Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

En ağır aşk büyüsü nasıl yapılır? En etkili aşk büyüleri nelerdir? Canbar ve papaz aşk büyüleri nelerdir? Aşk büyüleri hakkında bilgiler yazımızdadır.

 En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Büyünün tüm manevi ve alemler arası tehlikelerini göze alıp sorumluluklarını üstlenen kişiler, en ağır aşk büyüsü yapmanın ya da yaptırmanın yöntemlerini aramaktadır. En ağır aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arayan kişiler sevdiklerine kavuşabilmek ve sevdikleri tarafından bir ömür boyunca sevilmek için bu tarz büyü uygulamalarına başvurmaktadır. Kadim büyü kitaplarında ve diğer büyü kitabelerinde sıklıkla karşımıza çıkan en etkili aşk büyüleri, yüzyıllar boyunca olduğu gibi günümüzde de kadın ya da erkek demeden pek çok kişi tarafından merak edilip araştırma konusu haline getirilmektedir.

Bağlama büyüleri arasında yer alan aşk büyüleri kendi içinde de pek çok çeşide ayrılmaktadır. Nitekim yüzyıllar boyunca pek çok büyü üstadının ve medyum hocanın özenli çalışmaları sonucunda bulunan aşk büyüleri, yıllar boyunca nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gelmeyi başarmış birtakım manevi uygulamalardır.

Vefk kaç günde tutar? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Aşk Büyüleri Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

İnternet üzerinden aşk büyüleri ve benzeri manevi uygulamalar hakkında araştırma yapıp bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, aşk büyüleri gerçekten etkili mi sorusunun yanıtlarıyla birlikte, bu tür manevi uygulamaların gerçekten faydalı sonuçlar verip vermediğini merak etmektedir. Aşk duygusunu en iyi şekilde yaşamak isteyen yani sevdikleri ile karşılıklı bir duygu bağına girmek isteyen kişiler, aşk büyüleri yaptırarak bu yöndeki isteklerini karşılayabilmektedir.

Günümüzden yüzyıllar öncesine dayanan bu tür aşk büyüleri, birbirinden farklı medeniyetlerde milyonlarca insanı sevdikleri ile mutlu mesut bir yuva kurmalarına vesile olmuştur. Bu sebeple günümüzde çok göz önünde olmasa da özellikle Anadolu topluluklarında hala aşk ve bağlama büyülerine yoğun talep olduğu ve kadim büyü kitaplarında yer alan en etkili aşk büyüleri uygulamalarının hala icra edildiği bilinmektedir.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Aşk ve bağlama büyüleri gerçekten etkili olan İslam dininde de sihir olarak da adlandırılan birtakım uygulamalardan oluşmaktadır. Bilindiği üzere özellikle İslamiyet’in yayıldığı yıllarda çok daha göz önünde olan büyü ve sihir gibi manevi uygulamalar Allah tarafından tüm Müslümanlara yasaklanmış ve haram olarak kabul edilmiştir. Dini bütün Müslümanların tüm büyü ve sihir gibi haram kabul edilen uygulamalardan kaçınmaları tavsiye edilmektedir. Bu yüzden aşk ve bağlama büyüleri de dahil olmak üzere büyü ve sihir uygulamalarının her biri İslam dinine göre 7 büyük günah kapsamına alınmıştır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Yüzyıllar boyunca pek çok farklı büyü üstadı tarafından icra edilen aşk büyüleri, esasında yıllarca süren manevi çalışmaların bir ürünleridir. Birbirinden bağımsız olarak dünyanın ayrı noktalarında yapılan çalışmaların sonucunda keşfedilen aşk ve manevi büyü ilimleri günümüze dek gelmeyi başarmıştır. Kadim büyü kitaplarında geniş bir yer kaplayan aşk büyüsü çeşitleri arasında şunlar öne çıkmaktadır:

 • 41 Karabiber büyüsü ile aşık etme
 • Sabunla yapılan aşk büyüsü
 • Bez yakılarak yapılan aşk büyüsü
 • Nohut büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • İplik ve düğüm büyüsü
 • Bakır levha büyüsü
 • Hayvan derisine yapılan aşk büyüsü
 • Saç teli, kan, vücut kılı, el ve ayak tırnağı ve deri parçası gibi malzemeler ile yapılan aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Canbar büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü

Görüldüğü üzere pek çok çeşidi bulunana aşk ve bağlama büyüleri arasında bazı büyüler her isteyen kişi tarafından icra edilebilirken bazı büyüler ise sadece kadim büyü üstatları ve manevi ilimlerde yüksek seviyede olan medyum hocaların gözetiminde gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü bu tür büyülerde dünya dışı varlıkların yani hüddamların kullanılması söz konusudur. Hüddamlar ile iletişime geçerek onları aşk büyüsünün tesirlerini gösterme konusunda göreve çağırması gereken kişiler de bu alanda manevi boyutta yüksek bilgi birikimi ve deneyimi olan kişiler olmalıdır. Bu nedenle ilim ve irfan sahibi medyumların vefk, tılsım ve muska gibi çalışmaları da bu alanda önem kazanmaktadır.

En Kuvvetli Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin etki ve tesirleri, büyünün yapılışında icra edilen ritüellere göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla kadim büyü kitaplarında bahsettiği usulüne birebir uygun olarak icra edilen en güçlü aşk büyüsü uygulaması, çok kuvvetli sonuçlar ortaya koyacaktır. Bunun yanı sıra güçlü ritüeller ve kadim öğretilere uygun bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalarla ortaya konan aşk büyüleri sadece etki bakımından değil aynı zamanda çok kısa sürede tesir gösterebilmesi bakımından da önem taşımaktadır. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırmayı veya yapmayı kafasına koymuş kadın ve erkekler, en kısa sürede en etkili sonuçlara ulaşabilecekleri bağlama büyülerini tercih etmektedir.

Sevdikleri tarafından sevilmek veya dağılmak üzere olan evliliğini kurtararak yeniden ilk günkü aşıklar gibi olmak isteyen kadın ve erkekler bağlama büyüsü uygulamaları arasında bilinen en ağır aşk büyüsü çeşitleri arasından kendilerine uygun olanını yaptırabilirler. Bu büyüler şunlardan oluşmaktadır:

 • Canbar Büyüsü
 • Papaz Büyüsü

Manevi uygulamalar arasında en çok tercih edilen ve çok etkili sonuçlar ortaya koyan bu iki büyü, aynı zamanda çok tehlikeli olması sebebiyle sadece büyü üstatları veya havas ilimleri konusunda ilim ve irfan sahibi, tecrübeli medyum hocaların gözetiminde yapılmalıdır.

Aşk vefki nasıl anlaşılır? İnceleyebilirsiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genel anlamda çok etkili bağlama tılsımı içeren canbar aşk büyüsü gerek kadınlar gerekse de erkekler tarafından en çok tercih edilen güçlü bağlama büyüleri arasında gösterilmektedir. Sıradan bir yaşam içinde tek taraflı olarak aşk yaşayıp bunun acısını çekmekten başka elinden bir şey gelmeyen kişiler, canbar aşk büyüsü uygulamalarını tercih ederek kısa sürede aşklarına karşılık bulup ömürlerinin sonuna kadar mutlu ve mesut bir evlilik yapabilmektedir. Canbar aşk büyüsünde kullanılan canbar vefkleri, daha önce bu alanda pek çok vefk hazırlamış deneyimli medyum hocaların yaptığı manevi uygulamalardandır.

En başta kendi sevginizden eminseniz ve tüm hayatınız boyunca o kişiyi seveceğiniz konusunda kararlıysanız, canbar büyüsü yaptırmaya karar verebilirsiniz. Tecrübeli medyum hocalar, havas ilimlerinden edindikleri bu bilgileri herkes için uygulamamaktadır. Yalnızca belirtmiş olduğumuz gibi ömrünün sonuna kadar gerçek bir aşk ve sevgi duygusunu beslemeye gönülden hazır kadın ve erkekler için bu tür uygulamalara başvurulabilmektedir. İyi bir tılsım sayesinde en kısa sürede sevdiğiniz kişinin size tekrar dönmesi ve size bundan sonra sürekli olarak sadık ve samimi olması için Canbar tılsımı yaptırmanız gerekebilir.

Papaz Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Değer verdiğiniz insanı tekrar geri kazanıp sizi sevmesini sağlamak için yapılacak olan en kuvvetli bağlama büyüsü uygulamalarında zirvede yer alan papaz aşk büyüsü, aynı zaman da terk edilenler kadar ilk defa birliktelik yaşayacaklar için de uygulanmaktadır. Papaz aşk büyüsü deneyimli medyum hocaların bizzat kişiye özel olarak kendi çalışmaları ile hazırladıkları tılsımlarla yapılmaktadır. Bekarlara ve evli kadın ya da erkeklere yönelik uygulanabilen papaz büyüsü, aynı zamanda ritüellerine uygun hareket edilmediği takdirde birtakım riskler barındırmasıyla tehlikeli büyü olarak adlandırılmaktadır.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Ahmet 19 Ocak 2020 23:21

  Dul bir erķegim karsimdaki da dul hocam onu çok istiyorum ancak karşılık alamıyorum bunu bana aşık etmek için bana yardımcı olabilirmisiniz sayın hocam. Selamlar

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz