Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Küs Olduğun Birinin Seni Araması için Dua

Küs olduğun birinin seni araması için dua var mı, hangi dualar okunmalıdır? Küs olan biriyle barışma yöntemleri nelerdir? Okunması gereken duaları yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Küs Olduğun Birinin Seni Araması için Dua

Küslerin birbirleri ile barışmasında etkili olan dua vardır. Bu duanın okunmasından sonra küs olduğunuz sevgiliniz veya eşiniz sizi arar ve sizinle barışmak ister. Böylece sevdiğinizle aranızdaki buzları eritmiş olursunuz.

Küsleri Barıştırmak İçin Dua

Küsleri barıştırmak için etkili olan duanın okunması sonucunda dargın olanlar birbirleri ile barışır ve aralarındaki soğukluğu gidermiş olurlar.  Bu duanın muhakkak içten ve samimi bir şekilde okunması gerekir. Duanın okunmasında aynı zamanda esmaların da zikredilmesi küsleri barıştıran duanın etkili sonuçlar göstermesine yardımcı olur.  Bu yüzden istenilen duanın uygun koşullarda okunması gerekir. Bunun sonucunda sevgililer veya evli çiftler arasında meydana gelen kırgınlıklar ve kavgalar tamamen ortadan kalkar. Aşıklar ve sevenler eskisinden daha çok birbirlerine bağlanır.

Aşağıda dargınlıkların son bulmasında etkili olan dua yer alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Barışma İsteği Uyandıran Dua

Küsler arasında barışma isteğinin oluşması için yapılması gerekenler vardır. İlk olarak sessiz bir yere geçin ve gözlerinizi kapatın. Daha sonra Allah’ın 99 isimlerinden her birini zikrederek ardından 7 defa İnşirah suresini okuyun. Bu esmalar ve sure ile birlikte küs olduğunuz kişiyle kısa sürede barışmış olursunuz. Bunun sonucunda da sevdiğiniz kişi ile aranızı eskisinden daha iyi yaparsınız. Aşağıda İnşirah suresinin okunuşu yer alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Elem neşrah leke sadrek.
 • Ve vada’na ‘anke vizreke.
 • Elleziy enkada zahreke.
 • Ve refa’na leke zikreke.
 • Feinne me’al’usri yüsren.
 • İnne me’al’usri yüsren.
 • Feiza ferağte fensab.
 • Ve ila rabbike ferğab.

İnsanlar Arasındaki Küslüğü Yok Eden Dua

İnsanlar arasındaki küslüğü ortadan kaldırmak için etkili olan dualar vardır. Bu duaların istenilen zamanlarda ve sayılarda okunması durumunda uzun yıllardır küs olduğunuz insanla bile barışma fırsatını elde edersiniz. Küsleri barıştırmada etkili olan dua sayesinde aynı zamanda eşinizle boşanmanız veya sevgilinizle ayrılmanız durumunda kısa sürede yeniden barışarak bir araya gelebilirsiniz. Bu sayede eskiden birbirlerinize olan nefretleri veya kini tamamen ortadan kaldırarak yeni bir sayfa açıp hayatınıza bakabilirsiniz.  Bunun için küsleri barıştıran duanın insanlar üzerinde büyük etkisi vardır. Bu yüzden bu duanın her zaman gönülden ve inanarak okunması tavsiye edilir.

Aşağıda küsleri barıştıran duanın okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn.

Barışma Duasının Amacı

Küsleri barıştırma duasının amaçları oldukça fazladır. Bu duanın okunmasından sonra edilen niyete göre küsler barışır ve eskiden birbirlerine karşı duydukları kızgınlık ve kırgınlık duyguları tamamen ortadan kalkar.  Bunun sonucunda da mutlu ilişkiler ortaya çıkar. Küsleri barıştıran duanın okunmasından sonra uzun seneler boyunca hiçbir şekilde görüşüp bir araya gelmemiş kişiler bile barışır. Bu sayede yıllar boyunca kişilerin görüşmedikleri zamanlarda birbirlerine olan kırgınları tamamen biter ve aralarındaki buzları eritirler.

Bunun dışında barıştırma duasını okuyan evli çiftler veya sevgililer de aralarında meydana gelen tartışmalara son verir ve her zaman birbirlerine daha sevgi dolu yaklaşmaya başlarlar. Bu sayede evlilikler veya ilişkiler daha saygı çerçevesinde sürmeye devam eder. Herhangi biri ile küs olan kişiler, bu duayı adabına uygun bir şekilde okuyarak küs oldukları kişilerle barışabilir.

Barışma Duası Her Zaman Edilir Mi?

Barışma duasının okunma zamanları elbette vardır. Bu duanın istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda dua etkilerini kısa sürede kuvvetli bir şekilde göstermeye başlar.  Özellikle sabahın erken vakitlerinde yani seher vaktinde okunan barışma duaları Allah tarafından daha kısa sürede kabul olur. Bu sayede küs olduğunuz kişilerle en kısa zamanda barışarak aranızdaki kırgınlıklara son verebilirsiniz.

Bunun dışında barışma duasının kalıcı olması için de her zaman düzenli bir şekilde aksatılmadan duanın okunması gerekir. Böylece zamanında edilen barışma duası etkilerini net bir şekilde ortaya koyar. Dileyen herkes istenilen vakitlerde barışma duasını okuyarak küs oldukları kişilerle aralarını düzeltebilir.

Ayrıca kocayı kendine bağlamak için tesirli dua bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Barışma Duasının İçten Edilmesi

Barışma duasının etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya koymasında önemli olan unsurlar vardır. Özellikle bu duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra edilen dualar kısa sürede kabul olur. Bunun sonucunda da küs olduğunuz kişiyle aranızı sonsuza kadar düzeltme fırsatını yakalarsınız.

Bunun dışında barışma duasının doğru sonuçlar vermesinde Allah’’a gönülden inanmak da oldukça önemlidir. Allah’a ellerinizi açarak yürekten dua etmeniz durumunda Allah bütün dualarınızı kabul eder ve dargın olduğunuz insanlarla barışmanıza yardımcı olur. Bu yüzden küsleri barıştıran duanın okunmasında her zaman Allah’a inanmak ve içten olmak çok önemlidir. Dileyen herkes bu duayı istenilen koşullara uygun bir şekilde okuyabilir.

Küs Olanları Barıştıran Duanın Önemi

Küs olanları barıştıran duanın okunması oldukça önemlidir. Çünkü Allah’a sığınarak okunan her duanın ayrı bir değeri ve önemi vardır. Özellikle dua okumak dinimizde her zaman sevap olarak kabul edilir. Çünkü büyü gibi haram yollara başvurmak yerine Allah’ın varlığına inanıp ona güvenerek dua edilmesi her zaman daha doğru bir davranıştır. Bunun için duaların her zaman edilmesi gerekir.

Küsleri barıştıran duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra küs olduğunuz herkesle aranızı hemen düzeltebilme şansına sahip olursunuz. Bunun dışında evliliğinizde veya ilişkinizde meydana gelen limoni durumların da önüne bu dua sayesinde geçerek mutlu bir şekilde sevdiğinizle veya eşinizle hayatınıza devam edersiniz. Bu yüzden küsleri barıştırmak için etkili olan duanın okunması her zaman çok önemli bir değere sahiptir.

Küsleri Barıştıran Duanın Uygulanışı

Küsleri barıştırmak için okunacak duaların her zaman istenilen şartlara uygun bir şekilde okunması gerekir. Bunun için muhakkak işinde uzman olan hocalara giderek duanın nasıl okunması gerektiği hakkında bilgiler alınmalıdır. Küsleri barıştıran duanın okunmasından önce ilk olarak muhakkak abdest alınmalıdır. Daha sonra küs olduğunuz kişinin ismini zikrederek içinizden onun hakkında iyi niyetlerde ve dileklerde bulunmalısınız.

Niyet aşamasının tamamlanmasının ardından aşağıda verilen sözlerin içten ve samimi bir şekilde söylenmesi gerekir. Bu sözler şu şekildedir:

 • “Allah’ım, senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametimden şüphem yoktur. Bu gücüne sığınarak, aklımdan geçen insanın bana eskisi gibi davranmasını, benimle barışmasını ve yeniden sevmesini istiyorum. Senin kudretinin büyüklüğüne sığınarak, aklımdan geçirdiğim kişi ile kalplerimizin yeniden birbirimize karşı ısınmasını ve aramızdaki buzların tamamen erimesini istiyorum. Şüphem yoktur ki, yüce kudretin ve merhametin sayesinde duam kabul olacaktır. Sen her şeye Kadirsin Allah’ım. Amin.”

Esmaül Hüsnalar İle Küsleri Barıştırma

Esmaül Hüsnalar ile de küsleri barıştırmak mümkündür. Bunun için istenilen adımların tek tek uygulanması gerekir. Bu adımlar sayesinde küs olduğunuz herkesle hemen barışma şansına sahip olursunuz. Aşağıda Esmaül Hüsnalar ile küsleri barıştırmak için uygulanması gereken adımlar sırasıyla verilmektedir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçin.
 • Daha sonra gözlerinizi kapatarak ellerinizi yukarı doğru kaldırın.
 • Uygun pozisyonu aldıktan sonra 33 defa “Ya Vedud” esmasını zikredin.
 • Ardından 33 defa “Ya Habib” esmasını da içten bir şekilde söyleyin.
 • İstenilen iki esmanın doğru bir şekilde telaffuz edilmesinden sonra gözlerinizi açın ve içinizden küs olduğunuz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunun.
 • Bütün aşamaların tamamlanmasından sonra dargın ve kırgın olduğunuz kişi ile sonsuza kadar barışarak mutlu bir şekilde ilişkinizi sürdürmüş olursunuz.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. Çünkü okunan esmaların etkilerini göstermesinde her adımın kusursuz ve eksiksiz olması önemlidir.

Küsler İçin Okunacak Kuvvetli Dua

Dargınların barışmasında en kuvvetli etkiye sahip olan barışma duası vardır. Bu dua sayesinde küs olan herkes birbirleri ile hemen barışır ve aralarındaki sorunları düzgün bir şekilde çözerler. Bu sayede kin ve nefret duygusu tamamen ortadan kalkmış olur.

Dargınların barışmasında etkili bir güce sahip olan duanın okunmasında her zaman samimi ve içten olunması gerekir. Bunun dışında bu duanın özellikle seher vaktinde okunmasında yarar vardır. Bütün şartlara uygun bir şekilde okunan dua sayesinde bütün kırgınlıklar son bulur. Aşağıda küslerin barışmasında önemli bir etkiye sahip olan dua yer alır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Eüzü billahi mine’ş-şeytani’r-racim- Bismillâhirrahmanirrahim. Elhamdu lillâhi leke ya Allahu (filanın) gönlünü bana dost kıl. Elhamdülillah! Ya Allah! (filanın) gönlünü çevirgel. Bi-hakkı La ilahe İllallahü Muhammedü’r-Resulullah. Ya Rab sen ol Şanı büyük Allah’sın ki, sen yedi kat gökleri ve yerleri yarattın. Ya Rab senin izzetin hürmeti için filanın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve cevabını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayrı kıl. Ahiyyen, Şerâhiyyen esbâvüsin bi-Hürmeti Hızır (a.$) (filanın gönlünü) bana dost kılıvergil. İlahi bi hürrneti Hüve’l Hlayyü’l Kayyum. Lailâhe illa Hu için ve 99 Esmaü’l -Hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bi-Hürmeti Tevrat ve bi-Hürmeti Zebur ve bi-Hürmeti incil ve bi-hürmeti Fürkani’l-Azim ve Kur’an-ı Kerim ve Suhuf-i İdris(a.s) ve bi-hürmeti Âdem (a.s) ve bi-hürmeti cemii’l-Enbiya-i ve’l-Mürselin.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz