Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsü etkileri ve belirtileri nasıl olur? Aşk büyüsü nasıl yapılır, kaç günde işe yarar? Aşk büyüsünü kimler yapar? Büyü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsü sayesinde istenilen kişi kolay bir şekilde aşık edilebilir. Aşk büyüsünün kuvvetli etkisi sayesinde aynı zamanda sevgiliyi kendine bağlamak da mümkündür.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsü insanların birbirlerine aşık olması amacıyla yapılır. Bu büyü sayesinde platonik olarak aşık olanlar kendilerine karşılıklı aşk yaşama olanağı tanımış olur. Aşk büyüsü ile birlikte kim etkilemek isteniyorsa, o kişinin ilgi duyması sağlanır. Büyü sayesinde normalde imkânsız gibi gözüken aşklar da yaşanmış olur. Aşk büyüsü ile hem kadınlar hem de erkekler sevdikleri kişiyi kendilerine aşık edebilir. Bununla birlikte aşk büyüsü ile birini de bağlamak mümkündür. Özellikle eski eş ya da sevgili, aşk büyüsü ile istediğini kendine bağlayabilir. Bu şekilde aşk büyüsü ile gerçek aşka ve sevgiye kavuşulur.

Papaz büyüsünün yan etkilerine ve belirtilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsünde Uzman Medyum

Aşk büyüsünde deneyimli olan medyumlar ile büyü yaptırılmalıdır. Bu büyü diğer büyülerden daha kuvvetli bir etkiye sahiptir. Aşk büyüsü etkisini çabuk gösteren ve uzun süre devam ettiren bir büyüdür. Bu sebepten dolayı büyüde yapılan olası hatalar sonucunda büyük sorunlar meydana gelebilir. Aşk büyüsünde yanlışlıklar yapılmasından dolayı yanlış kişi aşık edilebilir. Bununla birlikte hatalardan dolayı insanların soğuması da olabilir.

Bazı zamanlarda büyü hatalardan dolayı ters tepki gösterir. Büyü sonucunda aşk duygusunun oluşmasından ziyade tersi olarak nefret duygusu oluşur. Kime büyü yapıldıysa, o kişi nefret etmeye başlar.  Bunun yanı sıra aşk büyüsünde çeşitli dualar edilir ve tılsımlı sözler söylenir. Bu sözlerin de telaffuzlarında hata yapılmaması gerekir. Özellikle dua edilirken harflerde yapılan hatalar sonucunda dua tamamen başka bir duaya dönüşebilir. Bu sebepten dolayı büyü yaptırırken araştırma yaparak bu konuda kendini geliştirmiş medyumlara başvurmak gerekir.

Aşk Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

Aşk büyüsü yaptırıldıktan sonra insanların içerisinde sürekli sevgi oluşur. Karşısındaki kişiye karşı derin sevgi duyguları hissetmeye başlar.  Aşk büyüsü yapılan sürekli sevdiğini özler. Onunla vakit geçirmek için sabırsızlanır. Bununla birlikte gece rüyasında görür. Büyü sayesinde eski sevgiliyi geri döndürmek de mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra eski sevgili özlemeye başlar ve görüşmek için aramak ister.  Bu şekilde eski sevgili ile tekrardan sevgili olmak mümkün olur.

Aşk büyüsü sadece sevgililer için değildir. Aynı zamanda eski eşe de bu büyü yapılabilir. Bu büyü sayesinde ailesine ve varsa çocuklarına karşı daha bağlı bir eş oluşur. Bununla birlikte aldatmaya meyilli olan eşler de büyü sayesinde daha sadık olur. Gözleri hayatlarındaki insandan başkasını görmemeye başlar. Aşk büyüsü iki kişi arasındaki saygıyı ve muhabbeti de arttırır. Daha önce birbirinden hoşlanmayan insanlar da büyü ile birbirlerinden hoşlanmaya başlar.  Bununla birlikte aşk büyüsü elektriklenmenin oluşmasına da neden olur. Bu şekilde ilk görüşte aşk duygusunu da yaşamak mümkündür.

Aşk Büyüsünün Tarifi

Aşk büyüsü yapılırken öncelikli olarak medyumlar gelen müşterilerinden birtakım malzemeler ister. Bu malzemeler büyünün yapılacağı kişiye ait olan malzemelerdir. Örneğin; sevgiliye ait tırnak ya da saç örneği ile büyü yapılabilir. Bunun yanı sıra kime büyü yapılacaksa, o kişinin resmi de istenir. Büyünün ilk aşaması bu istenilen malzemelerin toplanması ile tamamlanmış olur. Malzemelerin temin edilmesinde de oldukça dikkatli olunması gerekir. Yanlış kişiden alınan örnekler ya da resimler sonucunda büyü başka biri için tutar. Bu sebepten dolayı büyü başlamadan önce getirilen malzemelerin de kontrol edilmesinde fayda bulunur. Büyünün ilk aşaması bittikten sonra ikinci aşaması başlar.

İkinci aşamasında büyüde tılsımlı sözler aşaması ve dua okuma aşaması gerçekleşir. Bu aşamada medyumlar kendi uzmanlıklarını ortaya koyar. Büyünün daha etkili ve daha kısa bir sürede tutması için etkileyici ve gizemli sözler söylerler. Bu söylenen sözler büyünün yapılacağı kişiye ait olan resme bakılarak söylenir. Buradaki amaç, o kişinin büyü yaptırana aşık olmasını sağlamaktır.  Aşk büyüsünde bu kısmı da bittikten sonra son olarak bekleme evresi başlar. Büyünün bekleme evresinde oldukça sabırlı bir şekilde hareket etmek gerekir. Büyünün tutma süresi büyüyü yapana ve büyünün kime yapıldığına bağlıdır. Bazı insanlarda büyü etkisini çabuk gösterirken, bazı insanlarda bu etki daha geç görülmeye başlar.  Fakat genel olarak ortalama 15 gün içerisinde büyünün sonuçları alınır. Bu süre zarfı geçtikten sonra büyünün etkileri hala görülmediyse, büyüyü yapan medyum ile iletişime geçilmelidir. Bu şekilde büyü sırasında yapılan bir yanlışlık varsa düzeltme imkânı elde edilir.

Aşk Büyüsü Sadece Yakındakine Mi Etki Eder?

Aşk büyüsünün uzakta olan birine de etkisi olur. İki farklı illerde olan insanlar da bu büyü sayesinde aşk yaşama imkânı bulur. Bununla birlikte uzakta olan ve aşk yaşanması imkansız olan kişilere de büyü yapılarak aşık edilebilir. Aşk büyüsünde mesafe kavramı yoktur. Sadece il farklı olduğu zaman değil, aynı zamanda farklı ülkelerde yaşayan insanlar da bu büyü ile aşık olabilir.  Farklı ülkelerdeki insanlara aşk büyüsü, aynı ülkede olanlarla aynı şekilde etki gösterir. Aşk büyüsü yapılırken yakında olanlara yapıldığı şekilde yapılır. Burada da büyü sırasında kime büyü yapılacaksa, onun resmi kullanılır. Bununla birlikte resme bakılarak çeşitli tılsımlı sözler söylenir ve istenildiğinde dua da edilebilir.  Uzakta olana yapılan aşk büyüsündeki fark, tılsımlı sözlerdedir. Burada sözlerde uzakta olan kişiye oluğu belirtilir.

Bunun yanı sıra uzakta olanlara büyünün etkisi yakında olanlarla aynı şekilde tutar.  Yakın mesafedeki kişiler gibi uzakta olanlar da büyü sonucunda aşk duygusu içerisinde olur. Sevgililerini özlerler ve onları sürekli aramak isterler. Bununla birlikte imkânları varsa onları görmek için seyahat ederler. Uzakta yaşayan birini kendine bağlamak da mümkündür. Aşk büyüsü ile birlikte uzaktakine bağlılık duygusu verilir. Büyünün etkisi kendini göstermeye başladıktan sonra gözü dışarıda olan biri bile eşine ya da sevgilisine sadık olur. Ondan ayrı yaşadığı dönemlerde aldatmaz. Gözü hayatındaki insan dışında kimseyi görmez. Bu şekilde aşk büyüsü ile birlikte insanlar birbirlerine karşı sadık olmaya başlar.

Aşk Büyüsünün Etkisi Kalıcı Mı?

Aşk büyüsü yaptırıldıktan sonra büyünün bozulacağı konusunda çekinceler olur. Fakat aşk büyüsü kalıcı olan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde aşk yaşayıp sonunda evlenen insanlar vardır. Buradan da görüldüğü üzere aşk büyüsü bozulmadığı sürece etkisini sürdürmeye devam eder. Büyünün kalıcı olması onun bazı durumlarda tehlikeli bir büyü olduğunu gösterir. Aşk büyüsü yanlış kişiye yapıldığı zaman büyünün etkisinden kurtulmak için büyü bozma işlemleri yapılmalıdır. Bununla birlikte birine zarar vermek amacıyla yapılan aşk büyülerinde de korunmak gerekir. Birisi zarar vermek için aşk büyüsü yaparsa, bunun etkisinden kurtulmak zordur. Bu büyünün yapıldığının anlaşılıp daha sonra medyuma gidilmesi gerekir. Medyum büyüyü bozduğu zaman aşk büyüsünün kalıcı etkilerinden kurtulmak mümkün olur.  Aşk büyüsü ölene kadar etkisini gösterdiği için ömür boyu mutlu olarak yaşamak ve aile kurmak isteyenler, bu büyüyü yaptırabilir. Bu şekilde hayatlarında kalıcı aşkı yakalaşmış olurlar.

Nazar değen kişiye okunacak dualar nelerdir? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Ve Cinsiyet

Aşk büyüsünün sadece erkeklere yapıldığı bilgisi yanlıştır. Medyumlara gidildiği zaman büyü hem kadınlara hem de erkeklere yapılabilir. Kadınlar sevdikleri adamlara büyü yaptırarak kendilerine aşık edebilir. Bununla birlikte evlilik hayali kurmayan adamlara bu büyü yapıldığında hayatlarındaki insanla evlenmek ister.  Evli olan erkekler aşk büyüsü sayesinde evlerine ve çocuklarına daha bağlı olur. Çocuklarıyla ve eşiyle ilgilenmeyenler bu büyü ile birlikte onlara daha fazla vakit ayırır. Kadınlar bu şekilde kocalarını kendilerine bağlama imkânı elde eder. Bunun yanı sıra platonik olarak aşık olunan adamların da aşklara karşılık vermesi büyü ile sağlanabilir. Büyü yapıldıktan sonra aşkın karşılık bulması ile çiftler arasında sevgi bağı oluşur.

Aşk büyüsü erkeklere yapıldığı gibi kadınlara da yapılabilir. Hayatlarındaki insanın ilgisiz oluşundan ve kendilerine yeterince bağlı olmamasından dolayı erkekler de medyumlara giderek hayatlarındaki kadınlar için bu büyüyü yaptırabilir. Kadınlara aşk büyüsü yaptırıldığında sevgililerine daha bağlı olur. Onları mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Başka adamlarla ilgilenmek yerine, hayatlarındaki erkek ile ilgilenirler. Bununla birlikte evli olan kadınlar aşk büyüsü ile birlikte kocalarına bir kez daha aşık olur. Onların dediklerini dinleyip kocalarını mutu etmek için uğraşırlar.  Ailesi ile ilgisiz olan kadınlar büyüden sonra evleri ile daha çok ilgilenmeye başlar. Ayrıca aşk büyüsü çiftler arasındaki muhabbetin artmasına da yardımcı olur.

Aşk Büyüsünün Bozulması

Aşk büyüsünün etkisini yok etme medyumlar tarafından kolay bir şekilde yapılabilir. Büyü yapılırken söylenen tılsımlı sözlerin tam tersi büyü bozulurken söylenir. Büyü bozulduktan sonra çiftler arasındaki aşk ve sevgi duyguları ortadan kalkar.  Önceden birbirine deli gibi aşık olan çiftler artık birbirlerini özlemez. Uzakta olanlar da birbirlerini arayıp sormaz. Büyünün etkisinin yok olması ile boşanma olayları da gerçekleşebilir. Aşk büyüsü ile evlenenler büyü bozulduktan sonra artık evli kalmak istemez. Büyü bozma işlemlerinin evde tek başına yapılması çok fazla uygun değildir. Burada yapılacak işlemlerin büyük bir ciddiyetle ve dikkatle yapılması gerekir.  Büyü bozarken söylenen sözler de medyumlar tarafından güzel bir şekilde söylenmelidir. Bu sebepten dolayı daha önce büyü bozma deneyimi olan medyumlara gidilerek aşk büyüsünün etkisinden kurtulur.

Aşk Büyüsünden Korunma

Aşk büyüsünün etkilerinden korunmak için dualar edilmelidir. Dinimizde kötü büyülerden ve kötü niyetli insanlardan korunmak için Felak ve Nas surelerinin okunması önerilir. Bu iki sure kötülüklerden korunmak için büyük ölçüde etkilidir. Bununla birlikte Ayetel Kürsi de büyüden korunmak için edilebilecek dualar arasında yer alır. Bu duaları ederken kalbin temiz olması gerekir. Dualar hem ruh hem de beden temiz olduğu zaman daha çabuk kabul olabilir. Bu sebepten dolayı dua etmeden önce abdest alınarak bedensel temizlik sağlanmalıdır. Bununla birlikte içten ve samimi bir şekilde dua edilmelidir. Dua edilirken her şey kalpten istenilmelidir. Büyülerin kötü etkilerinden koruyan bu dualar günün her saatinde edilebilir. Özellikle evden çıkmadan önce bu duaların edilmesi ile birlikte kötü insanların aşk büyülerinden korunmak mümkün olur.

Aşk Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Aşk büyüsünün yaptırılmasının ardından insanlar bu büyünün inanılmaz derecede etkili olduğunu görür. Büyü sayesinde hayatlarındaki insanların davranışlarının çok fazla değiştiğini ve hayatlarındaki insanla çok derin bir aşk yaşadıkları söylenir.  Aşk büyüsü ile evlenip aile kuranlar vardır. Bu büyü ile mutluluğu yakalamak son derece kolay bir hal alır. Bunun için dileyen herkes, aşk büyüsünü yaptırarak hayatlarında yer almasını istedikleri insanla sonsuza kadar bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz