Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur, ne kadar sürede bozulur? Başkasına yapılan büyüyü kimler bozabilir? Büyü bozma hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasına yapılan büyünün bozulması için okunması gereken dualar ve sureler vardır. Büyünün bozulması için aynı zamanda medyum hocasına gidilerek gerekli işlemlerin yapılmasında yarar vardır. Başkasına yapılan büyünün doğru ritüellerle bozulması sonucunda büyünün etkisinde kalan taraf, kısa süre sonra eski haline döner. Bu sayede bu kişilere musallat olan cinler de tamamen uzaklaşmış olur.

Başkasına Yapılan Büyü Sonucunda Neler Olur?

Başkasına yapılan büyünün sonucunda büyünün etkisinde olan kişilerin hareketlerinde ve davranışlarında bazı değişmeler meydana gelir. Bu değişmeler aşağıda detaylı bir şekilde sıralanmaktadır:

 • Büyünün yapılmasından sonra kişilerin davranışlarında dengesizlikler meydana gelir. Ruh halleri birden değişir.
 • Bununla birlikte büyünün etkisinde kalanların uyku düzenlerinde de değişmeler olur. Hiçbir zaman bu kişiler düzenli bir şekilde uyuyamaz. Sürekli uykularından uyanırlar.
 • Bunun dışında rüyalarında her zaman kabuslar görürler. Ayrıca uyuma esnasında sürekli olarak büyüyü kendilerine yapan kişileri de görürler.
 • Bunun haricinde gün içerisinde bazı zamanlarda karanlık ve puslu bir şekilde etraflarını görürler.
 • Büyü yapılan kişilerin sabah uyandıklarında vücutlarında morluk ve şişlikler gözle bariz bir şekilde görülür.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinde olan taraf, cansız cisimleri hareket ediyormuş gibi görür.
 • Bu kişiler günün içinde sürekli olarak terler.

Yukarıda verilen belirtilerin  sonucunda  büyü  yapılan  kişiler hemen medyum hocasına giderek büyünün  bozulmasını  sağlamalıdır. Bununla birlikte evde de 7 gün boyunca büyünün bozulması için okunması gereken sureleri ve duaları sürekli olarak okumalıdırlar.

Ayrıca canbar büyüsü nedir? Yazımıza bakabilirsiniz.

Büyüden İnsanlar Zarar Görür Mü?

Büyünün yapılmasından sonra insanların hayatlarında iyi veya kötü olarak birçok farklı durumlar meydana gelir.  Büyünün yapılması ile insanların ruh hallerinde çöküntüler meydana geldiği için bu durumun sonucunda ölüm bile meydana gelebilir.  Aşağıda büyünün yapılması sonucunda insanlara etki eden olumsuz durumlar sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Büyülerin yapılmasının sonucunda meydana gelen durumlar, edilen niyete göre değişik etkiler ortaya koyabilir. Örneğin; bir kişinin ekonomik anlamda dibe çökmesini isteyenler, büyüyü bu niyetle yaptıkları zaman kişinin işi kötüye giderek iflas edebilir.
 • Bunun dışında bir kişiye kısmet bağlama büyüsü yapıldığında ise büyünün etkisinde kalan taraf, ömür boyunca ikili ilişkilerde olumlu sonuca gidemez.
 • Bununla birlikte ayrılma büyüsü yapılması durumunda da çok mutlu olan evli ve nişanlı çiftler bir anda ortada sebep yokken ayrılabilir.
 • Aynı zamanda sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişinin hayatta hep olumsuz durumlarla karşılaşmasını istediğiniz zaman yaptığınız büyü sayesinde bu kişi akıl sağlığını kaybederek hayattan hiçbir şekilde mutlu olmaz ve sorunlu  olarak  hayatına devam eder.

Yukarıda verilen durumların sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında sürekli olarak olumsuz olaylar meydana gelir.  Büyünün yapılmasının ardından bütün herkes hayatlarına ruhsal anlamda çökmüş bir şekilde devam eder.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulabilir?

Başkasına yapılan büyünün bozulmasında bazı tekniklerin ve yöntemlerin uygulanması  gerekir. Özellikle medyum hocasına giderek büyünün bozulmasında ne tür işlemlerin yapılması gerektiği öğrenilip hocanın özel olarak hazırladığı tılsımları veya muskaları daima yanında taşınılması gerekir. Bunun dışında yapılan büyünün evde bozulması da gerçekleşebilir.  Örneğin; büyünün bozulmasında okunması gereken dualar ve sureler aksatılmadan her gün sabah ve akşam 7 gün boyunca okunduğu zaman etkisini tamamen kaybeder. Bunun  sonucunda da büyünün yapıldığı kişilerin  davranışları eski haline döner ve  hayatlarına kaldıkları  yerden  devam eder.

Fatiha Suresi İle Büyüyü Bozma

Fatiha suresinin her gün sabah, öğlen, ikindi ve yatsı namazlarının kılınmasından sonra okunması durumunda yapılan büyüler tamamen etkisini kaybeder. Özellikle sevdiğinizden, eşinizden veya sevgilinizden ayrılmanız için yapılan büyünün bozulması Fatiha suresi ile gerçekleşir. Bununla birlikte kısmetinizin kapanması için yapılan büyünün bozulmasında   Fatiha suresinin okunması çok  önemlidir. Aşağıda Fatiha suresinin okunuşu detaylı bir  şekilde verilmektedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm, Elhamdü lillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin,İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm, Sırâtellezine en’amte aleyhim , ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda verilen Fatiha suresinin her gün kılınan namazlardan sonra 3 kere okunması  gerekir. Surenin okunması sonucunda yapılan büyülerin etkisi yok olur ve kişiler  eski yaşantılarına geri  adapte  olur.

Bakara Suresi İle Büyüyü Bozma

Bakara suresi ile bütün büyülerin bozulması mümkündür.  Bakara suresinin her gün sabah  ve  akşam düzenli  bir şekilde  okunması durumunda büyünün yapıldığı kişilerin  davranışları   eski  haline  döner  ve bu kişilerden  cinler  ve iblisler tamamen  uzaklaşmış olur.  Aşağıda  Bakara suresinin okunuşu  verilmektedir:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun.
 • Ve ilahüküm ilahüv vahıd la ilahe illa hüver rahmanür rahıym.
 • İnne fı halkıs semavati vel erdı vahtilafil leyli ven nehari vel fülkilletı tecrı fil bahri bima yenfeun nase ve ma enzelellahü mines semai mim main fe ahya bihil erda ba’de mevtiha ve besse fıha min külli dabbetiv ve tasrıfir riyahı ves sehabil müsahhari beynes semai vel erdı le ayatil li kavmiy ya’kılun

Yukarıda verilen Bakara suresinin 1, 2, 3, 4, 5, 163 ve 164. ayetlerinin okunması durumunda yapılan  büyüler  tamamen  bozularak  hiçbir şekilde  etkisini   göstermez.  Büyü yapılan  kişiler,  muhakkak Bakara  suresinin istenilen  ayetlerini okumalıdır.

Büyü Bozmada Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar

Büyünün bozulmasında dikkat edilmesi gereken  noktalar vardır. Özellikle yapılan büyünün bozulması için okunması gereken dualardan önce yapılması gerekenler aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Büyünün bozulması için okunacak duaların abdestli bir şekilde okunması gerekir. Yani dua okumadan önce muhakkak abdest alınmalıdır.
 • Bunun dışında duaların okunmasına geçmeden önce 4 rekat nafile namazının da kılınması önerilir.
 • Aynı zamanda büyünün bozulması için okunacak duaların sabah namazının kılınmasından sonra okunması gerekir. Yani güneşin doğuşunun görüldüğü zaman dualar ve sureler okunmalıdır.
 • Bununla birlikte duaların okunmasında muhakkak kıbleye yüzünüzü dönmeniz gerekir. Ayrıca ellerinizi semaya açarak dizlerinizin üzerine çökmeniz lazımdır.

Yukarıda verilen şartların ve kuralların yerine getirilmesi durumunda yapılan büyülerin  bozulmasında okunacak duaların  etkisi oldukça kısa  sürede meydana  gelir. Bu yüzden istenilen koşullara uyum sağlanmasında yarar vardır.

Başkasına Yapılan Büyü Zamanla Bozulabilir Mi?

Başkasına yapılan büyünün zamanla kendiliğinden bozulması mümkündür. Bunun için büyünün etkisinde kalanların büyük bir olay ve kaza ile karşılaşması gerekir. Kişiler, karşılaştıkları ani durumlar sonucunda büyü tamamen etkisini kaybeder ve kendiliğinden  bozulur.  Aşağıda büyünün aniden bozulmasında yaşanması gereken olaylar sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Bir büyünün zamanla kendiliğinden bozulması için büyünün yapıldığı kişinin deprem, sel ve yangın gibi doğal afetlerle karşı karşıya gelmesi gerekir.
 • Bununla birlikte trafik kazası geçiren kişiler de yapılan büyünün etkisinden aniden kurtulur.
 • Aynı zamanda düğün ve tören tarzı büyük organizasyonlarda meydana gelen kazalar sonucunda  da  büyünün yapıldığı kişinin davranışları eski haline döner  ve büyü  birden
 • Ayrıca bir kaza veya olay sonucu vücudunun bazı bölümlerinde felçlik meydana gelen kişilerde de büyü yapıldığı zaman etkisini kaybeder.
 • Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin doğum olayı meydana geldiği zaman büyü hemen etkisini kaybeder ve tamamen ortadan yok olur.

Yukarıda verilen durumların zamanla meydana gelmesi sonucunda büyünün bozulması  kendiliğinden  olur. Büyünün etkisinde kalanlar, verilen olay ve durumlarla karşılaştıklarında büyüden tamamen kurtularak eski hallerine geri döner.

Arkaik İle Büyü Bozma

Arkaik ile büyü bozma eski zamanlardan günümüze kadar etkisini korumaya  devam etmektedir. Arkaik ile büyü bozmak için bazı işlemlerin yapılması gerekir.  Özellikle tütsülerin kullanılması ve büyünün bozulmasında kanın içirilmesi durumunda yapılan büyülerin hepsi tamamen  bozularak  etkisini  kaybeder. Bunun  sonucunda da  büyünün  yapıldığı  kişiler eski ruhsal ve  zihinsel özelliklerini geri kazanarak hayatlarına  kaldıkları yerden  güzel bir şekilde devam etme şansına  sahip olur.

Sülfi cin daveti nedir? Yazımızdan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tuz İle Büyü Bozma

Tuz  ile yapılan  büyünün bozulmasında  bazı tekniklerin  eksiksiz bir şekilde  uygulanması  gerekir. Aşağıda tuz ile büyünün bozulmasında uygulanması gereken  yöntemler sırasıyla  anlatılmaktadır.  Bu yöntemleri şu şekilde  sıralayabiliriz:

 • Tuz ile büyünün bozulması için ilk olarak bir avuç tuzun kaba koyulması gerekir. Tuzun  sofra  veya kaya   tuzu   olmaması gerekir. Tamamen  kullanılacak  tuz  doğal olmalıdır.
 • Kaba tuzun  koyulmasından sonra 70  kere sırasıyla Fatiha(Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn), İhlas(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled,  Ve lem yekün lehû küfüven ehad), Felak(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased) ve  Nas(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs,  min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs) surelerinin doğru bir şekilde  okunması gerekir.
 • Surelerin 70 kere  okunması esnasında büyünün bozulması  için içten bir şekilde niyetin edilmesi gerekir.
 • Surelerin okunup niyetlerin  edilmesinden sonra okunmuş tuzun  su ile  içilmesi durumunda yapılan büyünün etkisi tamamen ortadan kalkar  ve  bu  kişilere  bir daha asla  kimse büyü yapamaz.

Yukarıda verilen  işlemlerin  sırasıyla  ve doğru bir şekilde  uygulanması sonucunda  yapılan  büyü tamamen etkisini  kişinin  üzerinden  uzaklaştırır ve   kaybolur.  Bu sayede büyü yapılan  kişiler, tuz ile evde  kolay bir şekilde  büyünün  bozulmasını sağlayabilir.

Büyü Bozmada Sirke Kullanılması

Büyünün bozulmasında sirke kullanılması  da  oldukça  etkilidir.  Aşağıda bir  büyünün bozulmasında  sirkenin nasıl kullanılacağı ile ilgili  bilgiler  detaylı  bir şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak elma  ve  üzüm  sirkesini  karıştırarak bir suyun  içerisine dökülmesi
 • Daha sonra bu sirkeli su ile vücut komple yıkanmalıdır.
 • Kovanın içinde kalan sirkeli su ile de daha sonra  gusül abdesti almak gerekir.
 • Bütün işlemlerin  yapılmasından sonra  büyünün bozulması  için  abdest alırken  veya  yıkanırken  niyet edilmesi
 • Niyetin edilmesinden sonra  sirke  ile büyünün bozulması gerçekleşmiş olur. Bu  sayede büyünün etkisinde  olan taraf, tamamen  büyüden  kurtulur ve eski haline döner. Bunun  sonucunda  da bu kişilere bir daha asla büyü yapılamaz.

Yukarıda  verilen  adımların  eksiksiz bir şekilde uygulanmasının  ardından   sirke  ile yapılan  büyünün bozulması  kolay bir şekilde  gerçekleşir. Bunun  sonucunda  büyü  tamamen  etkisini kaybederek  ortadan hemen kaybolur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Hasan 12 Nisan 2020 16:01

  Hocam annem çok rahatsız ne normal konusa biliyor ne derdini anlata biliyor bazı varlıkları gördüğünü söylüyor ve kendi tuvalet ihtiyacını yapamıyor ne yapmam lazım

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz