Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Vefkler >
 • Vefk Ne Zaman ve Nasıl Etki Eder? Vefk Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Vefk Ne Zaman ve Nasıl Etki Eder? Vefk Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Vefk ne zaman ve nasıl etki eder? Vefk yapıldığı nasıl anlaşılır? Kimler vefk yapar? Ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Vefk Ne Zaman ve Nasıl Etki Eder? Vefk Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Hazırlanan vefk uygulamasının etki süresi ve şekli, vefkin yapılış amacına göre değişmektedir. Bu yüzden vefk uygulamasını niyetlerini, uygulama şeklini ve vefkte neler yazıldığını tam olarak bilmeden vefkin ne kadar kısa sürede etki edeceğini söylemek pek mümkün değildir. Ancak günümüzde manevi ilimler içinde çok büyük bir yer kaplayan vefk uygulamalarının, işinin ehli medyum hocaların yardımları ile genellikle aşk vefkleri ve bağlama vefkleri olarak icra edildiği düşünüldüğünde, bu tür uygulamaların ortalama ne kadar sürede etki ettiğini söylemek mümkün olabilmektedir. Bu yazımızda vefk ne zaman ve nasıl etki eder sorularının yanıtları ile vefk yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna derinlemesine cevap bulabilirsiniz.

Vefklerin etki süresi ve özellikle ne kadar kısa zamanda etki edeceği, büyük bir muamma gibi görünse de esasında bu konuda bazı uygulamalardan birtakım fikirler edinmek mümkündür. Günümüzde manevi ilimler ile yakından ilgilenen kişilerin en çok tercih ettiği ve icra ettiği uygulama olan vefkler, her geçen gün halk nezdinde de bilinip popüler bir hale gelmektedir. Vefkler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Ayrıca Vefk taşımak, tılsım yaptırmak günah mıdır? İnceleyebilirsiniz.

Vefk Nedir?

Vefk hakkında halk arasında en çok merak edilen soruların başında muhakkak vefk nedir sorusu gelmektedir. Çünkü bu konu hakkında pek çok kişi kulaktan dolma bilgiler ışığında vefk hakkında yeterli bilgi sahibi olduklarını sanmaktadır. Birçok kişi de vefk uygulamalarını havas ilimleri dışında kadim büyü kitaplarında yer alan büyü uygulamaları sanmaktadır. Öncelikle vefk uygulamaları kara büyüler arasında yer almamaktadır. Çünkü vefklerin yapılışında Arapça, İbranice, Aramice ve Süryanice gibi dillerde çeşitli dualar yazılmaktadır.

Bunun yanı sıra din alimlerinin hazırladığı vefkler Allah’ın isimleri ve Kur’an ayetlerinden de oluşmaktadır. Dolayısıyla İslami bir uygulama olarak da karşımıza çıkan vefklerin büyü olarak kullanılması söz konusu değildir. Ancak bazı büyü uygulamalarına özel vefkler hazırlandığı da bilinmektedir. Büyü üstatlarının hazırladığı bu tür uygulamalar ile medyum hocaların hazırladığı salih vefkleri birbirine karıştırmamak gerekir.

Vefk Niçin Yapılır?

Havas ilimlerinin en sık uygulanan manevi yöntemlerinden ve dua çeşitlerinden biri olan vefkler için halk arasında pek çok farklı yakıştırma yapılmaktadır. Ancak çok eski bir geleneğin ürünü olarak günümüze kadar gelmeyi başaran vefkler neden yapılır sorusuna yanıt aramayan kişiler bu tür asılsız bilgileri ortaya atmakta ya da kulaktan dolma bilgiler ile gerçek dışı söylemlerde bulunmaktadır. Vefklerin yapılış amaçları bellidir. Bir çeşit dua uygulaması olan vefklerin fazileti ile istenen bir işi oldurma veya ruhani olumsuzluklardan korunma sağlanmaktadır. Dolayısıyla kısaca vefklerin yapılış amaçlarını ikiye ayırmak mümkün olabilmektedir:

 • Bir isteğe, arzuya, maddi veya manevi talebe kavuşmada faydalı manevi bir uygulamadır. İsteği gerçekleştiren Allah’tan başka kimse değildir. Ancak vefkler ile bu alanda manevi dua ediş ritüelleri de eksiksiz olarak gerçekleştirilir.
 • Bu istek ya da arzu, birinin size aşık olması, çok istediğiniz bir işe sahip olmak, araba ve ev gibi maddi istekler olabilmektedir.
 • Fiziksel ya da ruhani hastalıklardan korunmada ve bu tür hastalıklardan kurtulmada etkilidir.
 • Ruhsal ıstırap çekenler, cin veya iblis musallatından rahatsız olan kimseler, şifa vefkleri ile bu problemlerinden kurtulabilmektedir.
 • Vücudunun herhangi bir yerinde geçmeyen ağrı yaşayanlar, sürekli fiziksel acı çekenler bu ağrılarının azalmasında ve zamanla ortadan kalkmasında şifa vefklerinden yardım alabilirler.
 • Ruhani saldırılardan, cin ve iblis musallatından, nazardan ve tüm bunların yanı sıra kanser, verem gibi ciddi hastalıklardan korunmak isteyenler koruma vefklerinden faydalı sonuçlar alabilirler.

Görüldüğü üzere alanında uzman, havas ilimlerinde engin bilgi ve birikime sahip medyum hocaların bizzat kendi çalışmaları ile hazırlanan vefk neden yapılır sorusunun yanıtları genel olarak bu şekilde öne çıkabilmektedir.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk yapılışı konusunda da çok merak edilen bazı sorular bulunmaktadır. Son yıllarda halk arasında giderek popülerleşen ancak geçmişi çok daha eski dönemlere dayanan vefklerin yapılışı merak edilmektedir. Vefk nasıl yapılır sorusunun yanıtını şu şekilde vermek mümkündür:

 • Vefk hazırlanışında genellikle özel bir kağıt üzerine dörtgen şekiller çizilerek, bu şekillerin içinde yer alan küçük kareler özel dualar ile doldurulur.
 • Vefk hazırlamada niyet ne ise ona yönelik dua ve ayetikerimeler özel bir kalem ile mürekkep vasıtasıyla vefk kağıdının üzerine geçirilir.
 • Havas ilimlerinde deneyim sahibi ve yüksek manevi kudrete sahip medyum hocalar, özel kağıt yerine hayvan derisi ve benzeri malzemeler üzerine de vefk uygulaması yapabilmektedir.
 • Vefkin hazırlanışı tamamen istek ve taleplere göredir. Ancak günümüzde medyum hocalar özellikle aşk ve bağlama vefklerini sık sık icra ettiklerinden bu vefkler üzerinde kişilere özel bazı uygulamalar yer alır.
 • Örneğin aşık olması isteyen kişinin kendi adı ve annesinin adı vefk üzerindeki duaların ve tılsımlı sözlerin içine gizlenir. Bunun yanı sıra aşık olması istenen kişinin de hem kendi adı hem de annesinin adı bu tür uygulamalarda gizli bölümlere yazılır.

Vefk ve muska arasındaki fark nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kimler Vefk Yapar?

Kimlerin vefk yaptığı sorusu da günümüzde en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle halk arasında sevdiğine kavuşmak ya da karı kocasının kendisini terk etmesini engelleyerek yuvanın dağılmasını önlemek isteyen kişiler, işinde uzman kişilere vefk uygulaması yaptırmak istemektedir. Bu sebeple kimler vefk yapar sorusu da zaman zaman gündeme gelebilmektedir. Öncelikle vefk uygulamaları gibi havas ilimlerinde çok üst düzeyde uzmanlık isteyen bu tür uygulamaları mutlaka derin bilgi sahibi kişilerin icra etmesi gerekmektedir. Dolayısıyla internet üzerinde en kolay vefk yapılışı gibi birtakım tariflere kanarak vefk uygulamasına kalkışmak çok ciddi problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Bu sebeple havas ilimlerine ömrünü adamış, manevi yönden kudretli, dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilen medyum hocalar profesyonel bir şekilde bağlama ve aşk vefkleri ile şifa ve korunma vefkleri hazırlayabilmektedir. Bu tür uygulamalarda vefk ve tılsım hazırlanmasında mutlaka derin bilgilere sahip bu zatların hizmetlerine başvurmak gerektiği unutulmamalıdır.

Vefk Ne Zaman ve Nasıl Etki Eder?

Vefk etki etme süresi, özellikle aşk vefkleri yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Az önce de bahsettiğimiz üzere vefkler tamamen kişilere özel hazırlandığı için kişinin manevi gücünün yüksek olması, aşık olması istenen kişinin manevi seviyesi, aralarındaki ilişki bağı gibi unsurlar vefk uygulamasının etki süresi üzerinde doğrudan etkilidir. Bunun yanı sıra doğru hazırlanması ve doğru olarak uygulanması etki etme süresi açısından çok önemlidir. Eğer vefk hazırlayan kişi işin ehli ise ve hazırlanan vefk kurallarına uygun bir şekilde tatbik edildiyse kısa sürede etkisi görülür. Fakat internet ortamında yazıldığı gibi bir vefkin 7 gün içinde sonuç göstermesi her zaman rastlanan bir olay değildir. Dolayısıyla bu iddiada bulunan kişiler ya dolandırıcı ya da çok önemli bir manevi kudrete sahip zat olabilir.

Vefk Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Vefk yapıldığının anlaşılmasında vefkin yapılış amacı doğrudan etkili olmaktadır. Eğer şifa ve korunma amaçlı vefk yapıldıysa kişi ruhsal yönden ferahlığa ve manevi korunma altına alındığını hissetmeye başlar. Eğer aşk vefki icra edildiyse de kişilerin arasında aşk ve sevgi bağları güçlenmeye başlar.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Sevim Beydemir 25 Aralık 2019 23:34

  düşmanınızın size yalvarmasını nasıl sağlayabilirsiniz ve size nasıl ulaşabilirim?

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz