Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevdiğinin Dayanamayıp Araması için Dua 

Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua var mı, hangisi? Sevdiğinin araması için ne yapmak gerekir? Sevdiğin kişinin seni araması için okunacak dualara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Sevdiğinin Dayanamayıp Araması için Dua 

Sevdiğini hemen aratan dua sonucunda insanlar ayrılsalar bile hemen barışır.

Aşk Dualarının Etkisi

Aşk duaları sayesinde insanlar sevdiklerini kendilerine çok kolay bir şekilde aşık edebilir. Sevgilisi ya da eşi olanlar bu dualar sayesinde onları kendilerine bağlayabilir. Aşk ve bağlama duaları, dualar arasında en etkili olarak bilinir. Fakat bu duaları ederken son derece dikkatli olunması gerekir. Duaların sözlerinde herhangi bir şekilde hata yapılması halinde dualar farklı anlama gelebilir.

Aşk duaları edildikten sonra kabul olması halinde insanların davranışlarında değişmeler ortaya çıkar.  Bu değişmeler öncelikli olarak sevgililerin arasındaki sevgi bağlarının artması ile ortaya çıkar. İlgisiz olan sevgililer ve eşler daha ilgili davranmaya başlar. Daha önce sevgisini belli etmeyen insanlar da aşk duaları sayesinde sevgilerini belli eder. Dualar ile birlikte insanların hayatında mutlu ve aşk dolu anlar yaşanır.

Aşk duaları insanları birbirine bağlayan dualardır. Ayrılmak isteyen sevgililer de bu dualar sayesinde ayrılıktan vazgeçer ve hayatlarına birlikte devam etme kararı alır. Duaların doğru ve etkili bir şekilde edilmesi sonucunda sonuçlar kısa sürede görülür. Aramayan sevgililer duanın etkisi ile aramaya başlar. Bununla birlikte ayrılık durumlarında üzülmek yerine bol bol dua edilmelidir. Aşk duaları insanları aşık etmekle kalmaz, onların değer bilmesine de yardımcı olur.

Aşk Duaları Nasıl Edilmeli?

Dua etmeden önce yapılması gerekenler arasında öncelikle inanmak gelir. Duaların kabul olacağına inanmak ve içten dualar etmek duaların kabul olmasını arttırır. İçten ve samimi dua etmek çok önemlidir. Bununla birlikte dua ederken kalbin de temiz olması gerekir. İçinde kötülük bulunduran insanlar dua ederse bu dualar kabul olmaz. Bu sebepten dolayı kıskançlık ve intikam gibi duygular bir kenara bırakılarak iyi niyetlerle dua edilmelidir. Aşk dualarında özellikle temiz duygular ile dua etmek duanın kabul olmasını arttıran etkenler arasında yer alır.

Dua etmeden önce yapılması gerekenle arasında abdest almak da gelir. Abdest almak zorunlu bir durum değildir. Fakat abdest alınması edilen duaların kabul olmasını kolaylaştıran faktörler arasında yer alır. Vücut temizliği yapılıp aynı zamanda da beden temizliğine önem verilmelidir. Nerede dua edilecekse bu mekanın da temiz olması gerekir. Allah’ın karşısına son derece temiz bir şekilde çıkılmalıdır. Bu sebepten dolayı insanların hem kişisel temizliğine hem de ruhsal olarak temizliklerine dikkat etmesi önemlidir.

Aşk Duaları İle Çiftlerin Barışması

Sevgililerin birbirilerine okuyacakları dualar ile küs olanlar birbirini aramaya başlar. İlişkilerde tartışma ya da kavga sonucunda küsülmesi bazı zamanlarda hiçbir zaman barışılmayacak duruma gelebilir. Bu durumda çiftler ümitsizliğe kapılarak ilişkilerini bitirme kararı alır. Fakat dinimizde ümitsizlik gibi bir durum yoktur. Duaların açamayacağı kapı bulunmaz. Bu sebepten dolayı en zor zamanlarda bile dua edilerek Allah’tan yardım istenmelidir. İstenilen yardımların kabul olması sonucunda herkes hayatındaki mutlu günlere geri döner.

Küs olanları barıştıran dualar sonucunda evli olanlar da hayatlarına mutlu olarak devam eder. Bazı evliliklerde yaşanan sorunlardan dolayı insanların hayatlarında çeşitli sıkıntılar olur. Bu sıkıntılar çözülemez noktaya geldiğinde manevi olarak rahatlatacak ve huzura erdirecek dualar edilmelidir. Hem evliliklerde hem de ilişkilerde insanların hayatlarında onları mutsuz eden ne varsa dualar ile yok olur.

Ayrılanları barıştıran dua günün her saatinde kolay bir şekilde edilebilir. Dua ederken ısrarcı olmak gerekir. Kabul olmasa bile Allah’tan her seferinde olayların hayırlı bir şekilde sonuçlanması için yardım istenilmelidir.

Sevdiğini Hemen Aratan Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri insanları birbirine aşık eden ve onların aralarını düzelten büyülerdir. Bu büyülerde genellikle aşk ve barıştırma duaları kullanılır. Etkisi güçlü olan büyüler için medyum seçimi son derece önemlidir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında medyumların doğru ve güvenilir olması gelir. Daha önce bu alanda büyü yapmış medyumlara gidildiği zaman başarılı büyüler ortaya çıkar. İnsanlar yaptırdıkları büyülerin sonuçlarını daha kısa sürede görmeye başlar.

Aşk ve bağlama büyülerinde tılsımlı sözler de kullanılır. Bu sözlerin söylenmesinde dikkatli olan ve etkili sözler söyleyen hocalar ya da medyumlar seçilmelidir. Büyülerin tutma süresi de bu medyumların başarılı bir şekilde büyü yapmasına bağlı olarak değişir. Tecrübeli medyumların yaptıkları büyüler hemen tutar ve büyünün etkileri son derece etkili bir şekilde görülür.

Aşk büyüleri sayesinde ayrılacak sevgililer barışır ve araları hızlı bir şekilde düzelir. Bunun yanı sıra platonik olarak aşık olanlar da büyünün tutması ile aşklarının karşılıklı olduğunu görür. Karşılıklı aşklar ile insanların hayatları mucizevi bir şekilde değişir. Aşk büyüleri aynı zamanda kişiler arasındaki muhabbetin de artmasına yardımcı olur. Kısmetini açmak isteyenler de bu büyüyü yaptırabilir. Yapılan büyüler ile insanların karşılarına onlara değer veren ve onlar için hayırlı olan kısmetler çıkar. Büyülerdeki aşk duaları ile birlikte en güzel aşklar ve sevgiler yaşanır.

Küs olduğun birinin seni araması için dua bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Çiftleri Birbirine Yakınlaştıran Dua

Aralarında duygusal anlamda uzaklık bulunan çiftler için dua edildiğinde bu uzaklık yok olur. İnsanların arası dualar sayesinde kolay bir şekilde düzelebilir. Önemli olan dualar ederken samimi olup sürekli dua edilmesidir. Edilen her bir dua sayesinde insanların hayatlarına aşk ve sevgi tohumları ekilir. Bu tohumlar sayesinde hayatında duygusal ve romantik davranmayanlar bu şekilde davranmaya başlar ve çiftler birbirlerine sevgi gösterisinde bulunur.

Aralarındaki sevginin artması ile birlikte çiftler birbirlerine daha çok zaman ayırır ve aralarındaki duygusal mesafe gitgide kapanmaya başlar. Birbirleri ile daha çok vakit geçirmeye başlayan çiftler gün geçtikçe birbirlerine daha çok sevgi duymaya başlar. Uzun süredir görünmeyen fakat aşık olan insanlar da arar ve görüşmek ister.

İnsanları birbirine yakınlaştıran dualar için aşk ve bağlama duaları da edilebilir. Bu dualar da çiftleri birbirine bağlar ve onların tartışmalarını engeller. Dualar genellikle sabah ve gece saatlerinde yapıldığında daha çok etkili olabilir. Bununla birlikte namaz vakitlerinde de bol bol dua edilmelidir.

Boşanmak İsteyen Eşler İçin Aşk Duası

Boşanma noktasına gelmiş çiftler için onları bu kararlarından döndüren aşk duaları bulunur. Duaları çiftlerden biri ya da onlar dışında başkası kolay bir şekilde edebilir. Ayrılanları barıştıran dualar sayesinde insanların hayatlarında ayrılık kavramı bulunmaz. Boşanma noktasına gelmiş çiftler için yeniden başlamak ve barışmak zordur. Özellikle iki taraf da bu konuda ısrarcı ise çiftleri bir araya getirmek imkansız olarak görülür. Fakat bu noktada onları kararlarından döndüren dualar bulunur. Bu dualar ile birlikte insanlar inat ettikleri konuda inatlaşmaktan vazgeçer ve birbirlerine geri döner.

Ayrılanlar için etkili dua reçeteleri de vardır. Bu dualar kesin tutan aşk dualarıdır. Edilen dualar sadece boşanma durumlarında değil, her gün işe yarar. Evinde ve ailesinde huzursuzluk yaşayan çiftler dua ettiğinde evlerindeki huzursuzluk da son bulur. Ayrıca edilen her dua ile birlikte insanlar daha huzurlu günler yaşar.  Bu sebepten dolayı eşi ile sıkıntısı olanlar düzenli bir şekilde dua etmelidir.

Kısmet Ve Bereket Getiren Aşk Duaları

Kısmetini açmak isteyenler bereket ve kısmet duaları ederek hayatlarının aşkı ile karşılaşabilir. Aşk dualarının çoğunda amaç sevdiğini kendine aşık etmektir. Dualar sayesinde insanlar bereketli ve kısmetli bir döneme girer. Bu dualar da diğer dualar gibi gece uyumadan önce ya da sabah erken saatlerde edilebilir.

Bununla birlikte namaz vakitlerinde edilen dualar da hızlıca kabul olan dualar arasında yer alır. Aşk ve bereket dualarının kabul olması sonucunda insanlar hayatlarındaki değişime inanamaz. Hayatındaki her şeyde bereketli günler yaşayanlar dualar sayesinde kısmet de bulur. Üstelik bu kısmet onun için son derece hayırlı olan bir kısmettir. Karşılaşılan kısmetler ile güzel bir ilişki başlar ve çiftler arasında güzel bir aşk oluşur.

Aşk ve kısmet duaları sonucunda insanlar evlenebilir. Duaların kabul olması ile birlikte evlilikler de uzun ve güzel bir şekilde devam eder.  Yapılan duaların insanlara olan olumlu etkileri sayesinde evlilikler de son derece başarılı bir şekilde devam eder. Duaların etkileri uzun ve kalıcı sürer. Bu sebepten dolayı evlilikler de mutlu ve sevgi dolu bir şekilde devam eder.

İnsanlar bereket duaları ettiğinde sadece aşk hayatlarında değil, aynı zamanda diğer konularda da güzel ve kısmetli günler ile karşılaşır. Yapılan duaların içten ve samimi bir şekilde yapılmasının ardından insanların hayatları kısmetli ve bereketli olur.

Sevdiğini Arattıran Dua Ne Zaman Yapılmalı?

Sevdiği insanın aramasını sağlayan dualar için vakit yoktur. Dinimizde duaların yeri son derece önemlidir. Fakat dualar konusunda herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmaz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta duaların sadece içten ve samimi bir şekilde yapılmasıdır. Gönülden ve iyi niyetlerle edilen dualar hemen kabul olur ve insanların hayatlarında güzellikler olmaya başlar.

Sevdiğini arattıran dualar da son derece etkili ve kalıcı dualardır. Duanın kabul olmasının ardından seven kişiler birbirlerini hemen aramaya başlar ve birbirlerini ne kadar çok özlediklerini dile getirirler. Bu duayı her yaştan insana edebilir. Bunun yanı sıra dualar vakit fark etmeksizin bol bol edilmelidir.

Erkekleri Arattıran Dua

Ayrılmak isteyen sevgilileri ya da kocaları geri döndüren ve arattıran dualar vardır. Bu duaların edilmesinin ardından erkekler kararlarından vazgeçer. Çoğu zaman özellikle inatçı olan erkekler bu özelliklerinden dolayı asla geri adım atmaz. Bu durumda kadınlar büyük bir üzüntü içerisinde olur ve hayatlarında kötü günler yaşarlar. Fakat bu gibi durumlarda ümitsizlik içerisinde olmak doğru değildir. Her kapıyı açan dualar sayesinde insanlar kendileri için en hayırlısının olması konusunda dua etmelidir. Duaların kabul olması ile birlikte hayırlısı ise olumsuz sonuçlar ortadan kalkar ve herkes mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder.

İlişkilerde Aşk Duasının Önemi

Çiftlerin birlikteliklerinde yaşadıkları sorunları ortadan kaldıran dualar sayesinde insanlar hayatlarındaki olumsuz etkilerden kurtulur. Bazı zamanlarda sevgililer ya da eşler huzursuz ve tartışmalı nedenler geçirebilir. Bu gibi olaylara bazı zamanlarda nazar da sebebiyet verebilir. Özellikle herkesin kıskandığı bir durumda çiftlere kolay bir şekilde nazar değebilir. Bunun gibi örneklerde insanların hayatlarını düzene sokan durumlardan bir tanesi dua edilmesidir. Edilen dualar sayesinde insanların hayatlarında güzel gelişmeler olur. Özellikle yapılan Felak ve Nas duaları ile birlikte çiftler üzerlerindeki kötü enerjiden kurtulur.

Dualar sayesinde evlerde tartışmalar son bulur ve herkes mutlu bir şekilde yaşar. Bunun yanı sıra duaları başka çiftler için de edebiliriz. Başkaları için edilen dualar sayesinde hem onlar çok mutlu olur hem de ne dilendiyse aynı şey dua edenlere de yansır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Cemile 30 Nisan 2020 19:35

    Sevgilim geri dönsün

  2. Şirin 16 Şubat 2020 11:38

    Kocamdan ayrildim bana geri dönsün

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz