Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevgilinin Senin için Yanıp Tutuşmasını Sağlayan Dua

Sevgilinin senin için yanıp tutuşmasını sağlayan dua var mı, hangisi, nasıl okunmalıdır? Sevgilinin aşkının artması için okunması gereken dualara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Sevgilinin Senin için Yanıp Tutuşmasını Sağlayan Dua

Sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini ve sevgisini arttırmak için büyü dışında yapılması gerekenler vardır. Bunlardan birisi de dua okumadır. Dualar sayesinde sevgilinizin veya eşinizin size olan ilgisini ve sevgisini daha fazla arttırabilirsiniz.

Sevenler Arasında Muhabbeti Arttıran Aşk Duası

Eşinizle veya sevgilinizle olan muhabbetinizi arttırmada etkili olan dualar vardır. Bu duaların kuralına uygun bir şekilde okunmasından sonra sevdiğiniz insanın size olan ilgisi ve sevgisi daha fazla artacaktır. Kocanızın veya sevgilinizin size bağlanmasında etkili olan dua aşağıda yer alır. Bu dua şu şekildedir:

 • “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Yukarıda verilen duanın 7 adet şekerin üzerine okunması sonucunda şekeri eşinize veya sevgilinize yedirmeniz durumunda eşinizle veya sevgilinizle aranızdaki bağ daha fazla güçlü olur. Bu vesile ile sonsuza kadar mutlu bir şekilde sevdiğinizle yaşarsınız.

Sevdiğinizi Bağlamada Etkili Olan Dua

Sevgilinizin size daha fazla bağlanması için etkili olan dualar vardır. Bu duaların istenilen şekilde okunmasından sonra sevgiliniz size eskisinden daha çok bağlanır ve sizden başka kimseyi gözü görmez. Sevgilinizi kendinize bağlamanız için ilk olarak bir bardak su alın. Suyun üzerine toplamda 41 defa aşağıda verilen duayı okuyun. Bu dua şu şekildedir:

 • “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Yukarıda verilen duanın okunmasından sonra toplamda 3 yudumda bu okunmuş suyu içmeniz gerekir. Suyu içmeden önce muhakkak Besmele çekmelisiniz. Bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra sevgiliniz size deliler gibi bağlanır.  Hiçbir zaman sizi bırakıp gitmez.

Aşk Duası Nasıl Okunmalıdır?

Aşk duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle duaların okunmasında muhakkak abdest alınması gerekir. Aynı zamanda duaların okunmasına geçmeden önce sabah ve akşam namazlarının kılınmasında yarar vardır.

Bunun dışında okunan dualarda edilen niyetlerin her zaman içten ve samimi olması gerekir. Bu sayede aşk duasını adabına uygun bir şekilde okuduğunuz zaman sevdiğiniz kişi ile sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını yakalamış olursunuz. Bunun için aşk duasını okuyacaklar, istenilen detayları çok iyi bilmelidir.

Aşk Duasında Önemli Hususlar Nelerdir?

Aşk duasının okunmasında önemli olan unsurlar vardır.  Bu unsurların neler olduğunu bildikten sonra istenilen şekilde okunan aşk duaları her zaman çabuk bir şekilde kabul olur ve etkilerini göstermeye başlar. Aşk dualarının okunmasında muhakkak gerekli olan malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bunlardan bazıları su ve şekerdir. Bu malzemeler aşk dualarının okunmasında gerekli olan en önemli kriterledir.

Bütün malzemelerin temin edilmesinden sonra okunan aşk dualarının yanında aynı zamanda esmaların ve bazı surelerin de muhakkak okunması gerekir. Özellikle Tevbe suresi aşk duaları ile birlikte okunmalıdır. Bu sayede edilen dualar Allah tarafından daha çabuk kabul olur ve sevdiğiniz insana kısa sürede kavuşmuş olursunuz. Bütün bu unsurlara dikkat edildiğinde aşk duaları etkilerini hemen göstermeye başlar.

Ayrıca sevdiğinin rüyasına girmek için okunması gereken duaya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Şeker İle Aşk Duasının Okunması

Aşk dualarının okunmasında kullanılması gereken malzemelerden en önemlisi şekerdir. Bu malzemenin muhakkak temin edilmesi gerekir.  Duanın okunmasına geçmeden önce ilk olarak 1 adet kesme şeker ve bir bardak su alınız. Malzemeleri aldıktan sonra sessiz ve karanlık bir odaya geçiniz. Daha sonra kıbleye dönecek şekilde yere oturunuz ve malzemeleri yanınıza alınız. Ardından malzemelerin üzerine aşağıda verilen duayı okuyunuz:

 • “Allah’ım bize aziz ve mübarek kıldığın suyu, leziz ve şirin eylediğin şekeri dergah-ı merhametine sunuyorum ve şimdiye kadar gelmiş geçmiş bütün güzel insanların yapmış olduğu ibadetler ve sevaplar hatırına, senden aşk duasının kabulünü niyaz ediyorum.”

Yukarıda verilen duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra kısa sürede sevdiğiniz kişinin size aşık olduğunu ve bağlandığını görmüş olursunuz.

Tevbe Suresi İle Birini Aşık Etme

Tevbe suresi ile birini aşık etmek de mümkündür. Bunun için yapılması gereken adımlar vardır.  İlk olarak bir suyun içerisine bir kesme şeker atın ve 21 defa Tevbe suresini okuyun. Tevbe suresini okurken aynı zamanda size aşık olmasını istediğiniz kişinin simasını gözünüzde canlandırın. Bu vesile ile sevdiğiniz kişi size kısa sürede hemen aşık olur ve sürekli olarak sizi hayallerinde canlandırır. Aşağıda suyun ve şekerin üzerine okunması gereken Tevbe suresi yer alır:

 • “Yâ eyyuhellezîne âmenû lâ tettehızû âbâekum ve ihvânekum evliyâe inistehabbûl kufre alel îmâni, ve men yetevellehum minkum fe ulâike humuz zâlimûn.”

Yukarıda verilen surenin istenilen şartlara uygun bir şekilde okunmasından sonra istediğiniz kişi ile sonsuza kadar mutluluğu yakalamış olursunuz.

Aşk Duasında Okunacak Tılsımlı Sözcükler

Aşk duasının istenilen malzemelerin üzerine okunmasından sonra niyetlerin edilmesi gerekir. Niyetlerin edilmesi esnasında da aynı zamanda bazı tılsımlı sözcüklerin de okunması tavsiye edilir.  Bu sözcükler okunduktan sonra okunan aşk duaları daha etkili bir şekilde sonuçlarını yansıtır.

Aşağıda aşk duasının okunmasında niyetlerin edildiği esnada söylenmesi gereken tılsımlı sözcük ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • “İlahi, nimetlerinin tamamı bizim için büyük ihsan ve en büyük fazilet hükmündedir, fakat kalbimize işleyen ve yüreğimize dokunan aşk nimeti, elbette ki birçok nimetten daha faziletli ve daha üstündür. Bizi insan olarak yaratıp kalbimize muhabbet ve sevgi tohumunu eken kudretin elbette ki bu sevgi ve muhabbet tohumunu yeşertecek kudrete de sahiptir. İşte bu sevgi ve muhabbet tohumunun aşk ile ortaya çıkması ve yeşermesi için dergahına gelip Tevbe Suresinin mübarek bir ayetini sana arz ettim ve içimdeki bütün samimiyetle sana yöneldim, beni geri çevirip dalâlete sapan kullarından eyleme Allah’ım, amin.”

Su İle Birini Aşık Etme

Aşk dualarının okunmasında kullanılması gereken önemli malzemeler vardır. Bu malzemelerden bir tanesi de sudur.  Suyun üzerine istenilen duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra niyetler edilir. Niyetler edilirken kesinlikle içten ve samimi olmak gerekir. Ardından okunmuş suyu sağ elinize alınız. Sudan bir yudum alınız. Daha sonra geri kalan suyu ise istediğiniz bir yere dökünüz.

Bütün bu işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra istediğiniz kişinin size sırılsıklam aşık olduğunu göreceksiniz. Böylece sonsuza kadar bir ömür boyu mutlu aşklara imza atarak evlilik yolunda ilerleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Eşler İçin Okunacak Aşk Duası

Evli çiftlerin evliliklerinde yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve çiftler arasındaki bağı daha fazla arttırmak için çiftlerin okumaları gereken dualar vardır. Bu duaları okudukları zaman evli çiftler aralarındaki bütün sorunları ortadan kaldırır ve eskisinden daha çok birbirlerine karşı bağlı bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam eder.

Aşağıda evli çiftlerin evliliklerinde sevgi ve muhabbeti daha fazla arttırmak için okumaları gereken dua yer alır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî.
 • Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh.
 • Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen nisâi vel benîne vel .
 • Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb.
 • Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn.
 • Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Gideni  Geri Döndüren Aşk Duası

Bazı sebeplerden dolayı eşinizin veya sevgilinizin evi terk etmesi ile bütün  dünyanız kararır. Bunun sonucunda da eşinizi veya sevgilinizi geri döndürmek için çeşitli yöntemlere başvurursunuz. Bu yöntemlerden en doğru ve uygun olanı geri döndürme dualarının adabına ve usulüne uygun olarak okunmasıdır.

Giden eşinizin veya sevgilinizin size geri dönmesi için 1 hafta boyunca gideni geri döndüren aşk dualarını okumanız gerekir. Bu duaları aynı zamanda kesinlikle abdestli bir şekilde okumalısınız. İstenilen koşullara uygun bir şekilde aşk dualarını okumanız durumunda sevdiğiniz kişi veya eşiniz pişman olmuş bir şekilde size geri dönecektir.

Aşağıda giden eşinizin veya sevgilinizin geri dönmesinde etkili olan dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn.
 • Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Ferah 19 Şubat 2020 23:01

  Arkadaşlar Bestamin hocaya işlem yaptıran ve olumlu sonuç alan varmı?

 2. Bahattin 17 Şubat 2020 00:29

  Suyu içecekmiyiz ne yapcaz

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz