Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur? 

Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır ve bozulur? Domuz yağı büyüsünü kimler bozabilir? Domuz yağı büyüsü etki süresi ne kadardır? Büyü ile ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur? 

Domuz  yağı büyüsü,  kötü niyetle yapılan kara  büyülerin arasında  yerini alır.  Bu büyünün yapılması sonucunda  kişilerin hayatlarında her zaman  olumsuz durumlar meydana gelir. Domuz yağı büyüsünün yapılmasından  sonra büyünün anlaşılması durumunda bozulmasını isteyenler, muhakkak  medyum  hocasına giderek  gerekli yardımı  ve desteği  almalıdır.  Bunun  dışında  büyünün bozulmasında  okunması gereken  dua ve sureler de vardır.

Domuz Yağı Büyüsü Anlaşılır Mı?

Domuz  yağı büyüsünün yapılmasından sonra  bazı belirtiler ve etkiler meydana gelir. Aşağıda domuz yağı büyüsünün  yapıldığı kişilerde meydana  gelen değişimler aşağıda detaylı bir şekilde  anlatılmaktadır:

 • Domuz yağı büyüsünün yapıldığı kişilerde uyku sorunu meydana gelir. Bu kişilerin  uykularında  önceden var olan  düzen, büyü yapıldıktan sonra  tamamen  yok
 • Bununla birlikte büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olanların  ruhsal  açıdan  davranışları  değişir. Örneğin;  bu  kişiler çevrelerine karşı daima öfkeli ve asabi olur.
 • Bunun dışında domuz yağı büyüsünün yapılması ile kişilerde  sürekli olarak  birisinin kendilerini takip  etme hissi bulunur.
 • Bunun yanı sıra büyünün  yapıldığı kişiler, olmayan  sesleri duymaya başlar.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinden dolayı kişilerde sürekli bir hasta olma  ve  yorgunluk  durumu meydana gelir.

Yukarıda verilen  durumların meydana gelmesi sonucunda  muhakkak  domuz yağı büyüsünün bozulması gerekir.  Bu  büyünün  etkisi yaklaşık  olarak  1-1.5 ay  içerisinde tamamen  gösterir. Bu yüzden kıyafetlerde veya evin bir bölümünde  sarı çıkmayan yağ lekesi görüldüğü zaman ve  verilen belirtilerin  meydana gelmesi durumunda  domuz yağı büyüsünün yapıldığına dair şüphe  oluşmalıdır.

Ayrıca başkasına yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünü Bozma Aşamaları

Domuz yağı büyüsünün bozulması mümkündür.  Fakat, bu büyünün  yapım  aşamasında  şeytani varlıklardan  da yararlanıldığı için büyünün bozulmasında  muhakkak medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır. Aşağıda domuz yağı büyüsünün bozulmasında uygulanması gereken adımlar sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Domuz yağı büyüsünün bozulması için ilk  önce bir suyun içerisine Ayet  el Kürsi,  İhlas, Felak ve  Nas  surelerinin  okunması gerekir. Surelerin okunmasından sonra okunan  sudan  3 yudum büyü yapılan  kişiye içirilmelidir.
 • Bunun dışında sedir ağacının 7 dal yaprağı iki taş arasında ezilir  ve  ezilen  yapraklar su  ile karıştırılır. Daha sonra  suyun içerisine Ayet  el Kürsi duası okunur.  Okunan  bu sudan  3 yudum büyünün  etkisinde  olana içirilir.
 • Bununla birlikte bir tuzun üzerine 7  kere  Fatiha, Felak, Nas, İhlas, Ayet  el Kürsi ve  Kafirun sureleri okunarak  tuz suya  karıştırılarak içilmelidir. Bu sayede yapılan  domuz yağı büyüsü etkisini tamamen  kişinin  üzerinde kaybederek  ortadan kaybolur.

Yukarıda verilen  yöntem ve  tekniklerin  uygulanması durumunda  domuz yağı  büyüsüne maruz kalan  kişiler, büyünün  tesirini  üzerlerinden komple atar  ve  bu kişilerden şeytanlar ve  iblisler uzaklaşarak bir daha hiçbir şekilde  gelmez.

Ayat-ı Hıfz İle Domuz Yağı Büyüsünü Bozma

Ayat-ı Hıfz ile domuz yağı büyüsü kolay bir şekilde bozulabilir. Bunun  için ilk  olarak abdest alınması  gerekir. Abdest  alındıktan  sonra 7 istiğfar ve  11 salavat getirilir. Bu adımın   ardından sabah  güneş doğduktan ve akşam güneş batmadan  önce  40 gün boyunca düzenli bir şekilde Ayat-ı  Hıfz ayetleri ve  sureleri okunmalıdır. Aşağıda Ayat-ı Hıfz surelerinin ve  ayetlerinin neler olduğu  sırasıyla listelenmektedir:

 • Fatiha Suresi
 • Tevbe Suresi
 • Yunus Suresi
 • Isra Suresi
 • Cin Suresi
 • Felak Suresi
 • Nas Suresi
 • İhlas Suresi
 • Buruç Suresi

Yukarıda verilen surelerin  40 gün boyunca sabah ve akşam eksiksiz bir şekilde okunması durumunda domuz  yağı büyüsü tamamen  40 günden  sonra etkisini kaybeder. Bu   sayede büyünün  tesiri altında olanların davranışları ve  hareketleri  eskisi gibi olur.

Etkili Domuz Yağı Büyüsü Bozma

Etkili bir şekilde domuz yağı  büyüsünün  bozulması için ilk  önce büyünün bozulmasında gerekli olan adımların nasıl uygulanması gerektiğini medyum hocalarına giderek öğrenmek gerekir.  Daha sonra aşağıda verilen  adımlar eksiksiz ve  doğru bir şekilde uygulanmalıdır.  Bu adımları şu şekilde  sıralayabiliriz:

 • İlk olarak domuz yağı büyüsünün yapılıp  yapılmadığı  medyum hocasına  gidilerek kontrol ettirilmelidir.
 • Büyünün olması durumunda büyünün  yapıldığı kişi  bir nehir kenarına giderek nehir suyu  ile gusül abdesti alır.
 • Daha sonra nehir suyundan içebileceği miktarda  su alır.
 • Suyun üzerine 3 kere Fatiha, Bakara, Ayet el Kürsi, Taha,  İsra, İnşirah, İhlas, Felak ve Nas  surelerini okur.
 • Surelerin 3 defa okunmasından sonra büyünün etkisinde  olan kişi okunmuş suyu  içer.
 • Suyun içilmesinden hemen sonra 3 saat  içerisinde büyünün etkisi  tamamen  kişinin   üzerinden  yok  Bu sayede domuz  yağı büyüsü tamamen ortadan kaldırılır.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde yapılması sonucunda  domuz yağı  büyüsünün bozulması etkili bir şekilde yapılmış olur.  Bunun sonucunda  da cinlerin ve  şeytanların  kolay bir şekilde uzaklaştırılması gerçekleştirilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsünü Yok Eden Dua

Domuz yağı büyüsünün  bozulmasında muhakkak  okunması gereken bazı  dualar ve  sureler  vardır. Aşağıda  domuz  yağı büyüsünün yok  olmasında  okunması  kesinlikle şart  olan  dua  detaylı  bir şekilde  verilmektedir:

 • “Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn.”

Yukarıda verilen duanın her gün okunması durumunda domuz  yağı büyüsünün  yapıldığı kişiler, büyünün etkisinden ve  büyünün yapılmasında görevlendirilen  kötü cinlerden kurtulmuş olur. Bu kötü cinler  bir  daha bu  duayı okuyan kişilere hiçbir şekilde yaklaşamaz.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlike Yaratır Mı?

Domuz yağı büyüsünün tehlikeleri çok  fazladır.  Bu büyünün  yapılmasında niyetler  her  zaman  kötü olur.  Bunu dışında büyünün yapılması esnasında şeytani varlıklardan da yararlanılır. Büyünün etkisinin çok  kuvvetli  olmasından  dolayı büyünün yapıldığı  kişiler çoğu  zaman  hayatlarına son  verir.  Domuz yağı büyüsü, bir başkasının ölmesi  niyeti ile yapıldığı zaman bu  kişiler,  kısa süre  sonra hayata gözlerini kapar. Örneğin; sevmediğiniz bir kişinin  ruh  sağlığının  bozulması niyeti ile  domuz yağı büyüsü yapıldığı zaman  bu kişilerin  aniden  psikolojileri bozulur ve kendilerini intihara  sürükler. Bunun  sonucunda  da  canlarına kıyıp ölürler.

Bunun dışında bir kişinin kısa sürede  ölmesini istediğiniz zaman  şeytani cinler onların   vücutlarına tedavisi  olmayan  bir hastalık  verir ve bu hastalık sonucunda büyünün etkisinde olanlar  hemen ölür. Domuz yağı büyüsünün etkisinin çok çabuk bir şekilde kendini göstermesinden dolayı büyünün  yapıldığı  kişilerde  her zaman  olumsuz durumlar meydana gelir. Bunun için domuz yağı büyüsünün  anlaşıldığı andan itibaren  hemen  büyünün bozulması için  gerekli işlemler yapılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nereye Yapılır?

Domuz  yağı büyüsünün  yapıldığı yerler  şeytani varlıkların  belirlediğine göre  farklılık  gösterir.  Çünkü, domuz yağı büyüsünün nereye  yapılması gerektiğine şeytani  güçler karar  verir.  Domuz  yağı  büyüsünün yapılmasından sonra genellikle büyü,  karşı  tarafın evinin eşiğine  veya kıyafetlerine sürülür.  Bunun  dışında evin içerisinde herhangi bir yere  de  kolay bir şekilde domuz  yağı  ile yapılan  büyü sürülebilir.

Domuz yağı büyüsü, sarımsı renktedir. Bu büyünün yapılmasından  sonra  sürülen  yerde  yağ hiçbir şekilde  silinse  de çıkmaz. Bununla birlikte domuz  yağı büyüsünün  kıyafetlere sürülüp yıkanması durumunda  da kıyafetlerden de  sarımsı leke  çıkmaz.  Bu durumlarla karşı  karşıya kalan  kişiler, medyum hocasına giderek manevi anlamda  dualar ve  surelerle  birlikte  domuz  yağı büyüsünün  etkisinden  kurtulabilir. Daha  sonra  duaların  okunmasının ardından  domuz yağının   sürüldüğü yer silinmeli ve  büyünün sürüldüğü kıyafetler güzel  bir şekilde yıkanmalıdır.

Hüddam büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Yazımızdan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Tutmaması İçin Okunacak Dua

Domuz yağı büyüsünün  tutmaması için önceden  büyüden  korunmak amacı ile  bazı duaların okunması gerekir.  Aşağıda domuz yağı büyüsünden korunmak için okunması gereken dualar sırasıyla verilmektedir. Bu duaları şu  şekilde listeleyebiliriz:

 • Fatiha Suresi: Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen  surelerin dışında her gün düzenli olarak  Ayet  el Kürsinin de okunması gerekir.  Özellikle Ayet  el Kürsinin okunması durumunda   büyünün etkisinde olan kişilere musallat olan cinler, sonsuza  kadar  uzaklaşarak bir daha  hiçbir  şekilde bu kişilerin yanlarına  gelemez. Bu yüzden domuz yağı büyüsünün etkisinin meydana gelmemesi için muhakkak  verilen surelerin  okunması  gerekir.

Bunun  dışında domuz yağı büyüsünden korunmak için başka dualar da okunmalıdır.  Aşağıda büyüden  korunmak için her gün sabah ve  akşam okunması gereken  dua  yer  alır:

 • “Bismillahillezi La yedurru measmihi (meaismihi) Şey – ün fil – ardi vela fissemai ve Hüvessemi – ul Aliym.”

Yukarıda verilen duanın günlük olarak okunması sonucunda domuz yağı büyüsünün yapılmasının ardından  büyü hiçbir şekilde  sizin üzerinizde  etkisini göstermez. Bu  yüzden bu duanın okunarak önceden  önlem alınmasında  yarar vardır.

Ayetler İle Domuz Yağı Büyüsü Bozma

Ayet ile de domuz yağı büyüsünün  bozulması mümkündür.  Özellikle domuz yağı  büyüsünün  ayetler  ile bozulmasını isteyenler, muhakkak Kuran-ı Kerim’den yardım almalıdır.  Domuz  yağı  büyüsünün  bozulmasında etkili  olan ayetlerden  en önemlisi Bakara suresinin ayetleridir.  Bakara  suresinin ayetlerinin  okunması  durumunda domuz yağı büyüsünün etkisinden hemen kurtulmak mümkündür. Aşağıda Bakara suresinin ayetleri sırasıyla yer  alır:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
 • İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun
 • Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim* ve ala ebsarihim ğaşaveh* ve lehüm azabün azıym
 • Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın
 • Yühadiunellahe vellezıne amenu* ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun
 • Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun

Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Kişiler

Domuz yağı büyüsünün etkisinin çok kuvvetli ve güçlü olmasından dolayı büyünün bozulmasını muhakkak medyum hocasına giderek yapmak gerekir. Bununla birlikte   büyünün  bozulmasında  Havas ilmi  hakkında  detaylı bir şekilde bilgisi ve  donanımı  olan hocalara  gitmekte yarar vardır.  Domuz yağı büyüsünün bozulmasında  yeterli bir şekilde deneyimi olmayanlar  işinde ehli olan  hocalara giderek büyüyü bozdurmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz