Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşini Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşi eve bağlamak için hangi dualar okunmalıdır? Eşi eve bağlama duaları nasıl yapılır, kim yapar? Bağlama duaları ile ilgili gerçek tüm ayrıntılara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Eşini Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşi eve bağlama konusunda kadınlar daha fazla çaba içerisine girmektedir. Çünkü genellikle erkekler evliliklerinin üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra evlerinden ve eşlerinden soğumaya başlar. Aradaki sevgi gittikçe azalır ve erkekler yeni heyecanlar aramak için evlerini ve eşlerini terk edip dışarıya gider.  Kadınlar da eşlerini eve bağlamak için dualar yöntemi ile çalışmalar yapmaktadır.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Bağlama Duası

Kocayı eve bağlamak için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunmasına geçmeden önce bazı davranışları doğru bir şekilde uygulamak gerekir. Örneğin; abdest almadan kesinlikle dua okunmamalıdır. Bunun dışında duanın okunacağı yerin de çok temiz olması gerekir. Aynı zamanda bağlama duasını okuyacak kişilerin kalbi de kötülüklerden arınmış olmalıdır.

Bütün şartların yerine getirilmesinden sonra 99 kere  “Ya Vedüd” denmelidir. Bu esma söylendikten sonra 4 rekat nafile namazı kılınmalıdır. Nafile namazının kılınmasından sonra ise aşağıda verilen dua içten bir şekilde okunmalıdır. Bu dua şu şekildedir:

 • “Yüce Allah’ım, sen, sonsuz bir kudretin sahibisin. Senin huzuruna geldim. Eşimi eve bağlamam için bana yardım et. Dileklerimi kabul et. Eşimin bana tıpkı evliliğimizin ilk zamanlarında olduğu gibi, sevgi, güzellik, merhamet ve aşk beslemesini sağla. Amin.”

Eşi Eve Bağlamada Esmaül Hüsna’nın Önemi

Eşi eve bağlamak için Esmaül Hüsnalar da okunabilir. İstenilen Esmaül Hüsnaların okunmasından sonra eşinizi eve bağlayarak sonsuza kadar sizden başka kimseye bakmamasını sağlayabilirsiniz. Esmaül Hüsnaların istenilen sayıda telaffuz edilmesinden hemen sonra namaz kılınması gerekir. Namazla desteklenen Esmaül Hüsnalar etkili bir şekilde sonuçlar ortaya çıkarır. Bu yüzden Allah’ın adlarını dile getirmek her zaman çok önemli etkenlerden birisidir.

Dışarıda Çok Gezen Koca İçin Okunacak Bağlama Duası

Kocanızın çok fazla gezmesinden dolayı evine ve size vakit ayıramaması yüzünden her zaman eşinizle tartışma içerisine girmeniz durumunda kocanıza dualar okuyarak onu evine bağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak 7 tane küp şeker almalısınız. Küp şekeri aldıktan sonra “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” duasını 7 kere okuyunuz. Bu duayı içten ve samimi bir şekilde okumanız durumunda kısa süre içerisinde kocanızın evden ayrılmadığını ve sizden başka kimseye bakmadığını görmüş olacaksınız. Duayı okumadan önce kesinlikle abdest almanız tavsiye edilir.

Evli Çiftlerin Eşlerini Kendine Bağlama Duası

Evli çiftler evlilikleri boyunca eşlerini kendilerine bağlamak için birçok yolu denemeye başlar. Büyü dışında daha sevap olan yöntemlerden birisi de dua okumaktır. İçten ve samimi bir şekilde Allah’a sığınıp dua okunması sonucunda bütün dilekler gerçeğe dönüşür.

Evli çiftlerin eşlerini eve bağlaması için ilk olarak Cuma günü seher vaktinde sessiz bir odaya geçip kıbleye yönlerini dönecek şekilde dizlerinin üzerine oturmaları gerekir. Daha sonra ellerini yukarıya doğru açarak içlerinden eşlerinin evine bağlı olması için niyetler etmelidir. Bunun ardından 21 defa Felak suresini okuyarak eşlerini kendilerine ve evlerine kolay ve hızlı bir şekilde bağlayabilir. Bu sure sayesinde gözü dışarıda olan eşlerin eve ve eşine bağlanması sağlanmış olur.

Allah’ın İsimleri İle Kocayı Eve Bağlama

Allah’ın isimlerini zikrederek kocanızı eve bağlama imkânını elde edebilirsiniz. Allah’ın isimlerinin zikredilmesinde birçok yararlar vardır. Örneğin; kocanızın gözü sürekli dışarıda olup başka kadınlara gidiyorsa, Allah’ın isimleri istenilen zamanda ve sayıda zikredildiği zaman kısa sürede kocanızın evine ve çocuklarına bağlanması sağlanır.

Allah’ın isimlerinin zikredilmesinden sonra hemen namaz kılınmalıdır. Namazın kılınması ile beraber bütün dilekler ve dualar kısa sürede kabul olur. Aşağıda kocayı eve bağlamak için Allah’ın isimlerinden söylenmesi gerekenler yer alır. Bu isimler şu şekildedir:

 • El- Kabıd
 • El-Hakem
 • El-Alim
 • El-Habir
 • El-Rakib
 • El-Vekil

Yukarıda verilen isimlerin içten ve gönülden söylenmesi sonucunda Allah her zaman sizin yanınızda olur ve dualarınızı kabul eder.

Eşi Eve Bağlamada Ahkaf Suresinin Önemi

Ahkaf suresinin etkisi çok kuvvetlidir. İstenilen şekilde surenin okunması sonucunda eşinizi eve ve çocuklarına kısa sürede etkili bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bu surenin okunması için ilk olarak bir bardak suya ihtiyaç vardır. Bir bardak suyu aldıktan sonra 3 defa suyun üzerine Ahkaf suresi okunmalıdır. Daha sonra okunmuş suyu eşinize içirerek duanın etkisinin ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde eşiniz evine ve size deliler gibi bağlanır. Sizden başka kimseye bakmaz ve bir daha asla evinden ayrılıp dışarıya gitmez. Aşağıda Ahkaf suresinin okunuşu yer alır:

 • Ve vessaynel insane bi valideyhi ıhsana hamelethü ümmühu kürhev ve vedaathü kürha ve hamlühu ve fisalühu selasune şehra hatta iza beleğa eşüddehu ve belğa erbeıyne seneten kale rabbi evzı’nı en eşküra nı’metekelletı en’amte aleyye ve ala valedeyye ve en a’mele salihan terdahü ve aslıh lı fı zürriyyetı innı tübtü ileyke ve innı minel müslimın.

Ayrıca kör kütük aşık etme duası bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Eşi Eve Bağlama Duaları Kabul Olur Mu?

Eşi eve bağlama dualarının okunmasından sonra bazı durumlarda duanın kabul olmama durumu meydana gelebilir. Bu durumun ortaya çıkmasındaki en büyük sebeplerden birisi de duayı okuduktan sonra başka kişilere söylenmesidir. Eşi bağlamak için okunan duanın her zaman gizli kalması gerekir. Duanın kimsenin görmediği ve bilmediği yerde okunması durumunda kısa sürede kabul olması meydana gelir. Bunun için eşi eve bağlama duasının her zaman gizlice okunması gerekir.

Aynı zamanda okunan duanın kabul olmasında istenilen adımların eksiksiz bir şekilde uygulanması da oldukça önemlidir. Bütün bu şartlar yerine getirildikten sonra eşi eve bağlama duası hemen kabul olur.

Eşi Eve Bağlama Dualarında Ne Kullanılır?

Eşi eve bağlamak için okunacak dualarda istenilen malzemeler de vardır. Bu malzemelerin hatasız ve eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra edilen dualar kısa sürede kabul olur ve etkisini hemen göstermeye başlar. Eşi eve bağlama duasının okunmasında genellikle kırmızı bir mendil ve eşinizin saç teli kullanılır. Bu iki malzemenin önemi oldukça fazladır. İstenilen malzemelerin alınmasından sonra eşi eve bağlama duasını doğru bir şekilde okuyarak dua okuma aşamasını tamamlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da kısa süre içerisinde eşiniz size ve evine sımsıkı bağlanır. Sizi bırakıp hiçbir yere gitmez.

Eşi Eve Bağlama Duası Nasıl Okunmalıdır?

Eşinizi eve bağlamak için okuyacağınız duayı istenilen şekillerde ve koşullarda okumanız gerekir. Bu duayı okumaya geçmeden önce ilk olarak sessiz bir odaya geçiniz. Daha sonra kıbleye doğru yönünü dönünüz ve kırmızı mendil ile saçınızdan bir tel alınız. İstenilen adımların uygulanmasından sonra gözlerinizi kapatın ve eşinizin eve bağlanması için iyi niyetlerde bulunun. Ardından 7 defa Fatiha suresini de içten bir şekilde okuyunuz.

Bütün işlemleri yaptıktan sonra gözlerinizi açın ve dizinizin üzerine oturarak iki dizinizin arasına kırmızı mendili serip üzerine saç telinizi koyun. Bundan sonra ise aşağıda verilen duayı baştan sona doğru samimi bir şekilde okuyunuz:

 • “İlahi okuduğum besmele bir rahmet ve şifa kaynağıdır, sana gelen kulların rahmetin ve şifanın kaynağına doğru hareket eder, sen kendisine müracaat eden hiçbir insanı yarı yolda bırakmadığın gibi hiçbir kuluna da gaddar bir şekilde davranmadın ve hiçbir kulunun ihtiyaçlarını göz ardı etmedin. İşte ben de kocamı kendime sırılsıklam bağlamak ve eve bağlanması muradımı tahakkuk ettirmek maksadıyla dergahı izzetine iltica ediyorum, bana kırmızı mendil ve saç telinin hayrı için hayırlar ve güzellikler nasip eyle, amin.”

Yukarıda verilen duanın okunmasından sonra eşinizin eve bağlandığına şahit olacaksınız.

Eşi Eve Bağlamada Kıyamet Suresinin Okunması

Eşinizi eve bağlama duasının okunma aşamasında Kıyamet suresinin de yeri oldukça büyüktür. Kırmızı mendilin ve saç telinin üzerine 7 defa Kıyamet suresinin okunmasının ardından eşinizin size bağlandığını görmüş olacaksanız. Aşağıda 7 defa okunması gereken Kıyamet suresi yer alır:

 • “Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.”

Yukarıda verilen Kıyamet suresinin 5. ayetinin 7 defa okunmasının ardından aşağıda verilen duanın da içten bir şekilde okunması durumunda eşi eve bağlama duasının okunma aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • “İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle, bana da faziletler ve esrarengiz güzellikler lütfeyle ve beni de en güzel şekilde muradına vasıl olan kullarının arasına al, amin.”

Eşi Eve Bağlamak İçin Okunacak Diğer Dualar

Evliliklerde meydana gelen sorunlardan ve tartışmalardan dolayı özellikle erkekler eşlerini bırakıp gitme eğiliminde bulunur. Bunun sonucunda da dışarıda başka kadınlarda mutluluğu aramaya başlarlar. Kadınlar da kocalarının eve bağlanması için değişik yollar izlemeye başlar. Özellikle kocaların eve bağlanmasında etkili olan yöntemlerden birisi de Allah’a sığınarak dua edilmesidir.  İçten ve kalpten edilen dualar her zaman kabul olur.

Aşağıda eşin eve bağlanmasında Kuran-ı Kerim’de etkili olan dualar yer alır. Bu dualar şu şekilde listelenmektedir:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz