Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

Büyüler esma ve ayetlerle bozulabilir mi, büyü bozmak için ne yapmalı? Ayrıntılı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin pek çok kişinin merak ettiği uygulamalar içinde yer almaktadır. Büyünün tesirlerinden uzak kalmak isteyen ve negatif etkilerinden kurtulmayı hedefleyen kişiler, büyü bozulmasıyla ilgili araştırma yapmaya devam etmektedir. Son dönemde internet üzerinde en çok merak edilen konulardan biri de büyülerin Esma ve ayetlerle bozulabilmesi ile ilgilidir. Büyü bozman için yapılması gerekenler ve büyü bozan dualar hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Büyülerin manevi tesirleri insanlar üzerinde çok kuvvetli etkilerin oluşmasına neden olabilmektedir. Kişinin hem kendi iç huzurunu hem de çevresindekilerin mutluluğunu kaçırmasına neden olan bu tür tehlikeli manevi uygulamalar, aynı zamanda daha tehlikeli yaşamsal sıkıntıların baş göstermesine de vesile olabilmektedir. Nitekim çok ağır etkisi bulunan büyülerden etkilenen kişi veya kişilerin kendi canına kıydığı ya da başkalarının hayatını riske attığı pek çok kez görülmüştür. Bu sebeple büyü bozmak için ne yapmalı sorusunun detaylarına iyice dikkat edilmelidir.

Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Büyüler Nasıl Bozulur?

Aşk büyüleri, ayırma büyüleri, nasip kapama büyüleri, erkeklik ve dil bağlama büyüleri gibi pek çok büyü insanların manevi dünyasını ele geçirerek normal yaşamlarında da bazı davranışlara başvurmalarına neden olmaktadır. Kötü amaçlı kişiler, hedeflerine ulaşmak için dünya dışı varlıkları göreve çağırarak çok tehlikeli büyüler icra edebilmektedir. Bu sebeple büyülerin bozulmasında hiç vakit kaybetmeden gerekli adımların atılması ve manevi yönden insanların yeniden huzura kavuşturulması sağlanmalıdır.

Bende büyü olduğunu nasıl anlarım sorusunun yanıtlarını verdikten sonra büyü bozulmasında icra edilen yöntemlere ve her biri denenmiş sonuçlar veren dua uygulamalarına değinmek faydalı olacaktır. Bir büyünün bozulmasında en önemli unsurların başında büyünün gerçek anlamda deneyimli medyum hocalar veya manevi ilimler konusunda engin bilgilere sahip kişiler tarafından büyünün tespit edilmesi gerekmektedir. Büyünün hangi büyü çeşidi olduğu ve ne zaman yapıldığına dair önemli bilgiler ancak, gönül gözü açılmış ve dünya dışı iyi niyetli varlıklarla doğrudan iletişim kurup onların yardımlarını alabilen kişiler tarafından edinilebilmektedir. Bu yüzden ilim ve irfan sahibi, manevi yönden kuvvetli medyum hocalara bu aşamada büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü olup olmadığını nasıl anlarız sorusu da büyünün çözülmesi yani bozulması konusunda ilk olarak yanıtlanması gereken sorular arasında yer almaktadır. Büyünün bozulması için ilk etapta çok başarılı şekilde tespitinin yapılması gerekmektedir. Büyünün olup olmadığını anlamak için insanlar büyüden şüphelendikleri kişinin davranışlarını yakından takip edip gözlem yapmalıdır. Büyü tesiri altında kaldığından şüphelendikleri kişi kendileri de olabilir. Bu tür durumlarda panik yapmadan kendi davranışlarını ve içseslerini sürekli test edip gözlemlere tabi tutmaları faydalı olacaktır. Ya da çevrelerinde içini dökebilecekleri veya güvendikleri birilerine bu konuda şüphelerinin olduğunu samimi bir dille söyleyebilirler. Bu durumda kişi hem kendi hareketlerini tartarken hem de dışarıdan bakan bir gözle kendi hareketlerinde büyü belirtisi olup olmadığını anlayabilir.

Büyünün en bilinen belirtileri bulunmaktadır. Bu belirtilere dikkat ederek kişi kendi üzerinde büyü olup olmadığını veya sevdiği kişilerin büyünün tesirlerinden etkilenip etkilenmediğini kolay bir şekilde anlayabilmektedir. Manevi ilimlerde uzmanlaşmış kişiler büyünün bilinen belirtileri konusunda şunları öne çıkarmaktadır:

 • Yoğun uyku isteği
 • Unutkanlık durumunda artış görülmesi
 • Her işte sakarlık yapması veya el attığı bütün işlerin ters gitmesi
 • Kişisel eşyalarını sık sık kaybetme
 • Konuşmada güçlük çekme ya da bozukluk yaşama
 • Yanlış verilen kararlarda ısrar etme ve gerçeklerden sürekli uzaklaşma
 • Aşırı sıkıntı ve sabırsızlık yaşama

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Bu belirtilere dikkat edip kişinin üzerinde büyü etkisi olup olmadığının anlaşılmasından sonra büyü bozma işlemlerine ve yöntemlerine geçilebilir. Manevi ilimlerde uzman medyum hocaların da tavsiye ettiği bu yöntemler esasında ikiye ayrılmaktadır. Büyü bozma yöntemlerinden ilki Allah’a sığınarak büyünün olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılmasına yönelik duaların okunmasıdır. İkinci yöntem ise manevi alanda tecrübeli medyum hocaların hazırladığı vefk, tılsım ve muskalar ile büyünün etkilerinden kurtulmaktır. Bu yöntemde uygulanan işlemler kesinlikle büyü değildir. Manevi yönü kuvvetli medyum hocalar da dinen sakıncası olmayan dua ve sureler ile muskalar oluşturmaktadır. Bu sayede çok daha kısa sürede etkili sonuçların alınması mümkün olmaktadır.

Ayetlerle Büyü Bozulması

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de yer alan Sureler ve ayetler ile büyünün etkilerinden kaçınmak mümkün olmaktadır. En çok bilinen ve büyü bozan dualar olarak her daim okunması tavsiye edilen sureler şunlardır:

 • İhlas Suresi okunuşu : “Kul hüvellâhü ehad. Allâhussamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.”
 • İhlas Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: O Allah bir tektir. Allah her şeyden müstağni ve her şey O’na muhtaçtır. O doğurmamış ve doğmamıştır. Hiç bir şey O’na denk değildir.”
 • Nas Suresi okunuşu: “Kul e’ûzu birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs.”
 • Nas Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: İnsanlardan ve cinlerden ve insanların gönüllerine vesvese veren o sinsi vesvesecinin şerrinden, insanların ilahı, insanların hükümranı ve insanların Rabbi olan Allah’a sığınırım.”
 • Felak Suresi okunuşu: “Kul e’ûzu birabbilfelak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğasikın izâ vekab. Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased.”
 • Felak Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: Yaratıkların şerrinden, bastırdığı zaman karanlığın şerrinden, düğümlere nefes eden büyücülerin şerrinden, hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden, tan yerini ağartan Rabbe sığınırım.”

Birini kendine aşık etmek için ne yapmalıyım? Büyü, zikir ve dualar hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kötülerin Şerrinden Koruyan Dua

Kötü niyetli kişilerin nazarından ve şerrinden korunmak içi okunacak dualar da büyünün etkilerini azaltıp tesirlerini ortadan kaldırmada faydalı olmaktadır. Büyünün bozulması için en etkili dua arayışında bulunanlara okumaları tavsiye edilen kötülerin şerrinden koruyan duanın okunuşu ve Türkçe anlamı şu şekildedir:

 • Allahümme inna nec’alüke fi nuhurihim, ve neuzü bike min şürurihim.
 • Anlamı: “Rabbim! Kötülerin hakkından sadece sen gelirsin ve bizler onların şerrinden sana sığınıyoruz.”
 • La ilahe illalahü’l-halimü’l-hakim. Subhane’llahi rabbi’s-semavati’s-seb’l ve rabbi’l-arşi’l azim. La ilahe illa ente, azze caruke ve celle senaüke.
 • Anlamı: “Kullarına hem hikmet ile hem de yumuşak davranan başka bir ilah yoktur. Büyük arşın ve yedi göklerin tek sahibi olan Allah’a tenzih ederim. Rabbim! senden başka hiç bir ilah yoktur. Her zaman sana yakın olan kulların şereflenir, çünkü Rabbimin şanı çok yücedir.”

Büyüden Kurtaran Dua

Büyünün etkisini ortadan kaldıran dualardan bu duayı 3 defa veya daha fazla tekrara ederek okuyanlar, kısa sürede olumsuz etkilerin kalktığına şahit olurlar. Bu sayede kendilerinin ve sevdiklerinin büyüden korunması mümkün olabilmektedir.

“Ey insanların Rabbi! Bu hastalığı gider. Şifâ ver. Ancak sen şifâ verirsin. Senin şifandan başka bizim için hâsıl olacak şifâ yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayan bir şifâ ihsan buyur.” (Ebu Dâvud; hadis no: 3883. İbn-i Mâce; hadis no: 3530).”

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Asiye YÜKSEL 17 Şubat 2020 13:39

  BU AYETLER DOMUZ YAĞI VE PAPAZ BÜYÜSÜNÜDE ÇÖZERMİ ŞİMDİ DEN ÇOK TEŞEKKÜRLER

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz