Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşini Eve Döndürme ve Bağlama Büyüsü 

Eşini eve döndürme bağlama büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Eşini Eve Döndürme ve Bağlama Büyüsü 

Eşleri eve döndürmek için büyü yapıldığı zaman büyünün etkisi ile çiftler arasında yeniden sevgi bağı oluşur. Bu şekilde evden ayrılanlar tekrardan eve döner. Bu büyünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Özellikle geri döndürme büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyuma gitmelidir.

Eşini Eve Döndürme Ve Bağlama Büyüsü Kuvvetli Mi?

Eşlere yapılan büyüler ile birlikte aşk ve sevgi duyguları meydana gelir. Çiftlerden biri bu büyüyü yaptırdığı zaman evi terk eden geri döner. Büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 10 gün içerisinde büyü kendini göstermeye başlar. Büyünün tutma süresi büyüde söylenen sözlere bağlıdır. Burada büyüyü yapan medyumun işinde ne kadar başarılı ve tecrübeli olduğuna bağlı olarak büyü süreleri belirlenir. Büyü yapılırken söylenen tılsımlı sözlerde o kişinin eve geri dönmesi için telkinlerde bulunur.

Bununla birlikte büyülerde çeşitli dualar da edilir. Bu dualar büyülerin etkili bir şekilde tutmasına yardımcı olur. Bu dualar edilirken de dikkatli olunması gerekir. Dua edilmeden önce abdest alınmalıdır. Daha sonra dua edilecek yerin de son derece temiz olması gerekir.

Temizliğin yanında büyülerin etkisini arttıran diğer bir konu ise dua edilirken sessiz bir yerde edilmesidir. Tüm bunlara dikkat edilmesi neticesinde büyünün etkisi son derece fazladır. Medyumların da ustalığı ve büyünün önemle yapılması sonucunda geri döndürme büyüsü kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bu sebepten dolayı medyuma gidilerek geri döndürme büyüsü güvenilir bir şekilde yaptırılabilir.

Kadınlara Yapılan Geri Döndürme Büyüsü

Evi terk eden kadınlar için büyü uygulandığında geri dönmesi sağlanabilir. Büyü için erkeklerin medyumlara giderek sevgililerine ait resim getirmeleri gerekir. Medyumlar bu resimlere bakarak çeşitli gizemli sözler söyler. Bu sözler kadınların erkeklere daha da bağlı olmasını sağlar. Bağlanan kadınlar terk ettikleri sevgililerine ger döner. Ona ne kadar aşık olduğunun farkına varır.

Sadece sevgililere değil, evli kadınlara da bu büyü yapılabilir. Evli fakat kocasını terk eden kadınlara büyünün yapılmasının ardından kadın evini özlemeye başlar. Daha sonra evine dönerek kocasına aşık olur. Onunla daha çok vakit geçirmek ister. Çocuklarıyla ilgilenmeyen annelere de evine geri döndürme büyüsü yapılarak evine sadık biri haline getirmek mümkündür.

Bu büyünün kadınlara güzel bir şekilde etki etmesi için yapım aşamasında herhangi bir şekilde hata yapılmaması gerekir. Büyünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda kadınlar evlerine geri dönerek eşleri ile daha mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmiş olur.

Çok etkili deli gibi aşık etme duasını yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Bağlama büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler kime büyü yapılacaksa o kişiye ait saç, tırnak, vb. örneklerdir. Bu örneklerin doğru kişiden alınmasına dikkat edilmelidir. Medyumlara bunlar teslim edildikten sonra kişinin resmi de istenir. Resme bakılarak tılsımlı sözler söylenir ve o kişinin sevgilisine yeniden aşık olması sağlanır.

Aşk ve bağlama büyülerinde resimlerin önemli bir yeri vardır. Resimler sayesinde uzakta olan birine de kolay ve hızlı bir şekilde bağlama büyüsü yaptırmak mümkün olur.  Bağlama büyülerinin yapım aşamasında bazı zamanlarda kişinin eşyaları da kullanılabilir. Bu eşyalar da aynı şekilde özenle teslim edilmelidir. Yapım aşaması bittikten sonra bekleme süresi devam eder. Bekleme süresi için herhangi bir malzeme istenmez.  Bu süre büyüde kullanılan malzemelerle etkili bir şekilde büyü yapılmasına bağlıdır. Büyünün etkisi kullanılan malzemelerin doğru olması ile doğru orantılıdır. Bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra insanlar bu etkiyi sevgililerinde kolay bir şekilde görebilir. Sevgiliye ait eşyalar toplanarak medyuma gidilmeli ve bağlama büyüsü için destek alınmalıdır.

Geri Döndürme Ve Bağlama Büyülerinin Kötü Etkilerinden Korunma

İyi niyetle yapılan büyülerin yanında kötü niyetli insanların yaptığı büyüler de bulunur. Bu büyülerden korunmak bazı zamanlarda büyü ile mümkünken bazı zamanlarda ise dualarla mümkün olur. Özellikle aşk ve bağlama büyüsünün kötü amaçlarla yapılmasının ardından kişide bazı fiziksel olarak olumsuz davranışlar görülür. Bu davranışlardan birisi öfkesini kontrol edememe halidir. Büyünün etkisi ile kişi en ufacık olaylara bile büyük tepkiler gösterir.

Öfke kontrolü dışında sürekli huzursuzluk ve depresyon hali de hakim olur. Özellikle gece rüyadan korkarak uyanma durumu büyülerin kötü etkilerinden dolayıdır. Bağlanma ve aşk büyülerinden korunmak için dua diğer bir korunma yöntemidir. Felak ve Nas Sureleri büyüden ve kötü niyetli insanlardan koruyan dualardır. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde edilmesinin ardından dışarıdan gelebilecek kötülüklere karşı sağlam durulabilir.

Dua edilirken niyet oldukça önemlidir. Allah’a ısrarlı bir şekilde gönülden yalvarılarak edilen duaların kabul olması olasıdır. Bir dua edildiğinde kabul olmuyorsa daha da ısrarcı bir şekilde dua etmek gerekir. Büyülerin kötü etkilerinden koruyan diğer bir dua ise Ayetel Kürsi  duasıdır. Bu dua da diğer dualar kadar etkili olup kötülüklerden koruyan bir duadır.  Dualar evden çıkılmadan önce edildiğinde gün boyu kişiyi koruma özelliği bulunur. Bu şekilde hem insanlardan hem de kötü enerjilerden korunmak mümkün olur ve kötü büyülerin etkisi altında kalınmaz.

Eski Sevgili Nasıl Yeniden Aşık Edilir?

Eski sevgililerini kendine bağlamak isteyenler sevgiliyi döndürme ya da sevgiliyi bağlama büyüleri yaptırabilir. Medyuma gelinerek bu iki büyüden biri kolay bir şekilde yapıldığında terk eden sevgili yeniden aşık edilebilir. Aşk ve bağlanma büyüleri yapılırken kadın ya da erkeklere büyü kolay bir şekilde yapılabilir. Büyülerde cinsiyet ya da yaş ayrımı bulunmaz.  Herkes dilediği kişiye bu büyüleri rahatlıkla yaptırabilir. Büyü sonucunda eski sevgili ayrıldığı kişi için büyük bir pişmanlık içerisine girer ve sevdiğini yeniden anlar. Daha sona gelip özürler diler ve onu affetmesi için sevgilisine yalvarır. Bu şekilde tekrardan mutlu bir hayat elde etmek mümkün olur. Eski sevgiliye yapılan büyülerin etkisi de kalıcıdır.

Uzaktaki Birine Bağlama Büyüsünün Yapılması

Uzakta yaşayan birine bağlama büyüsü yapılırsa büyü yakında yaşayan birine yapılmış kadar etkili bir tesir gösterir. Burada büyüyü yapan medyumların bu işte ne kadar başarılı oldukları önemlidir. Tecrübeli ve bu işte oldukça başarılı medyumlara büyü yaptırıldığında onlar için mesafelerin çok fazla önemi yoktur. Mühim olan şey mesafelerden ziyade kişilerin büyü yapım aşamasında ne kadar etkili bir şekilde rol aldığıdır.

Uzakta yaşayan biri için bağlama büyüsü yapıldığında sevgilisine ya da sevdiğine tekrar aşık olur ve gözü ondan başkasını görmemeye başlar. Özellikle aldatmaya meyilli olanlar da bu büyü yapıldıktan sonra eşlerine ve sevgililerine sadık hale gelir.  Yakında olan birine büyü yapılırken uygulama aşamasında yer alan adımlar uzaktaki birine yapılan büyüde de uygulanır. Aynı şekilde resme bakarak çeşitli sözler söylenir ve bu sözlerin etkili olmasının ardından büyü kendini göstermeye başlar. Büyülerde ne kadar uzak olunursa olunsun sonuç hiçbir zaman etkilenmez.

Sadece il dışı değil, ülke dışında olanlara da bağlanma büyüsü yapılabilir. Başka ülkelerde yaşayanlara da aynı yöntem ile aşk ve bağlama büyüsü yapılabilir. Büyü sonrasında etki sürekli devam eder. Büyünün etkisinin sona ermesi için büyü bozdurma işleminin yaptırılması gerekir. Bu sebepten dolayı uzakta yaşayana kalıcı ve etkili büyü yaptırmak isteyenler bu konuda uzman bir medyum ile görüşerek istedikleri kişileri kendilerine kolay bir şekilde bağlayabilir.

Geri Döndürme Ve Bağlama Büyüsünün Bozulması

Geri döndürme ve bağlama büyüsü yapıldığında büyünün bozulması için medyuma gidilmesi gerekir. Evde yapılan büyü bozma işlemlerinde yapılan hatalar sonucunda geri dönülmez yanlışlar yapılabilir. Büyü etkisini daha kuvvetli bir şekilde göstererek insanların ayrılmalarına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı bu alanda başarılı ve uzman bir medyuma gidilerek büyünün etkisinden kurtulmak için büyü bozdurma işlemleri yapılabilir.

Büyüler bozulurken tılsımlı sözler söylenir ve kişilerin ayrılması için evrene mesaj gönderilir. Bunun dışında büyü yaptırıp sonradan pişman olanlar da yaptırdıkları büyülerin etkisinden kurtulmak için medyumlara giderek büyü bozdurabilir.

Geri Döndürme Ve Bağlama Büyülerinde Medyumların Usta Oluşu

Büyülerin başarılı bir şekilde tutması için medyumlara büyük görevler düşer. Bu görevlerden bir tanesi gidilecek medyumun bu işi ticari amaçla yapmamasıdır. Bu sebepten dolayı herhangi bir büyü yaptırılmadan önce iyi bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Sitelerin çoğunda medyumlar ile ilgili büyü yapanların yorumları bulunur. Bu yorumlar sonucunda onlar hakkında bilgi sahibi olunabilir ve kendi alanlarında ne kadar usta oldukları ile ilgili kolay bir şekilde bilgi alınabilir.

Türkiye’nin her yerinde çok sayıda medyum olmasından dolayı bu konuda seçici olunarak en başarılı medyumlar tercih edilmelidir. Güvenilir ve işinde son derece başarılı olan medyumlar ile çalışıldığında tutmayacak büyü bulunmaz.

Aşk Duası Önemli Mi?

Aşk duası, büyülerde kullanılan bir duadır. Duanın dinimizdeki yeri son derece büyüktür. En darda kalınan durumlarda bile dua edilerek her türlü kapının açılması sağlanır. Aşk ve bağlama büyülerinde de bu durum böyledir. Medyumlar bağlama büyülerinde aşk duaları ederek o kişiye büyünün daha etkili bir şekilde tutmasını sağlar.

Duaların büyülerde yer alışında dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunur. Bu noktalardan bir tanesi duanın okunuşunun doğru ve güzel bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle Arapça olan dualarda kelimelerin yanlış bir şekilde okunması duanın anlamının bambaşka olmasına neden olur. Fakat tüm bu söylenenlere dikkat edilerek yapılan dualar da insanlar gerçek mutluluğu kolay bir şekilde elde edebilir.

Şirinlik Büyüsü İle Birini Aşık Etme

Şirinlik büyüsü sevgiliye ve arkadaşa yapılan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde her ortamda çok fazla sevilme durumu olur. Büyü kime yapıldıysa herkes onunla daha fazla vakit geçirmek ister ve gözlerinde o kişi inanılmaz şirin görünür. Büyünün yapım aşamasında bazı medyumlar tarafından şeker kullanılır. Burada şeker kullanılmasının amacı, büyü yapılanın etrafındakilere şeker gibi görünmesidir. Büyü bu şekilde tamamlanarak şeker ile muhteşem sonuçların ortaya çıkması sağlanır.

Şirinlik büyüsü aynı zamanda sevgiliye ya da eşe de yapılabilir. Büyü sayesinde insanlar birbirlerine daha şirin görünür ve aralarında aşk duygusu oluşmaya başlar. Şirinlik büyüsü sonucunda aşık olan çiftler birbirlerine derin duygular besler ve hatta bazı zamanlarda bu duygu evliliğe kadar gider. Şirinlik büyüsü ile aşık edilenin gözü sevdiğinden başkasını görmez. Zamanın her saniyesinde onsuz yapamayacağını anlar ve sevdiği ile sürekli vakit geçirir. Dünyada en çok korktuğu şey sevgilisinden ayrılmak olur.

Şirinlik büyüsü ile tatlı ve şirin görünen sevgili de büyünün etkisi ile mutlu ve huzurlu bir hayat geçirir. Daha önceden bu kadar sevildiğini hissetmeyenler büyü sayesinde diğer insanlar tarafından sevilmenin ne demek olduğunu anlar ve sevinç içerisinde olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz