Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Aşk Büyüleri >
 • Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Nasıl Anlarım Belirtileri Neler?

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Nasıl Anlarım Belirtileri Neler?

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir, nasıl yapılır? Aşk büyüsünü kimler yapabilir? Aşk büyüsü hakkında detaylı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Nasıl Anlarım Belirtileri Neler?

Aşk büyüsü yapıldığının anlaşılması günümüzde pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Zira pek çok kişi ya kendilerine ya da çevrelerindeki sevdikleri insanlara yönelik aşk büyüsü yapıldığından endişelenebilmektedir. Aşk büyüsünü genellikle karşılıksız sevdaya düşenler, sevgilisi ile sorunlar yaşayanlar ve çeşitli sebeplerden dolayı sevdiklerine kavuşamayanlar yaptırmaktadır. Aşk büyüsünün ve diğer bağlama büyülerinin günümüzde pek çok farklı çeşidinin olduğu bilinmektedir. Ancak genel itibarı ile aşk büyülerinin belirtileri insanlar üzerinde ortaktır. Bu yüzden aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı aşk ve bağlama büyüleri ile ilgili olarak en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Aşk büyüsünün anlaşılma belirtileri, genellikle ilk bakışta belli olmayan ancak bazı durumlarda gözlem yaparak hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilen birtakım belirtiler göstermektedir. Aşk büyülerinin uzaktan da yapıldığı göz önüne alındığında sizi uzaktan seven birisi dahi aşk büyüsünü size yönelik icra ederek ya da bu alanda deneyimli medyum hocaların desteğine başvurarak sizi etkisi altına almak isteyebilir. Anlam verilemeyen ani duygu değişiklikleri ile birlikte baş gösteren bu gözlemlere dikkat edilmesi aşk büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlamada önem teşkil eden bir konudur.

Ayrıca en ağır aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün icra edilmesinden sonra eğer bu büyü deneyimli medyum hocaların hizmetleri ile ortaya koyulan ritüellerden oluşuyorsa kısa sürede bazı etkiler gösterecektir. Aşk büyüsünü yönlendirildiği kişi üzerinde aşk büyüsünün belirtileri bir süre sonra kendini ortaya çıkaracaktır. Bu belirtiler genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Size aşk büyüsü yaptıran kişiyi hiç yok yere düşünmeye başlıyorsanız,
 • Onu sürekli aramak ve yanında olmak istiyorsanız,
 • Onu hoşnut etmek için maddi ve manevi tüm imkanlarınızı kullanarak jestler yapmaktan çekinmiyorsanız,
 • Sürekli onunla birlikte gelecek planları yapıyorsanız,
 • Rüyalarınızda bile bu kişiyi görmeye başladıysanız,
 • Onu düşünmekten kendinizi alamıyor ve kendinizde daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir şekilde anormal bir durum olduğunu seziyorsanız

Bu belirtilerin görülmesi durumunda söz konusu kişinin ya da onun vekaleti ile alanında çok deneyimli, manevi ilimler konusunda yüksek bilgiye sahip medyum hocanın size yönelik aşk büyüsü yaptığı hakkında şüphelenmeniz çok normaldir. Ancak bu belirtiler başlı başına size aşk büyüsü icra edildiği anlamına gelmemektedir. Dolayısıyla aşk büyüsü nasıl yapılır tam olarak anlamak için muhakkak bu tür manevi ilimlerde derinlemesine bilgi sahibi olan zatların ve tecrübeli medyum hocaların desteğine başvurulması tavsiye edilmektedir.

Birisine Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Günümüzde halk arasında da en sık başvurulan manevi yöntemler ve büyülerin başında yer alan aşk büyüleri, pek çok farklı şekilde icra edilebilmektedir. Bu sebeple insanlar aşk büyüsünün belirtileri nelerdir sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Aşk büyüleri yapılan büyünün hangisi olduğu, büyünün yapılışında hangi ritüellerin icra edildiği ve büyünün deneyimli medyum hoca vekaleti ile yapılıp yapılmadığı gibi faktörlerden etkilenerek birtakım farklı belirtilerin oluşmasına vesile olabilmektedir. Fakat genel olarak aşk büyüsünün belirtileri yukarıda bahsettiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra sadece bu belirtiler ile sınırlı kalmayıp kişinin üzerinde ne tür etkilerin kurulduğunun da yakından gözlem yöntemi ile mercek altına alınması gerekmektedir.

Öncelikle gözlem yolu ile bir kişinin üzerinde büyü etkisinin olup olduğunu anlamada şu unsurlara dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir:

 • Üzerinde büyünün tesiri olan kişide birtakım asosyal psikolojik bozuklukları meydana gelir. Büyünün tesiri altında olan kişiler, aşık oldukları kişi dışında toplumdan kendilerini soyutlamak isterler.
 • Büyü yapılan insanların üzerinde gözle görülür bir şekilde fark edilen dikkat bozuklukları ve olaylara odaklanmada güçlükler meydana gelmektedir.
 • Eğer büyü yapılan kişi erkek ve evli ise, karısına karşı duygusal bağın yanı sıra cinsel bağını da koparır. Başkası tarafından yapılan aşk büyüsünden etkilenen evli erkekler eşlerine karşı hissettikleri cinsel istekte zayıflık yaşarlar.
 • Büyü kişi yerine haneye yönelik yapıldıysa ev içinde ikamet eden tüm kişilerde sürekli huzursuzluk baş gösterir.

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkisinde Kalanlarda Fizyolojik Değişimler

Aşk büyüsünden etkilenen kişilerin davranışlarında ve ruh halinde meydana gelen bu tür problemlerin yanı sıra fizyolojik kaynaklı da birtakım değişimlerin meydana geldiği kaçınılmaz olmaktadır. Aşk büyüsü yapılan kişideki belirtiler her zaman duygusal ve zihinsel yönden belirti gösterecek diye bir kaide yoktur. Bu nedenle aşık olması istenen kişide meydana gelen fiziksel değişimlere de özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple aşık olan kişilerde hepsinde olmasa da genellikle ilk başta fark edilen fiziksel değişimler şunlardan oluşmaktadır:

 • Büyü etkisinde en sık görülen fiziksel rahatsızlıkların başında şiddetli baş ağrıları gelmektedir. Hiçbir tıbbi nedeni bulunmayan ve altında kaynaklanan bir rahatsızlığa işaret etmeyen baş ağrıları, büyünün ne kadar manevi güce sahip olduğunu da göstergesi olarak kabul edilir.
 • Medyum hocaların uyarılarına göre aşk büyüsünden etkilenen kişilerde sık sık ishal durumlarına yakalanma meydana gelmektedir.
 • Bazı kişilerde deri üzerinde aşırı derecede kaşınma hissi meydana gelmektedir. Daha önce vücutta görünmeyen alerjik reaksiyonlar ve kaşıntılar insana rahatsızlık verecek boyutlara ulaşabilir.
 • Kişinin gözleri buğulanır ve yakındaki nesneleri dahi net seçmekte zorlanır. Bunun yanı sıra aşk büyüsü altında olan kişilerin gözleri sık sık kızarır. Sebepsiz yere gözde kızarıklıklar meydana gelir.
 • Kötü enerjilere maruz kalan kişi, gün içinde hiçbir fiziksel aktivite yapmasa dahi her zaman aşırı derecede yorgunluk çeker. Çünkü aşk büyüsünün kişi üzerinde kurduğu tesir ile kişinin zayıflayıp bitme noktasına gelen manevi kalkanı sürekli savaş halindedir. Bu durum da insanı oturduğu yerde sanki yüzlerce kilo ağırlık taşımış kadar yorulmasına sebep olur.

Aşk Büyüsünü Nasıl Anlarım?

Kadim büyü kitaplarında kendisine genmiş bir yer bulan ve günümüzde de hem erkekler hem de kadınlar tarafından en çok başvurulan manevi uygulamalar arasında yer alan aşk büyüleri, her yıl yüz binlerce kişinin aklını başından alıp tesiri altında bırakmaktadır. Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı için yazımızın genelinde bahsettiğimiz gibi birtakım dış ve iç gözlem yöntemlerine başvurulması mümkündür.

Her ne kadar birbirinden farklılık gösterse de aşk büyüsünün tipik sonuçları ortaya koyduğu bilinmektedir. Bu nedenle bu ortak sonuçlara ve hal, hareket değişikliklerine dikkat ederek aşk büyüsünün ne şekilde oluştuğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Fakat bu belirtilere bakarak doğrudan “benim üzerimde ya da sevdiklerimde aşk büyüsü var.” demek mümkün değildir. Bu konuda detaylı incelemelerin yapılması ve kesin tespitin ancak bu şekilde konulabilmesi gerekmektedir. Bu işlemleri de bildiğiniz üzere manevi alemler konusunda engin bilgi ve tecrübeye sahip medyum hocalar yapabilmektedir.

Aşk büyüsü yapan medyumlar kadar aşk büyüsünü bozan ve tespit eden medyum hocalar da çok faydalı sonuçlara imza atmaktadır. Özellikle havas ve ledün ilimlerinde engin bilgi birikiminin yanı sıra yüksek tecrübeye sahip medyum hocalar, kişinin yüzüne bir kez baktığında dahi o kişinin üzerinde hangi aşk büyüsünün icra edildiğini hemen anlayabilmektedir. Faziletli ve manevi yönden kudret sahibi medyum hocalardan bu yönde bakım hizmeti almak bu yüzden önemlidir.

Yorumlar (3 Yorum)

 1. mustafa öztürk 11 Mayıs 2020 12:35

  hocam yeriniz nerede sizinle görüşme imkanımız varmı

 2. Seyfi kekec 11 Mart 2020 09:06

  S.a hocsm son zamanlarda esimle aramda problemler var benden kaynaklanan cok baski uyguluyor ve istemeden haksretler ediyor kiriyorum bu yüzden esim eskisi ksdar benimle ilgilenmiyor esimi yine eskisi gibi kendime asik etmek adeta benim icin hersexi yapmasini ne istersem eskisi gibi hic hayir demeden yerine getirmesini istiyorum bsna nasil yardimci ols bilirdinit

 3. Sedef 3 Şubat 2020 03:42

  Ben 18 yasindaym 28 yasindaki bir erkek benden hoslandigini soyledi beni sevdigini soyledi fakat ben onu istemedim. Birgun ruyalarimda onu gormeue basladim devamli ve suan ben ondan hoslaniyorum ama o bana yüz vermiyor artik. Surekli onu gormek istiyorum aklimdan cikmiyor

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz