Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Anında Etkili Aşk Duası, En Etkili Aşk Duaları Denenmiş

Anında etkili aşk duaları nelerdir, nasıl okunur? Denenmiş aşk duaları hangileridir? Anında aşık etme nasıl gerçekleşir? Aşık etme bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

 Anında Etkili Aşk Duası, En Etkili Aşk Duaları Denenmiş

Anında etkili bir şekilde istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için etkili aşk dualarını okumanız gerekir. Bunun için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Özellikle anında karşı tarafın size aşık olmasını istiyorsanız, edeceğiniz etkili aşk duasını Besmele çekerek okumanız gerekir.  Bununla birlikte duanın okunmasından önce muhakkak niyetin belli edilmesi gerekir. Niyetin  samimi bir  şekilde  dile getirilmesinden sonra etkili aşk duasını okumaya  başlayabilirsiniz.

Ayrıca aşk duası nedir, en etkili aşk duası nasıl okunur? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ya Vedüd İle Aşık Etme

Ya Vedüd ile aşık etme duasının bazı malzemelerle ve tekniklerle yapılması gerekir.  Aşağıda Ya Vedüd ile aşık etme duasının nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • İlk olarak duanın okunmasına geçmeden önce sessiz ve kimsenin olmayacağı bir odaya geçilmelidir.
 • Odaya geçildikten sonra kendinize aşık olmasını istediğiniz kişinin hayalini ve yüzünü gözünüzde canlandırın.
 • Daha sonra istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunarak 77 kere Ya Vedüd Esmaül Hüsnasını  okumanız gerekir.
 • Toplamda 77 kere “Ya Vedüd” dedikten sonra bir çay kaşığı tuzu suyun içerisine atınız.
 • Tuzun suya atılmasından sonra “İlahi, tuzu suyun içerisine katıp senin mübarek esmanı telaffuz etmenin nimeti ve bahtiyarlığı ile dergâhı merhametine yönelip sana sığındım ve senden medet ummaktayım Ya Vedûd, imdadıma yetiş.” duasını okuyunuz.
 • Duanın okunmasından sonra da kısa sürede aşık olmasını istediğiniz insan size aşık olur ve Allah dualarınızı kabul eder.

Yukarıda verilen aşamaların doğru bir şekilde yapılmasından sonra Allah içten ve samimi bir şekilde edilen duaları kabul ederek sizi sevdiğiniz insana kısa sürede kavuşturur.

Ayet-i Kerime İle Aşık Etme

Ayet-i Kerime ile aşık etmenin bazı yöntemleri vardır. Aşağıda Ayet-i Kerime ile istediğiniz insanı kendinize aşık etmek için uygulamanız gereken teknikler sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak bir çay kaşığı karbonatın suyun içerisine eklenmesi gerekir.
 • Karbonatı su ile birlikte karıştırma esnasında toplamda 7 kere “Elleziy enkada zahrâk.” Ayet-i Kerimenin söylenmesi gerekir.
 • İstenilen Ayet-i Kerimeyi 7 kere söyledikten sonra ardından “İlahi, İnşirah Suresi hürmetine dergahına geldim, affet beni ve bağışla beni, ne olur kabul et duamı ve ne olur bahtiyarlık nasip eyle bana, amin” duasını okumanız gerekir.
 • Duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra sevdiğiniz insan kısa sürede size aşık olur ve onunla bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Yukarıda verilen Ayet-i Kerimenin ve duanın doğru ve samimi bir şekilde okunmasından sonra Allah istediğiniz bütün duaları kabul eder ve sizi sevdiğinizle bir ömür boyu mutlu olmanızı  sağlar.

Kısa Sürede Aşık Etme Duası

Kısa sürede aşık etme duasının edilmesinde istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Aşağıda kısa yoldan aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlamak için yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • İlk olarak sessiz ve temiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Daha sonra bir çay kaşığı tuz ve karbonatı suyun içerisine ekleyiniz.
 • Tuz ve karbonat su ile karıştırılırken “İlahi, suya katmış olduğum hayat verici haysiyet ile tuza katmış olduğun hayat verici afiyet ve karbonata katmış olduğun müthiş şifa hürmetine kapına geldim, sana merhamet ile yakarmaktayım ve kalbimdeki aşkın gerçekleşmesi için seni kendime rehber kabul etmekteyim. Kudemâ böyle buyurdu ve senin besmele-i şerifin bana her türlü esrarengiz kapının anahtarını açtı, merhametini talep ediyorum, bana şifa ve rahmet nasip eyle, amin”  tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir.
 • Sözcüklerin söylenmesinden sonra ardından 7 kere Fatiha suresi okunmalıdır.
 • Daha sonra bütün işlemler bittikten sonra okunmuş su 3 defada içilmelidir.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından kısa sürede karşı tarafı kendinize bağlayarak aşık edebilirsiniz.

Yukarıda verilen adımların hatasız bir şekilde uygulanmasından sonra kısa sürede aşık etme işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

En Etkili Dua İle Aşık Etme

En etkili dua ile aşık etme olayı kolay bir şekilde gerçekleşir.  Aşağıda en etkili dua ile  aşık etmek için yapılması gerekenler listelenmektedir:

 • İlk olarak bir bardak suyun temin edilmesi gerekir.
 • Suyun temin edilmesinden sonra gürültü olmayan bir odaya geçilmelidir.
 • Odaya geçildikten sonra ilk olarak 21 defa “Ya Vedud” denmelidir.
 • Bu aşamadan sonra ise en etkili dua olan “Merhameti ile ve şefkati ile alemleri donatan, evreni sonsuz ilmi ile yaratan, bize bağışları ve ikramları ile müthiş bir değer verdiğini her seferinde gösteren, sevginin yaratıcısı olan Rabbim, sevdiğim kişinin aşkını talep etmek senin emrindir ve bütün varlıkların kalpleri senin emrine itaat etmek zorundadır. Sevdiğim insan için yapmış olduğum aşık etme duasını onun kalbini bana sevk ederek amacına ulaştır amin.” okunmalıdır.
 • Duanın içten bir şekilde suyun üzerine okunmasından sonra su 3 yudumda içilmelidir. Her yudum içilirken muhakkak Besmele çekilmelidir.
 • Suyun 3 yudumda içilmesinden sonra kısa bir sürede en kuvvetli dua ile istediğiniz insanın size aşık olduğunu göreceksiniz.

Yukarıda verilen basamakların tek tek uygulanmasında yarar vardır. Herhangi bir hatanın yapılmaması durumunda aşık etme işlemi en etkili dua sayesinde yapılmış olur.

Vakıa Suresi İle Aşık Etme

Vakıa suresinin 21. Ayetinin her gün düzenli bir şekilde sabah ve akşam okunması   durumunda kendinize aşık olmasını istediğiniz kişiyi kolay bir şekilde  bağlayabilirsiniz. Vakıa suresinin 21. Ayetinin gece yatmadan önce 7 kere ve sabah kalktıktan sonra 3 kere okunması gerekir. Surenin her gün istenilen sayıda okunmasından sonra aşık olma durumu çabuk bir şekilde gerçekleşir. Aşağıda Vakıa suresinin 21. Ayeti yer alır:

 • “Ve lahmi tayrin mimmâ yeştehûn.”

Yukarıda verilen ayet sayesinde istediğiniz insanın size aşık olmasını kısa sürede görmüş olacaksınız. Bunun sonucunda da bir ömür boyu sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirebilirsiniz.

Fatiha Suresi İle Aşık Etme

Fatiha suresi ile aşık etmek için uygulanacak teknikler vardır. Aşağıda Fatiha suresi ile sevdiğiniz insanın size bağlanmasını istediğinizde yapmanız gereken adımlar sırasıyla  anlatılmaktadır. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçmek gerekir.
 • Odaya geçmeden önce muhakkak yatsı namazı kılınmış olmalıdır.
 • Yatsı namazının kılınmasından sonra yönünü kıbleye vererek gözlerinizi kapatın.
 • Gözlerinizi kapattıktan sonra 21 defa Fatiha suresini okumanız gerekir.
 • Sureyi okuduktan sonra hemen ardından “Bize aydınlatıcı ve ışık saçıcı olarak göndermiş olduğun Kur’an-ı Kerim’in giriş suresi olan Fatiha suresinin hatırı için, senden aşkımı talep ediyorum ve istediğim kişinin hayali ile gerçek bir mutluluk istiyorum Allah’ım, amin.” sözlerinin okunması gerekir.
 • Fatiha suresinin ve sözlerin 7 gün boyunca okunmasından sonra aşık olduğunuz insanın size ne kadar bağlandığını fark ederek onunla bir araya gelme şansını elde edersiniz. Bunun sonucunda da sevdiğiniz adam veya kadınla ölene kadar mutluluğu yaşamış olursunuz.

Yukarıda verilen uygulamaların doğru bir şekilde yapılması gerekir. Hatasız ve düzgün  okunan   surenin  ve sözcüklerin  sonunda  amacınıza ulaşabilirsiniz.

Mum ve Dua İle Aşık Etme 

Mum ile  aşık  etmek için yerine getirilmesi gereken  koşullar vardır. Aşağıda mum ile birisini  kendinize aşık  etmek için yapmanız gerekenler sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak  bir mumun  temin  edilmesi gerekir.
 • Mumun alınmasından sonra sessiz bir odaya oturulmalıdır.
 • Odaya oturulduktan sonra mum yakılır ve 21 defa “Ya Vehhab” esması söylenir.
 • Esmanın söylenmesinden sonra mum söndürülür ve “İlahi ben nasıl mumu söndürdü isem sen de bana yönelen bütün düşmanlıkları ve kötülükleri söndür, ben nasıl mumu yaktıysam sen de sevdiğim kişinin kalbinde aşk ateşinin kıvılcımlarını aynı şekilde yak ve onun kalbini de benim aşkımla tutuştur, amin.”  duası okunur.
 • Duanın 7 gün boyunca okunması gerekir.

Yukarıda verilen işlemlerin doğru bir şekilde yapılıp duanın 7 gün boyunca üst üste okunması sonucunda sevdiğiniz insana kısa sürede kavuşmuş olacaksınız.

Kendine aşık etme büyüsü, zikir ile yapılan esmalar ve duası yazımıza da bakabilirsiniz.

Anında Aşık Etme Nasıl Gerçekleşir?

Anında aşık etme işleminin meydana gelmesi için okunması gereken dua vardır. İstenilen duanın 3 kere yatmadan önce okunması durumunda 12 saatte istediğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Duanın okunmasından önce muhakkak Besmele çekmek gerekir. Aşağıda  12 saatte  aşık edebilecek duanın okunuşu yer  alır:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Yukarıda verilen duanın baştan sona 3 kere okunması sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişi  size anında aşık  olacaktır.

Aşık Etmek İçin Mucizevi Dua Var Mı?

Aşık etmek için mucizevi bir dua vardır. Bu duanın okunması sonucunda karşı cinsler  birbirlerine hayran olup kendilerini birbirlerine adar. Aşağıda mucizevi aşk duasının okunuşu  yer alır:

 • Allahümme bikafi kifayetike ikfini şerra nefsi vel halki ecmain bihai hidayetike ihdini vehdilil halka ecmain ve biyei yumnike yem minni ve yemmin liyel halka ecmain ve bi eyni ineyetike einni ve sahhirli meunetel halki ecmain ve bi sadi sulhike eslihni veslih liyel halka ecmain ve bi hakki feieylun şeluhiye eşlihuta şelhuta ya şeyh taytavel sahhir liyel cinne vel inse ya men yekulü li şeyin kun fe yekun kevvin kaf ha ya ayn sad bi sirri (la ilahe illallah 3 kere) ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem velhamdü lillahi rabbil alemin.

Yukarıda verilen duanın bir kere okunması sonucunda mucizevi bir şekilde çiftler birbirlerine aşık olur.

Aşık Etmek İçin Edilen Dualar Kabul Olur Mu?

Aşık etmek için edilen duaların kabul olmasında niyetlerin samimi ve içten bir şekilde edilmesi gerekir. Allah’a sığınıp duaların yürekten bir şekilde okunması sonucunda Allah bütün aşıkların duasını kabul eder ve onları sevdiklerine kavuşturur. Bunun sonucunda da bir ömür boyu mutlu bir evlilik veya ilişkiler meydana gelir.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. murat 28 Nisan 2020 02:01

  Selamın Aleyküm…aşktan yanıyorum okumadığım dua kalmadı

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz