Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsünün belirtileri, yan etkileri nelerdir? Aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Aşk büyülerini kimler yapabilir? Gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsünün yapılmasından sonra etkileri ve belirtileri net bir şekilde ortaya çıkar. Bu büyünün yapım aşamalarının tamamlanmasından sonra dilediğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Aynı zamanda devam eden evlilikler ve ilişkiler daha iyi bir boyuta ulaşabilir. Büyünün yapılması durumunda meydana gelen yan etkiler de vardır. Bu yan etkiler büyünün kuvvetli olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden aşk büyüsünün yapılması her zaman risk taşımaktadır.

Aşk Büyüsünün Amacı

Aşk büyüsünün uygulanmasının altında birçok sebepler vardır. Bu büyünün yapılması sonucunda edilen niyete göre etkiler ve belirtiler meydana gelir. Aşk büyüsünün doğru ritüellerle yapılması durumunda kavuşamayan çiftler birbirlerine kavuşur veya ilişkilerinde sorunlar yaşayan evli çiftler veya sevgililer aralarındaki buzları eritebilir. Aşk büyüsünün yapılmasında aşk vefki veya muskası hazırlanır. Bu muskanın veya vefkin kimsenin bulamayacağı yerde saklanması durumunda büyünün etkileri kısa sürede kendini göstermeye başlar.

Kahır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Anlaşılır Mı?

Aşk büyüsünün uzman medyum hocası tarafından yapılmasından sonra net bir şekilde büyünün yapıldığının anlaşılması gerçekleşir. Bu büyünün yapılmasının ardından büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında değişimler meydana gelir. Özellikle büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak büyüyü yapanı düşünür. Bununla birlikte sürekli olarak sizi hayallerinde ve rüyalarında görür. Her zaman sizinle birlikte olmak için fırsatlar kollar.

Bunun dışında aşk büyüsünün yapıldığı kişide ruhsal anlamda da değişimler meydana gelir. Sürekli olarak içine kapanık bir şekilde hayatını yaşar. Yalnızca sizinle birlikte olmak ister ve bu yüzden bütün çevresinden uzaklaşır.

Aşk Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

Aşk büyüsünün doğru adımlarla yapılmasından sonra birçok sonuçlar ortaya çıkar. Özellikle kişinin hareketlerinde ve tavırlarında büyük değişimler meydana gelir. Aşağıda aşk büyüsünün yapılmasında ortaya çıkan sonuçlar detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişide sevgi ve bağlılık duyguları ön plana çıkar.
  • Bununla birlikte aşk büyüsünün sonucunda kişide özlem duygusu da net bir şekilde oluşmaya başlar.
  • Aynı zamanda aşk büyüsünün etkisi ile büyünün yapıldığı kişi, büyüyü yapanı sürekli hayallerinde ve her anında gözünün önüne getirir.
  • Bunun haricinde aşk büyüsünün sonucunda evli çiftler veya sevgililer birbirlerine daha çok bağlanır ve aralarındaki sorunları komple çözer.

Yukarıda verilen durumlar neticesinde aşk büyüsünün yapılması sonucunda sevgi ve bağlılık kavramları net bir şekilde ortaya çıkar.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri

Aşk büyüsünün yapılmasından sonra yan etkiler de ortaya çıkabilir. Özellikle büyünün etkisinde olan kişinin ruhsal ve akıl sağlığında büyük derecede sorunlar meydana gelir.  Büyünün yapıldığı kişi çevresine karşı sürekli agresif tavırlar sergiler. Sevdiği insandan başka kimsenin yanında olmasını istemez. Bunun sonucunda da bütün akrabalarından ve yakın çevresinden tamamen uzaklaşır. Böylece içine kapanarak bunalım içine girer. Bunun dışında  aşk büyüsünün etkisinden birisi de sürekli olarak aşık olunan kişiye takıntılık yapmaktır. Bu büyü sayesinde büyünün etkisinde kalan kişi,  sürekli olarak her anında aşık olduğu insanı görür ve rüyalarında da kabuslar görmeye başlar. Büyünün etkisinin kuvvetli olmasından dolayı yan etkilerinin ortaya çıkması da kaçınılmaz bir durumdur.

Aşk Büyüsü Tehlikeli Mi?

Aşk büyüsünün tehlikeleri büyünün yaptırıldığı medyum hocasına göre farklılıklar gösterir. Örneğin;  bu büyüyü doğru adımlarla yaptırdığınız zaman ortaya herhangi bir tehlikenin çıkması mümkün değildir. Fakat büyünün eksik malzemeler veya yanlış basamaklarla yapılması durumunda aşk büyüsünün tehlikeleri ortaya çıkabilir. Örneğin; büyünün hatalı bir şekilde yapılması durumunda kendinize aşık olmasını istediğiniz kişinin bağlanması yerine sizden daha da uzaklaşması meydana gelebilir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır.

Aşk Büyüsünün Uygulanması

Aşk büyüsünün uygulanmasında muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Çünkü, medyum hocası size kimin aşık olmasını istiyorsanız, onun kişisel bilgilerini sizden eksiksiz bir şekilde ister. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası kişiye özel olarak vefk veya muska hazırlar. Bu vefkin veya muskanın içerisinde aynı zamanda Kuran-ı Kerim’de yer alan dualar da yer alır.

Vefkin veya muskanın hazırlanması sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişinin yemeğine veya içeceğine yazılan vefki katarak direkt olarak etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında hazırlanan muskanın evde kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması sonucunda da aşk büyüsünün uygulanması başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Aşk büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Özellikle platonik olarak aşk besleyen kişiler, karşısındaki insanın da aynı sevgi ile kendilerine karşılık vermesini aşk büyüsü ile sağlayabilir. Bununla birlikte evli çiftler veya sevgililer de ilişkilerinde yaşanan pürüzlükleri ortadan kaldırmak için de aşk büyüsünü gönül rahatlığı ile işinde uzman olan medyum hocasına yaptırabilir. Bu sayede evliliklerde veya ilişkilerde daha çok sadakat ve sevgi kavramları ortaya çıkar. Bunun dışında aşk büyüsü ile kavuşamayan aşıklar da istedikleri kişiye kavuşarak sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşar.

Aşk Büyüsü Kuvvetli Mi?

Aşk büyüsü sanıldığından da çok etkili sonuçlar meydana getirir. Bu büyünün uzman medyum hocası tarafından ve doğru ritüellerle yapılması durumunda büyü etkisini 1 günde bile hemen göstermeye başlar. Bu büyünün kuvvetli olduğunun kanıtı, etkisini ertesi gün hemen göstermesi olarak verilebilir. Aşk büyüsünün yapılması sonucunda istediğiniz insanın size kısa sürede etkili bir şekilde aşık olmasını ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Dindeki Yeri

Aşk büyüsünün yapılması dinde hiçbir zaman kabul edilemez. Çünkü, bütün büyülerin yapılması ve uygulanması Allah’a şirk koşmak olarak nitelendirilir. Bu yüzden aşk büyüsünün de uygulanması sonucunda kişiler, büyük bir günah içerisine girmiş olur. Aşk büyüsü dinimizce her zaman haram olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden bu büyüyü yaptıran herkes, direkt olarak öteki dünyada cehenneme gidecektir. Bunun için aşık olmasını istediğiniz kişi için Allah’a dua etmeniz gerekir. Eğer, büyüyü yaptırıp bozdurduktan sonra Allah’a tövbe ederseniz, Allah bütün günahlarınızı affedecektir. Bu yüzden kesinlikle aşk büyüsünü yaptırırken çok iyi düşünmek gerekir.

En şiddetli intikam alma duasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Yok Edilmesi Nasıl Olur

Aşk büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulmasında muhakkak aşk büyüsünü yaptırdığınız medyum hocasına gidilmesi gerekir. Medyum hocasının hazırlayacağı yeni büyü sayesinde aşk büyüsünün etkisi tamamen ortadan kalkar. Bunun dışında medyum hocası size özel olarak büyünün bozulması için dualarla birlikte bir vefk hazırlar. Bu vefkin hazırlanması sonucunda aşk büyüsünün etkisini sonsuza kadar büyünün yapıldığı kişinin üzerinden uzaklaştırır.

Aşk büyüsünün bozulmasında Kuran-ı Kerim’de yer alan surelerin ve ayetlerin de etkisi oldukça büyüktür. Özellikle bu duaların ve surelerin her gün kılınan sabah ve yatsı namazlarından sonra okunması durumunda aşk büyüsünün etkisi tamamen yok olur. Bu sayede büyünün etkisi altında kalan tarafın davranışları eski haline döner. Aşağıda aşk büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Taha Suresi: Taha, Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka, İlla tezkiratel limey yahşa, Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva, Ve enahtertüke festemı’ lima yuha, İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı, İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a, Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda, Ve ma tilke bi yemınike ya musa, Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra, Kale elkıha ya musa, Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a, Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula, Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra, Li nüriyeke min ayatinel Kübra, İzheb ila fir’avne innehu tağa, Kale rabbişrah lı sadrı.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz