Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar? 

Aşk büyüleri ne kadar sürede etki eder, tutar? Aşk büyülerini kimler yapar? Aşk büyüsü etkileri nasıl görülür? Büyü ile ilgili ayrıntılı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar? 

Aşk büyüsünün gerçekleşme süresi büyünün kime yapıldığına ve medyumların alanlarında ne kadar uzman olduklarına bağlıdır. Aşk büyüsünde önemli olan nokta büyü yapıldıktan sonra sabırlı bir şekilde bekleme halidir.

Aşk Büyüsünün Gerçekleşme Süresi

Aşk büyüsünün gerçekleşme zamanı yaklaşık olarak 10 gündür. Büyü yapıldıktan sonra büyünün aşama aşama gerçekleştiği görülür. Bazı büyüler dışında hiçbir büyü yapıldıktan hemen sonra tutmaz. Bu büyülerin etkilerinin gözle görülebilmesi için aradan zaman geçmesi ve sabırlı bir şekilde bekleyiş halinde olmak gerekir. Yapılan büyünün tutma zamanı büyüyü yapan kişiye de bağlıdır. Büyünün güzel ve profesyonel bir şekilde yapılmasının ardından büyü etkisini daha çabuk göstermeye başlar.

Bununla birlikte büyüde söylenen güzel sözler de büyüde etkili olan diğer unsurlardır. Ayrıca aşk büyüsünün daha çabuk tutmasını isteyenler Allah’a dua edebilir. Her kapıyı açan yaradan aşk büyüsünde de aşık etmek istenilen adama veya kadına aşk duyguları vererek onların da aşık olmasını sağlar.  Aşk büyüsünün etkilerinin görülmesinin ardından büyünün tuttuğu anlamına varılır. Bundan sonraki süreçte aşık edilmek istenilen kişi aşk ve sevgi dolu davranışlar sergiler.

Voodoo büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Türleri

Aşk büyülerinin çeşitleri arasında sevgiliye yapılan aşk büyüsü, kocaya yapılan aşk büyüsü, kadınlara yapılan aşk büyüsü, vb. gibi çeşitli türler yer alır. Bu türlerin her biri için aşk büyüsünün mantığı aynıdır. Tüm büyülerde resim ve isimler ile büyü yapılır. Burada büyülerde farklı olan nokta, büyüde söylenen tılsımlı sözlerin farklı olmasıdır. Bu kısımdan sonra aşk büyülerinin hepsinde ortak olarak aşk duası edilebilir. Aşk duası sonucunda tüm büyü türlerinde dilek dilenebilir.

Özellikle eski sevgiliye veya eşe yapılan aşk büyülerinde geri döndürme büyüsü de yapılabilir. Bu büyü eski sevgilileri tekrardan aşık etmek için oldukça işe yarayan bir büyüdür. Aşk büyüsü çeşitlerinin çok fazla olması ve büyüsünün kısa sürede etkisini göstermesi büyünün ne kadar güçlü bir büyü olduğunun farkına varmamızı sağlar.  Bununla birlikte aşk büyüsünde hem erkekler hem de kadınlar tüm büyü türlerini kolay bir şekilde yapabilir.

Aşk Büyüsü Etkili Mi?

Aşk büyüsünün etkisi bakımından oldukça güçlü bir büyüdür. Aşk büyüsü yapılırken etkisi güçlü olduğu için özenli olunması gerekir. Büyü sonucunda beklenmedik insanlar bile aşık olabilir. Bu sebepten dolayı aşk büyüsünün gerçekleşeceğine inanmak gerekir. Aşk büyüsü sonucunda daha önce evlilik düşünmeyenler bile evlenme kararı alır. Buradan anlaşıldığı üzere aşk büyüsü evlilik kararını aldıracak kadar güçlü bir büyüdür.

Büyünün güçlü olmasından dolayı birine kötülük olsun diye aşk büyüsü yapmak da zararlı olabilir. Bu kadar ciddiye alınması gereken bir büyünün kötülük için kullanılmasından dolayı zarar görülebilir.  Büyünün kötü amaçlı yapılmasının ardından aşık olan kişi başka birine deli gibi bağlanabilir.  Büyülerin kötü etkisinden kurtulmak isteyenler geceleri uyumadan önce Felak ve Nas surelerini okumalıdır. Bu sureler sayesinde bu denli güçlü olan büyülerin kötü etkisinden korunmuş olur. Bununla birlikte evden çıkmadan önce de bu duaların edilmesi ile aynı şekilde dışarıdaki kötülüklerden uzaklaşılabilir.

Aşk Büyüsünde Neler Yapılmalı?

Aşk büyüsü yapılırken dikkatli olunması gereken noktalardan bir tanesi, büyüde kullanılan resmin doğru kişiye ait olup olmadığıdır. Burada yanlış birine ait olan resim ile büyü yapılması sonucunda o kişi aşık olur. Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise büyüde yer alan ismin kağıda yazılmasıdır. Hangi isme büyü yapılacaksa, o isim kağıda yazılır ve isme yönelik sözler söylenir. Bu sözler tılsımlı sözlerdir.

Tılsımlı sözler söylenirken olabildiğince dikkatli olunması gerekir. Kelimelerin birinde olan yanlışlık bile tüm büyüyü büyük ölçüde etkileyebilir. Aşk büyüsünde kadınlara uygulanan büyü ile erkeklere uygulanan büyü arasında çok fazla fark bulunmaz. Fakat büyü yapılırken hangi cinsiyet için büyü yapılacaksa, o da büyüde söylenebilir. Burada bu kısmın önemli olmasının sebebi kadınlar ve erkekler için de değişik tılsımlı sözlerin yer almasıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün belirtileri kendini oldukça açık bir şekilde belli eder. Büyünün tutmasının ardından öncelikli olarak büyü yapılan kişi, birden aşk ve sevgi duygusu ile iç içe olur. Bununla birlikte aşk büyüsünde erkekler kadınlara göre daha net etkiler göstermeye başlar. Birden sevgililerine ya da eşlerine aşk duygusu yaşatırlar. Rüyalarında bile sürekli hayatlarındaki insanı görmeye başlarlar. Bunun yanı sıra hayatlarının merkezinde artık sevdiği kişi olur. Onun üzülmemesi ve mutlu olması için her türlü şey yapılabilir.

Aşk büyüsünde erkekler üzerinde net bir şekilde görülen belirtilerin yanı sıra kadınlar üzerinde de bu belirtiler net bir şekilde görülebilir. Aşk büyüsü sonucunda kadınlar da sevdiklerinin farkına varır. Onları mutlu etmek için çabalarlar. Fakat aşk büyüsü sonucunda köpek gibi aşık da olunabilir. Bu durum bazı zamanlar için iyi değilken bazı zamanlar için güzel olabilir. Aşk büyüsü sonucunda bekar çiftler de evlilik kararı alabilir. Bu sebepten dolayı yalnız olanlar veya evlenmek isteyenler aşk büyüsü yaptırarak kendilerini bu yalnızlıktan kurtarmış olur ve aşk duygusunu karşılıklı bir şekilde yaşamış olur.

Aşk Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Aşk büyüsü hem sevgiliye hem de kocaya kolay bir şekilde yapılabilir. Eski sevgiliyi kendine aşık etmek isteyenler aşk büyüsü yaptırarak kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilir. Bununla birlikte platonik olarak aşık olunan birine de aşk büyüsü etki eder. Ayrıca karşılıklı aşkın olduğu durumlarda da aşk büyüsü yapılarak aradaki bağın güçlenmesi sağlanabilir.

Giden kocayı döndürmek için aşk büyüsü yapılabilir. Evi terk etmiş olanlar bu büyü sayesinde evlerine dönmek ister ve kendilerini ailelerine adar. Aşk büyüsü sadece erkeklere yapılmaz. Büyü aynı zamanda kadınlara da yapılabilir.  Kız arkadaşını ya da eski karısını yeniden aşık etmek isteyenler, bu büyü sayesinde güzel ve büyük bir aşk yaşayabilir.

Uzaktan Aşk Büyüsünün Yapılması Mümkün Müdür?

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyenler için büyü yaptırmak mümkündür. Uzaktan yapılan büyüler yakından yapılan büyüler ile aynı etkiye sahip olabilir. Aynı şekilde uzaktan yapılan büyülerde de çeşitli aşk sözleri ya da aşk duaları yer alır. Bu duanın içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir. Bu şekilde edilen duaların kabul olma olasılıkları daha fazladır.  Bununla birlikte duada yer alan kelimelerin de okunuşlarının doğru bir şekilde olması gerekir. Doğru ve içten yapılan duaların kabul olma durumu daha yüksektir. Ayrıca aşk büyülerinde dua edilmeden önce abdest alınarak bedenin temizliği sağlanmalıdır. Bununla birlikte dua edilecek yerin de temiz olması gerekir. Bu şekilde uzakta yer alan birine aşk büyüsü yapılarak etkili dualar okunabilir.

Aşk Büyüsü İçin Kime Gidilmeli?

Aşk büyüsünün etkisi fazla olmasından dolayı alanında uzman medyumlara yaptırılması gerekir. Aşk büyüsünde dikkat edilmesi gereken noktalar uzman büyücüler tarafından özenli bir şekilde yapılmalıdır. Kimi zaman aşk büyüsünün evde yapılması istenir. Fakat burada dikkat edilecek şey evde yapılırken büyünün her adımının doğru bir şekilde uygulanmış olmasıdır. Aşk büyüsünün yanlış uygulanması sonucunda yanlış kişi aşık edilebilir.

Bununla birlikte aşık etmekten ziyade büyü yapılan birden o kişiden nefret etmeye başlayabilir. Bunun gibi benzer durumlar aşk büyüsünün yanlış yapılması sonucunda ortaya çıkan durumlar arasındadır. Kendini uzman olarak tanıtan medyumlar da bu konuda iyi araştırılmalıdır. Alanında uzman medyumlar bulunarak büyüler sadece bu medyumlara yaptırılmalıdır.

Sarımsak büyüsü nedir, sarımsak büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Aşk büyüsünü yaptırıp etkisinden vazgeçmek ve kurtulmak isteyenler için büyü bozma işlemleri de yapılabilir. Büyü bozmada, büyü yapmada olduğu gibi çeşitli sözler söylenir ve tılsımlı sözlerin büyüyü bozması sağlanır. Büyü yapılırken uzman medyumlara gidilmesi gerektiği gibi büyü bozulurken de uzman medyumlara başvurulmalıdır. Büyü bozma işlemi sadece yakından da yapılmaz. Aynı zamanda birine yapılan büyü uzaktan da kolay bir şekilde bozulabilir. Uzaktan büyü bozma işlemi yakındaki ile aynıdır. Resim ve isim ile yapılan aşk büyüleri aynı şekilde bozulabilir.

Bunun dışında aşk büyüsünün bozulması için Kuran-ı Kerim’den ayetler ve dualar da okunabilir. Bu duaların her gün abdestli bir şekilde okunması sonucunda aşk büyüsünün etkisi bir hafta içerisinde tamamen yok olur. Aşağıda aşk büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar detaylı bir şekilde yer alır:

  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun.

Aşk Büyüsü İçin Ne Gerekli?

Aşk büyüsü yapılırken gerekli olan malzemeler resim ve büyünün yapılacağı isimdir. Kime büyü yapılacaksa, onun resmine dualar edilir ya da tılsımlı sözler söylenir. Bununla birlikte isim de gereklidir. Burada bu kişinin isminin yanlış söylenmesi durumunda büyü yanlış kişiye etki eder. Böyle bir yanlışlığın olmaması için büyünün yapılacağı kişinin ismi düzgün bir şekilde telaffuz edilmelidir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz