Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Mumla yapılan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır ve kimler yapabilir? Mumla aşk büyüsü detaylarına içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Mum kullanılarak yapılan aşk büyüleri kadim büyü uygulamaları arasında en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Yüzyıllar öncesinden günümüze değil, nesilden nesle aktarılarak ulaşmayı başarmış mumla yapılan aşk büyüsü, günümüzde de pek çok aşkın ve evliliğin temel dayanağı olarak görülmektedir. Özellikle Anadolu halkının en sık uyguladığı manevi çalışmalar arasında yer alan mum büyüleri, kısa zamanda etkili olması ve kolay yapılabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Sevdikleri tarafından sevilmeyen ve değer görmeyen kişilerin en sık başvurdukları yöntemlerden biri olan mum büyüleri esasında pek çok amaçla icra edilebilmektedir. Örneğin aşk büyülerinin yanı sıra ayırma ve kısmet bağlama gibi büyülerde de mumlar kullanılmaktadır. Ancak mum kullanılarak yapılan büyü uygulamalarının başında aşk ve bağlama büyüleri gelmektedir. Mumla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arayanlar için öne çıkan tüm yanıtlar yazımızda yer almaktadır.

Ayrıca giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nedir? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Uygulaması

Sevdikleri tarafından aşklarına karşılık bulmak isteyenler veya kendilerini terk eden sevdiklerinin kısa sürede kendilerine geri dönmesini dileyenler, çözümleri mumla yapılan aşk büyüsü uygulamalarında bulmaktadır. Özellikle manevi ilimler konusunda deneyim ve ilim sahibi medyum hocaların en çok icra ettiği çalışmalar arasında yer alan mumla yapılan aşk büyüsü uygulamaları oldukça etkili ve kısa sürede sonuç göstermesi bakımından giderek popüler bir hale gelmiştir.

Bilindiği üzere havas ilimlerinde ve ledün ilimlerinde en sık tercih edilen uygulamaların başında yer alan aşk büyüleri, esasında tılsım ve dua uygulamalarından oluşmaktadır. Bu tür denenmiş ve manevi yönden sonucu kesinleşmiş yöntemler arasında mumla yapılan aşk büyüleri de yer almaktadır. Mumla yapılan aşk büyülerinin pek çok çeşidinin olduğu kadim büyü kitaplarında da belirtilmektedir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Mum büyüsü uygulamaları birbirinden farklı ritüellerden oluşmaktadır. Ayrıca bu tür manevi uygulamalarda kullanılan mumların renkleri, boyutları ve şekilleri de önem teşkil etmektedir. Tüm bu kriterler göz önünde alındığında mum büyüsünün icra edilmesi kesinlikle sabır, ustalık ve uzmanlık isteyen bir iş olduğu görülmektedir. Medyum hocaların ve manevi yönden normal insanlara göre çok daha kudretli ve yetenekli olan kişilerin uyguladıkları mum büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 • Beyaz mumla yapılan aşk büyüsü
 • Pembe mumla yapılan aşk büyüsü
 • Siyah mumla yapılan aşk büyüsü
 • 7 mumla yapılan aşk büyüsü
 • 4 mumla yapılan aşk büyüsü

Mumla Yapılan Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Özellikle sevdikleri tarafından sevilmek ve aynı şekilde değer görmek isteyen kişilerin başvurduğu en etkili manevi çalışmalar arasında yer alan mumla yapılan aşk büyüsü uygulamaları, daha çok nişanlı ve evli çiftler tarafından yapılmaktadır. Mum büyüsünün yapılışında dikkat edilecek aşamalar göze alındığında bu tür büyülerde medyum hocaların tılsım ve dua gibi vefkler ile yardımlarına başvurulması da gerekmektedir. Mum büyüsü uygulamasında bu tür manevi yardımlar almak büyünün çok daha kısa sürede kuvvetli etki göstermesinde faydalı sonuçlar ortaya koyacaktır.

Mum Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdikleri tarafından yeterince ilgi görüp sevilmeyen yani aşkını tek taraflı yaşayan kişilerin yanı sıra aralarında dargınlık çıkan evli veya sevgililerin kısa sürede yeniden barışıp ömürlerinin sonuna kadar mutlu olmalarında etkili olan mum büyüsü, internet üzerinden de en çok araştırılan büyü uygulamaları arasında gösterilmektedir. Mum aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arayan kişiler için bu tür büyülerde uyulması gereken ritüellerin çeşitli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Mumla yapılan aşk büyüsü uygulamalarında kadim büyü kitaplarında belirtildiği üzere iki hususa dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu hususlar büyünün etkili bir şekilde sonuç vermesi üzerinde ciddi etkiye sahiptir. Bunlardan ilki gündüz saatlerinde yapılan mum büyüsünün ipine düğüm atma yöntemi ile icra edilen bir büyü aşamasıdır. Diğeri de gece saatlerinde yapılan mum aşk büyüsü uygulamasında tılsımlı sözlerin usulüne uygun bir şekilde söylenmesi kısmıdır. Mum büyüsü uygulamalarında önem teşkil eden en önemli detaylardan biri de bu uygulama sonucunda aşkına kavuşacak kişinin büyünün ritüellerini tek başına icra etmesi gerektiğidir. Mum büyüsü yapımında aksaklıklarla karşılaşmamak ve bütün işlemleri ritüellerine uygun bir şekilde gerçekleştirmek için bu büyü uygulamalarında mutlaka önceden detaylı bilgi sahibi olmaya özen gösterilmesi gerekmektedir.

Papaz büyüsü nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Uygulamaları

Beyaz renkli mumla yapılan aşk büyüsü uygulamasında ilk olarak beyaz renkte orta büyüklükte bir muma ihtiyaç duyulmaktadır. Beyaz mum kullanılarak icra edilen aşk büyüsünde, büyünün yönlendirileceği kişinin sadakat ile bağlanması esas alınmaktadır. Bu sebeple özellikle evli ya da nişanlı kişilerin eşlerine karşı uygulayabilecekleri en kolay ve tesirli büyülerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Beyaz renk saflığı ve sadeliği temsil etmektedir. Bu sebepten dolayı büyülerde beyaz mum, beyaz kağıt veya beyaz bez parçası sık sık kullanılmaktadır. Beyaz mum ile icra edilen büyü uygulamasında şu aşamaların birebir şekilde uygulanmasına özen gösterilmelidir:

 • Beyaz renkli büyük mumun üzerine aşık olması istenen kişinin ve annesinin ismi yazılır.
 • Çarşamba gece yarısından sonra mum yakılır. Aşık olması istenen kişiye yönelik niyet edildikten sonra 41 tane İhlas okunarak mumlara üflenir.
 • Mumun bitmesine yakın büyünün etki etmesi istenen kişinin ismi yüksek sesle telaffuz edilmelidir.
 • Son olarak 1 defa Fatiha suresi okunduktan sonra mumun üzerine üflenmelidir.
 • Mumum kendi kendine sönene kadar beklenmesi gerekir.
 • Sabahın erken saatlerin meyve veren bir ağacın altına mum özenli bir şekilde gömülmelidir.

Kırmızı Renkli Mum Büyüsü Yapılışı

Kırmızı renkli mumla aşk büyüsü yaparken uygulanması gereken ritüellere dikkat edilmesi gerekmektedir. Mumun üzerine büyünün etki etmesi istenen kişinin kendi ismi ve annesinin adı Arapça olarak yazılmalıdır. Daha sonra Esmaların okunması ile uygulama ritüellerine geçilebilir. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü çok etkilidir. Bu büyünün amaçlarından biri de tesir altına alınacak erkeğin ya da kadının büyüyü yapan veya yaptıran kişinin aşkından mum gibi yanmasıdır. Uygulaması şu şekildedir:

 • Orta boydaki kırmızı mum dolunay zamanı, 3 gece boyunca ay ışığını görebilecek bir yede bekletilmelidir. Bal mumu kuruyup kağıt şekline dönüştüğü zaman mum üzerine vefk uygulaması yazılır.
 • Vefk uygulamasında bağlama duaları ve geri döndürme duaları kullanmalıdır.
 • Bu mum parçaları büyüden etkilenmesi istenen kişinin evinin yakın bir yerine bırakılarak büyü sonlandırılır
 • Kırmızı mumla aşk büyüsü yaparken Hümeza suresinin faziletinden yararlanılır. Bu sure kırmızı mum üzerine yazılır.
 • Cuma günleri bu mum yakılır ve erirken de aşık etmek istediğiniz kişiye bakarak şu duanın okunması tavsiye edilir.
 • “… oğlu/kızı kalbini ateşle yakıyorum. Nerde olursan ol bana geri gel. Kalbini bu mum gibi yakıyorum ve aşkın için damla damla göz yaşı dök.”
 • Daha sonra mumun kendi kendine sönene kadar yanması beklenmelidir.

Tüm bunların yanı sıra mumla yapılan aşk büyüleri hakkında manevi ilimlerde uzman kişilerin ve çevresi tarafından tecrübeli görülen medyum hocaların çalışmalarına başvurabilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz