Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

Muhabbet vefki nedir, nasıl yapılır? Muhabbet vefki kaç günde etki eder tutar, herkese yapılabilir mi? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanır. Bu yüzden vefkin etki etme süresi de kişiden kişiye farklılık gösterir. Muhabbet vefkinin hazırlanmasında aynı zamanda dualar ve  tılsımlı sözcükler de yazılır. Bunun sonucunda vefkin evde veya kıyafetlerde saklanması ile vefki hangi niyet doğrultusunda yaptırdıysanız, sonucu da o şekilde gerçek olur.

Muhabbet Vefkinin Süresi

Muhabbet vefkinin süresi, vefki hazırlanan kişinin yeteneklerine ve donanımlarına göre değişkenlik gösterir. Vefkin hazırlanmasında muhakkak Havas ve Ledün ilmine hâkim olunması gerekir. Bunun dışında Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerin ve duaların da anlamlarının iyi bir şekilde öğrenilmesinde yarar vardır. Aynı zamanda Arapça dilinin de çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir.

Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra işinde uzman olan medyum hocası tarafından hazırlanan muhabbet vefki yaklaşık olarak en geç 40 gün içerisinde etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da vefkin hazırlandığı kişi ile her zaman aranızdaki muhabbet çok iyi olur.

Muhabbet Vefkinin Yapılışı

Muhabbet vefkinin yapılmasında ilk olarak muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Vefkin hazırlanmasında medyum hocasının tecrübesi ve donanımı çok önemlidir. Medyum hocasına gittikten sonra muhabbet vefkinin hazırlanması için vefk kim için yapılıyorsa, onun kişisel bilgileri eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Yani doğum tarihi ve anne adı bilgileri muhabbet vefkinin hazırlanmasında çok etkilidir.

Kişisel bilgiler doğrultusunda medyum hocası, Kuran-ı Kerim’de yer alan dualardan ve ayetlerden de yararlanır. Aynı zamanda kişiye özel tılsımlı sözcükler de yazarak vefkin hazırlanma aşamasını tamamlar. Bunun sonucunda da yaklaşık olarak 3-4 hafta içerisinde vefkin etkisi net bir şekilde görülmeye başlar.

Muhabbet Vefkinin Etkisi

Muhabbet vefkinin doğru bilgiler doğrultusunda hazırlanması sonucunda etkisini net bir şekilde göstermesi gerçekleşir. Bu vefkin hazırlanması kişiye özel olarak yapılmaktadır. Vefkin işinde ehli olan medyum hocası tarafından hazırlanması sonucunda 40 gün sonra etkisini tamamen gösterir. Vefkin etkisi ile istediğiniz kişi size aşık olur ve aranızdaki muhabbet gelişmeye başlar. Bu sayede karşılıklı olarak aşk muhabbeti meydana gelir. İstediğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya başlama şansını elde edersiniz. Muhabbet vefkinin doğru bir şekilde etki etmesi için muhakkak medyum hocasına vefki hazırlatmalısınız.

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsünün yapımında değişik teknikler kullanıldığı için büyü yapıldıktan hemen sonra etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bu büyünün yapılması için ilk olarak profesyonel bir medyum hocasına gitmekte yarar vardır. Daha sonra muhabbet büyüsünün yapılacağı kişinin fotoğrafı veya özel bir eşyası alınmalıdır.

İstenilen malzemelerin temin edilmesinden sonra medyum hocası büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafına veya özel eşyasının üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar okur. Bu işlemlerin yapılmasından sonra direkt olarak büyü etkisini kuvvetli bir şekilde yansıtmaya başlar. Bunun sonucunda aynı gün içerisinde büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Bu sayede istediğiniz insanı kendinize kısa sürede aşık ederek bağlama şansını elde edebilirsiniz.

Muhabbet Büyüsünün Uygulanışı

Muhabbet büyüsünün yapılmasında medyum hocasının tecrübeleri ve bilgileri devreye girer. Bu büyünün yapımı için medyum hocası vefk veya muska hazırlar. Bunun için ilk olarak kişisel bilgiler gereklidir. Büyünün yapılacağı kişinin doğum bilgileri ve anne adı eksiksiz bir şekilde medyum hocasına verilmelidir.

Bu bilgiler ile medyum hocası bir vefk veya muska hazırlar. Muskanın veya vefkin içerisinde aynı zamanda dualar da yer alır. Hazırlanan vefkin veya muskanın evde kimsenin göremeyeceği veya ulaşamayacağı bir yerde saklanması gerekir. Vefkin veya muskanın bir başkası tarafından açılmaması durumunda sonsuza kadar büyü etkisini gösterir. Bunun sonucunda da aşık olmasını istediğiniz kişi, size deliler gibi bağlanır.

Muhabbet Büyüsü Ve Vefki Etkili Mi?

Muhabbet büyüsünün veya vefkinin doğru ritüeller ile yapılması sonucunda etkisini aynı gün içerisinde göstermeye başlar. Büyünün yapımında cinlerden de yararlanıldığı için büyü oldukça kuvvetli etki gösterir. Muhabbet büyüsünün tamamlanmasının ardından o gün büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında aniden farklılıklar görülmeye başlar. Bunun sonucunda bu kişi, büyüyü yapana olan aşkını dile getirir ve sonsuza kadar onunla mutlu bir şekilde yaşamak ister. Bu sayede de büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı anında mutlu aşk ortaya çıkar. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, etkisini net ve kısa sürede görmek için muhakkak medyum hocasına büyüyü yaptırmalıdır.

Muhabbet Büyüsü Tehlikeli Mi?

Muhabbet büyüsünün yapılmasındaki niyet iyi olduğu için büyünün zararları yoktur. Aynı zamanda büyü ak büyülerin arasında yerini alır.  Bu büyünün yapılması sonucunda evliliklerinde sorunlar yaşayan çiftlerin arası düzelir ve birbirlerine olan ilgileri daha da artar. Bunun sonucunda da çiftlerin arasında her zaman sohbet ve muhabbet bağları gelişir.

Bunun dışında muhabbet büyüsünün sevgililerden birine yapılması sonucunda da ilişkilerde meydana gelen pürüzlükler tamamen yok olur. Sevgililer birbirlerine olan saygı ve sevgisini göstererek aralarındaki iletişimi daha da kuvvetli bir şekilde yapar. Bununla birlikte aşık olduğunuz kişinin size de aynı duyguları beslemesi için muhabbet büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyü sayesinde istediğiniz insanla iletişiminizi geliştirerek birbirlerinize daha çok bağlanabilirsiniz.

Ayrıca düşmana galip gelmek için okunacak dualara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Muhabbet Büyüsünün Bozulması

Muhabbet büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulmasını da kesinlikle medyum hocasına yaptırmak gerekir. Bunun için medyum hocasına giderek muhabbet büyüsünün bozulmasını talep etmelisiniz. Medyum hocası talebiniz üzerine yeni bir vefk veya muska hazırlar. Bu vefkin ve muskanın hazırlanmasında büyünün bozulması için etkili olan dualar yer alır. Daha sonra vefkin ve muskanın yapılmasının ardından evde kimsenin görmeyeceği yerde saklama işlemini yapmak gerekir. Bunun sonucunda da muhabbet büyüsünün etkisi 1 hafta içerisinde tamamen yok olur.

Bunun dışında bu büyünün tamamen etkisini uzaklaştırması için Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetleri ve duaları okumak gerekir. Özellikle istenilen duaların her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması durumunda muhabbet büyüsünün etkisi tamamen büyünün yapıldığı kişinin üzerinden uzaklaşmış olur ve bu duaları okuyan kişilere hiçbir şekilde büyü yapılamaz. Aşağıda muhabbet büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir:

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen duaların her gün sabah namazından sonra ve akşam yatsı namazından sonra okunması gerekir. Bu duaların okunması için muhakkak abdest alınmalıdır.

Muhabbet Vefkinin Dindeki Yeri

Bütün büyülerin yapılması dinimizce günah olarak kabul edildiği için muhabbet büyüsünü yaptıranlar da büyük bir günahın içerisine girer. Büyünün yapılmasında niyetin iyi olması dinimizde bir anlam ifade etmez. Çünkü,  herhangi bir büyünün yapılması Allah’a şirk koşulduğunun sonucudur. Bunun için bütün yapılan büyüler her zaman dinimizde haram olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden muhabbet büyüsünü yaptıranlar kesinlikle cehenneme gidecektir. Bunun için Allah’a tövbe edip büyünün bozulmasını gerçekleştirmek gerekir. Allah’a tövbe edildikten sonra ve bir daha büyü işi ile ilgilenilmediği zaman Allah bütün günahlarınızı affeder.

Muhabbet Vefkinin Amacı

Muhabbet vefkinin yapılmasındaki amaç, sevdiğiniz insanı kendinize aşık edip bağlamaktır. Bunun dışında muhabbet vefki aynı zamanda sorunlu ilişkilerde veya evliliklerde oluşan pürüzlükleri yok etmek için de yapılabilir. Muhabbet vefkinin uzman medyum hocası tarafından yapılması sonucunda evli çiftler veya sevgililer birbirlerine daha çok bağlanır. Bunun sonucunda da aralarındaki sevgi bağları daha da güçlenir.

Bunun dışında muhabbet büyüsünün yapılması ile kavuşamayan aşıklar birbirlerine sımsıkı bağlanır ve sonsuza kadar hiçbir güç onları ayıramaz. Aynı zamanda platonik olarak duyulan aşkın muhabbet vefki ile karşılık bulması sağlanır. Kısacası muhabbet vefkinin yapılmasında edilen niyetin türüne göre sonuçlar ortaya çıkar. Bunun için her zaman muhabbet vefkini yapmadan önce iyi niyetlerin edilmesi gerekir.

Muhabbet Vefki Herkese Yapılabilir Mi?

Muhabbet vefkini dileyen herkes kendilerine aşık olmasını istedikleri kişilere yaptırabilir. Bu vefkin yaptırılmasını aynı zamanda evli çiftler ve sevgililer de talep edebilir.  Muhabbet vefkini yaptıran evli çiftler evliliklerini daha sevgi dolu geçmesini sağlar. Sevgililer ise muhabbet vefkini yaptırarak ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşıyabilir. Bunun için muhabbet vefkinin etkisinin kısa sürede ve etkili bir şekilde meydana gelmesini isteyenler,  işinde ehli olan medyum hocasına giderek vefki hazırlatabilir. Bu sayede sevenler sonsuza kadar birbirlerine kavuşmuş olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku

Vefk Etkisi Nasıl Olur, Ne Zaman Başlar?

vefk etkisi nedir
Vefk etkisi ve başlangıcı kendine bir kişiyi bağlamaya çalışan insanların takip etmeleri konulardan bir tanesidir. Çünkü... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz