Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Şahmeran Duasının Hikayesi ve Fazileti Nedir?

Şahmeran duasının hikayesi ve fazileti nedir? Şahmeran duasından önce neler yapılmalıdır, dua ile beraber dilekler kabul olur mu? Şahmeran duası ile ilgili merak edilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Şahmeran Duasının Hikayesi ve Fazileti Nedir?

Şahmeran duası aşk, sevgi, para, vb. birçok konuda edilen duadır. Duanın kabulü ile insanlar huzurlu ve mutlu hayat sürebilir. Bu duanın edilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.  Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra duanın kabul olması hemen meydana gelir.

Şahmeran Duasının Aşka Etkisi

Şahmeran duası ile aşık olmak ve kendine birini aşık etmek mümkündür. Aşk dualarının arasında en etkili dualar arasında yer alan Şahmeran duası kabul olduğunda sevilen kişi kolay ve hızlı bir şekilde aşık edilebilir. Özellikle birine karşı platonik olarak duygular besleyenler bu dua ile aşklarına karşılık alma imkanı bulur.

Aşk duasının kabulünün ardından dua edilen sevgi gösterilerinde bulunur. Daha önce arayıp sormayan kişiler duanın etkisi ile merak edip aramaya başlar. Aşk dualarında dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır. Bu noktalardan bir tanesi, duanın kime edileceğidir. Dua edilirken aşık edilmek istenenin ismi ile birlikte dua edilmelidir. Bu şekilde dua doğru adrese ulaşmış olur.

Dua edilmeden önce de abdest alınarak temizlenmek gerekir. Temizlenmek sadece bedensel olarak gerçekleşmemeli­dir. Aynı zamanda ruhsal olarak da temizlenmek gerekir. Daha sonra uygun bir ortamda tek başına kalınarak dua edilmelidir. Duaların kabul saati olarak genellikle akşam ve sabah saatleri etkili olabilir. Bu vakitlerde dua edilerek aşkı ve sevgiyi elde etme şansı olur. Şahmeran duası ile gerçek aşka kavuşmak ve bunu sonsuza kadar yaşamak mümkündür.

Şahmeran Duası İle Dilekler Kabul Olur Mu?

Şahmeran duasının faziletleri arasında dileklerin kabul olması da yer alır. Dua, istenilen bir dilek olduğunda edilerek bu dileğin gerçekleşmesini sağlar. Şahmeran duası ile mucize istenilen anlarda da dua edildiğinde bu mucizelerin gerçekleşme olasılığı vardır. Çok eski tarihlerden beri dilek duası olarak da edilen Şahmeran duasının etkisi oldukça fazladır. Dua edildiğinde ne istenildiyse onun belirtileri kendini göstermeye başlar. Özellikle aşk ve para konularında istekte bulunulduğunda duanın kabul olması ile güzel ve mutlu bir yaşam elde edilir.

Dilek duası sadece kendi için yapılmaz. Aynı zamanda başka insanların dileklerinin kabul olması için de bu dua edilebilir. Şahmeran duası edildikten sonra sabırlı bir şekilde etkisinin göstermesini beklemek gerekir. Bu süreçte de Allah’a yalvarılmalı ve dileğin istenmesi konusunda ısrarcı olunmalıdır. Bununla birlikte dua edilirken içten ve samimi bir şekilde edilmelidir. Şahmeran duası her türlü dileğin gerçekleşmesini ve insanların mutlu bir şekilde yaşamlarına devam etmesini sağlar.

Şahmeran Duasının Paraya Etkisi

Zengin ya da para sahibi olmak isteyenler için Şahmeran duası büyük bir etkiye sahip duadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalardan bir tanesi kötü amaçlar uğruna zengin olma istenmemelidir. Paranın iyi yanlarının olacağı gibi kötü yanları da vardır. Örneğin, bazı insanlar zengin olduktan sonra ailelerine kötü davranışlarda bulunabilir. Ya da zenginlik sonucunda kötü olan işlerle alakadar olunabilir. Bu gibi durumlarda Şahmeran duası edilmemelidir. Tam tersine kalbi temiz ve parayı güzel ve hayırlı işlerde kullanacaklar dua etmelidir.

Dua edildikten sonra duanın kabul olması halinde bir yerlerden hayırlı paralar gelmeye başlar. İnsanlar bu paraları güzel işlerde kullanmaya başladıkça gelen para daha da bereketli bir hal alır. Para duasının yanında bereket duası olarak da edilebilen bu dua ile birlikte insanlar yaşamlarına daha kısmetli ve bereketli bir şekilde devam eder. Geçmişte yaşadıkları maddi zorluklardan ziyade artık daha konforlu bir yaşamları olur. Böylece mutlu bir yaşam sürmüş olurlar.

Şahmeran Duasının Geçmişi

Şahmeran duası eski tarihlere dayanan bir geçmişe sahiptir. Bir yılandan oluşan Şahmeran kelimesinin iki farklı kökünün birleşimi ile ortaya çıkmıştır. Kaynaklara göre duanın ilk çıkış sebebi olarak dilekte bulunulması yer alır. Dilekte bulunmak isteyenler bu duayı ederek istediklerinin gerçekleştiğini görür. Daha sonra duanın adını birleştirerek her tülü derde deva olan dua ortaya çıkmış olur.  Şahmeran duası ile ilgili kesin bir dua bulunmaz. Farklı kaynaklarda farklı dua türleri yer alır. Fakat genel olarak geçmişten bu yana gelen Şahmeran duası vardır.  Duanın geçmişine bakıldığında duanın kabul olmasında çeşitli esmalar da yer alır. Bu esmaların belirli saylarda okunması sonucunda her türlü dileğin gerçekleşmesi sağlanır.

Şahmeran Duasının Kuvveti

Şahmeran duasının etkisi uzun yıllar boyunca devam eden bir duadır. Hatta bazı zamanlarda bu duanın etkisi sonsuza kadar sürebilir.  Şahmeran duası edildikten sonra bu kalıcı etkinin görülmesi için beklenmelidir. Daha sonra duanın kabulünün ardından insanların hayatlarında şaşıracakları büyük gelişmeler gerçekleşir.

Bazı zamanlarda mucize olarak görülecek şeylerin bile kabul olduğunu görmek duayı edenleri oldukça şaşırtabilir.  Duaların kabul olmasını attıracak unsurlardan bir tanesi duanın başında ve sonunda salavat getirilmesidir. Salavat çekilmesinin ardından duaların kabulü daha da artar. Ayrıca dualarla birlikte esmaların okunması da edilen duanın daha çok kabul olmasını sağlar. Böylece dualar kabul olarak etkilerini daha kuvvetli bir şekilde gösterir.

Şahmeran Duasından Önce Yapılması Gerekenler

Şahmeran duasını etmeden önce zihin tamamen boşaltılmalıdır. Zihnin kötülüklerle ya da kötü düşünceler ile dolmasının ardından dua etme işlemine başlanılmamalıdır.  Zihinle birlikte kalbin de temiz bir şekilde olması gerekir. Temiz kalpli insanların ettikleri dualar daha çabuk kabul olur.

Tüm bunların ardından odanın ve bedenin temizliği de oldukça önemlidir. Kirli yerlerde dualar edilmemelidir. Dinimizde her zaman temiz olunması söylenmiştir. Bu sebepten dolayı Allah’ın huzuruna çıkarken de güzel ve temiz bir şekilde çıkmak gerekir.  Bundan dolayı boy ya da gusül abdesti alınarak dua edilmeye başlanmalıdır. Temiz ve içten bir şekilde edilen dualar hayırlı ise etkisini göstermeye başlar.

Şahmeran Duasının Büyülerde Kullanılması

Şahmeran duası geçmiş yıllardan beri yapılan büyülerde de sıklıkla kullanılan bir duadır. Medyumlar yaptıkları büyülerin etkilerini arttırmak amacı ile Şahmeran duasına başvurur. Duanın faziletlerinin sayısının oldukça fazla olmasından kaynaklı hemen hemen tüm büyülerde yer alan bir duadır. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinde bu duayı görmek mümkündür.

Büyünün tutması ile birlikte dileyenler sevdiğini kendine hızlı ve kolay bir şekilde bağlamış olur. Bu bağlanmanın etkisi geçici değildir. Büyü bozdurma işlemi yapılana kadar büyünün etkileri görülmeye devam eder. Şahmeran duasının bağlama özelliği sayesinde insanlar birbirlerine karşı duygusal anlamda bir şeyler hissetmeye başlar. Hatta bazı zamanlarda bu duygular yerini aşka da bırakır. Bağlılık duygusu ile hem kadınlar hem de erkekler hayatlarındaki insanı hayatlarının merkezine koyar. Gözleri sevgililerinden başkasını görmemeye başlar.  Şahmeran duası ile birlikte bu şekilde aşk ve sevgi duygularının daha yoğun bir şekilde yaşandığı mutlu bir hayat sürülmüş olur.

Büyü türleri içerisinde yer alan bereket büyüsünde de Şahmeran duası kullanılır. Dua edildikten sonra insanlar hayatlarının ne ölçüde değiştiğinin farkına varmış olur. Şahmeran duasının büyülerde bu kadar sık bir şekilde kullanılmasının diğer bir sebebi ise geleneklerdir. Geçmişten bu yana yapılan büyülerde gelenek haline gelmiş ve kalıplaşmış belirli dualar vardır. Bu dualardan bir tanesi Şahmeran duasıdır.

Şahmeran duası okuyanlar ve yapanlar hakkında bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Şahmeran Duası Neden Kabul Olmaz?

Şahmeran duasının kabul vakti Allah’a bağlıdır. Bazı durumlarda bazı dualar kabul olmaz. Bu durumlarda duanın kabul olmaması ile ümitsizliğe kapılmak yerine hayırlı ise daha sonraki zaman dilimde tutulması için dua edilmelidir.  Şahmeran duası da diğer dualar gibi sonucunun ne zaman belli olduğu bilinmeyen duadır. Burada Allah’a teslimiyet durumu söz konusudur. Dua edildikten sonra sonucu ne olursa olsun Allah’tan hayırlısı istenerek o işin güzel ve hayırlı bir şekilde olması dilenmelidir. Bir duanın olması için dua edildiğinde o duanın sonucu dua eden için hayırlı olmayabilir. Bu sebepten dolayı dua ettikten sonra sabırlı bir şekilde kabul olup olmayacağı konusunda beklenmelidir.

Mutluluk Büyülerinde Şahmeran Duasının Okunması

Mutlu olmak için yapılan büyülerde Şahmeran duasının kabulü ile büyüyü yaptıran inanılmaz ölçüde mutlu bir hayat sürer. Bu mutluluk kimi zaman eğitim, kimi zaman aşk kimi zaman da sağlık olabilir. Herkes kendi dilediği konularda mutluluk büyüsü yaptırarak hayatlarının güzel bir şekilde değişmesini sağlayabilir.

Mutluluk büyülerinde çeşitli tılsımlı sözler ile birlikte Şahmeran duası da okunur. Burada duanın okunması bu büyünün daha etkili olmasını ve daha kısa sürede tutmasını sağlar. Mutluluk büyüleri başka insanlara da yapılabilen büyü türleridir. Medyumlar Şahmeran duasının da yer aldığı mutluluk büyüsünü çevresindeki insanlara yaparak onların da pozitif enerji ile dolmasını sağlar.

Büyülerde olduğu gibi bu büyüde de duanın güzel ve eksiksiz bir şekilde okunmasına dikkat edilmelidir. Duanın Arapça kısmını bilmeyenler için Türkçe kısmı yer alır. Dileyenler bu Türkçe kısmı takip ederek duanın okunmasında herhangi bir hata yapılmamaya çalışılır. Dualarda yapılan hatalar geri dönülmez yanlışların oluşmasına sebebiyet verebilir. Bundan dolayı Şahmeran duasının okunuşuna da özen göstererek okumak gerekir.

Uzakta Yaşayan Birine Şahmeran Duasının Okunması

Dualar için mesafe kavramının çok fazla önemi yoktur. Dinimizde nerede olunursa olunsun dua etmekten vazgeçilmemesi gerektiği ifade edilir. Allah her an kendine dua edenlerin yanında olduğunu dile getirmiştir. Dini kitaplarda ve hadislerde yazanlara göre kendinden daha çok başkası için dua edenlerin duaları daha hızlı bir şekilde kabul olur.  Başkasına edilen duaların daha hızlı bir şekilde kabul olması sebebiyle uzakta olan birine de sıkıntılı anlarında dua edilebilir.

Şahmeran duası uzakta olan birine edilebilecek etkili bir duadır. Dua kabul olduktan sonra kime edildiyse onun dertleri azalır ya da ortadan kalkar. Eğer maddi açıdan zor durumdaysa o kişi paraya kavuşur ve maddi olarak sıkıntılarını unutur. Bu sebepten dolayı dua edilmek istenen herkese mesafe farkı gözetmeksizin gönül rahatlığı ile dua edilebilir.

 Şahmeran Duası İle Kötü Enerjilerden Korunma

Şahmeran duasının insanların kötü enerjilerinden koruma gibi bir özelliği de vardır. Özellikle bazı yıldızı ve enerjisi düşük insanlar gün içerisinde diğer insanlardan çok kolay bir şekilde olumsuz anlamda etkilenebilir. Bunun sonucunda da hayatındaki işler ters gider ve istediği olaylar gerçekleşmemeye başlar. Bu noktada devreye Şahmeran duası girer. Şahmeran duası ile insanlar enerjileri düşük olsa bile dua sonrasında yüksek enerji ile dolu olur.

Çevresindeki insanların kıskançlık gibi kötü duyguları barındıran enerjileri dua sayesinde tamamen ortadan kalkar. Şahmeran duası gece yatılmadan önce edildiğinde gece görülen kabusların da son bulmasına yardımcı olur. Bu sebepten dolayı insanların her türlü enerjilerinden korunmak için Şahmeran duası edilerek duanın kabul olup olmayacağına bakılmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz