Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua hangisidir, nasıl okunmalıdır? Kocaya okunan aşk duaları etkili midir? Bağlama duaları hakkında detaylara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua

Kocasını kendine bağlamak isteyenler için bağlama duaları bulunmaktadır. Dualar doğru bir şekilde usulüne uygun olarak okunduğunda oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkar.

Kocayı Bağlamada Etkili Olan Dualar Nasıl Edilmeli?

Duaların edilmesinden önce dikkatli olunması gereken unsurlar vardır. Bu unsurlar arasında dua edilmeden önce abdest alınması gerektiği gelir. Abdest almadan önce dua edilmemelidir. Abdest insanı hem bedensel hem de manevi olarak temizleyen bir durumdur. İmkanın olduğu durumlarda gusül abdestinin alınmasında fayda vardır. Fakat böyle bir durum söz konusu değilse, normal abdest alınarak da bedensel temizlik sağlanabilir.

Bunun dışında dikkatli olunması gereken kurallardan bir tanesi kıyafetlerin ve odanın temiz olmasıdır. Allah’ın karşısına çıkıldığında ve dua edildiğinde pis olunmaması gerekir. İnsanların temiz bir şekilde dua etmesi önemlidir. Ayrıca odada dikkatleri dağıtan unsurlar da olmamalıdır. Bunlar kaldırılarak sadece duaya odaklanılmalıdır. Dua ederken aynı zamanda içten ve samimi olunmalıdır. İçten edilmeyen duaların kabul olma olasılığı daha düşüktür.

Dua edilirken olacağına da inanmak gerekir. Bu şekilde içten dualar edilmiş olur. Allah kötü kalpli insanların dualarını kabul etmez. Dua etmeden önce zihinde yer alan kötü düşüncelerden kurtulmak gerekir. Bunun yanında kötü niyetli yapılan dualar da kabul olmaz. Başkalarının kötülüğü için dua etmek yerine onların da iyiliği için dua edilmelidir. Bu şekilde dua edenler de sevap kazanır.

Kocaya Okunan Aşk Duaları Etkili Mi?

Birini aşık etmek için edilen duaların kabul olması sonucunda insanlar arasındaki sevgi artar. Dinimizde duaların önemi oldukça fazladır. İnsanlar her türlü sıkıntıya düştüklerinde Allah’tan yardım istemelidir. Dualar da bu yardım isteme yöntemidir. Birine aşık olup karşılık bekleyenler de Allah’a dua ederek karşılıklı aşk yaşayabilir. Aşk kavramı dinimizde de önem verilen kavramlardandır. İnsanlar arasında sevgi ve saygının artması dinimizde güzel davranışlar arasında yer alır. Bu sebepten dolayı insanların aşk ve sevgi yaşamaları için bol bol dua etmesi gerekir.

Dua ederken de Allah’tan hayırlısını istemek gerekir. Bir şeyin hayırlı olup olmadığını biz bilemeyiz. Karşımıza çıkan insanların hayatımızı nasıl etkilediklerini de bilemeyiz. Bu sebepten dolayı hayatımızdaki insanlar için hayırlısı olan durumları istemeliyiz. Aşk dualarının kabul olmasının ardından eşler ve sevgililer arasında muhabbet de artar. Birbirlerine karşı uzak olan çiftler daha da yakınlaşır. Bununla birlikte uzakta olanlar için de aşk duası edilebilir. Aşk duaları etkisi uzun zaman süren ve etkili dualardır.

Uzakta Olan Kocaya Aşk Duasının Okunması

Yakında yaşamayanlar için aşk duaları da son derece etkilidir. Dinimizde dualar için mesafe kavramı önemli değildir. Yakında olan birine nasıl dua ediliyorsa, uzakta yaşayan biri için de aynı şekilde dua edilmelidir. Dua ederken özellikle geceleri dua edildiğinde dualar daha hızlı bir şekilde kabul olabilir. Aşk dualarının büyülü etkileri sayesinde uzakta olan birine dua edildiğinde hemen aşık olur.

Sevdiğini hiçbir şekilde aramayan insanlar da aşk duaları sayesinde aramaya başlar ve daha çok ilgi gösterir. Aşk duaları insanlara hayatlarındakinin kıymetini bilmelerini sağlar. Eşler arasındaki sevgi bağı da güçlenmiş olur. Uzakta olan birine dua ederken onun isminin söylenmesi duanın daha etkili olmasına yardımcı olur. Duaların büyülü etkileri bazı zamanlarda hemen kabul olurken bazı zamanlarda ise belli bir zaman sonra kabul olabilir. Bu sebepten dolayı dua ettikten sonra sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Aşk duaları da edildikten sonra beklenilmeli ve güzel sonuçlar görülmelidir.

Aşk Duaları İle Kocaya Büyü Yapılması

Büyülerde aşk dualarının kullanılması yapılan büyünün son derece etkili olmasını sağlar. Aşk büyüleri günümüzde en çok tercih edilen büyüler arasında yer alır. Bununla birlikte aşk büyüleri etkisi en çok kalıcı olan ve en kuvvetli büyülerdendir. Bu sebepten dolayı büyü yaptırmaya gitmeden önce büyü hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Büyülerde yapılan yanlışlıklar insanların hayatlarında geri dönüşü olmayan hatalara sebebiyet verebilir. Bu sebepten dolayı bu konuda başarılı ve tecrübeli medyumlar tercih edilmelidir.

Aşk büyülerinde dua edilirken eşyalara ya da büyü yapılacak kişiye dua edilebilir. Burada duanın sözlerini okurken son derece dikkatli olunmalıdır. Sözlerde yapılan hatalar sonucunda dualar kabul olmaz. Aşk duaları için büyücüler ya da medyumlar kendilerine özel dualar kullanır. Özellikle alanında uzman medyumlar etkili duaları tercih eder. Bazı zamanlarda bu dualar muska olarak da hazırlanabilir. Muska şeklinde hazırlanan dualar sürekli yanında taşınıldığı zaman insanlar sevdiklerini kendilerine kolay ve hızlı bir şekilde aşık edebilir.

Aşk büyüsü ile erkekler kadınlara hemen aşık olur. Hayatında biri olmayanlar da bu büyü sayesinde kısmet bulur. Aşk büyüleri ile aynı zamanda kadınlar da erkeklere aşık olur. Büyülerin etkileri de kalıcı ve kuvvetlidir. Büyünün etkisinin kaybolması için büyü bozma işlemleri yapılmalıdır. Büyü bozma işlemleri yapılmadığı takdirde aşk büyüsü etkilerini ömür boyu göstermeye devam eder.

Terk Eden Sevgililer İçin Aşk Duası

Bırakıp giden sevgililere ya da eşlere dua edilmesi ile onlar tekrar döner. Ayrılık durumları bazı zamanlarda insanları depresyona sokacak kadar olumsuz etkiler gösterebilir. Bu etkiler insanları hem mutsuz hem de huzursuz eder. Ayrılık durumlarında insanlara olumlu ekiler gösteren aşk duaları ile sevenler yeniden kavuşur. Ayrılmak isteyen sevgili tekrardan döner ve sevgilisini aslında ne kadar çok sevdiğini anlar.

Terk eden kocalar için de kolay bir şekilde edilen aşk duaları sayesinde kocalar evlerine ve çocuklarına daha bağlı bir hale gelir. Aile kavramının önemini anlayan erkekler yaptıkları davranışlardan dolayı son derece pişman olur. Ayrılık durumlarında üzülmek ya da ümitsizliğe kapılmak yerine dua edilmesi insanları psikolojik olarak da rahatlatan bir durumdur. Bu sebepten dolayı bol bol dua edilmelidir. Dualar namaz vakitlerinde ya da gece edilmelidir. Özellikle bu saatlerde edilen duaların kabul olma olasılığı daha fazladır. Yapılan aşk ve bağlama duaları da ayrılık durumlarında oldukça güzel etkiler gösteren dualardır.

Ayrıca kadını kendine aşık etme duası bilgilerine bakabilirsiniz.

Kocaların İlgisini Arttıran Dua

Kocasının kendisi ile ilgilenmesini isteyen kadınlar onlar için dua edebilir. Özellikle kadınlar eşleri tarafından daha çok ilgi gösterilip sevilmek ister. Fakat bazı kocalar için bu durum o kadar da kolay değildir. Kocalar eve geldiğinde eşleri ile çok fazla ilgilenmez. Bu durumda da eşler arasındaki sevgi ve saygı azalabilir. Özellikle bazı erkekler eşlerine yeterli vakti de ayırmaz. Bazı zamanlarda da erkeklerin gözü dışarıda olur. Aldatmaya meyilli eşler için dualar çok hızlı bir şekilde etki eder.

Dua edildikten sonra başkasına bakan eş artık bu huyundan vazgeçer ve eşi ile ilgilenmeye başlar. Gözü dışarda olanların gözü ve dili bağlanır. Hayatında sadece eşi olur ve sürekli onu mutlu etmek için uğraşır. Aşk duaları sayesinde insanların hayatlarında mutluluk ve huzur kavramı yeniden oluşur. Evinde huzursuz olan ve sürekli tartışan karı kocalar dualar sayesinde sevgi bağı içerisinde olur. İlgi arttıran dualar ile hem kocalar hem de kadınlar daha çok ilgili olur ve eşler arasındaki muhabbet de artar.

Kocaları Bağlayan Büyünün Yapımı

Kocasını kendilerine bağlamak isteyen kadınlar için medyum arayışları oldukça önemlidir. İyi bir medyuma gidilmesi sonucunda insanların hayatlarında mucizevi değişimler görülür. Bağlama büyüleri genellikle ikiye ayrılır. Bu büyüler dil ve göz bağlama büyüleridir. En çok tercih edilen büyüler arasında göz bağlama büyüleri yer alır. Göz bağlama büyüsü yaptırıldığında insanların gözü sevdiklerinden başkasını görmez. Sadece hayatındaki insanla ilgilenen kişi ömrünü onun mutluluğu için adar.

Bağlama büyüleri de aşk büyüleri gibi resme bakarak tılsımlı sözler söylenmesi ile yapılır. Burada seçilen medyumun önemi son derece fazladır. Medyumların kaliteli ve tecrübeli bir şekilde seçilmesinin ardından büyülerdeki etki daha kuvvetli ve güçlü olur. Aşk ve bağlama büyülerinin yapılışı benzer olduğu için bu büyü türünde de dikkatli olunmalıdır. Sözlerin doğru bir şekilde söylenmesi gerekir.

Bağlama büyüleri güzel bir şekilde yapıldığında yaklaşık olarak 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu süre zarfında son derece sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Büyülerin etkileri bazı zamanlarda hemen görülürken bazı zamanlarda ise hemen görülmez. Bu süre büyünün kimin yaptığına ya da büyünün kime yapıldığına bağlı olarak değişim gösterir. Fakat kaliteli yapılan büyülerin etkileri kısa bir süre içerisinde görülür. Hayatındaki sevgilisini ya da eşini kendine bağlamak isteyenler tecrübeli medyumlara giderek bağlama işlemlerini yaptırabilir. Bu şekilde de herkes kalıcı aşkı elde eder.

Kocaya Dua Etme Vakitleri

Duaların ne zaman edileceği konusunda kesin bir yargı bulunmaz. Fakat bazı zamanlarda edilen duaların kabul olma durumu daha kolaydır. Özellikle namaz vakitlerinde bol bol dua edilmelidir. Namaz kıldıktan sonra edilen duaların da kabul olma olasılığı yüksektir. Bununla birlikte gece uyumadan önce de bol bol dua edilmelidir.

Duanın kolay kabul olduğu vakitlerden diğeri ise dini günler ve gecelerdir. Kandillerde ya da bayramlarda edilen duanın da kabul olma olasılığı yüksektir. Bu sebepten dolayı bütün dini günlerde bol bol dua edilmelidir. Dua edilirken duanın kabul olmasını kolaylaştırmak isteyenler duaya başlamadan önce salavat getirmelidir. Bu şekilde edilen duaların kabul olma olasılığı artar.

Başkaları İçin Edilen Aşk Duaları

Başkalarına edilen aşk duaları sayesinde insanlar kendi hayatlarında da gerçek aşkı ve mutluluğu yakalamış olur. Dinimizde başkaları için edilen duaların son derece sevap ve faydalı olduğu yazar. Başkasına dua ettiğimiz vakit Allah aynı dilekleri bizim için de ister. Bu sebepten dolayı çevrede bulunan çiftlerin iyi ve mutlu bir ilişki sürmesi için bol bol dua edilmelidir.

Özellikle insanların çevresinde sorunu olan çiftler ya da sürekli tartışan çiftler varsa daha çok dua etmeleri gerekir. Bu şekilde hem başka insanları mutlu etmiş hem de kendimizi mutlu etmiş oluruz. Aynı zamanda da sevap kazanılır.

Küs Olan Evli Çiftleri Barıştıran Dua

Küs olanları barıştırmak için dua edildiği zaman duanın kabul olması ile hem sevgililer hem de arkadaşlar kolay ve hızlı bir şekilde barışır. Küslük durumu dinimizde hoş karşılanmayan bir durumdur. İnsanlar birbiri ile küstüğü zaman hemen barışmalıdır. Kırgınlıklara ve küslüklere son vermek amacı ile yapılacaklardan bir tanesi de dua etmektir. Hem kendimiz hem de başkaları için dua ettiğimiz vakit aralardaki kırgınlıklar son bulur.

Bunun yanı sıra çiftler arasındaki sorunların da yok olması için bol bol dua edilmelidir. Dualar ile birlikte sürekli tartışan çiftlerin arasındaki kavgalar son bulur ve insanların hayatına huzur gelir. Bu şekilde de hem çiftler hem de arkadaşlar küs olmak yerine barış içinde yaşar.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz