Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşkımdan Yanıp Tutuşsun Çıldırsın için En Etkili Dua Nedir?

Aşkımdan yanıp tutuşsun çıldırsın için en etkili dua nedir? Aşktan tutuşturan dua nasıl edilmeli? Aşk duaları tehlikeli mi? Aşık etme duaları ile ilgili gerçek bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Aşkımdan Yanıp Tutuşsun Çıldırsın için En Etkili Dua Nedir?

Aşk duaları etkisi fazla olan ve uzun süre devam eden dualardır. Bu dualar sayesinde en imkansız aşklar bile gerçek olabilir. Bu duaların okunması bu yüzden dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle duaların abdestli bir şekilde okunması en çok dikkati çeken hususlardandır.

Aşktan Tutuşturan Dua Nasıl Edilmeli?

Birini kendine deli gibi aşık etmek isteyenler dua etmeden önce bir takım uyulması gereken kurallara uymalıdır. Bunlardan bir tanesi, dua etmeden önce kişisel temizliktir. Gusül abdesti insanları hem manevi hem de bedensel olarak temizleyen bir durumdur. Gusül abdesti alındıktan sonra dua edilmeye başlandığında insanlar kendilerini daha huzurlu hisseder. Aynı zamanda abdest alınıp dua edildiğinde Allah katında da bu dua daha makbul sayılır.

Bedensel temizlikle birlikte ruhsal olarak da temizlenmek oldukça önemlidir. Ruhsal temizlik için öncelikle zihnin iyi bir şekilde boşalması gerekir. Bunun yanı sıra insanlara kötülük yapmaktan da kaçınılmalıdır. Allah başkalarına eziyet eden ve onlara kötülük yapanların dualarını kabul etmez. Tüm bunlar yapıldıktan sonra kalpten ve gerçekten isteyerek Allah’a dua edilmelidir.

Duaların kabul olunmasına yardımcı olan diğer bir yöntem ise dua ederken duanın başında ve sonunda salavat getirmektedir. Peygamber efendimizin adının duada geçmesi o duanın daha da anlam kazanmasını sağlar. Aşk duaları kutsal dualardır. Bu kutsal duaların masum ve saf bir şekilde edilmesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken kurallara uyulması halinde aşk duaları kolay bir şekilde kabul olur.

Aşktan Tutuşturan Duayı Kimler Edebilir?

Aşk duaları herkes içindir. Çoğu zaman herkes hayatında bir kez de olsa gerçek aşkı yaşamak ister. Birçok insan gerçekten sevmek ve sevilmek duygusunu tatmak için dua eder. Allah da kalbi temiz insanların bu dualarını hayırlı ise kabul eder. Aşk dualarını eden gençler karşılarına güzel kısmetler çıkması için bekler. Bu dualar sayesinde evlenmek isteyenler de bekledikleri kısmet ile kolay bir şekilde karşılaşabilir. Aşk duaları sayesinde hayatının aşkını bulanlar aile kurarak çocuk sahibi olur. Bu şekilde ömür boyu mutlu bir yaşam sürerler.

Gençlerle birlikte hayatlarının ikinci baharında mutlu olmak isteyen yaşlılar da aşk duası edebilir. Daha önce gerçek aşkı bulmuş ya da hiçbir şekilde bu duyguyu yaşamamış olanlar dua sayesinde aşık olma imkanı bulur. Aşk dualarını erkekler ve kadınlar hem kendileri hem de sevdikleri için edebilir. Bununla birlikte hem karşılıklı hem de platonik aşk yaşayanlar aşk duası ederek hayatlarında gerçek mutluluğu yakalar.

Aşktan Tutuşturan Duanın Kabul Olması

Deli gibi aşık eden duaların kabul olması ile birlikte birinden hoşlandığınızda o kişi de sizin aşkınıza karşılık verir. Aranız kötü olan biri de dua sayesinde sevmeye ve aşık olmaya başlar. Dualar sayesinde sevdiğinizi aşık ederek onun size deli gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk duaları sonucunda aşık olan erkekler ya da kadınlar sevdiklerinin peşinde koşar. Onların mutlu olması için ellerinden geleni yaparlar. Sevdiklerini mutlu edecek hediyeler alarak onların yüzlerini gülümsetmeye çalışırlar. Aşk duaları sadece aşık etmekle kalmaz aynı zamanda çiftler arasındaki muhabbetin artmasına olanak verilir.

Duaların kabul olması üzerine çiftler birbirileri ile daha iyi anlaşmaya başlar. Evli insanlar aşk duaları sayesinde aralarındaki huzursuzluğun son bulduğunu fark eder. Aşk duaları sayesinde hem yeni yeni insanlarla tanışılır hem de hayatında biri olanlar sevdiklerinin kendilerine daha çok bağlandığını ve aşık olduğunu görür. Bu aşkı tatmak ve mutlu olmak isteyenler ne diliyorlarsa bunun için dua etmelidir. Dualarının kabul olması ile dilediklerini kendilerine aşık edebilirler.

Aşktan Tutuşturan Büyü Nasıl Yapılır?

Aşktan çıldırtan duaların yer aldığı aşk büyüleri vardır. Bu büyüler ile erkekler ve kadınlar sevdiklerini kendilerine aşık edebilir. Aşk büyülerini yapan medyumlar kendilerine gelen müşterilerinden sevdiklerine ait bir adet resim ister. İstenilen resme bakılarak çeşitli tılsımlı sözcükler söylerler. Bu sözler de büyü yapılanın aşık olmasını sağlar.

Bu büyü yönteminin yanında birini kendine aşık etmek için kaşık büyüsü de yapılabilir. Kaşık büyüsünde iki tane tahta kaşık kullanılır. Bu tahta kaşıklardan birinin üzerine büyü yapılanın diğerinin üzerine ise büyü yaptıranın ismi yazılır. Kaşıklar yan yana gelecek şekilde aşk sözcükleri ve aşk duaları okunur. Kaşık büyüsünün tamamlanması sonucunda kaşıklardan biri aşık edilmek istenilene diğeri ise büyü yaptırana verilir. Daha sonra bu kaşıklarla yemek yenmesi halinde yemek yedikten sonra büyü etkisini göstermeye başlar.

Aşk büyüleri yapılırken hem kaşık büyüsünde hem de resim büyüsünde adımların dikkatli bir şekilde tamamlanması gerekir. Tek tek uygulanan adımın her birinde yapılan hatalar insanların hayatında önemli sorunlar oluşmasına sebep olabilir. Adımlarda dikkatli olunduğu kadar sözlerde ve dualarda da dikkatli olunmalıdır. Aşk büyülerinde uzman medyumlar ile çalışılmalıdır. Toplumda çok sayıda medyum olmasından dolayı insanlara medyumlara gitmeden önce araştırma yapıp ardından gitmesi tavsiye edilir. Bu şekilde uzmanlar tarafından en iyi aşk büyüsü yaptırılmış olunur.

Ayrıca şekere okunan muhabbet duaları nelerdir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eski Kocaya Aşk Büyüsünün Uygulanması

Evi terk eden kocaya büyü yaptırmak isteyenler medyumlara giderek kocalarını kendilerine yeniden aşık edebilir. Çoğu zaman tartışmalar sonucunda eşler evlerini ve yuvalarını terk edip gidebilir. Bazı zamanlarda da kadınlar eşleri tarafından aldatıldığı için terk edilir. Böyle durumlarda herhangi bir şekilde depresyona girmeden medyumlara gidilmelidir. Kocaya yapılan aşk büyüsü sonucunda aldatan eşler yaptıkları için deli gibi pişman olur. Davranışlarının yanlış olduğunu anlayan kocalar evlerine geri dönmek ister Çocuklarına ve eşlerine daha sadık olan kocalar büyünün etkisi ile yaptıkları davranışlardan da utanç duyar.

Aşk büyülerinde kocadan alınan saç ve tırnak örnekleri kullanılır. Bu örneklerin kocaya belli edilmeden alınması gerekir. Aksi takdirde büyüsünün etkisi tutmaz. Büyünün başarılı bir şekilde yapılması sonucunda büyü etkisini yaklaşık olarak bir hafta içerisinde göstermeye başlar. Bu bekleyişte sabırlı olmak gerekir. Bazı zamanlarda aşk büyülerinde tutma süresinde aksamalar meydana gelebilir. Bu durumda herhangi bir şekilde endişe edilmeden sabırla beklenmelidir. Bekleyişin ardından büyünün tuttuğu görülecektir.

Aşktan Tutuşturan Büyüyü Bozma

Aşktan yanıp kül eden büyünün etkisinin fark edilmesi ve bozulmak istenmesi üzerine hocalara ya da medyumlara gidilerek büyü bozdurma işlemleri yapılmalıdır. Büyü bozulurken büyüde kullanılan sözlerin tersine sözler söylenir ve büyünün etkisi yok etmeye çalışılır. Büyü yapıldıktan sonra bunun anlaşılması bazı durumlarda zaman alan bir durumdur. Özellikle tanımadığınız insanlar tarafından büyü yapıldığı zaman bu büyülerin anlaşılması için ciddi anlamda aşık olunmaya başlanması gerekir.

Büyülerden korunmak için alınacak tedbirler de vardır. Bu tedbirlerden bir tanesi dua etmektir. Duanın dinimizde yeri oldukça önemlidir. İnsanlar her türlü dertten ve beladan kurtulmak için dua etme yoluna başvurur. Büyülerden korunmak için de dua edilebilir. Dini kaynaklarda yazan ve büyüden koruyan çok sayıda dualar yer alır. Bu dualar günün her vaktinde edilmekle birlikte yazılıp üstte de taşınabilir. Bu şekilde karşılaşılan insanların hem kötü enerjilerinden korunmuş olursunuz hem de büyülerin etkisinden uzak durulabilir. Bu sebepten dolayı dualar ve büyü bozdurma işlemleri ile deli gibi aşkın etkisi yok edilebilir.

Aşktan Tutuşturan Muskanın Yapılması

Aşktan deli divane eden duaların yazılı olduğu muskaların taşınması da birilerinin size aşık olmasını sağlayabilir. Aşk duaları etkili dualardır. Bu duaların üzerde taşınması da insanların ilk görüşte aşık olmalarını sağlar. Dinimizde muskalar her türlü amaç için yapılabilir. Bu amaçlar genellikle aşk, korku, bağlılık, vb. alanlarda olabilir. Muska hazırlanırken bir hocaya gidilmelidir. Hoca kendince en etkili bulduğu duayı yazarak muskanın içerisine yerleştirir. Daha sonra bu muskanın üzerinde taşınması istenir. Muskalar hem gündüz hem de gece taşınabilir. Özellikle gündüz taşınması karşı tarafın deli gibi aşık olmasına olanak verir.

Muska hocalara yaptırıldığı gibi medyumlara da yaptırılabilir. Medyumlar da bazı zaman büyü bazı zaman da dua yazarak değişik sayılarda muska hazırlayabilir. Onların da hazırladığı muskalar insanların birbirine aşık olmaları konusunda etkilidir. Muska hazırlarken içinde doğru şeylerin yazılı olduğundan emin olunması gerekir. Doğru ve düzgün bir şekilde hazırlanan muskalar sonucunda insanlar hayatlarında gerçek aşkı elde eder. Ayrıca muska taşımanın da herhangi bir şekilde zararı bulunmaz.

Kadınları Aşkından Tutuşturan Dua

Aşk dualarının erkeklere yapıldığı bilgisi yanlıştır. Duayı hayatında olmasını istediği kadına da yapan erkekler vardır. Dualar hem erkekler üzerinde hem de kadınlar üzerinde büyük etkiye sahiptir. Erkekler duayı ettikten sonra kabul olması için beklemelidir. Bu sürecin ardından kabul olan duaların ardından kadınlar erkeklere deli gibi aşık olmaya başlar. Sürekli sevgililerini mutlu etmek için uğraşır. Aşk dualarının kuvvetli etkisi sayesinde terk edilen erkekler kadınların yeniden döndüklerini görür. Bunların yanında evli olan kocalar karılarını ilgisiz bulduğunda bu duaları edebilir. Duaların kabul olması üzerine kocalar eşlerindeki büyük değişimin farkına varır. Onların ne kadar ilgili olduğunu anlarlar.

Aşk Duaları Tehlikeli Mi?

Aşık etmek için edilen dualar her zaman iyi niyetli insanlar tarafından edilmez. Bazen niyeti kötü olan insanlar tarafından da birilerini ayırmak için aşk duaları edilebilir. Bu gibi durumlarda duanın kabul olması ile insanlar başka birine çok kolay bir şekilde aşık olabilir. Aşk dualarının kabul olması sonucunda aynı zamanda aldatma durumları da söz konusu olabilir. İstemeden de olsa başka birine aşık olunabilir. Bu da eşler arasında ayrılıklara yol açabilir. Çevrede kötü niyetli insanlara dikkat edilerek bu tip durumlardan korunmak gerekir. Allah’a kötü insanlardan korunmak için bol bol dua edildiğinde kötü insanların enerjilerinden ve yaptığı kötülüklerden kolay bir şekilde korunmak mümkün olur.

Sevgilileri Aşktan Tutuşturan Aşk Duası

Sevgililerden birine ya da ikisine aşk duası edilerek onların ilişkisini daha aşk dolu bir hale getirmek mümkündür. Bazı ilişkilerde huzursuzluk hali hakimdir. Çiftler sürekli tartışma halindedir ve sorunları çözülemez bir noktaya gelir. Bu gibi durumlarda onlara dua edilerek aralarındaki aşık yeniden oluşması sağlanabilir.

Edilen aşk duaları sayesinde insanlar birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanır ve yaşadıkları huzursuzluk yerini mutluluğa bırakır. Aşk duaları aynı zamanda iyi giden ilişkilerin daha sağlam temeller ile ilerlemesini sağlayabilir. Dualar sayesinde insanlar gün geçtikçe birbirlerine daha da aşık olur ve evlilik yoluna gitmek için hazırlanırlar.

Çiftlerin kendilerine ettikleri duaların yanında onların çevresinde olan insanların ettikleri dualar da oldukça önemli bir yere sahiptir.  Bu sebepten dolayı akla geldikçe başkaları için iyi niyetli bir şekilde dualar edilerek başkalarının mutlu olmasına yardımcı olunmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz