Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Duası Anında 1 Günde Sonuç Veriyor

En etkili aşık etme duası hangisi, ne kadar günde etki eder? 1 günde sonuç veren aşk duası hangisi, nasıl okunmalıdır? Aşk dualarını kimler okuyabilir? Yazımızdan gerçek ayrıntılara bakabilirsiniz.

 Aşık Etme Duası Anında 1 Günde Sonuç Veriyor

Aşk duaları sayesinde istenilen kişi kolay bir şekilde aşık edilerek mutlu bir gelecek elde edilebilir. Aşk dualarını hem erkekler hem de kadınlar kolay bir şekilde yapabilir. Bu duaların okunmasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İstenilen şartlara uyum sağlandıktan sonra aşk duaları etkisini hemen gösterir.

Aşk Dualarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Birini aşık etmek için dua edildiğinde dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Bu noktalardan bir tanesi dua etmeden önce manevi ve bedensel olarak iyi bir şekilde temizlenilmesi gerekir. Bu temizlenme sonucunda kalpte ve zihinde herhangi bir şekilde kötülük duygusunun kalmaması gerekir. Bununla birlikte dua edilecek yerde müzik olmaması ve sakin bir yer olması duada dikkatlerin dağılmaması açısından önemlidir.

Aşk dualarından içten ve samimi bir duyguyla dua edilmesi sonucunda hayırlı ise dua kabul olur. Duaların kabul olmadığı zamanlarda da isyan etmek yerine hayırlısı bu değilmiş diye düşünmek gerekir. Aynı zamanda aşk duaları doğru kişiye edilmelidir. Dua edilirken özellikle kime edilecekse onun isminin söylenmesi duanın doğru adrese ulaşmasını sağlar.

Kötü niyetler için aşk duası yapılmamalıdır. İki kişiyi ayıracak şekilde başkalarını aşık etmek için yapılan dualar dinden hoş görülmez ve insanlara kötülük yapmak anlamına gelir. Bu sebepten dolayı sadece iyi dilekler için sevgi ve aşk duaları edilmelidir. Böylece iki kişi arasında son derece masum bir sevgi bağı oluşmuş olur.

Aşk Dualarının Amacı Nedir?

Aşk dualarındaki amaç, sevdiğini kendine aşık etmektir. Bazı zamanlarda birine hissedilen aşk karşılıksız bir aşktır. Bu aşk sonucunda kimi zaman da aşk acısı çekilebilir. Karşılıklı olması imkansız gibi görünen aşklarda aşk duaları edildiği zaman imkansız duran olayların aslında gerçek olduğu görülür. Dua sayesinde platonik aşklar karşılık bularak çiftler karşılıklı olarak birbirine aşk duygusu hisseder. Sadece platonik değil, karşılıklı aşklarda da bu dua edilebilir. Bazı durumlarda karşılıklı aşklar yaşansa da iki tarafın hissettiği duyguların ölçüsü aynı olmayabilir. Daha çok aşık olan kişi bu duayı ettiğinde karşı tarafın da kendi ile aynı duygular hissettiğinin farkında olur.

Aşk duaları sonucunda hem sevgililer hem de eşler birbirine yeniden aşık olarak mutlu bir yaşam sürer. Aşk duaları sayesinde daha önce aşık olma duygusunu yaşamamış olanlar da bu duygu ile karşılaşır. Aşkın ne kadar güzel bir duygu olduğunu anlar. Bununla birlikte sevmek ve sevilmek duygusunu tadan insanlar da dua sayesinde hayatının daha anlamlı bir hal aldığını görmüş olur.

Aşk Duaları İle Birini Kendine Bağlama

Aşk dualarının yapılması sadece sevdiğini aşık etmek isteyenler için değildir. Aşk duaları aynı zamanda sevdiğini kendine bağlamak isteyenler için de yapılabilir. Bu dua sayesinde erkekler ya da kadınlar sevgililerine ya da eşlerine daha sıkı bir şekilde bağlanır. Gözleri onlardan başkasını görmez. Sürekli sevdiklerinin mutluluğu için uğraşırlar. Aşk duaları sayesinde aldatan insanlar da bu özelliklerinden vazgeçerek sadece hayatlarındaki insanla birlikte yollarına devam eder.

Dua insanların sevdiklerine daha sadık kalmalarını sağlar. Bununla birlikte aşk duaları ile kısmetini açmak isteyenler de kendilerine hayırlı kısmetler elde eder. Özellikle aşık olmak isteyen fakat aşık olamayan insanlar bu duayı ettikten sonra çok güzel kısmetler ile karşılaşma imkanı bulur. Aşk dualarının edilmesi sonucunda evlilik hayali olanlar da hayırlı kısmetler ile hayatlarını birleştirebilir. Kısacası aşık olmak ve birini aşık etmek isteyenler, dilekleri için gönülden dua ederek kısmetlerini beklemelidir.

Eski Kocayı Yeniden Aşık Etmek Mümkün Mü?

Boşanmış kadınlar kocalarını yeniden kendilerine aşık etmek istedikleri zaman aşk duaları etmelidir. Duaların açamayacağı kapılar olmadığı için biten bir ilişkinin ardından dua edilmesinin ardından ilişkinin yeniden başlama olasılığı bulunur. Boşanmış ya da boşanma sürecinde olan kadınlar içten bir şekilde aşk duası ettiklerinde dualarının kabul olması ile birtakım güzel gelişmelerle karşılaşır. Bu güzel gelişmelerden bir tanesi eski kocanın yeniden iletişim haline geçmek istemesidir. Arayarak görüşmek isteyen kocalar aslında eski eşlerini ne kadar özlediklerinin farkına varır. Bununla birlikte yeniden hayat kurmayı da isterler. Bu şekilde ikinci kez evlenmek mümkün olabilir.

Aşk duaları sayesinde evi terk eden kocalar da hatalarını anlar. Evlerini ne kadar özlediklerini görürler ve eşleri, çocukları ile daha fazla vakit geçirmek isterler. Evini terk eden kocalar hayatlarındaki düzensizliklerin farkına vararak aslında ne kadar mutlu bir hayatlarının olduğunu da anlamış olur. Aşk duaları aileleri bu şekilde birbirine bağlayarak yuvaların parçalanmasına engel olur. Dua edilerek bütün bir aile yapısı korunur.

Büyülerde Okunan Aşk Duası

Aşk duası tek başına edilebileceği gibi bazı durumlarda büyülerde de duanın edilmesi oldukça etkili olabilir. Aşk büyüleri son yıllarda çok fazla başvurulan bir büyü türüdür. Bu büyü sayesinde istenilen herkes aşık edilebilir. Uzman medyumlar tarafından büyünün yapım aşamasında dualar kullanılır. Bu dualar oldukça dikkatli bir şekilde edilmelidir. Yanlış kişiye edilen aşk duaları, yanlış insanların aşık olmasını sağlar. Bu sebepten dolayı özenli bir şekilde dua edilmelidir.

Büyülerde dua genellikle aşık edilecek insanın resmine bakılarak okunur. Bu da duanın doğru adrese iletilmesini sağlar. Resme dua edildikten sonra duanın tutması için beklemeye başlanır. Bu şekilde büyünün aşamaları tamamlanmış olur. Aşk büyülerinde dua edilmesi ile birlikte çeşitli tılsımlı sözler de kullanılır. Bu sözler de aşk duygularının daha derin ve etkili bir şekilde yaşanmasını sağlar. Aşk büyüleri sonucunda çiftler arasında güçlü bağlar oluşur ve büyü bozma işlemi yapılıncaya kadar bu güçlü duygular devam eder. Dualar da bu duyguları daha da güçlendirmek amacı ile edilmelidir.

Bursa’da ünlü büyücü medyumları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşk Dualarını Kimler Eder?

Aşk dualarını her yaştan ve cinsiyetten insan edebilir. Dinimizde dua etmek için herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmaz. Gençlerden aşık olmak isteyenler ve evlenmeyi düşünenler sıklıkla aşk duası etmelidir. Dua edilmesi ile insanların içlerini bir huzur kaplar. Bu huzur daha sonra kendini heyecana bırakır. İnsanlar, dua edip aşık olduktan sonra içlerindeki heyecanın farkına varır. Bu duyulan heyecan karşı tarafa duyulan aşk duygularıdır.

Aşk duaları sonucunda daha önce hiçbir şekilde karşılaşılmayan kişilerle karşılaşılıp daha sonra hayat birleştirerek mutlu olunduğuna da tanıklık edilir.  Gençlerle birlikte yaşlılar da hayatlarının ikinci baharında aşık olmak için dua edebilir. Duaların kabul olması ile yaşamlarının belli bir noktasından sonra yeniden aşk duygusu ile karşılaşmış olurlar. Bunun yanı sıra daha önce hayatında aşık olmamış yaşlılar da bu dua sayesinde ömründe aşk duygusunu yaşamış olur. Hem erkekler hem de kadınlar bu duayı ederek kendilerine ve karşı taraftaki insana yoğun ve güzel aşk duyguları yaşatma imkanı elde eder.

Aşk Duasının Muskaya Yazılması

Aşk duası ile muska yapan hocalar ve medyumlar bulunur. Bunlar kişilerin kendilerine birilerini aşık edebilmeleri için muska yazar ve o kişinin bu muskayı üzerinde taşımasını ister. Muskalara yazılan dualar etkisini daha kısa sürede ve kuvvetli bir şekilde göstermiş olur. Muskalar hazırlandıktan sonra bunları gün içerisinde insanların üzerinde taşımaları söylenir. Bu sebepten dolayı muska hazırlatıldıktan sonra kıyafetin üzerinde ya da ceplerde taşınabilir bir şekilde takılmalıdır.

Aşk muskaları sonucunda insanlar karşılaştıkları kişiler ile aşk duygusu yaşar. Hayatta daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşanmasını sağlayan muskalar, bu konuda işinde uzman medyumlara ya da hocalara yaptırılması gerekir. Muskalarda yapılan hatalar sonucunda geri dönülmez yanlışlar ile karşılaşmak mümkündür. Muskalar yapıldıktan sonra taşınması durumu gece de olabilir. Gece uyurken muskaların çıkarılmasına gerek yoktur. Hem gündüz hem de geceleri bu muskalar ile istenilen kişi kendine kolay bir şekilde aşık edilerek mutluluk yakalanabilir.

Erkeğin Kadına Aşk Duasını Okuması

Aşk dualarını kadınlar gibi erkekler de kadınları kendine aşık etmek amacıyla edebilir. Özellikle akşam ya da sabah ezanından önce edilen duaların kabul olma olasılığı daha fazladır. Aşk dualarının kabul olması sonucunda erkekler kadınların kendilerine hayran olduklarının farkına varır. Daha önce kendini beğenmeyeceğini düşünen erkekler o kadınların birden aşık olduğunu görmüş olur. Aşk duaları sonucunda evlenmek istemeyenler dahi evlenme hayali kurmaya başlar. Dualar sonucunda platonik olarak aşık olan erkekler de aşklarına karşılık bulduklarını görür.

Bununla birlikte evli erkekler eşlerine bu duayı ettiğinde eşleri onlarla daha fazla ilgilenir. İlgisiz olan eşler dua sonucunda kocası ve çocuğu ile daha fazla vakit geçirerek onlarla zaman geçirmekten keyif almaya başlar. Aşk duasının kuvvetli etkileri sayesinde kadınlar da erkekler gibi eşlerine ve sevgililerinde daha bağlı bir hale gelir. Bu sebepten dolayı erkekler pes etmeden hayatlarındaki kadınlar için aşk duası etmeli ve hayatlarındaki mucizevi değişmeleri görmelidir.

Aşk Duası Kalıcı Mı?

Aşk duasının etkileri duanın kabul olması ile kendini göstermeye başlar. Fakat akıllarda duanın etkileri geçici mi yoksa kalıcı mı tarzında çeşitli sorular oluşur. Dualar edildikten sonra kabul olduğu andan itibaren Allah’a şükür edilmelidir. Hem verdiği nimetler için hem de sahip olunan tüm güzellikler için şükür edilmesi oldukça önemli bir faktördür. Şükür ettikten sonra dualar her gün ya da akla geldikçe tekrarlanmalıdır. Bir dua bir kere edildikten sonra kabul oldu diye duanın yeniden edilmesi bırakılmamalıdır. Aksine daha büyük bir şükran duyularak yeniden dualar edilmelidir. Bu şekilde verilen nimetlerin ve kabul edilen duaların devamı da sürekli olarak gelmiş olur. Fakat dua ederken en önemli olan şey Allah’tan her şeyin hayırlısının istenmesidir. Hayırlı olan istenildikten sonra da elde edilen mutluluğun keyfi güzel bir şekilde çıkarılır.

Aşk Duası Ne Kadar Süre Edilmeli?

Aşk dualarının ne zamana kadar yapılacağı ya da ne sıklıkla dua edileceği konusunda dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi bu konuda herhangi bir şekilde kesin bir yargının olmamasıdır. Dileyen günde 5 defa dua ederken dileyen günde 1 defa dua eder. Fakat ne kadar çok dua edilirse duanın kabul olma olasılığı da o kadar fazladır.

Allah’tan bir şey istenildiğinde ısrarcı olmak gerekir. Israrlı ve samimi bir şekilde edilen duaların hayırlı olması durumunda kabul olduğu görülür. Aşk duaları namaz vakitlerinde edildiği zaman da kabul olma oranı artar. Bununla birlikte dua ederken duanın başında ve sonunda salavat getirilmesi o duanın daha da anlam kazanmasına vesile olur.  Bu şekilde dua edildiği zaman insanlar aşk duygularını kendi içlerinde ve sevdiklerinde yaşama şansını elde eder ve mutlu olmaya başlarlar.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Rumuz 23 Ocak 2020 15:09

    Bende yazıyorum iletiliyor ama cvp yazmıyor hocam duyun bizi

  2. Elif 20 Ocak 2020 10:00

    Bestami hocayi ariyorum bakmıyor telefona niye acaba bilen varmi

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz