Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyüler >
 • Evlilik Büyüsü Nedir, Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlilik Büyüsü Nedir, Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüleri nasıl yapılır, etkileri nasıldır, ne işe yarar? Evlilik büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgelere ulaşmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

 Evlilik Büyüsü Nedir, Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü yapmak isteyen kişiler kendilerine bir kişiyi bağlayabilirler. Evlilik büyüsü yapıldığı zaman iki kişi arasında evliliğe giden yolların tümü aşılmış olur. Evlilik büyüsünden her zaman sonuç almak mümkündür. Çünkü güçlü bir büyüdür. Büyünün başarı oranının yüzde 99 olduğu bilinmektedir. Bu nedenle çok tercih edilen büyü türleri arasında yer alır. Kişiler evlenilmek istenen kişinin ailesinin evlilik için izin vermediği durumlarda, evlenmek için maddi engeller bulunduğu zaman evlilik büyüsü yaptırmak isteyebilir. Evlilik büyüsü ile kişi zaten kaderinde olan bir kimse ile hayatını birleştirir. Yalnızca kişinin kaderinde olan kişi ile erkenden karşılaşılmış olur.

Evlilik Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Evlilik büyüsünün yaptırılması gereken kişi güvenilir, işini bilen, tecrübesi olan ve konu hakkında daha önce icraatlarda bulunmuş bir medyum olmalıdır. Bağlama büyüsü ve evlilik büyüsü gibi sonucu mutluluğa ve birlikteliğe giden büyülerde yüksek kalitede medyum seçmek gerekir. Aksi halde mutluluk için büyü yapmak isterken, büyünün ters anlamı hayata geçebilir. Büyü nedeniyle büyü yaptırmak isteyen kişinin hayatı alt üst olabilir.

Ayrıca ifrit ve cin musallatı nasıl olur? Merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsünün yapılması için evlenme isteği olan kişilerin arasında yer alan manevi engellerin kaldırılması gerekir. Evlilik büyüsü aslında toplumda da kabul edilen hayırlı bir rüyadır. Hem kadınlar hem de erkekler evliliğe ikna edilmesi için evlilik büyüsünün yapıldığı bilinmektedir. İslami toplumların hepsinde evlilik yüce bir müessese olarak bilinir. Büyü yapılırken vefklerden destek almak gerekir. Bu şekilde yapılan büyülerin tamamı meşru görülür. Bu büyüler hazırlanırken dualar içinde mutlaka esmaül Hüsnalar bulunur. Dualar eyeti kerimeler ile tamamlanır. Dualar Kuran’ı kerim ayetleri ile daha da etkili hale getirilir. Yanlış evlilik büyüsü yapılırsa, bu evlilikten doğan çocuklar arasında, telafi edilmesi mümkün olmayan problemler ortaya çıkabilir.

Evlilik Büyüsünün Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

Evlilik büyüsünün yapıldığını anlamak isteyen kişiler büyü belirtilerine bakabilirler. Büyü altında olan kişi aşağıdaki davranış şekillerini geliştirmektedirler:

 • Büyü tesirinde olan kişi fazla yumuşak başlı davranır.
 • Kişi eşinden ayrıldığı zaman kendini kötü ve sıkıntılı hissetmeye başlar. Özellikle eşi geri döndürme büyüsü altında olan kişilerin sıkıntıları, eş dönene kadar bitmek bilmez.
 • Büyü altındaki kişi eşi olmadan yaptığı aktivitelerin hiç birinden zarar görmez.
 • Kişi işine ve yaptığı hiçbir şeye odaklanamaz hale gelir.
 • Büyü altında olan kişi haklı olmasına rağmen sürekli karşısındaki insandan özür diler. Sürekli alttan alır.
 • Büyü altında olan kişi eşini sürekli arar, mesaj atar, konuşmak ister, hep yan yana olma derdindedir.
 • Büyü etkisine giren kişinin rüyasında bile eşi vardır. Rüyalarında eş hakkında kabuslar görülebilir.
 • Büyü etkisi altında olan kişi eşine sürekli iltifat eder. Abartılı sevgi gösterileri mevcuttur.

Bu maddelerin altında olan kişilerin büyü etkisinden kurtulmak adına evlilik büyüsü nasıl bozulur diye kendine sorarak büyüyü bozmak için yollar aramalıdır.

Evlilik Büyüsünün Bozulması için Ne Yapmak Gerekir?

Evlilik büyüsünün bozulması adına medyumlara başvuru yapılabilir. Evlilik büyüsü bozulmak isteniyorsa, kişi kendi de çeşitli dualar okuyarak duruma el koyabilir. Büyünün bozulmasını isteyen kişilerin aşağıdaki sureleri okuması gerekir:

 • Fatiha Suresi,
 • Ankebut Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Nisa Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • İsra Suresi 43, 111, 110 ayetleri,
 • Buruc Suresi okunmalıdır.

Evliliğe ikna etme büyüsü için dua okunurken duanın okunduğu ortam çok önemlidir. Dua okunan ortamın sessiz, karanlık olması gerekir. Dua okunurken kişinin kesinlikle yarıda kesilmemesi gerekir. Ola ki kişinin duası yarıda kesilirse, dua okunmaya kalındığı yerden değil, yeniden başlamak gerekir. Dua okunduğu zaman, diğer bütün dualarda olduğu gibi, içten gelerek okuma yapılması gerekir. Kişi ettiği duaya önce kendisi inanmalıdır. Dua içten gelmelidir. İslam usullerine uygun dua okunmalıdır. Aşk büyüsü bozmak isteyen kişilerin duaları düzenli okuması gerekir. Tercihen günün her zaman aynı saatinde dua okunması önerilir.

Evlilik Büyüsü Duasının Ne Zaman ve Kaç Kere Okunması Gerekir?

Evlilik büyüsü duasının okunacak zamanı ve okunma sayısı kurallara göre yapılması gerekir. İslam alimleri dua okunma süresini kesin belirlememişlerdir. Herkes için dua okunma zamanı farkı olabilir. Kimi insanlar sabah saatlerinde sabah ezanı vakti uyanarak dua okuyabilirler. Kimi İslam alimleri duanın yatsı namazı vaktinde okunmasının daha hayırlı olduğunu söylemişlerdir. Bazı İslam alimleri dua okunma zamanın hiçbir önemi olmadığını asıl önemli olan şeyin zamanın değil, duanın huşu içinde okunması olduğunu söylemişlerdir.

Dua için hangi dönemin seçildiği fark etmeksizin mutlaka huşu içinde duaların okunması gerekir. Dua okunurken insan kafasında başka hiçbir şey olmamalıdır. Yalnızca büyü hakkında düşünmek gerekir. Duanın okunma sayısı ise kişinin yaratmak istediği etkiye bağlıdır. Rüyadan güçlü etki almak isteyen kişilerin duaları daha sık okumaları gerekir. Özellikle evlilik önünde büyük engeller var ise, bu engellerin aşılması için duaların çok sık okunmasında fayda vardır. Evlilik eğer olası ise duaları okumak için çok sık zaman ayırmak gerekli değildir.

Evlilik Büyüsü Yapılırken Söylenmesi Gerekenler Nelerdir?

Evlilik büyüsü sırasında söylenmesi gerekenler arasında en önemlileri Yüce Allah’ın isimleridir. Şifa ayetleri okunduğu zaman evlilik büyüsünün gücü artmış olur. Manevi yardım almak için de Allah’ın isimleri okunabilir. En hayırlı isimlerin Allah’ın isimleri olduğu unutulmamalıdır. Gerçek evlilik büyüsü yapılması için mutlaka ya Kuran’ı Kerim’den ayetler ya da esmaül Hüsna bulunmalıdır. Aksi halde büyünün işe yaraması mümkün olmaz. En çok kullanılan isimler aşağıdaki gibidir:

 • El aziz ismi kullanılabilir. Bu isim asla yenilmeyen ve yegane galip gelen anlamına gelir.
 • El kahhar ismi kullanılabilir. Bu isim her istediğini yapacak ve her şeyi yapacak kudrete sahip olmak anlamlarına gelir.
 • El mümin ismi kullanılabilir. Bu ismin anlamı gönüllerde iman ışığı yakandır. Ayrıca kendine sığınan kişileri koruyan bu kişilerin rahatlamasını sağlayan bu kişilere güven veren anlamlarına gelir. Vaadine güvenilen anlamına gelir.

Bu isimler kullanıldığı sırada, öncesinden abdestli olmak gerekir. Abdest alırken kişi zihnini boşaltmalıdır. Dua hakkında düşünülmelidir.

Evlilik Büyüsü ile Birlikte Başka Hangi Büyü Çeşitleri Yapılabilir?

Evlilik büyüsü ile birlikte yapılabilecek diğer büyüler bulunur. Büyüler birlikte yapıldığı zaman etkileri daha kuvvetli olur. Evlilik büyüsü ile birlikte etkileşime girerek etkili olacak diğer büyüler arasında:

 • Nohut büyüsü,
 • Çocuk yapma büyüsü,
 • Zengin olma büyüsü,
 • Geri döndürme büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Adet kanı büyüsü,
 • Aşk büyüsü,
 • Bağlama büyüsü yer alır.

Bunlara ek olarak kişiler az da olsa kara büyülere başvurabilmektedir. Unutulmamalıdır ki, niyeti iyi olmayan her türlü büyüden uzak durmak gerekir.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Evlilik büyüsünün etkileri birden fazladır. Bu etkiler arasında:

 • Boşanması gereken çiftlerin boşanması,
 • Evlenmeye engel olan ailelerin iyi anlaşmaya başlaması,
 • Kişinin kendine aşık edilmesi,
 • Kişinin kendine bağlanması,
 • İki kişinin arasındaki muhabbetin artması,
 • Evliliğe engel olan maddi sorunların çözülmesi,
 • Evlilik engellerinin kolaylıklara dönüşmesi yer alır.

Evlilik büyüsü yapmak isteyen kişiler çoktan evli ya da nişanlı olabilirler. Hatta kişiler henüz evlilik geçirmemiş de olabilirler. Boşanan çiftlerin evlenmek için dua okumalarının sebebi aralarının bozuk olmasına rağmen yeniden bir araya gelme isteğinde olmalarıdır. Büyü yaptıran kişinin illa kendisinin evlenme isteği içinde olması gerekmez. Kişi bir başkasının evlenmesi için de bu büyüden faydalanmak isteyebilir.

Annesi ve babası boşanmış olan çocuklar evlilik büyüsü yapılmasını isteyebilirler. Ayrıca iki kişinin arasını yapmak isteyen çöpçatanlar da bu büyüden faydalanmaktadırlar. Büyü altında olan kişi (eğer büyü iyi yapılmış ise) eşine dönmek ister, geçmişte yaptığı hatalardan pişman olur. Eşine koşarak geri döner.

İfrit, cin kabilesi ve musallat nedir? Yazımızdan bilgilere bakabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü için Çizim Yöntemi

Evlilik büyüsünü çizimle yapmak mümkündür. Evlenme büyüsünü yapmak isteyen kişinin önüne beyaz renkli ve kalın bir mendil alması gerekir. Mendil dayanıklı olmalıdır. Eğer mendil yoksa bez parçası da alınabilir. Büyü yapan kişi eline içinde safran mrekkebi bulunan kalemini alması gerekir. Safran mürekkebi ile birlikte mendilin ya da bezin üzerine çeşitli semboller çizilir ve harfler yapılır. Süryanice ya da Arapça alfabesini kullanılarak bu şekiller çizilebilir. Bu alfabeler kullanılarak evlenilmek istenen iki kişinin baş harfi yazılmalıdır. Bu çizim 7 gün boyunca doldurulmaya devam eder.

Bezin üzerine çizim yapıldığı sırada esmaların okunması ve çizimlerin manevi anlamlarının güçlendirilmesi gerekir. Evlilik büyüsü çeşitleri arasından en güçlülerinden bir tanesi olan çizim büyüsü ile uzaktan bile büyü yapmanız mümkün olur. Kişinin evlenmek istediği kişiler çok uzakta yaşıyor olabilir. Genellikle diğer büyü türlerinin işe yaraması için, büyü yapılan kişinin yakında yaşaması gerekir.

Bez uygun şekilde doldurulduktan sonra, üzerine çizim yapılan bezin ya da mendilin katlanması gerekir. Katlanma işleminde sembolün tılsım haline getirilmesi sağlanır. Büyünn bu şekilde yapılmasının kişi üzerinde hiçbir yan etkiye sahip değildir. Zaten vekf çalışmaları büyü olarak geçmez.

Evlilik Büyüsü Ak Büyü müdür?

Evlenme büyüsü ak büyüdür. Bu nedenle büyüyü yaparken endişe etmek gerekmez. Kişinin kısmetinin açılması, sosyal anlamda gücünün olması adına yapılan büyülerin bir zararı olmaz. Fakat en önemlisi büyünün yapılma nedeni kötü olmamalıdır. Kişi büyü yapıldıktan sonra bütün Müslümanlar için en iyisi olacağını düşünür. Aklında hiçbir Müslüman kardeşine, büyüklerine kötülük etmeyi düşünmez. Bu nedenle büyü hem basittir hem de diğer büyüler ile kıyaslandığı zaman daha kısa sürede tutar.

Evlilik büyüsünün tam olarak tutması için, ortalama 40 gün geçmesi gerekir. Büyü yaptırmak isteyen kişinin sabırla beklemesi gerekir. Eğer büyü birden gerçekleşmezse kişi isyankar bir tavır takınmamalıdır. Kişi sabır ile dua ederek yardım istemeye devam etmelidir. Herkes için büyünün tutması adına geçmesi gereken süre farklı olabilir. Kimi insanlarda 3. Gün içinde büyü tutabilirken bazı insanlar için 40 gün beklemek gerekebilir.

Büyünün zamanında etkili olması adına seçilen medyum büyük önem taşır. Yanlış uygulama yapıldığı zaman büyü etki etmeyecektir. Yanlış uygulamalar yüzünden hem paranız hem de zamanınız boşuna gitmiş olur. Her medyumun çalışma ve büyü yapma şekilleri tarza göre farklılık gösterebilir. Önemli olan büyü yaptırmak isteyen kişinin güvenilir, tecrübesi olan, kendinden emin bir medyum bulmasıdır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin ayrıca medyumun sözünden çıkmaması gerekir. Büyü yapıldığı sırada dikkatli etmenin önemi kadar, büyüden sonra dikkatli olmanın önemi büyüktür.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır? 

sac buyusu nasil yapilir
Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

tirnak yedirme buyusu etkileri
Tırnak yedirme büyüsünün yapılmasında ritüellerin dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı... Devamını oku

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

nohut buyusu nasil yapilir
Nohut büyüsü yapılması bir kimsenin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amacını taşır. Nohut büyüsü giden sevgilinin... Devamını oku

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir, İç Çamaşırı Büyüleri Nasıl Yapılır?

ic camasiri buyusu nasil yapilir
İç çamaşırı büyüsü yapılması amacı bir kişinin büyü yapılan kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz