Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Bağlama büyüsünün yan etkileri ve belirtileri nelerdir? Bağlama büyüleri nasıl yapılır? Bağlama büyülerini kimler yapabilir? Gerçek ve ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişilerde karakter ve fiziksel özelliklere göre bağlama büyüsünün belirtileri ve etkileri meydana gelir.  Yani bağlama büyüsü her insanda aynı etkiyi yansıtmaz. Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra aynı zamanda yan etkileri de ortaya çıkar. Bu gibi durumların oluşmaması için işinde uzman olan medyum hocasına gidilmelidir.

Bağlama Büyüsünün Sonuçları

Bağlama büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisinde olan kişilerin hareketlerinde ve tavırlarında farklılıklar meydana gelir. Aşağıda bağlama büyüsünün yapılması sonucunda ortaya çıkan durumlar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Bağlama büyüsünün yapıldığı kişiler, tüm sosyal çevresinden uzaklaşarak yalnızca bağlandığı ve aşık olduğu kişi ile iletişim kurmak ister.
 • Bununla birlikte bağlama büyüsünün yapılması sonucunda  büyünün etkisinde olan kişinin  ruhsal anlamda da bunalımlar içerisinde olduğu net bir şekilde anlaşılır.
 • Aynı zamanda büyünün yapıldığı kişide fiziksel olarak çeşitli rahatsızlar meydana gelir.

Yukarıda verilen sonuçların ortaya çıkması durumunda bağlama büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Kahır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Önemli Belirtiler

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra önemli belirtiler meydana gelir. Özellikle bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerin psikolojileri tamamen bozulur. Çünkü sadece büyünün etkisi ile bütün yaşamını idame ettirir.  Bunun sonucunda da akli dengesini kaybederek ne yaptığını bilmez.

Aynı zamanda bağlama büyüsünün etkisi ile kişinin uykusunda da büyük sıkıntılar meydana gelir. Özellikle uykularında kabus ve cinler görmeye başlarlar. Bunun dışında bağlama büyüsünün etkisi ile kişilerde asabiyet, sinir krizleri, nöbet geçirme gibi durumların oluşması da gözle net bir şekilde görülür. Bu tür etkilerin ve belirtilerin görülmesi sonucunda bağlama büyüsünün etkili bir şekilde tuttuğu anlaşılır.

Bağlama Büyüsünün Etki Etmemesi İçin Ne Yapılmalı?

Bağlama büyüsünün etki etmemesi için kesinlikle Kuran-ı Kerim’de yer alan surelerin ve ayetlerin okunması gerekir. Bu ayetlerin ve duaların her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması durumunda bağlama büyüsünün yapılması sonucunda büyü etki etmez.

Özellikle bağlama büyüsünün etki etmediği kişiler, Nas, Felak, İhlas ve Fatiha surelerini düzenli bir şekilde okuyan kişilerdir. Bunun için muhakkak bağlama büyüsünün etkisinden korunmak ve uzaklaşmak için Allah’a sığınarak dua etmek gerekir. Ayrıca okunacak duaların içten ve samimi bir şekilde okunması talep edilir.

Bağlama Büyüsü Etki Eder Mi?

Bağlama büyüsünün uzman medyum hocası tarafından hazırlanması ve doğru ritüellerle yapılması durumunda etkisini kısa sürede net bir şekilde göstermeye başlar. Bu büyünün etkili bir büyü olmasından dolayı büyünün yapılmasından hemen sonra ertesi gün belirtiler ortaya çıkar. Bunun sonucunda da en kısa sürede istediğiniz insanı veya eşinizi kendinize bağlayarak aşk hayatınızı en güzel noktaya taşıyabilirsiniz. Bu yüzden bağlama büyüsünün etkisinin çok güçlü olması için istenilen malzemelerin ve adımların muhakkak doğru bir şekilde uygulanması gerekir.

Bağlama Büyüsünün Türleri

Bağlama büyüsünün türleri oldukça fazladır. Bu büyünün çok fazla çeşidinin olması,  her zaman edilen niyetin ve büyünün yapılma amacının farklılıklar içerisinde olmasından kaynaklanmaktadır. Yani bağlama büyüsünü hangi amaçla ve niyetle yaptıysanız, karşı tarafın üzerinde o doğrultuda etki eder. Aşağıda bağlama büyüsünün çeşitleri ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir:

 • Platonik olarak bir insana aşk beslenmesi sonucunda bu kişiyi kendine bağlamak için bağlama büyüsü yapılır.
 • Bunun dışında kavuşamayan aşıkları birbirine bağlamak amacı ile bağlama büyüsü yapılır.
 • Bunun yanı sıra bağlama büyüsünü sevgililere yapıldığı takdirde sevgililer arasında her zaman sadakat ve hoşgörü oluşur.
 • Bununla birlikte evli çiftlerin de birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanabilmeleri için bağlama büyüsü yapılır.
 • Aynı zamanda nişanlılar da bağlama büyüsünü yaptırarak ömür boyu birbirlerinin sözünden çıkmadan bir ömür boyu mutlu bir şekilde ilişkilerini sürdürebilir.

Yukarıda verilen türlerden herhangi birinin seçilmesi durumunda bağlama büyüsünün başarılı bir şekilde yapılması ile büyü etkisini hemen göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsünün Aşıklar Üzerindeki Etkisi

Bağlama büyüsünün birbirlerini çok sevip de ailevi veya çevresel faktörlerden dolayı kavuşamayan aşıklara yapılması sonucunda bağlama büyüsünün etkisi oldukça etkili bir şekilde yansımaya başlar. Bu büyünün yapılması sonucunda aşıkların kavuşmasını engelleyen aileler ve yakın çevre bu ilişkiye olumlu bakmaya başlar. Bunun sonucunda da birbirlerine deliler gibi bağlı olan aşıklar evlilik yolunda ilk adımlarını atmaya başlar. Böylece önlerinde hiçbir engel kalmaz ve aşklarını mutlu bir şekilde sonsuza kadar birlikte yaşamaya devam ederler. Aşıklara yapılan bağlama büyüsünün etkili bir şekilde sonuç göstermesi için kesinlikle işinde profesyonel olan medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü İle Göz Bağlama

Bağlama büyüsünün yapılması durumunda özellikle evli çiftlerin evlilikleri boyunca başka birisine gözlerinin kaymaması ve eşlerini aldatmaması sağlanır. Bu sayede gözü dışarıda olan eşin gözleri bağlanarak sadece kocasından veya karısından başka kimseyi gözü görmemesine vesile olunur. Bunun sonucunda da eşler birbirlerine sımsıkı bir şekilde bağlanarak aralarındaki sorunları çözüme kavuşturur. Böylece dağılan evlilikler zaman geçmeden hemen kurtarılabilir. Bağlama büyüsü ile eşinizin gözlerini bağlamak istiyorsanız, medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamalarını başarılı bir şekilde tamamlatabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü İle Dil Bağlama

Bağlama büyüsünün yapılması sonucunda dilin bağlanması da mümkündür. Özellikle ilişkilerde veya evlilikler de çiftlerin dışarıdan gelen kötü yorumları engelleyebilmeleri için dil bağlama büyüsünü yaptırmak ister. Bunun sonucunda dil bağlama büyüsünün yaptırılması ile istenmeyen yorumlar tamamen yok olur. Bu durumda da evlilikler veya ilişkiler başkalarının kötü yorumları ile etkilenmez.  Çiftler sadece kendi duygu ve hisleri ile ilişkilerine devam etmiş olur.  Bunun için dışarıdan gelen kötü yorumların ilişkinizi veya evliliğinizi etkilemesini istemiyorsanız, işinde uzman olan medyum hocasına giderek bağlama büyüsü ile akrabalarınızın veya yakın çevrenizin dillerini bağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri

Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra yan etkileri de meydana gelebilir. Büyünün yan etkilerinin oluşması büyünün yapıldığı kişinin karakter ve fiziksel özelliklerine göre farklılık gösterir. Bağlama büyüsünün iyi etkilerinin yanında olumsuz etkilerinin de meydana gelmesi evli çiftlerin veya aşıkların hayatlarını da etkiler. Özellikle bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisi altında kalan kişinin psikolojisi bozulur. Kendi iradesi dışında hayatını sürdürdüğü için bilinçsiz bir şekilde hareketler sergiler.

Bunun dışında bağlama büyüsünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişilerin işlerinde her zaman sıkıntılar meydana gelir. Bununla birlikte bu kişilerde uyku sorunu meydana gelir. Uykularında sürekli olarak kabuslar gördükleri için hemen uyanırlar ve bir daha hiçbir şekilde uyuyamazlar. Bunun haricinde bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerin vücutlarında da hasarlar meydana gelir. Özellikle sürekli olarak günlük hayatlarında kendilerini yorgun ve halsiz hissederler.

Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerde kekeme rahatsızlığı da oluşur. Bu durumdan ötürü kimse ile iletişime geçmek istemezler ve tamamen kendi iç dünyalarına çekilerek yalnızlaşırlar.

Rahmani aşk büyüsü işlemi nasıl yapılır? Gerekli bilgiler yazımız içerisindedir.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün bozulması elbette mümkündür. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek büyünün yapılıp yapılmadığını rabıta yöntemi ile kontrol ettirmek gerekir. Büyünün yapıldığının anlaşılması durumunda bağlama büyüsünün bozulması için medyum hocası yeni bir büyü hazırlar. Hazırlanan bu büyü sayesinde bağlama büyüsünün etkisi tamamen yok olur.

Bunun dışında bağlama büyüsünün etkisinin uzaklaşması ve sonsuza kadar yok olması için Kuran-ı Kerim’de yer alan büyünün bozulmasında etkili olan duaların ve surelerin okunması gerekir. Bu sureleri ve duaları okuyan kişilerden bağlama büyüsünün etkisi tamamen uzaklaşır ve bir daha bu kişilere bağlama büyüsü yapılamaz. Aşağıda bağlama büyüsünün bozulmasında etkili olan sureler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın, Yekadül berku yahtafü ebsarahüm küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim innellahe ala külli şey’in kadiyr,

Yukarıda verilen surelerin her gün sabah ve akşam 11 defa okunması gerekir. Bu duaların 7 gün boyunca istenilen sayıda okunması durumunda 7.  gecenin sonunda büyünün yapıldığı kişi rüyasında çığlık sesini işitir ve bunun sonucunda da büyünün bozulması ve cinlerin yanması meydana gelir.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz