Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

24 Saatte Aşık Etme Duası

24 saatte aşık etme duası var mı, nasıl okunmalıdır? En etkili aşk duası hangisidir? Aşk duaları kaç saatte etki gösterir? Aşık etme duaları ile ilgili gerçek bilgiler yazımızdadır.

 24 Saatte Aşık Etme Duası

24 saatte aşık eden dualar sayesinde hayatınızda her şey güzel bir şekilde gitmeye başlar. Bu duaların okunmasından sonra istediğiniz kişiyle sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya başlamış olursunuz. Bunun için en kısa sürede etkisini gösteren aşk dualarını okumanız için muhakkak istenilen şartlara uyum sağlamanız gerekir.

Aşk Duasının Tanımı

Aşk duaları her zaman etkisini gösteren dualardandır. Bu dualar aşk büyülerinden daha çabuk ve etkili bir şekilde belirtilerini ortaya koyar.  Bu yüzden özellikle platonik olarak aşk duyulan durumlarda muhakkak aşk dualarının usulüne uygun bir şekilde okunması gerekir. Bu sayede hayatınızda olmasını istediğiniz kişi ile sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansına sahip olursunuz. Dileyen herkes aşk dualarının nasıl okunmasını gerektiğini öğrenerek adabına uygun bir şekilde okuyup istedikleri kişiyi kendilerine bağlayabilir.

Hemen Aşık Eden Dua

Hemen etkisini gösteren aşk duaları sayesinde hem evliliklerde hem de ilişkilerde mutlu birliktelikler ortaya çıkar. Bu duanın usulüne uygun bir şekilde okunmasından sonra sevdiğiniz kişi size kısa sürede deliler gibi bağlanır. Bunun sonucunda da istediğiniz insanla aşkınızı bir ömür boyu yaşamaya devam edersiniz.

Aynı zamanda hemen etkisini gösteren aşk duaları sayesinde evliliklerde de sevgi ve saygı bağları daha fazla artar. Bunun dışında sizi bırakıp giden sevgiliniz veya eşiniz 24 saat içerisinde bile hemen size geri döner ve sonsuza kadar sizi yalnız bırakmaz. Bu yüzden dileyen herkes hemen etkisini gösteren aşk dualarını okuyarak sevdiklerine kavuşabilir.

Gideni Geri Getiren Aşk Duası

Gideni geri getirmek için okunan aşk duaları sayesinde zamanında sizi bırakıp giden sevgilinize veya eşinize kısa sürede kavuşmuş olursunuz. Bu duanın okunması ile yalnızlık durumunuza çözüm bulabilirsiniz.  Bunun dışında gideni geri getiren dua ile sizi terk etmiş giden kişi çok pişman olmuş bir şekilde size geri döner ve eskisinden daha çok size bağlanır. Bu sayede yalnızlığınıza ve çektiğiniz aşk acılarına son vermiş olursunuz.

Bunun için eski sevgililerini ve eşlerini yeniden getirmek isteyenler gideni geri getiren aşk dualarını adabına uygun bir şekilde okumalıdır. Böylece eski aşıklar birbirlerine yeniden kavuşmuş olur.

Birini Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Birini aşık etmek için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra dilediğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk dualarının okunması her zaman yapılan aşk büyülerinden daha etkilidir. Bu yüzden büyü yoluna başvurmak yerine Allah’a sığınarak dua edilmesi daha doğru olacaktır. Bunun için özellikle platonik olarak duyulan aşk duygularının iki taraflı olması için muhakkak istenilen koşullara uygun bir şekilde duaların okunması gerekir. Böylece mutlu aşklar ortaya çıkmış olur.

Aşağıda birini aşık etmede etkili olan aşk duası yer alır:

 • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani

Aşk İçin Yapılan Büyüler

Aşk için yapılan büyüler sayesinde dilediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyülerin yapımında her zaman işinde uzman olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Bunun dışında aşık etme büyülerinin yapımında doğa üstü varlıklardan da yararlanıldığı için kesinlikle doğuştan hisleri kuvvetli olan bu varlıklarla iletişime rahat bir şekilde geçebilecek medyumların seçilmesi gerekir.

Aşk büyülerini her medyum farklı şekillerde ve malzemelerle yapar. Bu yüzden en etkili ve kısa sürede sonuçlarını gösteren aşk büyüleri ile sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da istediğiniz kişiyle mutlu bir hayata ilk adımı atma şansını elde edersiniz. Dileyen herkes işinde ehli olan medyumlara giderek aşk büyülerini kişiye özel olarak yaptırabilir.

Ayrıca ölesiye sevmesi için etkili dua bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüleri Kuvvetli Mi?

Aşk büyülerinin yapımında uygulanan adımların ve kullanılan malzemelerin doğru olması sayesinde etkisi kuvvetli bir şekilde ortaya çıkar. Bu büyülerin yapımında muhakkak doğuştan üstün yetenekleri olan ve ruhen iletişimleri kuvvetli olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Çünkü aşk büyülerinin daha etkili olması için şeytani varlıklardan da yararlanılır. Bu sayede doğru yapılan aşk büyüleri sonucunda kalıcı bir şekilde etkiler ortaya çıkar ve sevdiğiniz kişiyle sonsuza kadar mutlu bir şekilde hayatınıza devam etmiş olursunuz. Bu yüzden aşk büyülerinin kuvvetli ve etkili bir şekilde ortaya çıkmasında yapılan uygulamalar çok önemlidir.

Aşk Duasını Kimler Okuyabilir?

Aşk duasını dileyen herkes usulüne uygun bir şekilde okuyabilir. Bu duayı özellikle aşklarına karşılık bulamayanlar veya ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftler okuyabilir. Bu sayede istenilen aşk dualarının okunması ile hayatınızda her zaman olumlu durumlar meydana gelir. İstediğiniz kişiyle sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz.

Bunun dışında aşk dualarının evli çiftler tarafından okunması sonucunda da evliliklerde meydana gelen tartışmalar ve kavgalar son bulur. Çiftler arasında sevgi ve saygı bağları hemen gelişir. Dileyen herkes aşk dualarını usulüne uygun bir şekilde okuyarak sevdikleri ile mutlu bir şekilde hayatlarına devam edebilir.

Aşk Duasında Niyetin Önemi

Aşk dualarının okunmasında niyetin önemi oldukça büyüktür. Kalpten bir şekilde niyetlerin edilmesi durumunda aşk dualarının kabulü daha kısa sürede meydana gelir.  Niyetin edilmesinde her zaman belli bir vaktin seçilmesi gerekir. Özellikle haftanın her günü seher vaktinde uyanılması durumunda niyetlerin edilmesi gerekir. Daha sonra sessiz bir odaya geçerek aşk duasını okuyacak kişilerin kıbleye yönlerini dönmesi gerekir. Ardından dizlerinin üzerine oturarak ellerini Allah’a açıp 77 defa Besmele çekilmelidir. Besmele çekildikten sonra sesli bir şekilde aşağıda verilen sözlerin okunması gerekir. Bu sayede niyet etme aşaması başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Okunması gereken sözler şu şekilde yer alır:

 • “Allah’ım sen kalpleri evirip çevirensin, senin kudretin her şeye hakim olduğu gibi yüce ilmin de her şeye vakıftır. Kalbimdeki masum niyetin ve gönlünden geçenlerin en doğru bilgisi senin katındadır, sana içtenlikle yönelen masum niyetimi en güzel şekilde bilen sensin. Yüce kudretinin ve derin hikmetinin hatırı için kalbimdeki samimi içtenliğe ve gönlümdeki masum talebe cevap vererek beni niyetime kavuştur. Amin.”

Aşk Duaları Hemen Kabul Olur Mu?

Aşk dualarının hemen kabul olmasında yerine getirilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara uygun bir şekilde okunan aşk duaları sayesinde Allah bütün istekleri ve dilekleri en kısa sürede kabul eder. Okunması gereken aşk dualarının istenilen zamanda ve sayıda okunması gerekir. Bu sayede edilen dualar ve niyetler hemen kabul olur. Özellikle sabahın erken saatlerinde okunan aşk duaları hemen kabul olur.

Bunun dışında duaların okunmasına geçmeden önce muhakkak abdestli bir şekilde sabah namazının da kılınması gerekir. Aynı zamanda okunması gereken aşk duaları toplamda 3 gün olacak şekilde üst üste okunmalıdır. Bu sayede duaların etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Bu vesile ile sevdiğiniz insanın size deliler gibi aşık olduğunu görmüş olursunuz.  Böylece bir ömür boyu sonsuz mutluluklar elde edersiniz.  Bu yüzden aşk dualarının hemen kabul olmasında zaman ve duanın okunma sayısı oldukça önemli faktörlerden birisidir.

Aşk Duasının Dinimizdeki Yeri

Aşk dualarının dinimizdeki yeri büyüktür. Çünkü Allah’a karşı sığınarak duaların okunması her zaman dinimizde sevap olarak kabul edilir. Bu yüzden özellikle platonik olarak aşk duygusunu içinde yaşayanlar muhakkak büyü gibi haram  yollara başvurmak yerine Kuran-ı Kerim’de yer alan aşk dualarını okumalıdır. Bu dualar sayesinde hem haramdan hem de günahtan kaçınılmış olunur.

Bunun dışında aşk dualarının okunması ile en kısa sürede sevdiğiniz kişiye de kavuşmuş olursunuz. Yani 24 saat içerisinde bile duayı usulüne uygun olarak okuduğunuzda sevdiğiniz kişi size deliler gibi bağlanır ve aşık olur. Bu sayede sonsuz mutluluklar ortaya çıkar. Dileyen herkes sevdiklerine kısa sürede kavuşmak için aşk dualarını okuyabilir.

Aşağıda Kuran-ı Kerim’de yer alan etkili aşk duası verilmektedir. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Elif lam mîn.
 • Tilke ayatül kitabil hakîm.
 • Hüdev ve rahmetel lil muhsinîn.
 • Ellezîne yükîymunes salate ve yü’tunez zekate ve hüm bil ahîrati hüm yukînun.
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun.
 • Ve minen nasi mey yeşterî lehvel hadîsi li yüdîlle an sebîlillahi bi ğayri îlmiv ve yettehîzeha hüzüva ülaike lehüm azabüm mühîn.
 • Ve iza tütla aleyhi ayatüna vella müstekbiran ke el lem yesma’ha keenne fî üzüneyhi vakra fe beşşirhü bi azabin elîm.
 • İnnellezîne amenu ve amilus salihati lehüm cennatün neîym.
 • Halidîne fîha va’dellahi hakka ve hüvel azîzül hakîm.
 • Halekas semavati bi ğayri amedin teravneha ve elka fil erdî ravasiye en temîde biküm ve besse fîha min külli dabbeh ve enzelna mines semai maen fe embetna fîha min külli zevcin kerîm.
 • Haza halkullahi fe erunî maza halekallezîne min dunih beliz zalimune fî dalalim mübîn.
 • Ve le kad ateyna lukmanel hîkmete enişkür lillah ve mey yeşkür fe innema yeşküru li nefsih ve men kefera fe innellahe ğayniyyün hamîd.
 • Ve iz kale lukmanü libnihî ve hüve yeîzuhu ya büneyye la tüşrik billah inneş şirke le zulmün azîym.
 • Ve vessaynel insane bi valideyh hamelethü ümmühu vehnen ala vehniv ve fisalühu fî ameyni enişkür lî ve li valideyk ileyyel mesîyr.
 • Ve in cahedake ala en tüşrike bî ma leyse leke bihî ilmün fe la tütî’hüma ve sahîbhüma fid dünya ma’rufev vettebî’ sebîle men enabe ileyy sümme ileyye merciuküm fe ünebbiüküm bima küntüm ta’melun.
 • Ya büneyye inneha in tekü miskale habbetim min hardelin fe tekün fî sahratin ev fis semavati ev fil erdî ye’ti bihellah innellahe latîyfün habîr.
 • Ya büneyye ekîmîs salate ve’mur bil ma’rufi venhe anil münkeri vasbir ala ma esabek inne zalike min azmil ümur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz