Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

100’de 100 Tutan Aşk Duası

100’de 100 tutan aşk duası hangisidir, nasıl okunur? Kesin tutan aşk duası var mı? Bir insanı kendine nasıl aşık edersin? Aşık etme duaları ile ilgili bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 100’de 100 Tutan Aşk Duası

Kesin bir şekilde tutan aşk duaları sayesinde sevdiğiniz kişinin size deliler gibi bağlandığını görmüş olursunuz. 100’de 100 tutan aşk dualarının okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiğinde dua usulüne uygun olarak okunur ve kısa sürede etkilerini göstermeye başlar.

Aşk Büyülerinde Okunacak Dua

Aşk büyülerinde okunması gereken dualar da vardır. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinde kullanılan fotoğrafların üzerine aşk dualarının istenilen sayıda okunması sonucunda aşık olunacak kişi duayı okuyana ve aşk büyüsünü yapan kişiye köpekler gibi bağlanır. Bunun sonucunda da mutlu ilişkiler veya evlilikler ortaya çıkar.

Aşk büyülerinin yapılması için ilk olarak işinde uzman olan medyumlara gitmekte yarar vardır. Profesyonel medyumlar sayesinde yapılan aşk büyüleri ve okunan aşk duaları etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya koyar. İstenilen mutluluklar sonsuza kadar yaşanmış olunur. Dileyen herkes aşk büyülerini işinde uzman medyumlara gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Aşk Tılsımları İle Birini Aşık Etme

Aşk tılsımının yapılması ile etkili ve kalıcı aşklar ortaya çıkar. Aşk tılsımları kişiye özel olarak hazırlanır. Bu tılsımların hazırlanmasında Havas ve Ledün ilminden de yararlanılır. Aynı zamanda aşk tılsımları çeşitli dualarla ve tılsımlı sözcüklerle bir araya getirilir. Bunun sonucunda aşk tılsımları etkili bir şekilde belirtilerini ortaya koyar.

Aşk tılsımlarının hazırlanmasında muhakkak medyumların yardımı alınmalıdır. Medyumlar kendi yetenek ve bilgileri ile beraber hazırladıkları aşk tılsımları ile aşıkları bir araya getirir ve sonsuza kadar onların beraber yan yana yaşamalarına vesile olur. Aşk tılsımlarının hazırlanmasından sonra 1 hafta boyunca aşıkların üstlerinde tılsımı taşımaları gerekir. Bu sayede 1 hafta sonra aşk tılsımı etkilerini göstermeye başlamış olur.

Aşk Duaları Neden Okunur?

Aşk dualarının okunmasında birçok sebep vardır.  Bu sebepler ve amaçlar doğrultusunda okunan aşk dualarının sonucunda herkes mutlu bir şekilde hayatına devam eder. Aşk duaları genellikle platonik aşklara karşılık bulma amacı ile okunur. Bunun dışında var olan ilişkide  sevginin ve bağlılığın artması amacı ile  de aşk  duaları okunur. Özellikle evli çiftler evliliklerinde meydana gelen soğuklukları ortadan kaldırmak amacı ile aşk dualarını okur.

Bunun dışında aşk duaları kavuşamayan aşıkları bir araya getirmek amacıyla da okunur. Bu sayede sonsuz aşklar ortaya çıkar ve insanlar mutlu bir şekilde sevdiğiyle hayatına devam eder. Aşk dualarının amacına ve niyetine uygun bir şekilde okunmasından sonra bütün dilekler kabul olur. Böylece huzurlu ilişkiler veya evlilikler meydana gelir.

Aşk Büyüleri İle Birini Aşık Etme

Büyüler ile platonik olarak duyulan aşklar her zaman iki taraflı olur. Aşk büyüleri geçmişten  günümüze kadar etkisini sürdürmeye devam etmektedir. Bu büyünün yapılması ile kavuşamayan aşıklar birbirlerine kavuşur ve sonsuza kadar hiçbir şekilde ayrılmaz. Bunun dışında aşk büyüleri sayesinde ilişkilerde veya evliliklerde meydana gelen sıkıntılı dönemler atlatılır ve evli çiftler arasında sevgi ve saygı bağları daha fazla güçlenir.

Aşk büyülerinin muhakkak işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekir. Çünkü bu büyülerin yapılmasında doğa üstü varlıklardan da yararlanıldığı için aşk büyüleri her zaman ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bunun sonucunda mutlu ilişkiler veya evlilikler ortaya çıkar. Sonsuza kadar huzurlu bir şekilde insanlar sevdikleriyle beraber hayatına devam etmiş olur. Dileyen herkes aşk büyülerini kişiye özel olarak işinde uzman olan medyumlara yaptırabilir.

Hüsnalar İle Aşk Duasının Okunması

Esmaül Hüsnalar ile aşk dualarının okunması sonucunda okunan duanın etkileri net bir şekilde ortaya çıkar. Bu esmaların okunması her zaman aşkların kalıcı bir şekilde meydana gelmesine neden olur. Esmaül Hüsnaların okunmasının belli bir zamanı vardır. Bu zamanlarda aşk duaları ile beraber okunan esmalar çabuk bir şekilde Allah tarafından kabul olur. Bu sayede herkes diledikleri insanla hayatını birleştirme şansına sahip olur.

Esmalar ve aşk dualarının hızlı bir şekilde kabul olması için sabah ve akşam namazlarının kılınmasından sonra hemen ardından okunması gerekir. Bunun dışında Arefe ve Kadir gecelerinde de okunan her dua her zaman Allah tarafından hemen kabul edilir. Bu duaların ve esmaların okunmasının muhakkak içten bir şekilde yapılması gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra edilen aşk duaları hemen kabul olur.

12 saatte etkili aşk duası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Duaları İle Birini Bağlama

Dualar ile birini bağlamak oldukça kolaydır. Özellikle aşk dualarının istenilen zamanda ve sayıda okunması ile birinin bağlanması kısa sürede meydana gelir. Aşk dualarının doğru bir şekilde okunmasından sonra istediğiniz insanın size deliler gibi bağlandığını göreceksiniz. Bu sayede aşk duaları sevdiğiniz insanla sizi sonsuza kadar bağlı kalmanıza yardımcı olur.

Bunun dışında aşk duaları ile evliliklerin de uzun ömürlü olması sağlanabilir.  Evli çiftlerin düzenli bir şekilde aşk dualarını okumaları sonucunda evliliklerinde meydana gelen sorunlar tamamen ortadan kalkar ve evli çiftler eskisinden daha çok birbirlerine bağlanır. Bu sayede uzun soluklu aşklar ortaya çıkar.

Aşk dualarının doğru sonuçlar vermesi için muhakkak usulüne uygun olarak duaların okunması gerekir. Bu sayede karşılıklı aşklar ortaya çıkarak mutlu ve huzurlu birliktelikler meydana gelir.

Hacet Duası İle Birini Aşık Etme

Hacet duasının okunması ile birçok yararlar elde edilir. Özellikle karşılıksız olan aşklarda meydana gelen mutsuz durumlar tamamen ortadan kalkar ve ilişkiler iki taraflı bir şekilde sürmeye devam eder. Hacet duasının istenilen kurallar doğrultusunda okunması durumunda istediğiniz kişiyi kolay bir şekilde elde edersiniz. Bu sayede helal yollarla sevdiğiniz adamı veya kadını yanınıza getirerek bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşama imkânına sahip olursunuz.

Hacet duasının okunmasında muhakkak içten ve samimi olmak gerekir. Bunun dışında bu duanın kesinlikle abdestli bir şekilde okunması tavsiye edilir. Abdestsiz bir şekilde okunan dualar hiçbir zaman kabul olmaz.

Aşk Dualarında Abdest Alınması

Aşk dualarında abdest alınması çok önemlidir. Çünkü beden temizliğinin yapılmasından sonra okunan her dua Allah tarafından hemen kabul edilir. Aynı zamanda kesinlikle boy abdesti almanız tavsiye edilir. Bunun dışında beden temizliğinin yanı sıra dua okunacak yerin de çok temiz olması gerekir.  Çünkü okunacak dualar her zaman Allah’a yönelik yapıldığı için Allah’ın huzuruna temiz bir şekilde çıkmak şart olarak kabul edilmiştir.

Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra okunan aşk duaları her zaman Allah huzurunda kabul olur ve sevenler sevdiklerine deliler gibi bağlanarak kavuşur. Bu sayede aşıklar mutlu bir hayat sürmeye başlamış olur. Dileyen herkes abdest alarak aşk dualarını samimi ve içten bir şekilde okuyabilir.

Lokman Suresi İle Birini Aşık Etme

Lokman suresinin de aşık etmede oldukça büyük etkisi vardır. Bu surenin istenilen koşullarda okunmasından sonra platonik olan aşklar her zaman karşılıklı olur. Lokman suresinin okunması için ilk olarak sessiz bir yere gidiniz. Daha sonra yönünü kıbleye dönünüz ve sağ elinize bir kağıt alınız. Sağ avucunuza aldığınız kağıdın üzerine toplamda 7 defa Lokman suresini okuyunuz ve içinizden iyi niyetlerde bulununuz. Bu sayede aşık olmasını istediğiniz kişi kısa sürede size aşık olur ve bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşarsınız.

Aşağıda Lokman suresinin okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Elif lam mîn.
 • Tilke ayatül kitabil hakîm.
 • Hüdev ve rahmetel lil muhsinîn.
 • Ellezîne yükîymunes salate ve yü’tunez zekate ve hüm bil ahîrati hüm yukînun.
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun.
 • Ve minen nasi mey yeşterî lehvel hadîsi li yüdîlle an sebîlillahi bi ğayri îlmiv ve yettehîzeha hüzüva ülaike lehüm azabüm mühîn.
 • Ve iza tütla aleyhi ayatüna vella müstekbiran ke el lem yesma’ha keenne fî üzüneyhi vakra fe beşşirhü bi azabin elîm.
 • İnnellezîne amenu ve amilus salihati lehüm cennatün neîym.
 • Halidîne fîha va’dellahi hakka ve hüvel azîzül hakîm.
 • Halekas semavati bi ğayri amedin teravneha ve elka fil erdî ravasiye en temîde biküm ve besse fîha min külli dabbeh ve enzelna mines semai maen fe embetna fîha min külli zevcin kerîm.
 • Haza halkullahi fe erunî maza halekallezîne min dunih beliz zalimune fî dalalim mübîn.
 • Ve le kad ateyna lukmanel hîkmete enişkür lillah ve mey yeşkür fe innema yeşküru li nefsih ve men kefera fe innellahe ğayniyyün hamîd.
 • Ve iz kale lukmanü libnihî ve hüve yeîzuhu ya büneyye la tüşrik billah inneş şirke le zulmün azîym.
 • Ve vessaynel insane bi valideyh hamelethü ümmühu vehnen ala vehniv ve fisalühu fî ameyni enişkür lî ve li valideyk ileyyel mesîyr.
 • Ve in cahedake ala en tüşrike bî ma leyse leke bihî ilmün fe la tütî’hüma ve sahîbhüma fid dünya ma’rufev vettebî’ sebîle men enabe ileyy sümme ileyye merciuküm fe ünebbiüküm bima küntüm ta’melun.
 • Ya büneyye inneha in tekü miskale habbetim min hardelin fe tekün fî sahratin ev fis semavati ev fil erdî ye’ti bihellah innellahe latîyfün habîr.
 • Ya büneyye ekîmîs salate ve’mur bil ma’rufi venhe anil münkeri vasbir ala ma esabek inne zalike min azmil ümur.
 • Ve la tüsa’îr haddeke lin nasi ve la temşi fil erdî meraha innellahe la yühîbbü külle muhtalin fehur.
 • Vaksîd fî meşyike vağdud min savtik inne emreral asvati le savtül hamîr.
 • E lem terav ennellahe sehhara leküm ma fis semavati ve ma fil erdî ve esbeğa aleyküm niamehu zahiratev ve batîneh ve minen nasi mey yücadilü fillahi bi ğayri îlmiv ve la hüdev ve la kitabim münîr.

Kâğıtlara Dua Yazılarak Aşk Duasının Okunması

Platonik olarak meydana gelen aşklara çözüm bulmak için yapılması gereken adımlar vardır. Özellikle aşk dualarının istenilen şekilde okunmasından sonra istenilen kişiler kolay bir şekilde aşık edilebilir. Kâğıtların üzerine okunan aşk duaları her zaman etkili sonuçlar meydana getirir.

Aşk dualarının istenilen sayıda ve Perşembeyi Cumaya bağlayan gecede okunmasından sonra  bütün dilekler ve  istekler hemen kabul olur. Kâğıtların üzerine aşk duaları okunduktan hemen sonra 4 kere katlanmalıdır. Muska şekline gelen kağıtların ömür boyu kıyafetlerde saklanması durumunda size bağlanmasını istediğiniz kişi sonsuza kadar size sırılsıklam aşık olur. Hiçbir güç sizi kolay kolay ayıramaz. Bunun sonucunda da istediğiniz kişiyle mutluluğu elde etmiş olursunuz. Dileyen herkes aşık etmek istedikleri kişilere aşk dualarını kağıdın üzerine okuyarak karşı tarafı kendilerine bağlayabilir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz