Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşler Arasında Cinsel Soğukluk Varsa Okunacak Dualar

Eşler arasında cinsel soğukluk varsa okunacak dualar nelerdir? Eşler cinsel anlamda birbirini neden istemez? Kadınların cinsellikten soğumaması için ne yapılmalı? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Eşler Arasında Cinsel Soğukluk Varsa Okunacak Dualar

Eşler arasında bazı zamanlarda soğukluk meydana gelebilir. Özellikle cinsel anlamda meydana gelen soğukluklar evliliklerin bitmesine yol açabilir. Bunun için eşlerin birbirleri ile aralarındaki buzları eritmelerinde etkili olan dualar vardır. Bu duaları istenilen şartlara uygun olarak okudukları zaman eşler arasındaki kırgınlıklar ve soğumalar ortadan kalkar.

Eşler Arasındaki Soğukluğa Karşı Okunacak Dua

Evliliklerde meydana gelen soğuklukların başında cinsellik konusu yer alır. Eşlerin birbirlerine olan sevgileri ve cinsel arzuları azaldığı için bu durumun sonunda evliliklerde boşanma yoluna gidilir. Bu gibi sorunların ortadan kalkmasında etkili olan dualar bulunmaktadır. Bu duaların okunması sonucunda eşler birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanır. Aşağıda eşlerin birbirlerine olan soğukluklarının giderilmesinde okunması gereken dua yer alır:

 • “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.”

Eşlerin Cinsel Olarak Birbirinden Soğuk Olması

Eşlerin cinsel anlamda birbirlerinden uzaklaşmalarının altında yatan birçok sebepler vardır. Özellikle üçüncü kişi tarafından dışarıdan evli çiftlerin aralarını bozmak için yaptırılan büyüler ile eşler arasında bedenen isteksizlik ve arzusuzluk durumu ortaya çıkabilir. Bu durumun meydana gelmesi sonucunda da evli çiftlerin birbirlerine olan arzuları bitmiş olur ve boşanma aşamasına gelir. Bu gibi durumlarda muhakkak medyum hocasına gidilerek yapılan büyünün bozulması gerekir. Bununla birlikte yapılan büyülerin bozulmasında istenilen duaların da okunması sonucunda evliliklerinde cinsel anlamda sorunlar yaşayan çiftler eski hallerine dönerek evliliklerini kurtarma yoluna gider.

Eşlerin Birbirlerine Karşı Kıskançlıktan Kurtulma Yolları

Eşlerin birbirlerine karşı olan kıskançlıklarından kurtulabilmeleri için ilk olarak her zaman dışarıdan yapılan büyülere karşı önlem almaları gerekir. Çünkü eşler arasında genellikle birdenbire kıskançlık duygularının ortaya çıkmasında muhakkak dışarıdan yapılan büyülerin etkisi vardır. Bu büyülerin sonucunda eşler arasında en ufak bir konudan bile kıskançlık ortaya çıkar ve birbirlerinden uzaklaşmaya başlar. Bu durumunda ortadan kalkması için muhakkak Allah’a sığınarak her gün yatmadan önce dua etmek gerekir.

Bununla birlikte nazara ve kötü enerjilere karşı önlem almak için kurşun döktürebilirsiniz. Aynı zamanda meditasyonlar yaparak da ruhunuzun arınmasına vesile olabilirsiniz. Bütün bunların yapılması durumunda eşinizle aranızda olan kıskançlık tamamen ortadan kalkar.

Eşler Cinsel Anlamda Birbirini Neden İstemez?

Eşlerin cinsel olarak birbirlerini istememe durumlarında meydana gelen nedenler vardır. Bu nedenlerden en önemlileri hayat şartları, stres, hormonlarda meydana gelen rahatsızlıklardır.  Bu gibi durumlarda eşler arasında arzulama ve cinsel eğilime yönelme gibi durumlar tamamen ortadan kalkar. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek için muhakkak tıbbi bir destek alınması gerekir. Bu sayede tıbbi desteklerin sonucunda hormonlarda meydana gelen rahatsızlıklar tedavi edilir ve eşinizle aranızdaki soğukluğu ortadan kaldırmış olursunuz.

Eşimle aramda soğukluk var ne yapmalıyım? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Eşler Arasındaki Cinsel Soğuma Nasıl Önlenir?

Eşler arasında meydana gelen cinsel soğukluğun engellenebilmesi için eşlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına yönelik çalışmalar yapılması gerekir. Çiftler birbirlerine karşı ne kadar sevgi beslerlerse, cinsel anlamda da birbirlerini o derece arzulamaya başlar. Bunun sonucunda da cinsel ilişkilerde her iki taraf da birbirlerini mutlu  edebilme şansına  sahip olur. Evli çiftlerin aralarındaki cinsel soğumayı önleyebilmeleri için istenilen duaları okumaları gerekir. Bu dualar sayesinde çiftler birbirlerine yeniden aşık olur ve birbirlerine karşı arzulama içerisinde olurlar. Bunun sonucunda da evliliklerde daha bağlılık meydana gelir. Okunması gereken duanın içten ve samimi bir şekilde dile getirilmesinde yarar vardır.

Kadınların Cinsellikten Soğumaması İçin Ne Yapılmalı?

Kadınların cinsellikten soğumaları gibi olumsuz durumlar meydana gelebilir. Bu olumsuzlukların ortadan kalkması için erkeklere düşen görevler oldukça fazladır. Özellikle kadınlar erkeklerden daha uzun sürede zevk ve tatmin duygularını yaşadıkları için cinsel ilişkilerde kadını mutlu etme yolunda ilerlemek gerekir. Böylece kadınlar, kocalarının kendilerine olan ilgisinden ve arzulama duygularından memnun olacakları için cinsel ilişkilerinde de sorunlar yaşamamaya başlar. Bu sayede evlilikler de güzel bir şekilde ilerlemiş olur.

Eşler Arasında Cinsel Soğumaya Sebep Olan Olaylar Nelerdir?

Eşler arasında bazı zamanlarda cinsel anlamda soğuma meydana gelir. Bu soğumaların altında yatan sebepler kişiden kişiye göre değişmektedir. Özellikle eşlerin birbirlerine aynı zamanda ve oranda cinsel arzu duygularını hissetmediği ve yansıtmadığı için birbirlerine karşı soğukluk gösterebilir. Bu durumun sonucunda da evliliklerde ayrılıklar meydana gelir.

Eşlerin arasında cinselliklerin azalmasına neden olan sebeplerden birisi de dışarıdan evli çiftlere yapılan büyülerdir. Bu büyüler sayesinde de evliliklerde soğumalar ve uzaklaşmalar meydana gelir. Bu durumların önlenmesi için büyülerin bozulması ve düzenli bir şekilde duaların okunması gerekir.

Yeni Evlenen Çiftler Arasındaki Cinsel Soğukluk

Yeni evlenen çiftler arasında ilk başlarda cinsel anlamda isteksizlik meydana gelebilir. Özellikle genç kızların daha önceden gelenek ve göreneklerine uygun bir şekilde yetiştirilmelerinden dolayı evlendiklerinde ilk zamanlarda arzulama duygusunu yaşayamayabilir. Bu durumun sonucunda da erkekler de zevk almaz ve başka kadınlarda cinsel anlamda tatmin olma duygusunu yaşamak ister. Bu durumların meydana gelmemesi için özellikle erkeklerin eşlerine karşı daha ılımlı ve sevecen yaklaşmaları gerekir. Onları cinselliğe karşı daha istekli bir hale getirerek kendilerini de mutlu edebilmelerini sağlamalıdır. Bunun sonucunda da evliliklerde cinsel anlamda sorunlar ortadan kalkmış olur.

Toplum Etkisi İle Eşler Arasında Oluşan Cinsel İsteksizlik

Toplumda eşler arasında meydana gelen cinsel isteksizliklerin altında her zaman yetiştikleri çevrenin gelenek ve görenekleri yatar.  Çevrenin baskılarından dolayı özellikle kadınlar cinsellik anlamında hiçbir tecrübe yaşayamaz. Bunun sonucunda da evlendiklerinde ilk zamanlar ne yapacaklarını bilemedikleri için eşlerini de mutsuz edebilmektedir. Bu durumda da erkekler cinsel anlamda tatmin olmak için başkalarında bu olayı yaşamak ister. Böylece evliliklerde aldatma meydana gelir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için evli çiftlerin birbirlerine karşı arzu ve sevgi duygularını daha net bir şekilde göstermeleri gerekir. Yani kadın ve erkek birbirlerini istediklerini net bir şekilde belli ederse, evliliklerde cinsel isteklilik ve arzulama daha da artar. Bunun sonucunda da çiftler evliliklerini mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Eşler Arasında Depresyon Ve Cinsel İsteksizlik

Eşler arasında meydana gelen cinsel isteksizliklerin sebeplerinden birisi de depresyonun etkili olmasıdır.  Özellikle kadınlar çevrelerinin ve ailelerinin yaşadıkları sorunlardan daha çok etkilenerek cinsel anlamda isteksizlik içerisinde kendilerini bulur. Bunun dışında kadınlarda meydana gelen ruhsal problemler de cinsel isteksizliğe neden olur. Bu durumların önüne geçmek için ilk olarak psikologlara gitmek gerekir. Bunun sonucunda da tedaviler yapılarak çiftlerin cinsel arzularına yönelmeleri sağlanır. Böylece evlilikler daha güzel bir şekilde gitmeye başlar.

Eşler Arasındaki Cinselliği Arttıran Dua

Eşler arasında evliliklerde meydana gelen cinsel isteksizliklerin ortadan kalkması için tıbbi tedavilerin dışında okunması gereken dualar da vardır. Bu duaların okunması sonucunda eşler arasında her zaman daha çok sevgi ve bağlılık artar. Aşağıda evli çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini daha fazla arttırıp cinsel anlamda mutlu olabilmeleri için okumaları gereken dualar yer alır:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın, Yekadül berku yahtafü ebsarahüm küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim innellahe ala külli şey’in kadiyr.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. feride 11 Mayıs 2020 01:57

  hocam benim eşim 1 yıla yakın odasını benden ayırmış hep kavga tartışma huzur yok evimizde severek evlenmiştik beni aldattığınada şahit oldum ogünden beri hep güvensizlik eşimin bana ilk günkü bağlanmasını cok istiyorum

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz