Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle ayırma büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Resimle ayırma büyülerini kimler yapabilir? Resimle ayırma yöntemleri hakkında bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa sürede ayırarak bir daha bir araya gelmemelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için kesinlikle işinde uzman olan medyumları tercih etmenizde yarar vardır.

Resim İle Çiftleri Ayırma Büyüsü

Resim ile yapılan ayırma büyüsü kara büyülerin arasında en etkili büyülerden birisidir. Bu büyünün yapılmasından sonra sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz çiftlerin ayrılmasına vesile olabilirsiniz. Bu sayede intikam da almış olursunuz. Bunun dışında resimle yapılan ayırma büyüsünü sevmediğiniz eşinize veya sevgilinize de yaptırarak sizden soğumasını ve ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede eşiniz veya sevgiliniz sizden kendi isteği ile ayrılıyor gibi hissederek soğumaya başlar.

Ayırma büyüsünün yapılmasında kesinlikle medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bununla birlikte hangi çiftin ayrılmasını istiyorsanız,  her ikisinin de resmini medyum hocasına vermeniz gerekir. Böylece büyünün yapım işlemlerine başlanmış olunur.

Resimle Ayırma Büyüsünün Yapım Aşamaları

Resimle yapılan ayırma büyüsünün yapımına geçmeden önce ilk olarak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Daha sonra medyum hocası ayrılmasını istediğiniz kişilerin sizden fotoğraflarını talep eder. Fotoğrafların çiftlere ait olduğundan emin olduktan sonra büyünün yapım aşamalarına başlanılır.

Büyünün yapım aşamasında ilk olarak medyum hocası resimlerin üzerine Ermenice dualar yazar. Daha sonra bir beyaz mum yakılır ve eriyen mumu resimlerin üzerine akıtır. Akan mumlar 7 tane olduktan sonra mumun söndürülmesi sağlanır. Ardından fotoğrafların yakılması başlanır.

Fotoğraflar yakılırken ayrılacak çiftler hakkında niyetler edilir. Daha sonra fotoğrafların külleri bir kağıda sarılır ve ağacın altına gömülür. Üzerine de su döküldükten sonra ayırma büyüsünün yapım aşamaları tamamlanmış olur. Bunun sonucunda da kimi ayırmak istediyseniz, o çiftler birdenbire bir kavga ile ayrılma kararı alır.

Resimle Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Resimle yapılan ayırma büyüsü kara büyülerin arasında yerini alır. Bu yüzden büyünün tehlikeli özellikleri vardır. Ayırma büyüsün doğru  bir şekilde etki etmesi için kesinlikle  işinde uzman olan medyum hocalarına başvurmak gerekir. Çünkü her medyum bu büyüyü yapamamaktadır. Bunun için doğru etkiler ve belirtiler ortaya çıkmasında kesinlikle medyumların etkisi oldukça önemlidir.

İşinde uzman olan medyumlar tarafından yapılan ayırma büyüsü yaklaşık olarak 14 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar ve ayrılmasını istediğiniz evli çiftler veya sevgililer birbirlerinden aniden soğuyarak ayrılma kararı alır. Bunun sonucunda da bir ömür boyu bir daha bir araya gelmemek koşulu ile ayrılırlar.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mı?

Resimle yapılan ayırma büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra etkileri sonsuza kadar sürmeye devam eder. Büyünün bir başkası tarafından bozulması imkânsız olduğu için bu büyünün kalıcılığı uzun yıllar boyunca sürer. Bunun haricinde resimle yapılan ayırma büyüsünü sadece işinde uzman olan medyumlar bozmaktadır.

Medyumların büyüyü bozmaması durumunda da her koşulda büyü etkisini ve belirtilerini her zaman kişinin üzerinde yansıtır. Böylece ayrılmasını istediğiniz evli çiftler veya sevgililer sonsuza kadar birbirlerinden ayrı bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam eder ve bir araya hiçbir şekilde gelmezler. Dileyen herkes ayırma büyüsünü işinde uzman olan medyumlara gidip çiftlerin fotoğraflarını götürerek yaptırabilir.

Resimle Ayırma Büyüsünün Belirtileri

Resimle yapılan ayırma büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra belirtilerini kısa sürede göstermesi beklenir. Bu büyünün işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılması ile büyünün yapıldığı evli çiftlerde veya sevgililerde bazı değişimler ortaya çıkar. Özellikle mutlu giden evliliklerde çiftler arasında aniden kavga ve şiddetli tartışmalar başlar. Bunun sonucunda da evli çiftler boşanmak için gerekli işlemleri başlatır.

Bunun dışında artık eşinize veya sevgilinize karşı bir şey hissetmediğinizi anladığınızda bu büyüyü yaptırdığınız andan itibaren eşiniz veya sevgiliniz sizden birdenbire soğumaya başlar ve sizden ayrılmak istediğini dile getirir. Bu sayede kısa sürede artık sevmediğiniz eşinizden veya sevgilinizden ayrılmış olursunuz. Bu büyünün belirtilerinin doğru bir şekilde ortaya çıkması için kesinlikle işinde profesyonel olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Ayrıca Enfal Suresi 63. ayetiyle anında etkili aşk duası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Resimle yapılan ayırma büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyüyü sadece medyumlar bozabilir. Bunun için ayırma büyüsünün bozulmasını isteyenler, büyüyü yaptırdıkları medyuma direkt olarak gitmelidir. Medyuma gidildikten sonra yine büyünün yapıldığı çiftlerin fotoğrafları alınır. Daha sonra fotoğraflar kesilir ve 7 adet mum ile yakılmaya başlanır.

Yakılma işlemi sırasında çeşitli dualar ve sureler okunur. Bütün duaların okunmasından sonra yakılan resimler üst üste koyulur.  Daha sonra 3 gün sonra yapılan büyünün etkisi tamamen ortadan kalkar ve evli çiftler veya sevgililer eskisi gibi mutlu bir şekilde hayatlarına devam etmiş olur. Bu yüzden büyünün kısa sürede bozulması için işinde ehli olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Ayırma Büyüsünde Resme Dua Okunması

Ayırma büyüsünde büyünün etkili bir şekilde belirtilerini göstermesi için ayrılacak evli çiftlerin veya sevgililerin resimlerinin üzerine medyumların Kuran-ı Kerim’de yer alan etkili duaları ve ayetleri okumaları gerekir. Bu ayetlerin veya duaların resmin üzerine okunmasından sonra büyü etkisini 14 gün içerisinde göstermeye başlar ve evli çiftler veya sevgililer birbirlerinden ayrılır.

Aşağıda ayırma büyüsünde resimlerin üzerine okunması gereken dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde verebiliriz:

 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.

Resimle Ayırma Büyüsü İle Birini Kendine Bağlama

Resimle yapılan ayırma büyüsünde  ayrılan evli çiftlerden veya sevgililerden istediğiniz kişiyi kolay bir şekilde kendinize bağlayabilirsiniz.  Bunun için ayrılmasını istediğiniz evli çiftlerin veya sevgililerin resimlerinin üzerine ilişkilerinin bitip size bağlanması için niyetlerde bulunmanız gerekir.

Ettiğiniz niyetin kesinlikle içten ve samimi olması gerekir.  Daha sonra resmin üzerine ayırma ve bağlama büyülerinde etkili olan tılsımlı sözcükleri ve duaları okuduktan sonra hem mutlu evlilikler veya ilişkiler kısa sürede bitmiş olacaktır hem de ayrılan kişilerden birini kendinize bağlayarak istediğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde hayatınızı yaşamış olacaksınız. Bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı kesinlikle ayırma büyüsünün işinde yetenekli ve tecrübeli olan medyum hocalarına yaptırılması gerekir.

Ayırma Büyüsünde Makasın Kullanılması

Ayırma büyüsünün yapımında makasın kullanılması da oldukça önemlidir. Bu büyüde makas kullanıldığı zaman büyünün daha etkili sonuçlar vermesine vesile olunur. Aşağıda ayırma büyüsünde makasın nasıl kullanılması gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • İlk olarak bir makas alınmalıdır.
 • Daha sonra makası alıp sessiz ve karanlık bir yere geçin.
 • Ardından kuzey yönüne dönülmelidir ve 21 kere gözler kapalı bir şekilde “Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.” sözü söylenmelidir.
 • Sözlerin söylenmesinden sonra içinizden ayrılmasını istediğiniz evli çiftlerin veya sevgililerin simasını gözünüzde canlandırın ve onlar hakkında niyetlerde bulunun.
 • Daha sonra yere oturun ve makası dizinizin arasına koyun.
 • Makası koyduktan sonra medyum hocasının size verdiği tılsımlı sözcükleri okumaya başlayın.
 • Bütün işlemlerin ardından büyünün etkileri ve belirtileri 2 hafta içerisinde kendini göstermeye başlar.

Resimle Ayırma Büyüsünde Okunan Tılsımlı Sözcükler

Resimle yapılan ayırma büyüsünde resimlerin üzerine okunması gereken tılsımlı sözcükler vardır. Bu sözcüklerin resimlerin üzerine okunmasından sonra büyünün etkili bir şekilde tutması meydana gelir. Aşağıda resimle yapılan ayırma büyüsünde okunması gereken tılsımlı sözcük ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • “Ey Hüddam Garaminar, amacım malum zaten, kapına geldim işte, çünkü ayırmak için en güçlü tılsım sende; senin tılsımın ile şimdiye dek binlerce hatta milyonlarcası, bu kapıdan ayrıldı, amacına ulaştı, gazelleri döküldü ve nihayet altınlar, gümüşe dönüşüverdi. Artık güç sendedir, yap yapacağın işi, çünkü gönlüm ondadır, onun kalbi de bana ram olursa bu yolda, ben de istediğimi elde eder sevinir ve kendimi avutur, bu sayede gülerim. Ağlamaktan ve dertten, acıdan ve kederden bıktım artık yeter ki sen bana yardım et ki bu faydasız gidişat, artık düzgün bir hayat haline gelsin Hüddam Garaminar Efendi.”

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Ceyda 9 Nisan 2020 16:06

  Selamun aleyküm hocam ben eşimden yarilmak istiyorum hemde çok nefret ediyor benden ne olur yardım yapin

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

ayirma buyusu nasil yapilir
Ayırma büyüsü, geçmişten günümüze kadar uygulanan kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılması sonucunda mutlu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz