Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resim ile aşk büyüsü nasıl yapılır? Resimle yapılan aşk büyüsü kaç günde etki eder? Resim aşk büyüsünü hangi hoca yapar? Ayrıntılı ve gerçek bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu büyünün doğru medyumlar ve fotoğrafla birlikte yapılmasının ardından kısa sürede kendinize aşık olmasını istediğiniz insanın bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak büyünün yapımında işinde uzman ve tecrübeli olan medyumları seçmeniz gerekir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Türleri

Resimle yapılan aşk büyüsü çeşitlerine göre aralarında ayrılmaktadır. Bu büyünün yapılmasında birçok amaçlar yatar. Bunun için büyünün hangi niyetle yapılmasını istiyorsanız, ona uygun olarak içinizden dilediğiniz niyetinizi geçirmeniz gerekir.

Resimle yapılan aşk büyüsü genellikle platonik olarak duyulan aşkların karşılıklı olması için yapılır. Bunun dışında evliliklerde veya ilişkilerde bağlılığın ve sevginin daha da artması amacı ile de bu büyü yaptırılır. Aynı zamanda resimle yapılan aşk büyüleri kötü niyetler doğrultusunda da yapılır. Örneğin; bir kişinin kısmetini kapatmak istiyorsanız, bu büyüyü işinde uzman olan medyumlara yaptırabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Resimle yapılan aşk büyüsü Havas ve Ledün ilmi ile ilgilenen medyumlar tarafından en çok yapılan büyü türlerinden birisidir. Bu büyünün yapılmasında kesinlikle donanım ve deneyim gereklidir. Resimle yapılan aşk büyüsünün uzman medyumlar ile yapılması sonucunda kısa sürede ve etkili bir şekilde belirtilerini göstermeye başlar.

Bu büyünün yapılmasında bir adet fotoğraf kullanılır. Fotoğrafın kesinlikle büyünün yapılacağı kişiye ait olduğundan emin olmak gerekir. Eğer fotoğraflarda yanlışlık olursa, büyü yanlış kişiye etki eder ve size başka kişinin aşık olmasını sağlamış olursunuz. Bunun için kesinlikle aşk büyüsünde kullanılacak resmin doğru kişiye ait olması gerekir. Elde edilen resmin üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra büyü etkisini ertesi gün bile göstermeye başlamış olur.

Resimle Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Resimle yapılan aşk büyüsünün tutma süresi büyüyü yapan medyuma ve büyünün yapıldığı kişiye göre farklılıklar göstermektedir. Bu yüzden büyünün tutma süresinde tam bir zaman verilmesi imkânsızdır. Fakat aşk büyüsünün yapılmasında medyumun istediği malzemeleri ve adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra büyü 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar ve istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlamış olursunuz. Bu süre 1 aya kadar da uzayabilir.  Sürenin uzamaması için muhakkak daha önceden bu büyüyü yapmış medyumları tercih etmenizde yarar vardır.

Aşk Büyüsünde Resim Kullanılması

Aşk büyüsünde resmin kullanılması büyünün daha etkili bir şekilde sonuçlar vermesine yardımcı olur. Eğer, büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafını temin edemediyseniz, medyum hocasına giderek size aşık olmasını istediğiniz kişinin fiziksel özelliklerini tarif edip medyum hocasına portresini de çizdirebilirsiniz. Bu şekilde de büyünün yapılması mümkün hale dönüşür. Resimle yapılan aşk büyüleri her zaman diğer büyülerden daha kısa sürede etkili sonuçlar vermeye başlar ve istediğiniz insana daha çabuk bir şekilde kavuşmuş olursunuz. Bunun için kesinlikle aşk ve bağlama büyülerini yaptırmak istiyorsanız, resimle yapılanı tercih etmeniz gerekir. Bu büyünün yapılmasında da aynı zamanda işinde uzman olan medyumlar her zaman seçilmelidir.

İple bağlama duası nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsünde Neler Söylenir?

Resimle yapılan aşk büyüsünün evde yapılması da mümkündür. Bunun için ilk olarak işinde uzman olan medyumlara müracaat ederek büyünün yapım aşamalarını öğrenmeniz gerekir. Daha sonra evde sessiz ve karanlık bir odaya geçiniz.  Ardından doğu yönüne dönecek şekilde yere oturunuz ve büyünün yapılacağı kişinin resmini önünüze koyunuz. Bundan sonra resmin üzerine 7 defa “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”  tılsımlı sözcüğü okuyunuz.

Tılsımlı sözcüğü okuduktan sonra sağ elinizin başparmağını resmin üzerinde kişinin yüzüne koyunuz ve sol elinizin işaret parmağını ise resimdeki kişinin kalbine koyunuz. Daha sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcükler okunmalıdır:

  • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et,sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün okunmasından sonra resmi ikiye kıvırın ve yatak odanızda kimsenin ulaşamayacağı bir yere saklayın. Bu sayede büyünün etkisi 1 hafta içerisinde kendini göstermeye başlayacaktır.

Resme Okunan Aşk Büyüsü Duaları

Resimle yapılan aşk büyüsünde resmin üzerine okunan dualar oldukça önemlidir. Bu duaların doğru bir şekilde okunmasından sonra büyü etkisini net bir şekilde göstermeye başlar. Aşağıda resmin üzerine okunması gereken dualar detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • “Ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”
  • “Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür.”

Yukarıda verilen duaların 77 defa okunması gerekir. Aynı zamanda yatsı namazının kılınmasından sonra da abdestli bir şekilde okunmalıdır. Bunun yanı sıra verilen duaların kesinlikle Perşembeyi Cumaya bağlayan gecede okunmasında yarar vardır. Bütün bu şartlara uyum sağlandıktan sonra yapılan aşk büyüsü etkisini hemen gösterir.

Resime bakarak Aşk büyüsü ile Birini Bağlama

Resimle yapılan aşk büyülerinin sonucunda bir kişinin aşık olması ve bağlanması oldukça kolay bir hale dönüşür. Bu büyünün yapılmasında bağlama özelliğinin daha kısa sürede meydana gelmesi için kesinlikle resim veya kişinin portresi kullanılmalıdır. Bu sayede büyü direkt olarak kişiye etki edeceği için belirtileri de o doğrultuda hemen ortaya çıkar.  Bunun için aşk büyüsünün yapılmasından hemen sonra yansımalarını ve etkilerini bir an önce görmek ve yaşamak isteyenler kesinlikle büyünün yapılacağı kişinin resmini veya portresini medyum hocasına teslim etmelidir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsünün Yapılma Amacı

Resimle yapılan aşk büyüsünün amacı edilen niyete göre farklılıklar oluşturur. Bu büyünün yapılması için kesinlikle niyetlerin içten ve doğru bir şekilde edilmesi gerekir. Bu büyünün yapılmasındaki en büyük amaçlardan birisi aşkların her zaman karşılıklı olarak sürmesidir. Bunun dışında evi terk edip giden eşin veya sevgilinin de geri dönmesi amacı ile aşk büyüsü yapılır.

Bunun haricinde bu büyü kısmet açma ve bereketin artması amacı ile de yapılabilir. Tamamen edilen niyetler doğrultusunda büyü etkisini göstermeye başlar. Bu yüzden resimle yapılan aşk büyüsünde her zaman samimi niyetler ve dualar edilmesi gerekir.  Bunun sonucunda da büyü doğru amaçlar doğrultusunda yansımalarını göstermeye başlar. Dileyen herkes işinde uzman olan medyumlara giderek büyüyü yaptırıp amaçlarına ulaşabilir.

Resimle Aşk Büyüsünün Yansımaları Nelerdir?

Resimle yapılan aşk büyüsünün doğru uzmanlar ve ritüellerle beraber yapılmasının ardından yaklaşık olarak en geç 1 hafta içerisinde belirtilerini göstermeye başlar. Büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında aşırı derecede değişimler meydana gelir. Özellikle bu kişi sosyal çevresinden ve ailesinden uzaklaşarak yalnız kalmak ister. Yanında sadece aşık olduğu ve bağlandığı kişinin olmasını diler.

Bunun dışında sürekli olarak rüyalarında büyüyü yapan kişiyi görür ve her zaman onun yanında olmak için can atar. Bunun yanı sıra fiziksel anlamda da sürekli olarak kendini yorgun ve halsiz hissedir. Bu sayede büyünün etkisi altına girerek hayatını şekillendirir. Büyünün doğru sonuçlar vermesi için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsünün Bozulması Mümkün Müdür?

Resimle yapılan aşk büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulmasını kesinlikle evde denememek gerekir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyü tek başına bozulamaz. Bunun için işinde uzman olan medyumlara gitmekte yarar vardır.

Büyünün bozulmasında da yine bir adet fotoğraf gereklidir. Büyünün etkisi altında olan kişinin fotoğrafının üzerine medyum hocaları büyünün bozulmasında etkili olan duaları 1 gece boyunca okur. Bu sayede büyü etkisini hemen uzaklaştırmaya başlar ve kişi eski haline dönmüş olur.

Aşağıda resimle yapılan aşk büyüsünde medyum hocasının fotoğrafın üzerine okuduğu dualar ve sureler detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.
  • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

ask buyusu nasil yapilir
Aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisi altında kalan kişilerin davranışlarında ve hareketlerinde bariz bir şekilde değişimler... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz