Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kör Kütük Aşık Etme Duası

Kör kütük aşık etme duası hangisidir, nasıl okunur? Kör kütük aşık etme duası etkili mi, ne zaman okunmalıdır? Aşık etme duaları ve etkilerine içeriğimiz içerisinden bakabilirsiniz.

 Kör Kütük Aşık Etme Duası

Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra etkilerini en kısa sürede göstermeye başlar. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı kendinize köpekler gibi aşık etmiş olursunuz. Duanın okunmasında gerekli olan şartları çok iyi bir şekilde öğrenmek gerekir.

Fotoğrafla Kör Kütük Aşık Etme

Uzakta yaşayan birinin size aşık olmasını istemeniz durumunda uzaktan da kör kütük aşık etme duasını okuyarak karşı tarafın duygularını ve hislerini değiştirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak size aşık olmasını istediğiniz insanın bir adet resmini almanız gerekir. Resmin üzerine aşık etme duasını okuyarak karşı tarafın size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Resmin üzerine kör kütük aşık etme duasını okuduktan sonra Besmele çekip üfleme yaparak duanın okunma aşamasını tamamlamış olursunuz.

3 Günde Kör Kütük Aşık Etme

3 günde kör kütük aşık etmek için ilk olarak işinde uzman olan bir medyum hocasına gitmek gerekir. Daha sonra size aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında bilgiler vererek medyum hocası yapılması gerekenleri size tek tek anlatır. Bunun sonucunda da kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye uzaktan 3 günde kör kütük aşık etme duasını okuyarak duanın okunmasından hemen sonra karşı tarafın 3 gün içerisinde size aşık olduğunu görmüş olursunuz. Bu sayede sevdiğiniz adamla veya kadınla sonsuza kadar mutlu bir birlikteliğiniz olur.

Kör Kütük Aşık Etme Duasında Önemli Hususlar Nelerdir?

Kör kütük aşık etme duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu hususlar dikkate alındıktan sonra edilen dua kısa sürede etkisini hemen göstermeye başlar. Aşağıda kör kütük aşık etme duasının okunmasında yapılması gerekenler yer alır:

 • Duanın okunması gerçekten temiz hislerle ve düşüncelerle yapılmalıdır.
 • Bunun dışında kör kütük aşık etme duasının muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir.
 • Aynı zamanda duayı okuyacak kişilerin büyüden ve kötü davranışlardan uzak durması istenilen şartların arasındadır.

Yukarıda verilen noktalara dikkat edildiği zaman kör kütük aşık etme duasını okuyanların dilekleri hemen gerçekleşir ve bu kişiler sevdiklerine kısa sürede kavuşmuş olur.

Kör Kütük Aşık Eden Sureler

Kör kütük aşık eden surelerin de okunması durumunda etkili sonuçlar görülmeye başlanır. Platonik olarak aşık olduğunuz kişinin de size karşı aynı duyguları hissetmesi için aşk dualarının yanında aynı zamanda Kuran-ı Kerim’de yer alan sureleri de okumanız gerekir. Bu sureler sayesinde aşık olmasını istediğiniz insanı daha kısa sürede kendinize bağlayabilirsiniz.

Kuran-ı Kerim’de yer alan Felak, Nas, Kevser, Bakara ve Rahman surelerinin okunması durumunda aşık olma ve bağlanma durumları daha kısa sürede meydana gelir. Özellikle 24 saat içerisinde bile aşık olma olayı gözle görülür. Bunun için bu surelerin düzenli bir şekilde okunmasına özen göstermek gerekir.

Kör Kütük Aşık Etme Duasının Okunma Vakti

Kör kütük aşık etme duasının okunmasında belli vakitler vardır. Bu vakitlerde duanın okunması ile bütün istekler gerçekleşmiş olur.  Kör kütük aşık etme duasının okunmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra sabah namazının kılınmasının ardından dua hemen okunmalıdır. Ayrıca kör kütük aşık etme duasının kabul olmasında duanın içten ve samimi bir şekilde okunması oldukça önemlidir. Bu yüzden bu duayı okurken muhakkak Allah’a gönülden inanarak yardım istemeniz gerekir.

Ne Kadar Süre Dua Edilmeli?

Kör kütük aşık etme duasının okunmasında etki etmesi için belirli bir süre yoktur.  Size aşık olmasını istediğiniz kişiye göre duanın etki etme süresi farklılık gösterir. Bunun dışında duanın okunmasında gerekli şartların yerine getirilip getirilmemesi de duanın kabul olma süresinde etkili olur.

Kör kütük aşık etme duasının okunmasından 1 gün sonra da etkisini göstermeye başlayabilir. Bunun dışında 3 gün içerisinde de bu duanın etki ettiği gözle görülebilir. Kör kütük aşık etme duasının etki etme süresi en geç 1 hafta içerisinde meydana gelir.1 hafta içerisinde istediğiniz insanın size aşık olduğunu görmüş olursunuz.

Eşini eve döndürme ve bağlama büyüsü bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Kör Kütük Aşık Etme Duası Etkili Mi?

Kör kütük aşık etme duasının doğru zamanda ve istenilen kurallarla birlikte okunması durumunda etkisi oldukça güçlüdür. Kör kütük aşık etme duasının okunmasından 24 saat içerisinde bile duanın etkileri karşı tarafın üzerinde görülmeye başlar. Bunun sonucunda da platonik aşklar her zaman iki taraflı bir hal alır.

Bunun dışında kör kütük aşık etme duasının okunmasını evli çiftler veya sevgililer de yapabilir. Özellikle ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftler evliliklerini veya ilişkilerini kurtarmak ve eşinin veya sevgilisinin kendisine daha fazla bağlanmasını sağlamak amacıyla da içten bir şekilde duayı okuyabilir.

Kevser Suresi İle Kör Kütük Aşık Etme

Kevser suresinin baştan sona doğru bir şekilde okunmasından sonra dilediğiniz insanın size kör kütük aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da büyü yapmadan sadece Allah’a inanarak ve güvenerek aşık olduğunuz insanı kendinize bağlamış olursunuz.

Kevser suresinin okunmasında muhakkak abdest alınmalıdır. Abdest almadan Kuran-ı  Kerim’e dokunmak günahtır. Bunun dışında Kevser suresini içten ve samimi bir şekilde okuyarak iyi niyetlerin edilmesi gerekir. Aşağıda Kevser suresinin okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
 • İnnâ a’taynâ ke’l-kevser.
 • Fesalli li-Rabbike ve’nhar.
 • İnne şâni’eke huve’l-ebter.

Birini Kör Kütük Aşık Etme

Birinin size kör kütük aşık olmasını istiyorsanız, kesinlikle aşık etme dualarını okumalısınız. Büyü dışında bu duaların daha etkili sonuçlaır vardır. Üstelik büyülerin yapılması haram olarak kabul edilirken, dua okumanız her zaman Allah katında hayırlı ve sevap olarak kabul edilir. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve köpekler gibi aşık olmasını istiyorsanız en etkili aşk duasını okumanız gerekir. Bu duayı okurken aynı zamanda abdest de alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra gece yatmadan önce aşağıda verilen etkili kör kütük aşık etme duasını okumanız durumunda istediğiniz insan size aşık olur.  Okunması gereken duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Allâhümme innî es-elüke bi-fâ-il ferdâniyyeti, ver-râir-rubûbiyyeti, vedâli devâmiddeymûmiyyeti, ve hâi hayaâtis sermediyyeti, veyai yenâbîul hıkmeti, ve kâfil kudreti, ve yâil yüsrati, ve vâvil vücûdi, ve mîmil mülki, ve hâil hıkmeti, ve kâfil kibriyâi, ve mîmil melekûti, ve aynil ınâyeti, ve dâlid dirâyeti, ve lâmil lutfi, ve kâfil kahri, ve dâlid delâleti, ve vâvid velâyeti, sînis sekîneti Aksemtü aleyküm eyyetühel ervâhur rûhâniyyetül huddâmi, li-hâzihil esmâil ızâm İllâ mâ ecebtüm da’veti, ve berertüm kasemî, ve tevekkeltüm bi-kaâi hâcetî, fî külli mâ yerdallâhü teâlâ fîhi salâhu emrî, bi-hakki nûri vechillâhil azîmil a’zam Ve azametihî ve kibriyâihî aleyküm iz lâ yesıfül vâsifûn Vef-alû mâ emertüküm bihî, in kâne emrî leküm, ve lasemî aleyküm, fimâ yerdallâhü fakdû hâcetî Ve in kâne fîmâ Ya’dibullâhu feruddûhâ bi-hakki ismullâhil azîmil a’zami aleyküm ve kudretihî ledeyküm Ve kâlû semi’nâ ve eta’nâ ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr.

Kadınlar İçin Okunacak Aşk Duası

Özellikle ciddi ilişki içerisine girme konusunda kadınların ikna edilmesi daha zordur. Çünkü kadınlar eş seçimlerinde genellikle erkeklerden daha dikkatli ve titiz olur. Bu yüzden kadınlarla yeni bir ilişkiye başlamak daha zaman alır. Bunun için erkeklerin kısa sürede istedikleri kadına kavuşabilmesi için Kuran-ı Kerim’de yer alan bazı duaları ve sureleri okumaları gerekir.  Bu sureler ve ayetler sayesinde istediğiniz kadını ileride eşiniz olarak seçebilirsiniz.

Aşık etme surelerinin veya dualarının okunmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır. Bunun dışında bu sureler sabah ve akşam okunacağı için sabah ve yatsı namazlarının da kılınması gerekir. Bütün şartların yerine getirilmesi durumunda erkeklerin duaları hemen kabul olur ve sevdikleri kadınla ileride evlenme şansına sahip olur.

Aşağıda erkeklerin istedikleri kadına kavuşabilmesi için okumaları gereken dualar yer alır:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

ask buyusu nasil yapilir
Aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisi altında kalan kişilerin davranışlarında ve hareketlerinde bariz bir şekilde değişimler... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz