Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır, Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Bağlama büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir? Bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında ayrıntılara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır, Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Bağlama büyüsünün tutmasının anlaşılmasında büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında meydana gelen değişimler etkili olur.  En etkili ve kısa sürede etkisini gösteren büyülerin arasında bağlama büyüsü gelir. Bu büyünün doğru bir şekilde yapılması durumunda büyünün çabuk bir şekilde tutması meydana gelir.

Bağlama Büyüsü Fark Edilir Mi?

Bağlama büyüsünün anlaşılmasında bazı noktalar ele alınır. Bu büyünün tutma süresi, büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterir. Bağlama büyüsünün medyum hocası tarafından yapılması sonucunda büyünün anlaşılması kolay bir şekilde gerçekleşir. Bağlama büyüsü ile kişinin hareketlerinde ve psikolojilerinde değişimler meydana gelir. Bu değişimlerin sonucunda bağlama büyüsünün belirtileri net bir şekilde ortaya çıkar.

Aşk büyüsünün yan etkileri ve belirtileri nelerdir? İçeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Sonuçları

Bağlama büyüsünün uzman medyum hocasının deneyimleri ve bilgileri ile yapılması sonucunda bazı durumlar ortaya çıkar. Bu durumları aşağıda şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bağlama büyüsünün sonucunda büyünün etkisinde kalan taraf, büyüyü yapan kişiye deli gibi aşık olur ve ona sırılsıklam bağlanır.
 • Bununla birlikte büyünün yapıldığı kişi, sürekli olarak hayallerinde ve rüyalarında bağlandığı kişiyi görür.
 • Aynı zamanda büyüyü yapan kişi, sevdiği adamı veya kadını sonsuza kadar kendine bağlar ve ömür boyu yanında kalmasını sağlar.
 • Bunun haricinde büyünün etkisinde olan taraf, büyüyü yapan kişi ile bir araya gelmek için her türlü yolu denemeye çalışır ve sonunda ayrılmamak üzere bir ömür boyu bir araya gelir.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda bağlama büyüsünün kısa sürede ve etkili bir şekilde ortaya çıktığı anlaşılır.

Bağlama Büyüsünün Etkisi

Bağlama büyüsünün tesiri her zaman olumlu bir şekilde meydana gelir. Bu büyünün yapılması durumunda büyünün etkisi altında olan tarafın kalbi her zaman sevgi ve bağlılık duygusu ile dolar. Bununla birlikte aşık olma duygusu da ortaya çıkarak kişinin kalbine aşk tohumcukları serpilir. Bunun sonucunda da sevenler birbirine kavuşur ve ölene kadar mutlu bir şekilde aşklarını yaşama şansını elde eder. Bağlama büyüsünün etkisinin doğru bir şekilde yansıması için muhakkak medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bağlama büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Yani hem kadın hem erkek bağlama büyüsünü istediği kişiye yaptırarak kendilerine aşık olmasını sağlayabilir. Bağlama büyüsünün yapılmasında sadece iyi niyetin olması yeterlidir. İyi niyet doğrultusunda yapılan bu büyü sayesinde düzgün gitmeyen evlilikler veya ilişkiler sorunsuz bir şekilde ilerlemeye devam eder. Bunun sonucunda da evli çiftler birbirlerine daha çok bağlanır ve evliliklerinde meydana gelen sorunları komple çözer.

Aynı zamanda sevgililer de aralarındaki buzları eriterek ilişkilerini evlilik yolunda götürmeye başlar. Bunun için ilişkilerinde veya evliliklerinde problemler yaşayanlar, medyum hocasına giderek bağlama büyüsünü yaptırabilir.

Hurma İle Bağlama Büyüsü Yapma

Bağlama büyüsünün hurma ile yapılması mümkündür. Bu yöntem ile bağlama büyüsü evde kolay bir şekilde de yapılabilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek hurma ile bağlama büyüsünün nasıl yapıldığını öğrenmek gerekir. Daha sonra aşağıda verilen adımları sırasıyla uygulamakta fayda vardır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bağlama büyüsünün yapılması için ilk olarak 7 adet hurmanın alınması gerekir.
 • Hurmanın alınmasından sonra sessiz bir odaya geçerek kıble yönüne dönüp 7 adet hurmayı sağ ele alarak sıkı bir şekilde avucun içerisinde tutmak gerekir.
 • Bu işlemin ardından 7 adet hurmanın üzerine “Ey bağlama büyüsünün görevli varlığı, seni çağırıyorum, davetime icabet et; bana, yapacağım büyüde güç ver ve destek ol, beni yarı yolda bırakma ve şefkatinin kollarına al, sana istediğin hurmaları sunuyorum ki sen de bana istediğim kişinin aşkını veresin.” tılsımlı sözcüğün okunması gerekir.
 • Tılsımlı sözcüğün okunmasından sonra dizlerinizin üzerine çökerek 7 adet hurmayı iki dizinizin arasına koyun ve “Görevli bir varlığı görevlendirmek bazı riskler taşısa da sen herhangi bir tehlike ve risk ile gelmek yerine şefkatinle ve merhametinle bana gelecek, kalbimdeki niyeti gerçekleştirecek ve kendime bağlamak istediğim kişinin delicesine aşık olmasını sağlayarak bana güzellik dolu bir yol açacaksın. Hüküm sendedir.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra 1 adet hurmayı alıp çekirdeğini çıkarak yiyin. Aldığınız çekirdeği sağ elinize, kalan 6 adet hurmayı ise sol elinize alarak toprak aşamasına geçilmesi gerekir.

Toprak İle Bağlama Büyüsünün Uygulanışı

Toprak aşamasında ise sessiz bir yere giderek sol elinizde kalan 6 adet hurmayı toprağın altına gömün. Bununla birlikte sağ elinizde kalan yediğiniz hurmanın çekirdeğini de diğer 6 hurmanın yanına gömün. Gömme işleminin yapılması esnasında muhakkak “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan elbette ki sensin, şimdiye kadar sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmadığı gibi bundan sonra da sana müracaat edenleri en güzel şekilde amacına ulaştırıp onlara bağlama ve aşk konusunda derin hikmetin ve ilmin ile yardımcı olacaksın ey hüddamların piri, sevdiğimi delicesine bağlayıp sırılsıklam aşık et bana.”  tılsımlı sözcüğün okunması gerekir.

Toprağa gömme işleminin tamamlanmasından sonra yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde bağlama büyüsü etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da kendinize bağlamak istediğiniz kişinin aşık olmasını sağlamış olursunuz. Bu büyünün tam bir şekilde etkisini göstermesi için muhakkak yapılması gereken adımların doğru bir şekilde uygulanması gerekir.

Bağlama Büyüsü Zararlı Mı?

Bağlama büyüsünün yapılmasında hatalar olduğu zaman büyünün zararları ortaya çıkar. Çünkü, bu büyü doğa üstü varlıkların yardımı ile yapılmaktadır. Eğer, şeytani varlıklarla bu büyünün yapılmasında yanlış iletişim kurulursa, büyünün etkisi ters bir şekilde kendini göstermeye başlar. Yani size aşık olmasını istediğiniz kişinin daha da sizden uzaklaşması meydana gelir. Bu yüzden bağlama büyüsünün yapılmasında kesinlikle medyum hocalarının yardımı alınmalıdır.

Bunun dışında büyünün yanlış iletişimler doğrultusunda yapılması ile cinler sonsuza kadar size ve büyünün yapıldığı kişiye musallat olur. Bunun sonucunda da hayatınız zindana döner.

Bağlama Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Bağlama büyüsünün bozulması için ilk olarak bazı kontrollerin yapılmasında yarar vardır. Medyum hocasına giderek rabıta yöntemi ile büyünün yapılıp yapılmadığı kontrol ettirilmelidir. Büyünün yapılması sonucunda medyum hocası büyünün bozulması için dualar ve tılsımlı sözcüklerle beraber bir vefk veya muska hazırlar. Bunun sonucunda da büyünün bozulması kolay bir şekilde gerçekleşmiş olur. Bu yüzden bağlama büyüsünü bozma işlemini kesinlikle medyum hocasına yaptırmalısınız.

Bunun dışında bağlama büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar vardır. Bu duaların 7 gün boyunca okunması durumunda büyünün etkisi bir hafta içerisinde kaybolmaya başlar ve büyünün etkisi altında kalan kişinin davranışları eski haline döner. Aşağıda bağlama büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar verilmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.

Yukarıda verilen duaların sabah ve akşam düzenli bir şekilde 7 gün boyunca okunması gerekir.

Kahır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Türleri

Bağlama büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Bu büyünün yapılmasında edilen niyete göre türleri farklılık gösterir. Örneğin; bağlama büyüsünü evliliklerinde sorunlarla karşı karşıya kalan çiftler yaptırdıkları zaman aralarındaki sevgi ve hoşgörü bağları daha çok kuvvetlenir. Bunun sonucunda da evli çiftler birbirlerine sıkı bir şekilde bağlanarak gözleri başka kimseyi görmez. Bunun dışında bağlama büyüsünü sevgililer yaptırdıkları zaman da birbirlerine olan aşkları daha fazla artar. Aralarında meydana gelen bütün problemler ortadan kalkar ve sevgililer hiçbir zaman birbirlerini bırakıp terk etmez. Bu durumda da evlilik yolunda ilk adımlar atılmış olur.

Ayrıca bağlama büyüsünün yapılması durumunda platonik olarak duyulan aşklar her zaman karşılık bulur. Yani sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişinin size de aynı duygular beslemesine vesile olup karşılıklı aşk yaşama fırsatını elde edebilirsiniz. Bu yüzden bağlama büyüsü edilen niyete göre her zaman farklılık gösterir. Önemli olan büyünün daima iyi niyetler doğrultusunda yapılmasıdır.

Bağlama Büyüsünün Sevgililere Etkisi

Bağlama büyüsünün sevgililere yapılması durumunda bazı durumlar meydana gelir. Bu etkiler ve belirtiler sonucunda ilişkiler daha da iyi bir noktaya gelmeye başlar. Örneğin; bağlama büyüsünün sevgililerden birine yapılması sonucunda büyünün etkisi ile çiftlerin arasında sevgi ve aşk bağları güçlenmeye başlar. Aralarında oluşan kavgalar tamamen yok olur ve sevgililer birbirlerine ilk günkü gibi aşık olmaya devam eder. Bununla birlikte sevgililer sonsuza kadar birbirlerini hiçbir şekilde  bırakmaz ve evlilik için hazırlıklar yapmaya başlar.  Bu etkilerin meydana gelmesi için muhakkak medyum hocasına gidilerek bağlama büyüsünün yaptırılması gerekir. Bağlama büyüsünün doğru ritüeller doğrultusunda yapılması durumunda sevgililer bir ömür boyu mutluluğa imza atar.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Tekin 30 Mart 2020 20:55

  Selamünaleyküm eşimle bana ayrılma muskası yaptılar Bana bir yardımcı olabilir misiniz Bunu bozmak istiyorum ben

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz