Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Günaha Girmeden Birini Kendine Aşık Etme

Günaha girmeden birini kendine aşık etme nasıl olur? Aşk duaları nelerdir, nasıl okunmalıdır? Aşık etme bilgilerini merak ediyorsanız yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

 Günaha Girmeden Birini Kendine Aşık Etme

Platonik olarak duyulan aşklara karşı büyü yapmadan da helal yollarla karşılık bulunabilir. Bunun için çeşitli türlerden dualarla birlikte hazırlanan aşk vefkleri vardır. Bunun dışında her gün düzenli bir şekilde okunması gereken duaların okunması ile de karşılıklı aşklar meydana gelebilir. Bu yüzden detaylı bilgileri işinde uzman olan medyumlara danışmak gerekir.

Aşk Duasının Dinimizdeki Yeri

Aşk duası dinimizde haram olarak kabul edilmez. Çünkü, dualar her zaman Allah’a sığınılarak yapılan bir eylem olduğu için aşk dualarının da okunması her zaman sevap olarak görülür. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra Allah kalbinize göre birisini sizin karşınıza çıkarır. Bunun sonucunda da istediğiniz insanla mutlu bir şekilde hayatınızı yaşamaya başlarsınız.

Aşk dualarının okunmasından önce aynı zamanda abdestli olmak gerekir. Abdestsiz bir şekilde okunan dualar hiçbir şekilde Allah tarafından kabul edilmez. Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra edilen bütün aşk duaları kısa sürede kabul olur.

Papaz Büyüsü İle Birini Aşık Etme

Papaz büyüsü aşık etme büyülerinin arasında en kuvvetli etkiye sahip olan büyülerden birisidir. Bu büyü işinde uzman medyumlarla yapılmasından sonra etkisini 1 hafta içerisinde göstermeye başlar. Papaz büyüsünde şeytani varlıkların yardımından da yararlanıldığı için etkisini güçlü bir şekilde yansıtır. Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak isteyenler ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlara gitmelidir.

Bunun yanı sıra medyumların istedikleri malzemelerin de eksiksiz bir şekilde temin edilmesi de papaz büyüsünün etkisini net bir şekilde ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Papaz büyüsü sayesinde istediğiniz erkeği veya kadını kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Bu sayede sonsuza kadar mutlu bir şekilde ilişkinizi sürdürmüş olursunuz.

Aşk Büyüleri İle Birini Aşık Etme

Aşk büyülerinin yapımında birçok değişik yöntemler kullanılır. Bu yüzden her zaman etkili ve kısa sürede yapılabilen işlemlerin seçilmesi gerekir.  Sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız, en etkili yol aşk vefkleri hazırlatmaktır.  Aşk vefkleri etkili aşk duaları ve esmalarla birlikte hazırlanır. Bu sayede yapılan vefklerin aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirilmesi veya içirilmesi durumunda ertesi gün bile aşık olma ve bağlanma durumları meydana gelir. Bu sayede istediğiniz insanı kendinize aşık ederek mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Aşk vefklerinin yapılmasında muhakkak işinde uzman olan medyumların seçilmesi gerekir.  Kısa sürede ve doğru bir şekilde yapılan aşk vefkleri her zaman etkili sonuçlar verir.

Zeytin Büyüsü İle Aşık Etme

Zeytin ile yapılan büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Bu büyünün doğru malzemelerle ve ritüellerle yapılmasından sonra istediğiniz insanın kendinize bağlandığını görmüş olursunuz.  Bunun sonucunda da mutlu bir ilişkiye adım atma fırsatını yakalarsınız. Bu büyünün yapımına geçmeden önce işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Daha sonra medyumun tariflerine uyarak 41 adet zeytin çekirdeği alın. Çekirdekleri aldıktan sonra her birine tek tek olmka koşulu ile 7 defa Leyl ve Kadr suresini okuyunuz. Sureyi okuduktan sonra içinizden aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi dileklerde bulununuz ve büyünün yapım aşamasını tamamlayınız.

Zeytin büyüsü başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra 1 hafta içerisinde etkilerini göstermeye başlar ve sevdiğiniz insanını size aşık olduğunu görmüş olursunuz.

Ayrıca Fransa medyum hocalar ve yorumlarına da bakabilirsiniz.

Karabiber İle Birini Aşık Etme

Karabiber büyüsü, aşık etme ve bağlanma için en çok tercih edilen büyülerden birisidir. Bu büyünün yapım aşamasının çok kısa ve kolay olmasından dolayı herkes platonik olarak aşk duyduğu insana karabiber büyüsünü yapmayı daha uygun görür. Karabiber büyüsünün yapımına geçmeden önce işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Daha sonra seçilen medyum kısa sürede büyünün tamamlanmasını sağlar.

Karabiber büyüsünün yapılması için ilk önce 41 adet karabiber alınır. Daha sonra her karabiberin üzerine 1 defa Fatiha ve İhlas sureleri okunur. Sureler okunduktan sonra niyetler edilir ve okunmuş karabiberler bir tavaya atılır. Üzerine zeytinyağı katılarak karabiberler yakılır. Bu sayede karabiberler kül olduklarında aşık olduğunuz insanın size olan aşkı da alevlenmiş olur ve mutlu bir ilişkiye adım atma fırsatını yakalarsınız. Dileyen herkes aşklarına karşılık bulmak için işinde uzman olan medyumlara karabiber büyüsünü yaptırabilir.

Aşk İçin Okunacak Dua

Platonik olarak ortaya çıkan aşkların karşılık bulmasında okunması gereken aşk duaları vardır. Bu duaların okunmasında temin edilmesi gereken kişisel eşyalar da vardır. Özellikle aşk duasının okunmasına geçmeden önce kendinizin ve aşık olmasını istediğiniz kişinin resmini alın. Daha sonra resimlerin üzerine isimlerinizi yazın. Resimleri daire içerisine aldıktan sonra 1000 defa “Ya Vedud” esmasını okuyun. Ardından niyetinizi de içinizden geçirdikten sonra resimleri yatak odanızın duvarına asın ve 1 hafta boyunca bekletin. Bunun sonucunda da aşık olmasını istediğiniz adam veya kadın size deliler gibi aşık olur. Böylece istediğiniz insanla mutlu bir şekilde yaşama fırsatını elde edersiniz.

Fotoğraflara Aşk Duasının Okunması

Fotoğrafların üzerine aşık etme duasının okunması ile duanın etkisi direkt olarak kişilerin üzerine etki eder. Bu etki sayesinde kısa sürede sevdiğiniz kişi size sırılsıklam aşık olur ve bağlanır. Aşık etme duasının okunmasına geçmeden önce platonik olarak aşk duyduğunuz kişinin resmini alın. Daha sonra 21 defa Besmele çekerek aşık etme duasını doğru bir şekilde okumanız gerekir. Bu duanın aynı zamanda abdestli bir şekilde okunması gerekir. Duanın resme okunmasından sonra içinizden karşı taraf hakkında iyi niyette de bulunmalısınız. Bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra istediğiniz erkeğin veya kadının size aşık olduğunu görmüş olacaksınız.

Sevgiliyi Bağlamak İçin Okunacak Dua

İlişkilerde bazı zamanlarda sevginin ve bağlılığın azalması meydana gelir. Bu gibi durumlarda ilişkilerin daha uzun süreli gitmesi için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların istenilen koşullarda okunmasından sonra sevgiliniz size eskisinden daha fazla bağlanır ve aşık olur.

Bağlama duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken dualar vardır. Bu duaların özellikle abdestli bir şekilde okunması gerekir. Aynı zamanda istenilen duanın her gün 20 defa okunması önerilir. Bütün bu koşulların yerine getirilmesinden sonra sevgiliniz size daha çok bağlanır ve sizden başkasını gözü görmez. Aşağıda sevgilinizi daha çok kendinize bağlamanız için okumanız gereken dua vardır. Bu dua şu şekildedir:

  • Ve elkaytü aleyke mehab beten minni.

Uzakta Olana Aşk Duasının Okunması

Uzakta olan eşinizin veya sevgiliniz sizden başka kimseyi düşünmemesi için okumanız gereken dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra eşiniz veya sevgiliniz uzakta olmanıza rağmen hep sizi düşünür ve sizi özler. Uzaktaki birine aşk duasının okunmasına geçmeden önce ilk olarak kimsenin olmayacağı sessiz bir yere gitmeniz gerekir. Daha sonra 1001 defa istenilen duanın okunması gerekir. Bu duanın 15 gün boyunca 1001 defa okunmasından sonra uzakta yaşayan veya çalışan sevdiğinizin sürekli aklına gelmiş olursunuz.

Aşağıda okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
  • İnnâ a’taynâ ke’l-kevser.
  • Fesalli li-Rabbike ve’nhar.
  • İnne şâni’eke huve’l-ebter.

Erkekler İçin Aşk Duası

Özellikle kadınların istedikleri erkekleri kendilerine bağlamada okumaları gereken dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra kadınlar istedikleri erkeklerin kalplerine aşk tohumlarını serperek onların kalplerini ve ilgilerini kazanır. Bu duanın okunması için muhakkak içten ve samimi olmak gerekir. Aynı zamanda abdest alınmadan da istenilen duanın okunmaması tavsiye edilir.

Aşağıda erkekleri aşık etmek için okunması gereken dua yer alır:

  • Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.
  • Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.
  • Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz