Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

Eve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, başka birine büyü yapıldığını nasıl anlarım sorularının yanıtları ve ailenin büyüden korunması için yapılması gerekenlere dair tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen bir iştir. Manevi uygulamalar arasında çok eski tarihlerden günümüze kadar uzanan büyüler, insanların hayatlarında olumsuz etkiler kurmaya devam etmektedir. Havas ilimlerinde tecrübeli kişilerin yanı sıra kadim büyü kitaplarına sahip büyü üstatları, anlaşılması ve bozulması neredeyse imkansız denilebilecek seviyede büyüler icra edebilirler. Ancak bunların dışındaki kişilerin yaptığı büyüler, bir nebze daha az tesirli ve etkileri daha çabuk görülebilen büyülerdir. Bu sebeple kendilerini çevrelerindeki kötü kalpli kimselerin şerrinden korumak isteyenler, büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevaplarını aramaktadır.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Büyünün yapıldığını ya da üzerinizde büyü olup olmadığının anlaşılması için dikkat edilmesi gereken bazı belirtiler vardır. Bu belirtilere sadece bir süreliğine değil, devamlılık arz etmesi durumunda büyünün varlığından kişiye büyü yapıldığından söz etmek mümkün olabilmektedir. Ancak sıradan insanların bu tür çıkarımları yerine, manevi alanda güç sahibi, havas ilimlerinde deneyimli medyum hocaların desteğine başvurulduğu taktirde, bu yeteneklerde kimselerin çok kolaylıkla kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

İnternet üzerinde pek çok kişinin büyü yapıldığını nasıl anlarız belirtileri hakkında araştırmalar yaptığı görülmektedir. Büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı belirtilere dikkat etmek mühimdir. Ancak birazdan sıralayacağımız belirtilerin kişilerde ya da kendi üzerinizde görülmesi, doğrudan büyünün varlığına işaret değildir. Bu tür belirtiler sadece büyüden endişe edilmesine neden olabilir. Fakat bu belirtiler kesinlikle kişinin üzerinde büyü olduğuna gerekçe olarak gösterilemez.

Dolayısıyla büyünün etkilerinden şüphe edildiği durumlarda, psikolojik rahatsızlıklar da mümkün olabilir. Böylesi bir durumda öncelikle dindar bir psikologa görünmek de faydalı olacaktır. Din alimleri de genellikle üzerinde büyü etkisi olmasından şüphelenen kimselere ilk olarak psikolojik testlerin yapılmasını çok daha faydalı bulmaktadır. Çünkü bazen insanlar kendilerine büyü yapıldığı endişesine kapılarak davranışlarında gerçekten büyü etkisinde kalmışlar gibi bazı hareketler gösterebilmektedir. Bu sebeple ilk olarak tabib muayenesine başvurmak büyü hakkında bazı ipuçları verecektir. Eğer büyü yapıldığı tespit edilirse, okunması gereken bazı dua ve sureler ile bu olumsuzlukların üstesinden gelinebilmektedir.

Büyü Yapıldığını Anlama Yöntemleri

Büyünün varlığını anlamak için birtakım koşullara ve davranışlara yakından bakmak gerekmektedir. Örneğin büyüye maruz kalan ve büyünün etkisinde olan kişilerin davranışları, fizyolojik ve ruhsal durumları, bu kişilerin yaşadıkları yerler, çevrelerine karşı iletişimi gibi unsurlar büyünün yapıldığını anlamak için etkili aracılar olarak kabul edilmektedir. Büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun yanıtını kısaca özetlemek gerekirse büyünün yapıldığını anlamak için kişinin hareketlerine ve düşünce yapısı gözlem altına alınarak şu davranışların mevcut olup olmadığına bakılmalıdır:

 • Çevresiyle iletişiminde sorunlar çıkmışsa, daha önceden iyi insan olarak nitelendirdiği kişilere karşı kötü davranıyor veya bu kişilerle hiç konuşmuyorsa
 • Aile bağları zayıflamışsa (anne – baba, kardeş, karı koca, çocuklarla çok az veya hiç ilgilenmiyorsa)
 • Genel olarak asabiyet ve sinirlilik varsa, tahammül edememe gibi sorunlar yaşıyorsa
 • Yemeklere nimetlere ve dini niteliği bulunan eşyalara karşı umursamaz ve saygısız davranıyorsa (Yere düşen ekmeği kaldırmamak, üzerine basıp geçmek vb)
 • Dini vecibelerini yerine getiren biriyken abdestsiz gezecek kadar dini uygulamalardan uzaklaşması
 • Kişisel temizliğine dikkat etmemesi, vücudunda kirden ve pislikten dolayı yaraların çıkması
 • Yaşadığı mekanı temizlemekten kaçınması
 • Çok aşırı uyku hali, günde 12 saatten fazla uyuma isteği
 • Uykuda çoğunlukla kabus görmesi ve kabus dışında rüya görmemesi
 • Şahsi eşyalarını çok sık kaybetmesi
 • İşinde veya okulunda başarısız olması, kazancının düşmesi, bereketin kaçması
 • Hayvanların bu kişilere karşı asabi davranması ya da bu kişilerden korkup kaçması

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyünün tespit edilmesinde evde bulunan eşyalar arasında büyü yapılan ve büyünün ritüellerinde kullanılan muska, bez parçası, nohut tanesi, mum parçası ve benzeri materyallerin eve gizlenmiş olması da büyü yapıldığının en sağlam belirtisidir. Yaşadığınız evde sizin haberiniz dışında bu tür nesneleri bulmanız durumunda çok büyük ihtimalle evinize bir şekilde giren ziyaretçilerin bıraktığı büyülerden ve üzerinizde büyü olduğundan şüphelenmeniz gerekmektedir. Eve büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun yanıtı için şu belirtilere dikkat edilmesi faydalı olacaktır:

 • Evde sürekli çıkan bertaraf edilmesi çok zor olan huzursuzluklar
 • Eşin veya diğer aile bireylerinin daha önceden hiç yapmadığı tuhaf hareketlere girişmesi
 • Ortada hiç neden yokken vücutta ve ruhsal açıdan hissedilen ağırlık, üzüntü
 • Evin içinde sürekli bir tetikte olma hali ve mutsuzluk yaşama
 • Yatak odasında kasvet ve anlamsız bir huzursuzluk bulunması
 • Yemeklerin lezzetsiz olmaya başlaması
 • Eve gelen ziyaretçilerin sayısında ciddi bir azalma
 • Evinize gelen kişilerin bir daha gelmek istememesi
 • Evin temizliğine dikkat etseniz de evi hep dağınık ve pis bulmanız

Bu tür etkiler evin üzerine büyü yapıldığını ve evde büyüde kullanılan bazı eşyaların bulunduğuna işarettir. Dolayısıyla pek çok büyünün yatak odasına ve evin gizli bölümlerine yapıldığı bilindiği için öncelikle bu alanlarda detaylı bir araştırma yapmak büyünün tespit edilmesinde faydalı olacaktır. Büyü nasıl yapılır, gerçek büyü çeşitleri ve tarifleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Eve Yapılan Büyüler Nerede Saklanır?

Evin herhangi bir bölümüne yapılan büyüler esasında aynı etkiyi gösterirken, genel olarak belirli eşyaların bulunduğu yerlere saklanmaktadır. Evin üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişilerin en çok dikkat etmesi gereken bölümler şunlardır:

 • Yastık ve yorgan içleri, ulaşılması zor gardıropların arkaları
 • Evde bulunan saksıların toprağının içi
 • Dolabın içinde bulunan ve pek kullanılmayan giysilerin astarının içi
 • Evin önünde ayak bastığınız taş bölümlere dökülen yağlar
 • Bahçeli evde ağaç dipleri
 • Evin kapılarının dipleri ve kapı pervazlarının araları

Büyü Tespit Edildiyse Ne Yapılmalı?

Öncelikle büyüye ait parçalar bulunduğu taktirde ilk olarak eve ya da şahıslara yönelik yapılan büyünün hangi çeşit bir büyü olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir. Bu durumda da en sık yapılan güvenilir uygulamaların başında büyünün manevi yönden kuvvetli ve ilim sahibi medyum hocalara tespit ettirilmesidir. Çevrenizde size bu konuda yardımcı olabilecek deneyimli medyum hocalar yoksa internet üzerinden online platformda hizmet veren ve pek çok kişinin üzerindeki büyüyü bir bakışla anlayan medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Bu konuda tecrübeli olmayan medyumlardan hizmet almanız hem nakit hem de vakit kaybı olarak size geri dönecektir. Dolayısıyla bir kişiye büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun yanıtları için ilk olarak medyum hocaların desteğine başvurulması çok faydalı olacaktır.

Kişinin Allah’a sığınması, iman ve ibadet konusundaki titizliği ile büyünün tesir etmesinde etkili olan şeytanın insana yaptığı telkinlere kulak asmaması, şeytanın insanlar üzerindeki etkisini azaltır ve büyünün tesirinden de korunmuş olur. Bağlanma büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlılık büyüsü yazımıza göz atabilirsiniz.

Büyüden Korunma Duası

Kara büyülerden hem kendinizi hem de ailenizi korumak için sürekli Nas Suresi’nin okunması tavsiye edilmektedir. Nas Suresi’nin Türkçe meali şu şekildedir:

 • “De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,
 • İnsanların hükümdarına, insanların ilahına,
 • sinsi vesvesecilerin şerrinden.
 • ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.
 • Gerek cinlerden, gerek insanlardan.” (Nas, 114/6.)

Gerek görünüp bilinen, gerekse görünüp bilinmeyen gizli düşmanlarımıza karşı okunan ve kendisiyle Allah’a sığınılan dua makamında bulunan ve “Muavvizat”denilen, Kur’ân-ı Kerim’in son üç suresi, yani “İhlas, Felâk ve Nas” sureleri, her derde deva niteliğindedir ve (deyim yerindeyse) bu üç sure, “Kur’ân eczanesinin aspirinleri”dir. Bu sebeple, bunlarla Allah’a sığınmalı ve gecenin karanlığından, şeytanların, cinlerin, büyücülerin, vesvesecilerin şerrinden bunlarla korunmalıdır. Nas Suresi’nin yanı sıra büyünün etkisini çoktan gösterdiği ve insanın yaşamını olumsuz etkilediği durumlarda vakit kaybetmeden ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan destek alınmalıdır.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Katagori: Aşk Büyüleri
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz