Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sirkeli Su ile Yıkanmak veya Tuz ile Banyo Yapmak Büyü Bozar mı?

Sirkeli suyla yıkanmak ve tuzla banyo yapmak ne işe yarar, faydası var mıdır ve büyü bozar mı? Sirkeyle ev ve iş yeri temizlemek nazarı büyüyü çözer mi? Ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Sirkeli Su ile Yıkanmak veya Tuz ile Banyo Yapmak Büyü Bozar mı?

Sirkeli suyla banyo yapmak ya da tuzlu suyla yıkanmak, halk arasında büyü etkilerinin bozulmasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere özellikle sirkenin büyü bozma konusundaki etkileri oldukça büyüktür. Bunun yanı sıra sirkenin büyü bozumunda kullanılışına dikkat etmek faydalı olacaktır. Çünkü belirtilen usullere ve ritüellere uygun hareket edilemediği takdirde sirkeli su ile yıkanmak veya tuzla banyo yapmak büyü bozulmasında istenen sonuçlara ulaşılmasını mümkün kılmayacaktır.

İnsanlığın Harut ve Marut’tan öğrendiği bazı uygulamalar neticesinde büyü ve sihir ile uğraşmaya başladığı bilinmektedir. Yüzyılla boyunca manevi ilimler üzerine çalışmalar yapan medyumlar ve büyü üstatları, bugüne kadar pek çok uygulama ve ritüel ile büyü yapmanın yöntemlerini bulmuştur. Manevi yönden bir kişinin tesir altında bırakılması ve bu kişinin istenen davranışları göstermesine yönelik ritüelleri barındıran büyüler, insanların manevi dünyaları kadar maddi dünyalarını da mahvetmektedir.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Yazımızdan gerekli bilgilere bakabilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün tesirinden şüphe eden kişiler, kendi başlarına büyünün nasıl bozulacağına dair araştırmalar da yapmaktadır. Özellikle kendilerine veya sevdikleri kişilere yönelik büyü yapıldığından şüphelenen kişiler, büyünün bozulması ve yeniden eski manevi güçlerine kavuşabilmek adına bazı uygulamaları icra etmelidir. Büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtı olarak bugün en çok karşımıza çıkan cevaplar şunlardır:

  • Büyünün tesirleri Kur’an ayetleri ve Yüce Allah’a yapılan dualar, okunmuş su ve yiyecekler ile ortadan kaldırılabilmektedir.
  • Büyünün etkileri, ilim ve irfan sahibi medyum hocaların hazırladığı büyü bozma vefkleri ve tılsımları kullanılarak sorunsuz bir şekilde sonlandırılabilmektedir.
  • Büyünün bozulması için kadim büyü üstatları yeniden büyü yaparak bir önceki büyünün tesirlerinin bozulmasını sağlayabilmektedir.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Görüldüğü üzere bir kişi üzerinde büyünün yakıcı etkilerini ortadan kaldırmak için üç farklı yöntem bulunmaktadır. Büyünün bozulması esasında başlı başına bir konudur. Müslümanlara dini alimler ve medyum hocalar tarafından tavsiye edilen yöntemler yukarıdaki ilk iki maddelerdir. Bunların dışında büyünün bozulması için ezoterik öğretiler konusunda ilim sahibi büyü üstatlarından yardım almak tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu yöntem hem dini yönden sakıncalı hem de insanın manevi dünyası açısından ciddi tehlikeler içermektedir.

Büyü bozmak için yapılması gerekenler ilk etapta büyünün ne büyüsü olduğu ve ne şekilde yapıldığının tespitidir. Bunun için havas ilimlerinde ve kadim büyü kitaplarında yer alan manevi uygulamalarda deneyimli kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Bu tür kişiler genellikle üçüncü gözü açılmış ve dünya dışı varlıklar ile çok kolay bir şekilde iletişime geçip haberleşebilen medyum hocalardır. Dolayısıyla manevi alanda yüksek becerilere sahip ve kendini bu yöndeki ruhani çalışmalara adamış deneyimli medyum hocaların yardımına başvurmak hem büyünün ne çeşit bir büyü olduğunu tespit edilmesinde hem de büyü tesirlerinin başarılı bir şekilde ortadan kaldırılmasında çok büyük faydalar sağlayacaktır.

Büyüyü Bozmak İçin Sirke Kullanılır Mı?

Halk arasında büyü tesirlerini ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyulan en önemli ekipmanlardan biri de sirkelerdir. Bilindiği üzere sirkeler ruhani temizlikte ve arınmışlıkta kullanılan, çok farklı manaları bulunabilen bir sıvıdır. Büyü bozmak esasında çok meşakkatli işlemlerden oluşmaktadır. Büyü yapmaktan daha fazla manevi kudret, sabır ve inanmışlık gerektirmektedir. Büyü bozmak özel ve ayrı bir bilgi birikimi gerektiren işlem olduğu için kara büyüleri bozup rahmani işlemleri durdurmak bu alanda deneyimli kişilerin gözetiminde yapılması gereken uygulamalardır.

Esasında sirkeyle büyü bozmak, toplumda yüklendiği anlamlar kadar etkili olan bir işlem değildir. Çünkü büyüden tam anlamıyla kurtulabilmek için öncelikle büyünün ne çeşit bir büyü olduğunun anlaşılması ve görülen belirtilerin gerçekten büyüden kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir. Bu işleme bakım denmektedir. Medyum hocalar ve manevi yönden kuvvetli kişiler, baktıkları kişinin üzerinde büyü tesiri olup olmadığını yalnızca bir bakışla kavrayabilirler. Bu sebeple üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişilerin mutlaka tecrübeli ve havas ilimlerinde bilgi birikimi yüksek medyum hocalardan bakım hizmeti alması tavsiye edilmektedir.

Sirkeyle Büyü Bozmak

Eğer çevrenizde bu tür ruhani yetenekleri ile öne çıkan ve hayatını bu tür çalışmalara adamış tecrübeli medyum hocalar yoksa, günümüzdeki teknolojik yenilikleri de kullanarak bu imkanlardan yararlanabilrisiniz. Bakım çalışmasında esas olan medyum hocanın sizin yüzünüzü görmesi olduğu için görüntülü sohbet yaparak da medyum hocalardan profesyonel şekilde bakım hizmeti alabilir, kendi üzerinizde büyü olup olmadığını oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz.

Bakım işleminden sonra gerçekten büyünün tesirlerine dair net bulgular elde edildiği takdirde büyünün  çözümü için gerekli işlemlere başvurulması mümkün olmaktadır. Bu yöntemler arasında pek çok tılsım, vefk ve dua uygulaması olduğu gibi kişilere sık sık sirkeyle banyo yapmaları da tavsiye edilmektedir. Banyoda sirkeli su ile yıkanmak, büyünün negatif etkilerini de ortadan temizleyen ruhani bir uygulamadır.

Büyüler esma veya ayetlerle bozulabilir mi? İnceleyebilirsiniz.

Sirkeli Su ile Yıkanmak ve Faydaları

İslam dinimizde de sirkenin ne mübarek ve faziletli bir sıvı olduğunu öne çıkarak pek çok sahih hadisi şerif bulunmaktadır. Sirkeli su ile banyo yapmak ruhani yönden arınmanın ve kişi üzerinde dünya dışı varlıkların kurduğu manevi etkilerin temizlenmesini sağlamaktadır. Cinler ve iblislerin vesveselerinden korunmak, vücudun manevi yönden tacize uğramasının önüne geçmek adına sirkeli su sık sık uygulanan bir koruma yöntemidir. Bu uygulamaların faydaları halk arasında da pek çok kişi tarafından tecrübe edildiği için sadece vücutların temizliğinde değil aynı zamanda ev ve kişisel eşyaların, arabaların temizliğinde de sirkeli su kullanıldığı bilinmektedir.

Sirkeli Su ile Büyü Bozma Uygulaması

Büyünün olumsuz etkilerinin giderilmesi için sirkeli su uygulamasında atılacak adımlara dikkat edilmelidir. Genel anlamda sirkeli su ile büyü bozma uygulaması üzüm ya da elma sirkeleri ile yapılmaktadır. Bu tür sirkelerin banyo yapılacak bir kova suya karıştırılmasıyla hazırlanan bu tür uygulamalarda, içine sirke karıştırılan bu su ile duş alınır ve büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak mümkün olabilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki kovadaki sirkeli su en son olarak kullanılmalıdır. Yani üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişi ilk olarak normal bir şekilde banyo yaptıktan sonra duştan çıkmadan son olarak sirkeli suyu üzerine dökünmelidir. Yani vücuda temas eden son sıvının sirkeli su olmasına özen gösterilmelidir.

Kocanın yarısına kadar ki suyun tüm vücuda temas edecek şekilde dökülmesine özen gösterilmelidir. Geri kalan yarısıyla da gusül abdesti alınarak genel bir korunma sağlanmaktadır. Bazen de kaya tuzu bu karışımın içine katılarak büyünün tesiri başarılı bir şekilde etkisiz hale getirilebilmektedir.

Kaya Tuzu ile Büyü Bozmak

Sirke kadar önemli olan bir diğer malzeme de kaya tuzudur. Kaya tuzu, özellikle havas ilimlerinde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Kaya tuzunun fazileti sayesinde kişinin üzerinde büyü etkisi kuran dünya dışı varlıkların, cinlerin ve iblislerin kaçınması sağlanabilmektedir. Bu sayede de sirkeli su ve kaya tuzu ile büyü bozma uygulaması istenen sonuçlara ulaşmada faydalı olabilmektedir. Kaya tuzunu doğrudan sirkeli suya karıştırabileceğiniz gibi bazı büyü bozma ritüellerinde ise kaya tuzunun sirkeyle banyo yapmadan önce 5 dakika kadar ağızda bekletilmesiyle yapılmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz