Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevdiğin Kişi Sana Aşk Duası ile Bağlansın %100 Etkili Ritüel

Sevdiğin kişi sana aşk duası ile bağlansın %100 etkili ritüel nedir, nasıl yapılmalıdır? Sevdiğin kişiyi aşık edip bağlama ritüelleri için neler gereklidir? Aşk ritüeli bilgilerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

 Sevdiğin Kişi Sana Aşk Duası ile Bağlansın %100 Etkili Ritüel

Sevdiğini aşık etmek ve bağlamak için uygulanacak ritüeller telepatik yöntem ile uzaktan yapılmaktadır. Aşık etme ve bağlama ritüellerinin yapılmasında aynı zamanda fotoğraf ve saç teli, tırnak, vb. gibi vücuttan parçalar alınmaktadır.

Sevdiğini Aşık Edip Bağlama Ritüelleri Nelerdir?

Aşağıda sevdiğini aşık etmede etkili olan ritüellerin neler olduğu detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Kaşık ritüelinde tahta kaşıklar ve beyaz bez ile aşık etme ve bağlama gerçekleşmektedir.
 • Sarımsak ritüelinde de ana malzeme olarak sarımsak kullanılıp karşı tarafı aşık etme olayı gerçekleşmektedir.
 • Düğüm ritüelinde ise kırmızı ve siyah iplerle birlikte ritüel yapılarak sevdiğiniz insanı kendinize bağlama şansını elde edebilirsiniz.

Hint Ritüeli İle Sevdiğini Aşık Etme

Aşağıda Hint ritüeli ile sevdiğinin nasıl aşık olması detaylarıyla açıklanmaktadır:

 • Hint ritüelinin uygulanması için öncelikle sevdiğiniz insanın ayak numarası ne ise o ölçüde bir kağıt kesmelisiniz.
 • Daha sonra kağıdın içerisine karşı tarafın adını, soyadını, anne ve baba adını, doğum tarihini yazmanız gerekir.
 • Ardından yeşil bir ip ile 21 defa kağıda düğüm atılması gerekir.
 • Düğüm atıldıktan sonra 21 saat boyunca hazırlanan çalışma kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.
 • Ritüelin hazırlık aşamasından sonra sevdiğiniz kişinin size olan ilgisi artmış olacaktır.

Aşk Ve Bağlılık İçin Ay Ritüeli

Aşağıda aşk ve bağlılığın meydana gelmesi için ay ritüelinin nasıl hazırlanması gerektiği en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Ay ritüelinin yapılması için öncelikle dolunayı olduğu bir akşamın seçilmesi gerekmektedir.
 • İstenilen zamanda göl veya deniz kenarına gidilmesi gerekmektedir.
 • Ardından dolunayın yansıması denizin veya gölün üzerine düştüğü zaman 3 defa “Ibuia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak!” sözcüğünü söylemelisiniz.
 • Daha sonra bir aynayı mavi bir bezin içerisine koyarak eve gittiğiniz zaman bu aynayı kimsenin ulaşamayacağı bir yere koymanız gerekmektedir.
 • Bu vesile ile Ay’ın enerjisi sayesinde sevdiğiniz insana kısa sürede kavuşmuş olacaksınız.

Sadakati Arttıran Ritüel

Aşağıda aşk ve sadakatin artmasında etkili olan ritüelin nasıl yapılması gerektiği adım adım anlatılmaktadır:

 • Öncelikle kırmızı bir bezi 4 kere katlamanız gerekir.
 • Daha sonra beyaz bir ipi iğneye geçirerek “Bir iplikte bir düğme ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz” sözcüğünü söyleyiniz.
 • Ardından iğneyi sağ elinize, ipi ise sol elinize alarak “Ben (isminiz) bir iğneyim, sevgilim ise (onun ismi) bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu sürece biz ayrı olamayız” sözcüğünü söyleyiniz.
 • Bu vesile ile sevdiğiniz insanın size aşık olduğunu ve bağlandığını görmüş olacaksınız.

Evlilik için kararsız kimsenin karar vermesini sağlama ritüeli bilgilerine de bakabilirsiniz.

Aşk Ritüellerinin Etkileri Nelerdir?

Aşağıda aşk ritüellerinin belirtileri sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Aşk ritüelleri doğru bir şekilde yapıldığı zaman 5 gün içerisinde etkilerini ortaya çıkarmaktadır.
 • Aşk ritüelinin yapıldığı kişide ilk hafta ritüeli yapan kişiyi düşünmeye başladığı görülür.
 • günün sonunda ise sizi bir anda rüyasında görmeye başlayacaktır.
 • güne gelindiğinde aşk ritüelinin yapıldığı kişi ritüeli yapanı özlemeye ve ona deliler gibi aşık olmaya başlar.
 • günün sonunda aşk ritüelini yaptığınız insanın sizinle görüşmek istemesi meydana gelir. Bu vesile ile sevdiğiniz kişi sizinle irtibata geçer ve bir araya gelmiş olursunuz.

Aşık Etme Ve Bağlamak İçin Okunacak Dua

Aşağıda aşk ve bağlama için okunması gereken duanın nasıl uygulanacağı en ince ayrıntısına kadar açıklanmaktadır:

 • Duanın okunmasına geçmeden önce sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Daha sonra kıbleye yönünüzü dönerek ayakta gözlerinizi kapatın ve 7 defa Besmele çekin.
 • Ardından size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulununuz.
 • Daha sonra gözlerinizi açarak dizinizin üzerine çöküp gökyüzüne doğru bakarak 3 defa “Ente veliyyunâ fagfir lenâ verhamnâ ve ente hayrul gâfirîn.” duasını okuyunuz.
 • Daha sonra “İlahi kalbimdeki niyetin aşkı ile sana gelmiş bulunmaktayım, senin dertlerime şifa ve merhametinle kalbime derman olacağını diliyorum. Nitekim sen kainatı yoktan yaratan sonsuz kudretin sahibi olarak ve insanın kalbine de muhteşem hissiyat bahşeden sonsuz ilmin sahibi olarak bana da merhametinle muamele edeceksin ve beni de bahtiyar kullarının kervanına katacaksın inşallah. Allah’ım yukarıda okuduğum besmele-i şerifin hürmeti için ve az önce okuduğum mübarek ayet-i kerimenin hakkı için bana, yapmış olduğun duanın kabulünü göstererek beni mutlu kullarının arasına kat ve duanın kabulünü bana göstererek beni bahtiyar kıl Allah’ım. Amin.” sözcüğünü okuyun.
 • En son olarak 7 defa “Asâ en yehdiyeni rabbî li akrabe min hâzâ raşedâ.” duasını okumalısınız.
 • Duayı 7 defa okuduktan sonra “İlahi senden başka gidecek herhangi bir kapısı bulunmayan kullarının bilinci ve huzuru ile ben de senin dergahına geldim ve ben de gidecek herhangi bir kapım olmadığı için senin merhamet kapını çalarak duamın kabulü için sana yönelmiş bulunmaktayım. Allah’ım sana gelen hiçbir kul geri dönmez ve eli boş dönmez. Allah’ım seni bilen hiçbir kul yüreğinde sıkıntı ve üzüntü hissetmez. Allah’ım sana en içli hissiyat ile yönelen kullarının dualarını en güzel şekilde kabul buyurduğunu biliyorum ve ben de bu farkındalık ile senin dergahına yönelip bana merhametinle muamele etmeni ümit ediyorum. Ne olur bana da duanın kabulünü göster ve beni de bağlama duasının kabulü ile onurlandır ve şereflendir. Amin.” sözcüğünü de söyledikten sonra dua okuma aşaması tamamlanmış olacaktır.
 • Bu vesile ile size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişinin kalbine aşkınız düşmüş olacaktır.

Aşk Ve Bağlama Duası İçin Niyet Aşaması

Aşk ve bağlama duasının okunmasında niyet aşamasında içten ve samimi olmak gerekir. Size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişi hakkında her zaman iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Niyetlerin gönülden dile getirilmesinden sonra bağlama ve aşık etme dualarının okunmasına başlanabilir. Niyetlerden önce kesinlikle abdest alınması gerekir.

Sevdiğini Bağlayan Dualarının Etkili Olması İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Sevdiğiniz kişinin size bağlanması için okunması gereken duanın daha etkili olmasında yapmanız gerekenler aşağıda detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Duanın daha etkili bir şekilde sonuçlarını göstermesi için öncelikle gözlerin kapatılarak duanın ruhuna ve anlamına yoğunlaşmak gerekir.
 • Daha sonra sevdiğiniz kişinin size aşık olması için iyi dileklerde bulunmalısınız.
 • Aşık etme ve bağlama dualarının iyi sonuç vermesi için kesinlikle kimsenin olmadığı bir yerde duanın okunması gerekmektedir.
 • Aynı zamanda aşık etme ve bağlama dualarının gece yarısından sonra ve sabahın ilk saatlerinde güneş doğmasından sonra okunması daha etkili sonuçlar ortaya koyacaktır.

Aşk Ve Bağlama Ritüelleri Etkili Midir?

Aşk ve bağlama ritüelleri en etkili ve kalıcı ritüellerin başında yerini almaktadır. Çünkü kullanılan malzemelerin türü yapılan ritüellerin etkilerini daha net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Aşk ve bağlama ritüellerinde kullanılan malzemelerin başında siyah üzüm ve nohut gelmektedir. Siyah üzüm ve nohut ile hazırlanan ritüelin toprağa gömülmesi ile aşık olma ve bağlanma durumları ortaya çıkacaktır.

Aşk ve Bağlama Ritüellerinde En Etkili Olan Dua

Aşağıda aşk ve bağlama ritüellerinde yapılan ritüelin etkisini en kısa sürede ve kalıcı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan dua yer almaktadır. Bu duanın muhakkak abdestli bir şekilde okunması gerekir. Ayrıca verilen duanın gece yarısından sonra ve sabahın ilk ışıklarında okunması tavsiye edilmektedir. Duanın okunuşunu şu şekilde verebiliriz:

 • Ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.
 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun.
 • İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm.
 • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah.
 • Mey yeşfa şefa aten hasenetey ye kül lehü nesiybüm minha ve kanellahü ala külli şey im mukite. ve iz huyyitüm bi tehiyyetüm ve heyyü bi aysene minha ervuddu ha innallahe kane ala külli şey in hasiba Allahü la ilahe illa hüve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybi fihy vi men estek minnallahü hadisa.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz