.

Eşlere Bağlama Büyüsünün Yapılması

Bağlama büyüsü sayesinde eşler ve sevgililer arasındaki soğukluk sorunu ortadan kolay ve hızlı bir şekilde kalkar. Bağlama büyüleri dil bağlama, göz bağlama, vb. gibi çeşitli türlere sahiptir. Örneğin; insanlar medyumlara giderek dil bağlama büyüsü yaptırdığında büyü yapılan kişi sadece sevdiği ile ilgili konuşmaya başlar. Bunun yanı sıra göz bağlama büyüsü yapılanın gözü sevdiğinden başkasını görmez. Özellikle gözü dışarda olan insanlar bu büyünün yapılmasının ardından sürekli sevgililerini düşünmeye başlar. Hayatlarının merkezinde sevgilileri vardır.

Göz bağlama büyüsü sonucunda sevgililer, aşık olduğu insanı sürekli özlemeye başlar. Her iki büyü türünde de görülen birtakım belirtiler vardır. Bu belirtiler hem fiziksel hem de ruhsal olarak görülür. Büyü belirtilerinin fiziksel olarak etkileri genellikle kalp atışı ve heyecanlanma olarak görülebilir. Kişi sevdiğini gördüğünde ya da sevdiğinin ismini duyduğunda bir anda heyecanlanmaya başlar. Bunun yanı sıra kalp atışlarında da hızlanma olur. Fiziksel belirtiler arasında gece uykudan panik ile uyanma ve aşırı bir şekilde terleme de görülebilir.

Yapılan bağlama büyüsünün duygusal belirtisine bakıldığında gece uykudan stresli bir şekilde uyanma hali sayılabilir. Bağlama büyülerinde genel olarak bir endişe hali hakimdir. Büyü yapıldıktan sonra etkisi gözlemlenmeye başladığında çiftler birbirine daha sıkı bir şekilde bağlanır ve aralarındaki soğukluk ortadan kalkar.

Eşler Arasında Nazarın Oluşması

Eşlere nazar değmesi sonucunda aralarında soğuma durumu söz konusu olabilir. Özelikle diğer insanlar tarafından kıskanılan çiftler bazı zamanlarda nazara gelerek ilişkilerinin bozulduğunu görür. Bu gibi durumlarda bol bol nazar duası edilmelidir. Nazar duaları geceleri yapıldığı zaman, nazarın oluşturduğu kötü davranışlardan kolay bir şekilde korunmuş olunur. Nazar değdiği zaman çiftlerden biri ya da ikisi gece uykudan panik bir halde uyanır. Bazı zamanlarda da gece uykuları olmaz.

Çiftlere değen nazarın diğer bir belirtisi ise evlerde huzursuzluğun olmasıdır. Nazar sonucunda eşler sürekli tartışma halinde olur ve birbirleri ile kavga eder. Tüm bu huzursuzluklardan kurtulmak için Felak ve Nas Sureleri okunmalıdır. Bu sureler dinimizde nazarı ve kötü niyetli insanların yapacaklarını engelleyen dualar olarak bilinir. Bu dualar sadece gece değil aynı zamanda evden çıkmadan önce de edilmelidir. Nazar sonucunda çiftler arasında oluşan soğukluk duaların etkisi ile belli bir süre sonra ortadan kalkar. Sıkıntı yaşayan insanlar sıkıntılarının ortadan kalktığını görür. Bu sebepten dolayı eşler düzenli bir şekilde dua etmelidir.

Kaşık Büyüsü İle Soğukluktan Kurtulma

Kaşık büyüsü çiftler arasında soğukluğun oluşmasına ya da soğukluk varsa buna çözüm olmaya yarar. Kaşık büyüsünde iki adet tahta kaşık kullanılır. Bu kaşıkların bir tanesine kadının diğerine ise erkeğin adı yazılır. Daha sonra büyü sırasında medyumlar bu tahta kaşıklara tılsımlı sözler söyler. Sözler çiftleri birbirine bağlamak ve aralarında bulunan soğukluğu yok etmek içindir. Kaşık büyülerinde tılsımı sözler büyünün tutma süresini de etkileyen bir unsurdur. Büyüde ne kadar kuvvetli bir söz söylenirse, büyü de o kadar hızlı ve etkili bir şekilde kendini göstermeye başlar.

Kaşık büyüleri doğru bir şekilde yapılmasının ardından yaklaşık olarak 10 gün içerisinde tutmaya başlar Büyü tuttuktan sonra çiftler arasında aşk ve sevgi duyguları yeniden oluşur.  Bu büyünün etkisi kalıcıdır. Diğer bir ifade ile belirtmek gerekirse, büyü bozma işlemi yapılmadığı takdirde kaşık büyüleri etkisini göstermeye devam eder.  Bu konuda kendini geliştirmiş ve büyülerde başarılar elde etmiş medyumlar ile çalışıldığında aradaki soğukluğu ortadan kaldırmak mümkün hale gelir.

Birbirinden Soğuyan Çiftlerde Boşanma

Birbirine karşı soğukluk hisseden insanlarda ayrılma ya da boşanma durumları sıklıkla gözlemlenen bir durumdur. Özelikle boşanmaların sebeplerine bakıldığında sebepler arasında genellikle eşlerin birbiri ile anlaşamaması ve birbirlerine karşı soğukluk hissetmeleri yer alır. Fakat insanlar birbirlerinden soğumaya başladıklarında bunun çözümlenmesi için çözüm yolları aranmalıdır. Yeniden bir araya gelme ve yeniden aşık olma durumları da karşılaşılan durumlar arasında yer alır. Burada başka insanlardan ya da uzmanlardan destek alma yoluna gidilebilir. Bu şekilde boşanma fikrinden vazgeçilerek yeniden bir araya gelinebilir ve mutlu aile tabloları yeniden oluşabilir.

Eşler Arasındaki Soğuma Büyüsünü Bozma

Kötü niyetli insanların yaptıkları soğuma büyüsü yüzünden de eşler birbirinden sebepsiz ve kolay bir şekilde soğuyabilir. Bu gibi durumlarda medyumlara gidilerek büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Başkasının yapmış olduğu büyüden kurtulma işlemleri evde tek başına yapılmamalıdır. Bu durum bazı zamanlarda geri dönüşü olmayan hataların oluşmasına sebebiyet verebilir.

Soğuma büyülerinde medyumlar bu etkiyi yok edecek sözler söyler. Bu sözler büyünün kötü etkilerini ortadan kaldırır. Büyünün ortadan kalkması üzerine aradaki sevgi ve aşk bağı yeniden güçlenir ve eşler birbirine yeniden bağlanır. Büyü bozulduktan sonra çiftlerin kendileri de değişimi kolay bir şekilde görebilir. Ayrıca büyüden dolayı hissettikleri huzursuzluk hali de büyü bozulduktan sonra ortadan kalkar ve kendilerini iyi hissederler.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz