Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri İçin Tarifler

Yakarak yapılan aşk büyüleri etkileri nelerdir ve kimler yapabilir? Yakarak yapılan aşk büyüsü hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri İçin Tarifler

Herhangi bir eşya yakarak yapılan aşk büyüleri, özellikle herkes tarafından uygulanabilir olması sebebiyle günümüzde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sevdiklerine kısa sürede kavuşmak isteyen ve terk eden sevgilileri ya da eşleri en hızlı bir şekilde geri döndürmeyi amaçlayan kişiler, özellikle yakarak yapılan aşk büyüleri uygulamaları tercih etmektedir.

Havas ilimlerinde ve ledün ilmi uygulamalarında genellikle acele olan ve çabuk etki göstermesi istenen tüm manevi çalışmalarda ateş ve yakma eylemi gerçekleştirilmektedir. Çünkü manevi ilimler hakkında bilgi sahibi olanlar da iyi bilecektir ki yakarak yapılan büyü uygulamaları diğer bağlama büyülerine nazaran çok daha hızlı bir şekilde etki gösterdiğinden istenile sonuçlara ulaşmada acelesi olanların başvurduğu yöntemlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Havas ilimlerinde kendine geniş bir yer bulan ateşli yani yakarak yapılan büyüler, birbirinden farklı çalışmalardan meydana gelmektedir. Günümüzde özellikle manevi alanda deneyimli ve yüksek kudrete sahip medyum hocaların icra ettiği yakarak yapılan aşk büyüleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Mum yakarak yapılan aşk büyüleri
  • Tuz yakarak yapılan aşk büyüleri
  • Bez parçası yakarak yapılan aşk büyüleri

Her ne kadar yakarak yapılan bu büyülerde kullanılan malzemeler birbirinden farklılık gösterse de sonuç itibarı ile en etkili bağlama büyüleri arasında gösterilen ateşli büyülerin sağladığı faydalar benzer olmaktadır. Yani tüm bu büyüler sevdikleri tarafından yeteri kadar ilgi görüp sevilmeyen kişilerin, karşılarındakini kendilerine aşık ederek mutlu ve mesut bir yuva kurmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Yakarak Yapılan Aşk Büyülerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ledün ve havas ilimlerinde tecrübe isteyen bu tür manevi uygulamaların tümünde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Özellikle manevi alanda yüksek ilmi ve deneyim birikimine sahip olan medyum hocalar, bu tür uygulamaların yeterli manevi bilince ulaşmamış kimseler tarafından tek başlarına icra edilmesini tavsiye etmemektedir. Bunun yanı sıra dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilecek kapasitede yüksek manevi yeteneklere sahip olan medyum hocalar, bu tür en kuvvetli aşk büyüleri arasında yer alan yakarak yapılan bağlama büyülerinde mutlaka deneyim sahibi bir kişinin yardımına başvurulmasını öğütlemektedir.

Mum Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk ve sevda büyüleri arasında bugüne kadar pek çok kişinin bizzat uyguladığı ve etkili sonuçlara ulaştığı mum büyüsü, günümüzde belirli ritüelleri yerine getiren herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. Fakat mumla yapılan aşk büyüsü uygulamalarında öncelikle bu yola başvuran kişilerin Hüddam ile iletişime geçmeleri gerektiği için korkmamaları ve endişeli olmamaları tavsiye edilmektedir. Mum kullanılarak yapılan aşk büyüsünün Hüddamı, bu büyünün kuvvetli bir şekilde tesir etmesinin yanı sıra en kısa sürede sonuçlarını göstermesinde etkili görevli varlıktır. Mum büyüsünü gerçek anlamda icra etmek isteyenlerin bu Hüddam ile doğru ve usullere uygun bir şekilde iletişime geçerek onu göreve çağırması gerekmektedir.

Kırmızı Mum Büyüsünün Yapılışı

Mum büyüsünün görevli Hüddamı, diğer bütün görevli varlıklar arasında en güçlü manevi kudrete sahip olduğu bilinen Hüddam Apraziyal Efendi’dir. Kadim büyü kitaplarına hakim olan tüm medyum hocalar da bu uygulamaların detayları hakkında yeterli bilgiye sahiptir.

Kırmızı mum büyüsü yapmak için gece 12’den sonra harekete geçilmesi gerekir. Bu uygulama bir adet kırmızı mum, bir adet çakmakla yapılır. Tek başınıza gece 12’den sonra geçtiğiniz karanlık bir odamda mumu yakın. Ardından kıble istikametine yüzünüzü döndükten sonra dizüstü çökerek gözlerinizi kapatın ve “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” tılsımlı zikrini 77 kere peş peşe icra edin.

Yüzünüzü bir yanda yanan muma çevirin ve Hüddamı göreve çağırırken zikir işleminizde bir yandan da amacınıza ve niyetinize yoğunlaşın. Yani aşık etmek istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzün önünde canlandırın ve onunla birlikte çok mutlu olduğunuzu hayal edin. Daha sonra gözleriniz açıp şu tılsımlı sözleri mumun üzerine okuyun:

  • “Ey Hüddam Apraziyal Efendi işte mum büyüsünü gerçekleştirebilmek amacıyla kırmızı mum yaktım ve bu mumu yakmak kalbimdeki aşk ateşinin dışavurumu mahiyetindedir. Sen de yüreğime vakıf ol ve sen de beni amacıma en güzel şekilde ulaştır, sen de bana yardımcı ol ve sen de benim yüreğimin hükmünü icra edebilmek için yoluma çıkan bütün engelleri kaldır. Sen diğer görevli varlıklar içerisinde serdar-ı hüddam olarak tanınıyor ve insanları amacına ulaştırma konusunda en yetkili ve en etkili görevli varlıklardan biri olarak mümtaz bir şahsiyetsin. Bunun farkında olduğum için gönlüm rahat ve mum büyüsünü yaparak seni istihdam etmek istiyorum. İşte hüküm tamamlandı ve işte Hüddam Apraziyal Efendi benim emrime boyun eğdi.”

Buy uygulamadan sonra mumu üfleyerek söndürdün ve kırmızı mum aşk büyüsü uygulamanızı tamamlayın. Bu işlemler sırasında korku duymadan sakin bir şekilde ritüelleri icra ettiğiniz takdirde kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Tuz Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kadim büyü kitaplarında 7 yıl geçerliliği bulunan bir manevi uygulama olarak karşımıza çıkan tuz büyüsü de yakılarak yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Tuz büyüsü, nizer adı verilen bez keseler ile yapılmaktadır. Avuç içi büyüklüğünde iki bez kesenin içi tuzla doldurulur. Bu tuzun üzerine birbirine aşık olarak bağlanması istenen kadın ve erkeğin isimleri 141’er defa okunduktan sonra keselerin ağzı kapatılır.

Daha sonra tuz keseleri üzerinde küçük bir delik açılarak tuzun dökülmesi sağlanır. Tuzlar aşık edilecek kişi kadın ise gündüz vakti boş bir yerde yakılan ateşin içine dökülür. Eğer aşık olması istenen erkekse bu işlem gece vakti yapılır. Tuzlar tamamen yanan ateşe döküldükten sonra delikli keseler dikilir ve bu keseler kimsenin görmediği bir yerde büyünün gerçekleşeceği zamana kadar saklanır.

Adet kanı büyüsü nedir? Yazımızdan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bez Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Bez yakılarak icra edilen aşk büyüsü veya yanık bez büyüsü doğrudan birbirine aşık olması istenen kişilere yönelik icra edilmez. Bu büyü daha çok birlikteliğin önünde engel olarak görülen kişilere yönelik uygulanmaktadır. Örneğin:

  • Bir ilişkiye karşı çıkan anne ve babaları devreden çıkarmak
  • İlişki önündeki mesafeleri ortadan kaldırmak
  • Bir kişinin yaptığı işi terk etmesini sağlamak
  • Bir hedefe bütün benliğiyle yönelmiş ve geri adım atmayan kişilerin inadını kırmak için
  • Bir insanın orada bulunmasının doğru olmadığı durumda onu sosyal ortamdan uzaklaştırmak

için bu uygulama tercih edilebilmektedir. Bez yakılarak yapılan aşk büyüsünde yakılacak olan avuç içi büyüklüğündeki bezin bir yüzüne aşık etmek istenen kişinin adı, diğer yüzüne ise bu ilişkiye karşı çıkan kişilerin isimleri veya farklı şehirler söz konusu ise şehirlerin adı yazılır. Yanık bez büyüsünün 2. aşamasında uzaklaştırılacak kişinin adının bulunduğu bölüm sağlam bırakılır ve kendisinden uzaklaştırılacak yer ile kişinin adının bulunduğu bölüm yakılır.

Büyünün daha sonraki aşamalarında aşık olması istenen kişinin adının bulunduğu taraf temiz tutulup bezin diğer yüzüne kirli bir sıvı damlatılması gerekmektedir. Bez parçasını üzerine su, süt vb temiz bir sıvının damlatılmasına “tahir”, idrar gibi kötü bir sıvının dökülmesine ise “necis” adı verilmektedir. Bezin diğer yüzünün kirli bir sıvı ile pisletilmesinden sonra bu bez şehirden uzak bir yerde toprak üzerinde yakıldıktan sonra gömülmelidir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz