Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder tutar? Aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsü kaç günde etki eder? Gerçek ve ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar?

Bağlama büyüsünün etkisi büyünün doğru teknikler ile yapılması halinde kısa sürede kendini gösterecektir. Büyünün tutması için, büyü yapılan kişinin özelliklerinin de bilinmesi gerekir. Bazı insanların üzerinde büyülere karşı koruma kalkanı olabilir. BU kişilere yapılacak her türlü büyü, bağlama büyüsü de dahil olmak üzere, etkisini önemli ölçüde kayıp edecektir. Bu nedenle medyum hocanın büyü yapmadan önce büyü yapılacak olan kişi hakkında araştırma yapması gerekir. Araştırmalar sonrasında hoca kişinin üzerinde koruma kalkanı olup olmadığını ve ne tarz bir büyü yapma metodu izlemesi gerektiğini öğrenmiş olur. Koruma kalkanı olan kişiler üzerine yapılan büyülerin etki etme süresi aha uzundur. Ayrıca bu kişilere çift katlı büyü yapılması şarttır. Diğer kişilere tek katlı büyü yapılması uygundur. Aksi halde kişiler yoğun büyü belirtileri yaşayarak bu belirtileri kaldıramayabilirler. Doğru dozun ve büyü metodunun belirlenmesi için doğru hoca ile çalıştığınızdan emin olun.

Bağlama Büyüsü ile Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Bağlayabilirim?

Bağlama büyüsü yaparak sevilen kişini kendine bağlanması adına önce gerekli malzemeleri edindiğinizden emin olun. Büyünün etkili olmasını sağlayan en önemli etken malzemeler olduğundan, malzeme seçimine özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde büyünüzün etkili olmasını sağlarsınız. Büyüyü yapmak için gerekli olan malzemeler arasında:

 • Bir adet 20 cm uzunluğunda mavi renkli ip,
 • Bir adet 30 cm uzunluğunda siyah renkli ip,
 • Mum,
 • Çakmak yer alır.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler aşağıdaki adımları takip ederek büyüyü kolay bir şekilde yapabilirler:

 • Elinize önce kısa olan ipi alın.
 • Ardından ipe 3 kere Bakara Suresini okuyun.
 • Elinize daha uzun olan ipi alın. 5 kere Ya Allah deyin. Kısa olan ip büyü yapmak istediğiniz kişiyi temsil ederken, uzun olan ip karşınızda etkilemek istediğiniz insanı temsil eder.
 • İpleri birbirine kör düğüm olacak şekilde bağlayın. Bağlama ne kadar kuvvetli olursa o kadar iyi olur. Bağlama işlemi sizin gerçekten karşınızdaki insana olan bağlılığınızı temsil eder.
 • İpleri bağladığınız nokta üzerine mum dökeceksiniz. Bu yüzden mumu yakın.
 • Mum en az 10 dk boyunca yanmalıdır. Ardınan iplerin üzerine mumu dökün.
 • Hazırladığınız tılsımı yatak altına koyarak 5 gün boyunca uyuyun. 6. Günde işleminiz etki edecektir.

Aşk büyüsü kaç günde etki eder tutar? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Tahta Kaşıkla Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünü tahta kaşık kullanarak yapmak isterseniz ilk yapacağınız şey kendinize bir adet kullanılmamış tahta kaşık edinmek olacak. Tahta kaşık daha önceden başka bir işlem için kullanılmamış olmalıdır. İşlemden sonra da kesinlikle kaşık kullanılarak yemek pişirme gibi faaliyetlere girişilmemesi gerekir. Bu durum o kaşık kullanılarak pişirilen yemekten yiyen kişilerin ciddi problemler ile karşılaşmalarına neden olabilir. Bağlama büyüsü ile gideni geri getirme işlemi genellikle iple yapılsa da, tahta kaşık versiyonundan da verim alırsınız. Tahta kaşık kullanılarak yapılan işlemde genellikle karşıdaki kişinin erkek olması gerekir. Kadınlara karşı tahta kaşık ile bağlama büyüsü yapılmaz. Tahta kaşık ile büyü yapmak için siyah renkli bir tahta kalemi edinin. Ardından kaşık üzerine 6 tane kare çizin. Karelerin içine sırası ile şunları yazın:

 • 1 ve A,
 • 2 ve B,
 • 3 ve C,
 • 4 ve D,
 • 5 ve E,
 • 6 ve F yazdıktan sonra, kaşığı suya batıracaksınız.

Suya batırdığınızda çıkan mürekkepler olacaktır. Hangi yazılar biraz silindiyse, o yazıların üzerine ateş tutmanız gerekir. Tuttuğunuz ateş sizi karşınızdaki insan ile bağlayacaktır. Ardından işlem yapılan kaşık bir toprağa gömülmelidir. 15 günün sonunda kaşık yerinden çıkarılır ve aynı işlem tekrar edilerek yeniden eski yerine gömülür. 16. Günde bağlama büyüsü tutar.

Bağlama Büyüsü Yaptırıldığını Nerden Anlayabilirim?

Bağlama büyüsü yapıldığı zaman etkilerinin anlaşılması zor değildir. Çünkü bu büyü etkileri kendini belli eder. Öyle ki büyü etkisi altında olan kişilerin kendisi bile bunu fark edebilir. Genellikle büyü etkileri, büyü etkisi altında olan kişiden çok, büyü yapılan kişinin çevresinde olan kişiler tarafından anlaşılır. Bu durumda bağlama büyüsü etkisi yoğun olacağından herkes durumun farkında olur. Söz konusu etkilerden en çok karşılaşılanlar arasında:

 • Boğuluyormuş gibi hissetme,
 • Sürekli yemek yeme isteği,
 • Kendini bir yere bağlı gibi hissettiği için yer değiştirmekte zorlanma,
 • Sürekli aynı yerlere gitme isteği,
 • Bir insandan kopamama gibi belirtiler yer alır.

Bazı ilmi kaynaklarda, büyünün nasıl yapılması gerektiğini bilmeyen kişilerin bu büyü ile uğraşmaları halinde bahsi geçen büyü belirtilerinin daha çok ortaya çıktıkları bilinir. Hatta bazı kişilerin büyü etkileri ile baş edemedikleri bile olur. Bu nedenle büyü yapan kişinin çok bilgili ve tecrübeli olması gerekir. Ancak bu sayede kişilerin bu belirtileri daha az hissetmeleri mümkün olur.

Eşime Yapılan Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozabilirim?

Eşe yapıldığı fark edilen bağlama büyüsünün bozulması sanıldığından daha zor bir işlem olabilir. Bağlama büyüsünün yapıldığını fark eden kişilerin bir an önce harekete geçmeleri gerekmektedir. Kişiler duruma müdahale etmek için ne kadar uzun süre beklerlerse büyünün bozulma işi de o kadar zor ve sancılı bir süreç olacaktır. Bağlama büyüsünü bozmak isterseniz ilk önce büyünün kimin tarafından yapıldığını araştırmanız gerekir. Büyüyü yapan kişilerin büyüyü bozmaları daha iyi olur. Fakat bazı durumlarda bu bilgiye ulaşmak mümkün olmayabilir. Ancak bu zamanda kişiler büyü bozdurmak için başka insanlardan yardım alabilirler. Büyü bozmak isteyen kişinin 1 gün boyunca kendi içine kapanması ve çevresinde bulunan kimse ile konuşmaması gerekir. Bunu yapmak zor olabilir. Fakat başarıldığı zaman büyünün nasıl bozulduğuna hayret edeceksiniz.

Büyüyü bozdurmak için gittiğiniz hocalarda aşağıdaki özelliklerin olmasını aramanız gerekmektedir. Ancak bu sayede işlemden fayda alır, dileklerinize ulaşırsınız:

 • Büyü bozacak olan kişi erkek olmalıdır,
 • Büyü bozmak isteyen hocanın daha önceden büyü bozma işlemi yapmış olması gerekir,
 • Büyü bozduracak olan kişi hocanın söylediklerinden asla çıkmamalıdır,
 • Büyüyü bozacak olan hocanın dini bilgisi kuvvetli olmalıdır.

Gittiğiniz hoca bu özellikleri taşıyorsa, büyüyü bozdurmak için işlemlere başlayın.  İşlemleri yaptırdığınız sırada sabırlı olmanız çok önemlidir. Acele etmeniz halinde sıkıntı yaşarsınız.

Bağlama Büyüsünün Etkili Olması için hangi Duaların Okunması Gerekir?

Bağlama büyüsünü etkili hale getirmek için okunan dualar işlemin hem kısa sürede etki etmesine yardımcı olurken, hem de büyü yapan kişinin üzerinde bulunan ruhani yorgunluğun alınmasını sağlar. Bağlama büyüsü duası seçmek yetmez. Bu duaları okurken gereken özeni göstermek ve kurallarına göre dua okumak şarttır. Aşağıdaki dualar arasından tercih yapabilirsiniz:

 • Fatiha Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Ankebut Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Esma ül Hüsna,
 • Ayetel Kürsi okunması büyü için etkili olur.

Duayı okurken her zaman kıble yönünde dönük olmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca gusül abdesti alınması gereken durumlarda kişilerin gusül abdestini de almış olmaları gerekmektedir. Abdest alındıktan sonra sessiz ve temiz olan bir yere çökülür. Dualar okunduğu sırada ne çok yüksek ses kullanılır. Ne de ses tamamen alçak olur. Orta yollu bir ses tutmak en önemlisidir.

Kısa Sürede Tutan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısa sürede tutan bağlama büyüsü yapımı için bir tane mum alın. Mumu yakmadan önce: “Ey Yüce Allah’ım; bağlama büyüsü yapmak için niyet ettim. Sevdiğim kişi bana gelsin, bana adeta bir iple bağlanır durumda sevsin. Amin.” Denir ve niyet söylenmiş olur. Mum 10 dk boyunca yanması için bırakılır. Bu sırada büyü yapmak isteyen kişinin odaklı bir şekilde muma bakması gerekir. 10 dk dolduktan sonra iki tane halat ipi alınır. İplerin kuvvetli ve kalın olmaları gerekir. Bu ipler birbirine bağlanır. Bu sırada 66 kere seçeceğiniz Esma ül Hüsnalardan 3 tanesini okumanız gerekir. Okumanızı tamamladıktan sonra, ipi bir kumun içine gömün. Gömdüğünüz kum derinliği ortalama 25 cm olmalıdır. Eve mümkün olan en yakın yerde bulunan kuma gömü yapın. Fakat unutmayın, evin içinde ağaç saksına kesinlikle gömü yapılmaması gerekir. Gömü yapmaya gittiğiniz zaman mum bir yandan yansın. En son işlem tamamen sonlandığı zaman mumun söndürülmesi gerekir. Bu şekilde yalpan bağlama büyüsü kaç günde tutar diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim: işlem için ortalama 15 gün geçmesi gerekir. 16. Güne giren kişiler bağlamak istedikleri kişiden alacakları bir haber ile güne başlayacaklardır.

Bağlama Büyüsü ile Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Bağlama büyüsü ile sevilen kişinin aşık edilmesi adına bez bebek kullanılması tavsiye edilir. Bağlama büyüsü ile birini aşık etmek isteyen kişiler bez bebekler üzerine, belirlenmiş noktalara iğne batırarak işlem yapacaklardır. Her bir noktanın farklı bir anlamı vardır. Bez bebeği alan kişinin toplam 10 tane aynı renkte olan toplu iğneye ihtiyaçları olacaktır. Her iğne batırış sırasında:

“Ya Allah, iğneye kuvvet, büyüme etki ver. Amin” denir. İğneler sırası ile aşağıdaki noktalara batırılmalıdır:

 • Bez bebek alnı,
 • Bez bebek eli,
 • Bez bebek kolu,
 • Bez bebek avuç içi,
 • Bez bebek sırtı,
 • Bez bebek kaşı,
 • Bez bebek parmağı,
 • Bez bebek kalbi,
 • Bez bebek kulağı,
 • Bez bebek göğsü.

Ücretsiz yıldızname falı bakan medyum var mı? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bez Bebek ile Yapılan Bağlama Büyüsünde Hangi Renk İğne Kullanılması Gerekir?

Bez bebek kullanılarak yapılan bağlama büyüsünde iğne rengi seçimi çok önemlidir. Bağlama büyüsü ile bağ kurma isterseniz mavi renkli toplu iğneler kullanılmalıdır. Eğer amacınız karşınızdaki insanı kendinize aşık etmek ise kırmızı renkli iğneler kullanın. Karşınızdaki insandan çocuğunuzun olmasını isterseniz mor renkli iğneler etkili olur. Eğer karşınızdaki insan ile aranızdaki düşmanlığın bitmesini isterseniz beyaz renkli toplu iğne kullanmaya özen gösterin.

Bağlama Büyüsü Yaptırdığım Zaman Günaha Girer miyim?

Bağlama büyüsü günahı yoktur. Aslında hiçbir işlem içinde iyi niyet olduktan sonra günah değildir. Günahı doğuran şey, büyünün yapılmasının içinde kötü niyetin bulunmasıdır. İyi niyetli olan kişilerin bağlama büyüsü günah mı diye düşünmeleri gerekmez.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak İşe Yarar mı?

Bağlama büyüsünün işe yaraması elbette söz konusudur. Doğru kişini doğru zamanlarda yaptığı işlemlerde bağlama büyüsünün tutmaması söz konusu değildir. Bağlama büyüsü tutar mı diye merak eden kişilerin  bu büyüyü daha öne yaptırmış ve konu hakkında başarılı sonuçlar almış olan kişilere kulak vermesi gerekmektedir. Bu sayede büyünün etkileri hakkında kişiler daha net olurlar.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz